خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

معرفی خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب با استفاده از شیوه‌های نوین تکنولوژیک و روش‌های درمانی موثر، و با به کارگیری کادری مجرب، متشکل از مشاوران و روانشناسان زبده آمادگی حرفه ای خود را جهت ارزیابی، بهبود عملکرد، ارتقا و پیشرفت افراد در ابعاد مختلف اجتماعی،عاطفی و شغلی اعلام می‌دارد. مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در سه بخش زیر آماده ارائه خدمات مشاوره به هموطنان عزیز است:

  • مشاوره تلفنی روانشناسی
  • مشاوره تلفنی خانواده
  • مشاوره تلفنی تحصیلی

علاوه بر ارائه خدمات روانشناسی در بخش تلفنی، مرکز مشاوره رهیاب آماده پاسخگویی حضوری به شهروندان تهرانی نیز می‌باشد. با این حال با توجه به نیاز به گرفتن وقت قبلی برای جلسات مشاوره و احتمال در صف ماندن شما برای مشاوره حضوری، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات مرکز مشاوره تلفنی استفاده نمایید. در صورت حاد بودن مشکل و یا نیاز به مشاوره حضوری، می‌توانید در صورت صلاحدید مشاور، به بخش حضوری مراجعه کنید.

خدمات مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب

مرکز مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی

سلامت روان و حل مشکلات روانشناسی شهروندان، یکی از نیازهای ضروری امروز است. وجود استرس و مشکلات و فشارهای زندگی موجب شده است، سلامت روحی و روانی افراد آسیب ببیند. همچنین کم تحرکی و گسترش شبکه‌های اجتماعی موجب شده است تا با بروز مشکلات جسمی و روحی فراوان، شاهد بروز مشکلات روانشناختی منتج از آن‌ها نیز باشیم. همه‌ی این معضلات موجب شده است تا لزوم مراجعه به مشاور و روانشناس بیش از پیش عیان شود.

 

شماره های تماس با مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب


شماره تماس برای همــوطنان سراسر کشــوراز طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره و بدون صفر :     ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

شماره تماس مخصوص هموطنان استان تهراناز طریق تلفن ثابت و بدون پیش شماره و بدون صفر:     ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸

هزینه تماس به ازای هر دقیقه مشاوره : ۲۰۰۰ تومان (که روی قبض تلفن ثابت خواهد آمد)

 


پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: ویژگی‌های یک مرکز روانشناسی خوب


مرکز مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

در بخش روانشناسی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، تقریباً تمامی خدمات روانشناسی انجام می‌پذیرد. با توجه به حوزه‌های مختلف روانشناسی، لیستی از هر یک از اختلالات یا بیماری‌های روانشناسی ارائه شده است که کاربران عزیز می‌توانند با کلیک بر روی هر یک از موارد ارائه شده در لیست، از شرح خدمات هر یک از حوزه‌ها مطلع گردند:

خدمات مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی صدای رهیاب


پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: مزایای مشاوره تلفنی


 خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده صدای رهیاب

مرکز مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده

در یک خانواده ممکن است تنش‌ها و ناسازگاری‌های بسیاری به وجود آید. یا حتی فارغ از همه تنش‌ها، در هر خانواده افراد با سنین مختلفی وجود دارند. که هر یک از این سنین، نیازها و شرایط خاص خود را دارند. مثلا ممکن است خانواده‌ای نوزاد داشته باشد. کودک خردسال، نوجوان یا حتی جوانی که آماده ازدواج است. در این میان ممکن است در میان زوج‌ها نیز اختلافاتی به وجود آید که نیاز به مشاوره فوری و ضروری دارند. در واقع بهبود ارتباط میان اعضای یک خانواده ضامن سلامت و پایداری آن خانواده است. و در این میان مشاوره خوب و مناسب می‌تواند نقش تعیین‌کننده‌ای داشته باشد.


پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: مشخصات یک مرکز مشاوره خانواده خوب


علاوه براین در بسیاری از شهرهای کوچک و روستاها مرکز مشاوره وجود ندارد. یا اگر هم باشد، به سختی قابل دسترس است. حتی در شهرهای بزرگ هم گرفتن وقت برای مشاوره ممکن است مدت‌ها به طول انجامد. و در زمان رسیدن جلسه مشاوره، دیگر کار از کار گذشته باشد. به همین خاطر در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تلاش شده است تا با استفاده از مشاوران حوزه‌های مختلف، امکان مشاوره مناسب برای همه‌ی خانواده‌ها وجود داشته باشد. در لیست زیر بخشی از خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده صدای رهیاب ارائه شده است. در صورتی که در هر یک از موارد مشاوره خانواده با مشکل مواجه شده‌اید کافی است با ما تماس بگیرید. شما می توانید با کلیک بر روی هر یک از موارد، اطلاعات بیشتری درباره خدمات هر یک از حوزه‌های مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب کسب کنید:

مرکز مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده صدای رهیاب


خدمات مرکز مشاوره تلفنی تحصیلی صدای رهیاب

مرکز مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی تحصیلی

در حال حاضر در خانواده حتماً یک محصل وجود دارد. از ابتدایی تا دکتری، در هر مقطعی که باشید، ممکن است در زمینه‌های مختلف تحصیلی به مشکل بربخورید و نیاز به کمک و مشاوره داشته باشید. در برنامه‌ریزی درسی، انتخاب رشته کنکور، روش‌های تست زنی، آماده شدن برای امتحانات و موارد بسیار دیگری ممکن است با مشکل مواجه شوید. و در این میان وجود یک مشاور تحصیلی خوب می‌تواند کمک شایانی در هدایت و بهبود شرایط شما داشته باشد.

علاوه براین ممکن است شما هم مثل خیلی از افراد به هنگام ثبت نام در یک آزمون، ثبت نام کنکور و مراحل مختلف شرکت در کنکور به مشکل بخورید. اینجاست که داشتن فردی که بتواند بلاقاصله شما را کمک کند، خیلی واجب است. ما در مرکز مشاوره تلفنی تحصیلی صدای رهیاب آماده‌ایم تا در هر زمان از شبانه روز، و در ۷ روز هفته مشکلات شما را پاسخگو باشیم. و در شرایط مختلف درکنارتان باشیم. در ادامه لیستی از خدمات مرکز مشاوره تلفنی تحصیلی صدای رهیاب ارائه شده است. شما می‌توانید در هر یک از زمینه‌های زیر با ما تماس بگیرید و از تجربه و راهنمایی‌های مشاوران ما بهره‌مند شوید:

مرکز مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات مرکز مشاوره تلفنی تحصیلی صدای رهیاب


خدمات مرکز مشاوره تلفنی روان سنجی صدای رهیاب

  • مشاوره آزمون های تست هوش
  • مشاوره آزمون های تست شخصیت
  • مشاوره آزمون های رضایت شغلی
  • مشاوره آزمون های سنجش مهارت
  • مشاوره توانمندی های شغلی
  • مشاوره تلفنی تحصیلی

 

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/