ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(0 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) : به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند.

در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.   اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم.

در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) بنا به تقاضای  شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) در استان آذربایجان شرقی تاسیس شده است . دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) زیر نظر ارگان موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی صنعت، معدن و تجارت می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در موسسه آموزش عالی علمی - کاربردی صنعت، معدن و تجارت است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی ، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید. لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) ، واقع در استان آذربایجان شرقی به آدرس جلفا - منطقه آزاد ارس- فاز یک صنعتی- شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) ورودی مهر ماه

 • ندارد

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای خدمات پس از فروش خودرو
 • کاردانی فنی برق - برق ماشین آلات سنگین
 • کاردانی فنی کنترل کیفیت خودرو
 • کاردانی فنی مکانیک خودرو

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) ورودی مهر ماه

 • ندارد

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری لجستیک و زنجیره تامین خودرو
 • مهندسی فناوری مکانیک خودرو

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند . و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) 111   می باشد .اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید . می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) شاغل به فردی اطلاق می گردد که در یکی از شرکت های گروه صنعتی آمیکو به صورت موقت، دایم، تمام وقت یا پاره وقت در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

 1. وضعیت سلف سرویس : دارد
 2. وضعیت خوابگاه : ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب : دارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو)

 • دانشگاه علمی کاربردی شرکت آران موتور یدک کاروزین (آمیکو) در استان آذربایجان شرقی ، جلفا - منطقه آزاد ارس- فاز یک صنعتی- شرکت ارس خودرو دیزل (آمیکو) واقع است.
 • شماره تماس : 041-42030201

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2