مشاوره اعتیاد تلفنی – خدمات مشاوره روانشناسی

مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

مشاوره اعتیاد تلفنی از جمله خدماتی می باشد که مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب ارائه می دهد. در کنار مشاوره اعتیاد تلفنی ، مرکز مشاوره صدای رهیاب در زمینه های مشاوره زندگی مشترک تلفنی ، مشاوره طلاق تلفنی ، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت همسر و … نیز آماده پاسخگویی به مشکلات شما هم میهنان عزیز می باشد.

اعتیاد بلای خانمان سوز

شاید همه شما هم این جمله را شنیده باشید که اعتیاد بلای خانمان سوز است. معمولاً وقتی سخن از اعتیاد به میان می آید، منظور اعتیاد به مواد مخدر است. اما اعتیاد ابعاد وسیع تری دارد. اعتیاد به مواد مخدر، اعتیاد به الکل ، اعتیاد به بازی و اعتیاد به شبکه های اجتماعی از جمله موارد شایع اعتیاد هستند.

معنای اعتیاد و ریشه به وجود آمدن آن

اعتیاد یعنی عادت کردن، وابستگی و خو گرفتن به بعضی چیزها و خصوصاً مواد مخدر. اعتیاد یک نوع اختلال رفتاری است که به دلیل افراط در استفاده از چیزی به وجود می آید. و دلایل مختلفی برای آن ذکر شده است. اما عامل اصلی به وجود آورنده اعتیاد، معمولاً وجود مشکل و فشارهای زندگی است. اما سوال اصلی اینجاست: با این که همه افراد نسبت به مضرات و زیان های اعتیاد اطلاع دارند، چه می شود که فرد رو به اعتیاد می آورد؟ و چرا با وجود این همه تبلیغات منفی نسبت به اعتیاد، باز شاهد گسترش روزافزون سیگار هستیم؟ پس باید اول ریشه اعتیاد و عوامل به وجود آورنده آن را پیدا کرد. و سپس از طریق مشاوره اعتیاد به درمان آن پرداخت.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

عوامل به وجود آورنده اعتیاد

علت و ریشه اصلی اعتیاد ممکن است در افراد مختلف متفاوت باشد!! بعضی از افراد به دلیل روحیه‌ های خاص و درون‌گرا و بعضی نیز به دلیل روحیه‌ های ساختارشکن و علاقه به نقض قوانین به اعتیاد روی می‌ آورند. برای بعضی نیز این موضوع صرفاً یک ماجراجویی ساده است. و هرگز گمان نمی ‎کنند در دام آن بیفتند. اما علی رغم این اطمینان، امتحان کردن مواد مخدر می‌ تواند زندگی فرد را دستخوش ماجرای اعتیاد کند. و فرد را تا پایان زندگی درگیر اعتیاد نماید.

عوامل مختلفی وجود دارند که موجب اعتیاد یک فرد به یک ماده مخدر می شود. در اغلب موارد اعتیاد زمانی اتفاق می افتد که فرد در یک شرایط بحرانی روحی و روانی، یا بحران جسمی قرار داشته باشد. اما زمان هایی هم وجود دارد که فرد به خاطر شرایط محیطی ( دوستان، خانواده، محله و …) دچار اعتیاد می شود. اما یک نقطه مشترک در عوامل مختلف اعتیاد وجود دارد. و آن هم اینکه فرد نتواند در مقابل لغزشگاه های اعتیاد مقاومت کرده و آن را مدیریت کند.

تجربه حاصل از جلسات مشاوره اعتیاد نشان می دهد که عوامل اصلی اعتیاد عبارتند از:

  • ژنتيك
  • محیط اجتماعي
  • جنسيت
  • ضعف مهارت های اجتماعی يا سازگاری
  • مسائل روانی / بيماری روانی
  • آسيب روحی / تجاوز يا آزار
  • روابط نابسامان خانوادگی
  • فشار و زورگوئی دوستان

نقش ژنتیک در اعتیاد به مواد مخدر

برخی از افراد به صورت ژنتیکی تمایل به اعتیاد به مواد مخدر دارند. معمولا در خانواده و اقوام ایشان افراد معتاد زیاد هستند. و همین موضوع دلیلی می شود که فرد خود به خود دچار اعتیاد شود. علاوه بر این اگر مادری در دوران بارداری و شیردهی دچار اعتیاد شده باشد، فرزند و نوزاد او نیز از همان بدو تولد معتاد به دنیا می آید. و از همان ابتدای زندگی با شرایط سخت اعتیاد دست و پنجه نرم می کند.

نقش محیط اجتماعی در اعتیاد به مواد مخدر

محیط اجتماعی که فرد در آن زندگی کرده و بزرگ می شود، نقش عمده ای در اعتیاد یا عدم اعتیاد افراد دارد. تجربه مشاوران اعتیاد و روانشناسان نشان می دهد که فرد تا حد زیادی از محیط زندگی و افراد اطراف خود تاثیر می پذیرد. فرد اگر در یک خانواده سالم و غیر معتاد زندگی کند، محیط اجتماعی باز هم می تواند درگیر اعتیاد کند. دوستان و آشنایان فرد، مخصوصا در دوره نوجوانی و دانشجویی می توانند بیشترین تاثیر را در اعتیاد و معتاد شدن فرد داشته باشند.

مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,

نقش جنسیت در اعتیاد به مواد مخدر

مطالعه و تجربه مشاوران و روانشناسان نشان می دهد که زنان کمتر از مردان دچار اعتیاد می شوند. در طب سنتی هم این موضوع تایید شده است. از دیدگاه طب سنتی، زنان به خاطر داشتن طبع و مزاج سردتر، کمتر از مردان (با مزاج گرم) دچار اعتیاد می شوند.

نقش ضعف مهارت های اجتماعی يا سازگاری در اعتیاد به مواد مخدر

نحوه تعامل با افراد و تاثیرپذیری و تاثیرگذاری بر افراد جامعه نقش کلیدی در پیشگیری از اعتیاد دارد. معمولاً افرادی که در محیط های اجتماعی ناسالم قرار دارند معتاد شدنشان بیشتر است. این افراد اگر مهارت های اجتماعی لازم را کسب ننمایند نمی توانند خود را از اعتیاد مصون بدانند. یکی از مهارت های کلیشه ای و البته کلیدی اجتماعی، قدرت نه گفتن است. برای افزایش مهارت های اجتماعی، گهگاهی شاهد فعالیت هایی در مدارس و شبکه های تلویزیونی هستیم. اما راهکار کاربردی تر و در دسترس تر استفاده از جلسات مشاوره اعتیاد و پیش گیری از اعتیاد است. که پیشنهاد می کنیم، از آن استفاده کنید.

نقش بيماری و مسائل روانی در اعتیاد به مواد مخدر

بیماری های روانی، فشارهای عصبی، مشکلات زندگی و گاهی اتفاقات ناگوار باعث می شوند تا فرد به اعتیاد روی آورد. مواد مخدر به خاطر داشتن نیکوتین، آرام بخش هستند. با این حال بدن نیز تا حد زیادی می تواند به طور طبیعی بر فشارها غلبه کند. اما آرامش زودگذر و کاذب باعث می شود تا افراد به مواد مخدر روی آورند. استفاده مداوم و مستمر مواد مخدر موجب اعتیاد می شود. هر چه قدر که بدن به مواد مخدر بیشتر عادت کند، ترک آن نیز سخت تر می شود.

مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

نقش آسيب روحی ، تجاوز يا آزار در اعتیاد به مواد مخدر

همان طور که در بالا هم اشاره شد، شرایط بحرانی روحی و روانی، فشار زیادی بر فرد می آورند. و فرد برای مقابله با آن به مسکن ها و مواد مخدر روی می آورد. بسیاری وقت ها هم صحبت شدن و مشاوره با یک فرد دیگر می تواند راهکار بهتری باشد. از این روست که مشاوره روانشناسی و مشاوره اعتیاد ، رابطه تنگاتنگی با هم پیدا می کنند. فرد می تواند با استفاده از تجربه و راهنمایی های مشاوران روانشناسی، خیلی بهتر و مطمئن تر بر مشکلات روحی خود غلبه کند.

نقش روابط نابسامان خانوادگی در اعتیاد به مواد مخدر

همان طور که در بخش نقش محیط اجتماعی در اعتیاد به مواد مخدر نیز اشاره شد، روابط نابسامان خانوادگی، اعتیاد پدر، مادر یا اعضای خانواده و فامیل می تواند مستقیماً فرد را به ورطه اعتیاد بکشاند. این موضوع در خانواده هایی که دچار طلاق یا خیانت می شوند، بیشتر نمود پیدا می کند. نبود پدر و مادری که بتواند، کودک را به درستی تربیت کند. و یا کمک حال و راهنمای او باشد، خطر ابتلا به اعتیاد را بیشتر می کند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

نقش فشار و زورگوئی دوستان در اعتیاد به مواد مخدر

دوست یابی، تعامل با افراد و زندگی در جامعه، نیازمند مهارت های زندگی است. که متاسفانه در جامعه کنونی چندان به آن توجه نمی شود. خیلی وقت ها نبود اعتماد به نفس کافی، باعث می شود تا فرد برای کم نیاوردن، همرنگ جماعات ناسالم شود. این مهارت ها غالبا از طریق شرکت در کارگاه ها و جلسات مشاوره روانشناسی و حتی در کلاس های درس مدرسه و دانشگاه قابل کسب است.

موضوع فشار دوستان ناباب و تاثیرپذیری از آن ها، غالبا در بین قشر نوجوان ، جوان و دانشجو بیشتر شایع است. و علاوه بر نیاز به آموزش کافی، توجه و مدیریت والدین و معلمان و اساتید را می طلبد.

برای آشنایی با تاثیر روانگردان ها و نوجوانان پیشنهاد می کنیم، مقاله ” نوجوانان و مصرف روان گردان ها ” را بخوانید

مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

 

نقش محرک ها در اعتیاد و درمان آنها

شروع استفاده از مواد مخدر و اعتیاد به آن به خودی خود یک مشکل جدی است. اما چیزی که خطرناک تر به نظر می رسد این است که فرد پس از شروع استفاده از مواد مخدر، با این وسوسه و تفکر غلط پیش می رود که استفاده از مواد مخدر هیچ اتفاق خاصی نیست. و ترس او از اعتیاد ریخته می شود. همین موضوع باعث می شود علی رغم اعتراض ها و مخالفت های خانواده و دوستان، به مصرف مواد مخدر ادامه دهد.

عواقب مبتلا شدن به اعتیاد

اعتیاد در اولی گامها از نظر فرد معتاد چندان چیز بدی به نظر نمی رسد. چه بسا فرد آن را به صورت یک تفریح هم تلقی کند. اما با پیشروی اعتیاد، کم کم از یک تفریح به یک نیاز و نهایتا به یک بیماری مهلک تبدیل می شود. اعتیاد به سیگار یا سایر مواد مخدر، بیماری های متعددی همچون بیماری های ریوی، بیماری های روانی و بیماری های پوستی و قلبی را به دنبال دارد.

علاوه بر آسیب های جسمی و روحی، اعتیاد آسیب های اجتماعی و خانوادگی متعددی نیز به دنبال دارد. فرد معتاد کم کم از خانواده و جامعه طرد می شود. هزینه های بالای اعتیاد ( اگر فرد وضع مالی نامناسبی داشته باشد) خانواده او را ویران می کند. و حتی باعث می شود فرد معتاد، وسایل خانه و زندگی خود را بفروشد. تا بتواند خود را به دست آورد.

علاوه براین عدم اعتیاد یکی از شاخص ها و شرایط اصلی ازدواج جوانان تعیین می شود. که خود نشان دهنده جایگاه اجتماعی پایین افراد معتاد است.

چرا باید مشاوره اعتیاد را جدی گرفت؟

آمارها خود گویای همه چیز هستند. در ادامه گزارشی از سایت خبری ایلنا را مرور می کنیم:

طبق آخرین گزارش معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر و به نقل از ایلنا آمار مصرف کنندگان مستمر مواد مخدر در طی یکسال گذشته ۲ میلیون و ۸۰۸ هزار نفر بوده است که به صوتر رسمی توسط ستاد مبارزه با مواد مخدر اعلام شد.

طبق آمار ستاد مبارزه با مواد مخدر، شایع‌ترین مصرف مواد مربوط به تریاک و مشتقات آن بوده است. همچنین تریاک و شیره با ۶۶٫۸ درصد بالاترین حد مصرف مواد مخدر در کشور بوده است. که حشیش و ترکیبات آن شامل علف، ماری جوانا و گل با ۱۱٫۹ درصد دومین مواد مصرفی در افراد معتاد و هروئین و کراک با ۱۰٫۶ درصد در رده سوم مصرف مواد مخدر قرار دارند. این درحالی است که شیشه از ۲۶ درصد به ۸٫۱ درصد کاهش داشته است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

حالا سری هم به سرخط خبرهای سایت مشرق نیوز درباره اعتیاد به سیگار می زنیم:

سن مصرف دخانیات در کشور به ۱۳ سال رسیده است. مشتری سیگار نخی بیشتر جوان ها و نوجوان ها هستند. سالانه ۱۰هزار میلیارد تومان توسط افراد سیگاری دود می شود. مصرف قلیان درحال همه گیری است! دخانیات عامل اصلی ۵۲بیماری است. افزایش ۳ برابری نمایش مصرف دخانیات در فیلم ها. دخانیات عامل اصلی ۱۲درصد از بیماری های غیر واگیر.

همان طور که در گزارش سایت ایلنا ومشرق نیوز دیده می شود، آمارها نشان می دهد که حدود ۲٫۵ درصد افراد کشور به مواد مخدر ( به جز سیگار ) مبتلا هستند. اگر این آمار را به تعداد سیگاری ها و قلیانی ها اضافه کنیم، با جمعیت تکن دهنده ای رو به رو می شویم. باتوجه به این که عزمی جدی برای کنترل اعتیاد وجود ندارد، پس باید از خودمان شروع کنیم. مشاوره اعتیاد و کسب آگاهی های لازم در خصوص اعتیاد یکی از موثرترین روش های کنترل و پیشگیری از اعتیاد است.

برای مشاوره اعتیاد و درمان فرد معتاد باید از کجا شروع کرد؟ ( گام های اولیه پیش از مشاوره اعتیاد )

شاید شما هم با چنین جمله ای از سوی افراد معتاد رو به رو شده باشید: من که معتاد نیستم. فقط برای تففن سیگار می کشم. هر وقت بخواهم می توانم اعتیادم را ترک کنم. اولین گام در مشاوره اعتیاد این است که فرد قوبل کند که معتاد است. فرد معتاد تا زمانی که اعتیاد خود را قوبل نداشته باشد، احساس خطر نمی کند. و نمی توان مشاوره اعتیاد و درمان او را شروع کرد.

گم دوم در مشاوره اعتیاد این است که فرد معتاد را نسبت به عواقب اعتیاد، افکار وسوسه کننده به استفاده از مواد مخدر و وضعیت نامناسبی که در آن قرار دارد، آگاه کنیم. گام سوم در مشاوره اعتیاد این است که فرد معتاد، اطرافیان خود را دلسوز خود بداند. و ب این نتیجه برسد که آن ها می خواهند به او کمک کنند تا اعتیادش را کنار بگذارد. و نکته آخر پیش از شروع مشاوره اعتیاد و درمان، این است که باید آبرو و شأن انسانی فرد معتاد را حفظ کرد. تحقیر، توهین یا تهدید می تواند واکنش منفی معتاد را نسبت به مشاوره اعتیاد داشته باشد. و روند درمانی او را کاملا متوقف کند.

اهمیت مراجعه به مراکز مشاوره اعتیاد برای درمان اعتیاد

جهت مدیریت بهتر و مواجهه بهتر با عوامل به وجود آورنده اعتیاد ، افراد و به خصوص قشر نوجوان و جوان بایستی آموزش ببینند. داشتن ارتباط موثر و مستمر با مراکز مشاوره اعتیاد و استفاده از راهنمایی های آن ها کمک می کند، تا فرد هم به لحاظ ذهنی و هم به لحاظ جسمی بتواند خود را در برابر اعتیاد ایمن کند.

اما در حال حاضر کاربرد اصلی مشاوره اعتیاد مربوط می شود به ترک اعتیاد و درمان اعتیاد. معمولا اگر فرد معتاد خود به این نتیجه نرسیده باشد که باید درمان شود، کار خیلی سخت تر می شود. معمولا افراد معتاد به خاطر دخالت ها و بعضا توهین های اطرافیان در مقابل درمان اعتیاد موضع منفی می گیرند. و نتیجه معکوسی حاصل می شود.

جلسه مشاوره اعتیاد و صحبت کردن با کسی که تجربه و تخصص دارد می تواند نتیجه مثبت به دنبال داشته باشد. فرد معتاد می تواند در هنگام صحبت با مشاور اعتیاد، مشکلات خود را بدون مشکل بیان کند. و از مشاور راهنمایی ها و کمک های لازم را دریافت نماید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشکلی که در مشاوره اعتیاد وجود دارد!!

متاسفانه دیدگاه عموم نسبت به مشاوره اعتیاد حضوری چندان مطلوب نیست. و همین عنوان باعث می شود که مراجعه به این مراکز معمولاً زمانی انجام شود که دیگر کار از کار گذشته می باشد. یکی از مشکلات اصلی مشاوره اعتیاد حضوری، مقاومت فرد معتاد برای حضور در مرکز است. معمولا در مشاوره حضوری وقتی معتاد خود را در مقابل سایر اطرافیان می بیند، سانسور می کند. و مشکلات خود را به درستی بیان نمی کند. ارتباط رو در رو با یک فرد نا آشنا در جلسه مشاوره اعتیاد حضوری معمولاً با واکنش منفی معتاد رو به رو می شود. خیلی وقت ها استفاده از روش های غیر حضوری مثل مشاوره اعتیاد تلفنی می تواند اثربخش تر باشد.

ما به شما این نوید را می دهیم که این مشکل مراکز مشاوره اعتیاد حضوری حل شده است. در سال های اخیر مراکز مشاوره اعتیاد تلفنی زیادی راه اندازی شده است. و شما می توانید با کمک مشاوره اعتیاد تلفنی ، با کمترین مشکل، راهکارها و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

چرا مشاوره اعتیاد تلفنی را توصیه می کنیم؟

با استفاده از مشاوره اعتیاد تلفنی ، در کوتاه ترین زمان ممکن، مشاوران اعتیاد در دسترس هستند. و شما خانواده های عزیز قادر خواهید بود مشاوره آن ها در زمینه های مختلف اعتیاد استفاده کنید. مشاوره اعتیاد تلفنی این امکان را فراهم می کند تا شما بتوانید در هر ساعت از شبانه روز، با مشاورن اعتیاد در تماس باشید. ضمن اینکه مشاوره اعتیاد تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد. در مشاوره اعتیاد تلفنی شما می توانید بدون سانسور، مشکلات خود را مطرح نمایید. مشکلتان را حل کنید. و از به وجود آمدن اعتیاد جلوگیری کنید.

علاوه بر این با استفاده از مشاوره اعتیاد تلفنی هزینه های شما کاهش می یابد. در مشاوره اعتیاد تلفنی شما می توانید با هزینه های پایین تر، همان مشاوره ای را دریافت کنید که در مشاوره اعتیاد حضوری دریافت می نمایید. با توجه به اینکه در خیلی از شهرها و روستاها مراکز مشاوره اعتیاد وجود ندارد، در مشاوره اعتیاد تلفنی این مشکل حل شده است. و شما می توانید از سراسر ایران، تماس بگیرید. و با استفاده از خدمات مشاوره اعتیاد تلفنی ، نگرانی ها و دغدغه های خود را مطرح نمایید. و مشکلات خود را حل کنید.

مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی

مشاوره اعتیاد تلفنی ، یک راه آسان و سریع جهت پیشگیری و حل مشکلات ترک اعتیاد

با استفاده از خدمات مشاوره تلفنی زندگی راحت تر و امکانات در دسترس تر شده اند. خدمات مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و … از جمله خدمات جدیدی هستند که در چند سال اخیر، جای خود را در میان خدمات مشاوره باز نموده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از خدمات مشاوره تلفنی باعث شده تا مشاوره تلفنی – و همین طور مشاوره اعتیاد تلفنی – با استقبال خوبی مواجه شوند.

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره اعتیاد تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران زبده ای در زمینه مشاوره اعتیاد تلفنی استفاده می کند. اکثر مشاوران مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. بخشی از کادر مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی هستند. که در حوزه مشاوره طلاق، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی، مشاوره زندگی مشترک، تخصص دارند. و شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره اعتیاد تلفنی مشورت بگیرید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است با پایین نگه داشتن هزینه های تماس، باری از دوش خانواده بردارد. تا آن ها با دغدغه مالی کمتری به دنبال درمان و مشاوره اعتیاد تلفنی خود و عزیزانشان باشند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما خانواده های عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس جهت مشاوره اعتیاد تلفنی ، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی در حدود ۳۰ درصد کمتر از سایر مراکز مشاوره تلفنی می باشد.

جهت استفاده از خدمات مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

هم وطنان عزیز می توانند برای استفاده از خدمات مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب در ساعات مختلف شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل با ما تماس بگیرند. جهت تماس با مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب فقط به یک خط ثابت تلفن نیاز دارید. جهت تماس هم کافی است شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در حوزه های زیر از خدمات مشاوره اعتیاد تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده نمایید.

خدمات مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب – بخش اول

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به مواد مخدر

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به سیگار

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به شیشه

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به تریاک

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به ماریجوانا

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به الکل

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به مرفین

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به مشروبات الکلی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به حشیش

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به کوکائین

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به ناس

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به کریستال

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به آیس

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به علف

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به قرص ایکس

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به مواد صنعتی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به روان گردان ها

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع روش های ترک اعتیاد

خدمات مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب – بخش دوم

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد به بازی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع شبکه های اجتماعی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع آشنایی با علائم اعتیاد

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع عوامل به وجود آورنده اعتیاد

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع پیشگیری از اعتیاد

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع انواع اعتیاد

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و افسردگی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و بیماری های روانی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و نوجوان

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع بلوغ و اعتیاد

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و دوستان ناباب

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و افت تحصیلی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد دانشجویان

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و جوانان

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد همسر

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و بزهکاری

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و کارتون خواب شدن

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و مشکلات خانوادگی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و آسیب های اجتماعی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و فشارهای روانی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و سطح اجتماعی خانواده

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و مشکلات اخلاقی

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و ایدز

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع مقابله با انواع اعتیاد

مشاوره اعتیاد تلفنی با موضوع اعتیاد و بیماری های مرتبط با آن

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مرکز مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران ترک اعتیاد ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت
۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره مهارت های زندگی تلفنی

مشاوره دانستنی های روانشناسی تلفنی

مشاوره روان تحلیلی تلفنی

مشاوره اختلالات شخصیت تلفنی

مشاوره اختلالات یادگیری تلفنی

مشاوره اختلالات جسمی و معلولیت تلفنی

مشاوره استرس تلفنی

مشاوره افسردگی تلفنی

مشاوره اعتیاد تلفنی

مشاوره وسواس تلفنی

مشاوره ترس و کابوس تلفنی

مشاوره انزوا و تنهایی تلفنی

مشاوره خشم و پرخاشگری تلفنی

مشاوره کاریزما و مدیریت تلفنی

مشاوره نوروفیدبک و بیوفیدبک تلفنی

مشاوره حریم خصوصی تلفنی


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف اعتیاد و ترک اعتیاد استفاده کنید.


مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  برای مشاوره اعتیاد تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  تلفن مرکز مشاوره اعتیاد تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره ترک اعتیاد,مشاوره اعتیاد,مشاوره اعتیاد تلفنی,مشاوره ترک اعتیاد تلفنی,مشاوره نوجوان,مشاوره طلاق,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره صدای رهیاب,مشاور تلفنی,مشاور تلفنی صدای رهیاب,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,روانشناسی صدای رهیاب,روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روان شناسی,مشاوره تلفنی روان شناسی,روان شناسی تلفنی  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره  ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ - ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/