مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷

مرکز مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره تلفنی رهیابی,مرکز مشاوره تلفنی و حضوری رهیاب,مرکز مشاوره تلفنی و حضوری,مرکز مشاوره تهران,مرکز مشاوره تلفنی ایران,مرکز مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره کنکور,مشاوره تحصیلی,مشاوره درسی,مشاوره برنامه ریزی درسی,مشاوره کنکور کارشناسی ارشد,مشاوره کنکور دکتری,مشاوره کنکور کارشناسی,مشاوره کنکور سراسری,مشاوره برنامه ریزی کنکور,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری,مشاوره تحصیلی حضوری,مشاوره انتخاب رشته,مشاور تلفنی انتخاب رشته,مشاوره انتخاب رشته تلفنی,انتخاب رشته,انتخاب رشته کارشناسی ارشد,مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد,مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری,مشاوره انتخاب رشته کنکور آزاد,انتخاب رشته سراسری,انتخاب رشته آزاد

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷ : مشاوره کنکور – مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراری و آزاد ۹۷ تلفنی: برخی از دانش‌آموزان و دانشجویان فکر می کنند. برای داشتن انتخاب رشته‌ ی خوب، مهم‌ ترین چيز دارار بودن کارنامه کنکور و نمره کنکور و رتبه‌ کنکور خوب می باشد. این افراد بيش تز از آن ‌که به خود شان، اهداف شان، آينده‌ شان و زندگی شان فکر کنند. به نظر دیگر افراد و اهميتی که مردم جامعه برای رشته ‌های دانشگاهی مختلف قائل هستند. توجه می ‌نمایند؛ اما موضوع اصلی برای داشتن يک انتخاب رشته‌ ی صحيح، درست و موفق اين است. که خود شان و اهداف شان را خوب بشناسند. در حقیقت موضوع اصلي انتخاب رشته‌، خود فرد داوطلب کنکور می باشد. از این رو هر گونه انتخاب نادرست از جمله مشاوره انتخاب رشته نادرست میتواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

متاسفانه به کرات دیده می شود. که بعضی از افرادی که در رشته های دانشگاه های مختلف پذیرفته می شوند. علاقمند به رشته انتخابی خود نداشتند. و گاها علی رغم تمام تلاش شبانه روزی خود برای ورود به دانشگاه، از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند. از این رو مشاوره انتخاب رشته کنکور نقشی مهم در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد. برای این منظور مشاوره انتخاب رشته کنکور مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران انتخاب رشته زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷ : ویژگی های انتخاب رشته خوب

انتخاب رشته کنکور آخرین قدمی است که دانش آموزان در فرآیند ورود به دانشگاه بر می دارند و زیرا که نتیجه تمام این فرآیند پر تلاش و سخت دانش آموزان به انتخاب رشته کنکور بستگی دارد، از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی مهم ترین قدم نیز همین انتخاب رشته کنکور محسوب می‎شود. به عبارت دیگر یک انتخاب غلط می‌ تواند زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور را بر باد دهد. از طرف دیگر یک انتخاب رشته کنکور مناسب به همان اندازه می‌ تواند داوطلب کنکور را به رشته‎ای که به آن علاقمند است برساند و این نهایتا منجر به رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی در جامعه خواهد شد.
مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد! زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، به تحصیل آن بپردازد. نتیجه کار مناسب خواهد بود در صورتی که عدم علاقه داوطلب کنکور به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی هم یک نیروی کارآمد در آن رشته تربیت نخواهد کرد.

استفاده از تست شخصیت در مشاوره انتخاب رشته

تست شخصیت MBTI معتبرترین تست شخصیتی در روانشناسی است که از آن برای مشاوره شغلی، مشاوره تحصیلی، برنامه ریزی و حتی مشاوره ازدواج استفاده می شود. شما برای انجام تست شخصیت می توانید با مراجعه به این لینک و پاسخگویی به یک مجموعه سوالات ساده، از تیپ شخصیتی خودتان مطلع شوید.
فرایند مشاوره انتخاب رشته حضوری در مرکز مشاوره رهیاب به این صورت است:
 • مراجعه به سایت Rahyabmoshaver.com > تست روانشناسی > تست روانشناسی MBTI و یا کلیک بر روی این لینک.
 • جواب دادن به سوالات مطرح شده در تست.
 • اعلام تیپ شخصیتی شما با یک کلمه انگلیسی ۴ حرفی مثل ISTJ.
 • ارائه کلمه انگلیسی ۴ حرفی به مشاور انتخاب رشته خود.
 • بررسی تیپ شخصیتی شما و تشخیص علاقه مندی ها و توانایی های شما توسط مشاور انتخاب رشته

پس از تعیین تیپ شخصیتی شما، مشاوران انتخاب رشته ما، به بررسی علاقه مندی ها و توانایی های شما می پردازند. سپس با انطباق نتیجه آن با ویژگی رشته های تحصیلی و توانایی هایی که برای موفقیت در هر رشته مورد نیاز است، به شما کمک می کنند تا با دیدی بازتر رشته های خود را انتخاب کنید. در این فاز از مشاوره انتخاب رشته شما با توانایی های خود برای موفقیت در هر رشته آشنا می شوید. با این حال، دانستن این موضوع، تنها کافی نیست. در گام های بعدی عواملی مثل علاقه مندی شما، موقعیت شغلی، ظرفیت بازار کار، آینده شغلی، حقوق و درآمد مشاغل مرتبط با رشته، در انتخاب رشته تاثیرگذارند که مشاوران ما به شما کمک می کنند تا بتوانید به یک انتخاب رشته مطلوب دست یابید.

استفاده از دانشجویان برتر دانشگاه های تهران برای مشاوره انتخاب رشته

یکی از مزایای مرکز مشاوره رهیاب در مشاوره انتخاب رشته این است که شما می توانید از تجربیات دانشجویان دانشگاه های برتر کشور استفاده کنید. در مشاوره انتخاب رشته معمولاً دانشجویان بهتر از سایر افراد می توانند به داوطلبان کنکور کمک کنند. چرا که آنها با جدیدترین وضعیت رشته های تحصیلی، مطالب روز مرتبط با رشته و همچنین بازار کار رشته و موقعیت های شغلی بیشتر درگیر هستند و کاملاً با پوست و گوشت خود درگیر رشته ها می شوند.

از سوی دیگر دانشجویان دانشگاه های برتر تهران شناخت مناسبی نسبت به رتبه ها و سایر مشخصات رشته ها دارند و چون از توانمندی ها و ضریب هوشی بالایی برخوردارند، می توانند با دید بازتر و ضریب اطمینان بالاتری شما را در انتخاب رشته یاری برسانند.

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷ : ظرفیت دانشگاه ها را دست کم نگیرید

نگاه به آمار و ارقام کنکور سال ۹۶ مشخص می شود که باز هم مانند سال ۹۵ تعداد داوطلبان در رشته تجربی بیش از سایر رشته ها است. براساس آمار تقریبی بیس از ۶۰ درصد داوطلبان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته تجربی هستند و قریب به اتفاق افراد برای تحصیل در یکی از رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی در این ماراتن علمی شرکت کرده اند. طبیعی است با میزان ظرفیت موجود امکان تحقق هدف تمامی داوطلبان میسر نبوده و تمامی هشدارها و توصیه ها مبنی بر انتخاب رشته کنکور متوازن در چنین شرایطی نقش خود را نشان می دهد. که این امر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور را صد چندان می کند.

براساس اعلام سازمان سنجش کشور گروه علوم انسانی با ۳۱۰ هزار و ۹۲۵ نفر بیشترین ظرفیت پذیرش را دارد و پس از آن گروه ریاضی با ۲۳۵ هزار و ۴۹۷ نفر و پس از آن ظرفیت گروه علوم تجربی با ۱۵۸ هزار و ۵۸۲ نفر در رده بعدی قرار دارد و ظرفیت گروه هنر ۱۹ هزار و ۲۹۲ نفر و گروه زبان های خارجی ۲۳ هزار و ۵۹۶ نفر است. مجموع ظرفیت ۷۴۷ هزار و ۸۹۲ نفر است.

حدود یک پنجم ظرفیت به دوره روزانه اختصاص دارد و ظرفیت دانشگاه پیام نور در مجموع ظرفیت این دوره ۳۸۵ هزار و ۱۷۰ نفر، ظرفیت دوره نوبت دوم (شبانه) ۲۶ هزار و ۷۸۰ نفر، ظرفیت پردیس خودگردان ۳ هزار و ۱۲ نفر و ظرفیت موسسات غیر انتفاعی ۱۸۰ هزار و ۵۶۰ نفر برآورد شده است.

انتخاب رشته حضوری استان تهران تبریز شیراز

مشاوره انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد ۹۷ : چرا مشاوره انتخاب رشته کنکور تلفنی؟

همه ساله در زمان با اعلام نتیجه رتبه های کنکور، داوطلبان کنکور که اغلب انتظار رتبه های حاصل شده را ندارند. مدت زمان اندکی را برای انتخاب رشته دارا می باشند. با توجه به مدت زمان اندک، اهمیت امر انتخاب رشته و اینکه اغلب افراد به مشاوران تحصیلی برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور دسترسی ندارند. و همچنین با توجه به زمان بر بودن مشاوره انتخاب رشته کنکور  عملا برای بسیار از افراد دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور حرفه ای غیر ممکن به نظر می رسد. از این رو مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب  در جهت رفاه حال داوطلبان عزیز با ارائه مشاوره انتخاب رشته کنکور حرفه ای اقدام به ارائه مشاوره تلفنی انتخاب رشته در زمینه های زیر کرده است.

خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره انتخاب رشته کنکور

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۹ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید . و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


رشته روانشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره,انتخاب رشته,انتخاب رشته انسانی,مشاوره تحصیلی روانشناسی,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تحصیلی تلفنی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  برای مشاوره تحصیلی می توانید یا تلفنی با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابسایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب. – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 18 reviews
by محمد on rahyabmoshaver
مشاوره تلفنی انتخاب رشته

سلامخیلی ممنون بابت مشاوره انتخاب رشته تونحرفه ای ترین مشاوره انتخاب رشته ای بود که به عمرم دیدمشخصیت شناسی و مشاوره شغلی تون عالی بود

by احمد on rahyabmoshaver
مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور

سلام تبریک میگم بهتون بابت کادر مجربتون، از نظر من شما بهترین مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور در سراسر ایران هستید

by جعفر on rahyabmoshaver
انتخاب رشته

یه سوال داشتم، آیا برای انتخاب رشته کنکور از برنامه یا دستورالعمل ویژه ای استفاده می کنید؟

by فاطمه on rahyabmoshaver
انتخاب رشته کنکور

می خواستم ببینم شما برای انتخاب رشته کنکور، مثل کانون یا جاهای دیگه از دانشجوهای موفق هم استفاده می کنید یا نه

by کامران on rahyabmoshaver
مشاوره انتخاب رشته

خیلی عالی. برای مشاورانتون آرزوی موفقیت دارم.

by میلاد on rahyabmoshaver
مشاوره انتخاب رشته

من از اول برای برنامه ریزی از مشاورین تحصیلی شما کمک گرفتم و واقعا نتیجه بخش بود و قطعا از بسته های شما برای انتخاب رشته هم استفاده میکنم

by احمدیان on rahyabmoshaver
مشاوره انتخاب رشته تلفنی

سلام من به چند مشاوره تلفنی دیگه تماس گرفتم ولی مشاورین رهیاب واقعا دلسوز و پیگیر هستن

by نگین on rahyabmoshaver
مشاوره انتخاب رشته خوب

سلام یکی از بستگان من از بسته های شما استفاده کرد سال قبل و خیلی رضایت داشته و سایت شما را به من معرفی کرده من از کی برای رزرو تماس بگیرم؟

by نیلوفر on rahyabmoshaver
انتخاب رشته خوب

مطالب سایتتون عالیه خیلی ممنون

by محمد علی on rahyabmoshaver
انتخاب رشته ارشد روانشناسی

مشاوره انتخاب رشته حضوری هم دارید؟

سلام بله با شماره ها ثابت تماس بگیرید

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 
 

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره  ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ - ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

نظرات

- 21 نظر:

 1. سلام.من کنکوری ۹۸ نظام قدیم هستم و سهمیه ایثارگران ۵ درصد دارم. امسال از خیلی از اطرافیانم که سهمیه ۵ درصد داشتن شنیدم که اعمال این سهمیه تو انتخاب رشته به ضررشون تموم شده.آیا این حرف درسته؟یعنی بهتره من به جای سهمیه ۵ درصد از سهمیه منطقه ۲ استفاده کنم؟

 2. رشته های فنی و حرفه ای

  شاخه فنی و حرفه ای در نظام جدید دارای ۱۰ گروه بازرگانی و امور اداری، بهداشت و سلامت، برق و رایانه، خدمات، تعمیر و نگهداری ماشین آلات، کشاورزی و غذا، هنر، مواد و فرآوری، معماری و ساختمان و مکانیک است که هر گروه شامل تعدادی رشته می باشد:

  بازرگانی و امور اداری: حسابداری
  بهداشت و سلامت: تربیت بدنی، تربیت کودک
  برق و رایانه: الکترونیک، الکتروتکنیک، الکترونیک و مخابرات دریایی، شبکه و نرم افزار رایانه
  خدمات: ناوبری، حمل و نقل
  تعمیر و نگهداری ماشین آلات: مکانیک موتورهای دریایی
  کشاورزی و غذا: امور زراعی، امور باغی، امور دامی، صنایع غذایی
  هنر: پویانمایی، تولید برنامه های تلویزیونی، سینما، فتوگرافیک، صنایع غذایی، طراحی و دوخت، گرافیک، نقشه کشی معماری، معماری داخلی، نوازندگی ساز جهانی، نوازندگی ساز ایرانی، نقاشی، نمایش
  مواد و فرآوری: صنایع نساجی، سرامیک، صنایع شیمیایی، معدن، متالوژی
  معماری و ساختمان: ساختمان
  مکانیک: تاسیسات مکانیکی، چاپ، صنایع چوب و مبلمان، صنایع فلزی، ماشین ابزار، مکاترونیک، مکانیک خودرو

  افرادی که در انتخاب رشته، فنی و حرفه ای را انتخاب می کنند، واحدهای مختلف عملی و تئوری رشته خود را گذرانده و دیپلم فنی دریافت می کنند و می توانند در بسیاری از رشته ها وارد بازارکار شوند. این افراد نسبت به بسیاری از فارغ التحصیلان رشته ریاضی، تجربی و انسانی سریع تر می توانند وارد بازار کسب و کار شده و مهارت های خود را عملی به کار بگیرند.

 3. سلام خواهش میکنم راهنماییم کنید من امسال کنکور دادم و ۳۶۰۰منطقه سه شدم تو انتخاب رشته فیزیوتراپی وچن تا رشته دیگه رو انتخاب کردم و در اخر فرهنگیان زیست شیمی و ابتدایی رو زدم الان که فرهنگیان اعلام نتایج کرده برای من نوشته در ردیف معفی شدگان دو برابر ظرفیت هستید باتوجه به نمره علمی .
  این یعنی من در رشته های بالاتر قبول نشدم؟؟؟؟؟؟ چون مهلت مصاحبه هم خیلیییی کم هستش
  پارسال با ۳۹۰۰منطقه قبولی فیزیوتراپی زاهدان داشتیم من امیدم همون بود الان واقعا هنگ کردم
  راستی تو سایت مشخص نکرده بود چه رشته ای زیست یا شیمی قبول شدم از کجا باید بفهمم؟؟؟؟
  ازتون خواهش میکنم کمکم کنید خیلی ممنون

  1. سلام علی جان
   نه خیر به این معنی نیست، برداشت شما اشتباه هست
   دانشگاه های نیمه متمرکز هر سال ترازی رو مشخص میکنن و تمامی داوطلبانی که رشته ای از آن دانشگاه رو انتخاب کردن دعوت به مصاحبه میشن. این موضوع به معنی قبول نشدن شما در رشته های بالاتر نیست

 4. سلام خواهشا به سوالم جواب بدید من امسال انتخاب رشته کردم و معلمی زیست شیمی ابتدایی سه تا انتخاب اخر من بودند و قبل از اون فیزیوتراپی و چند تا رشته ی دیگه رو هم زده بودم الان تو سایت سنجش برام اومده جز اسامی معرفی شدگان دو برابر ظرفیت هستید با توجه به نمرتون من ۳۶۰۰منطقه سه شدم و مشخص نکرده بود که تو کدومش قبول شدم الان من باید چی کار کنم یعنی تو رشته های دیگه پذیرفته نشدم؟؟؟؟؟ اخه پارسال با ۳۹۰۰منطقه سه فیزیوتراپی زاهدان قبولی داریم!!!!! لطفا راهنماییم کنید

 5. با سلام . درباره انتخاب رشته براساس صرفا سوابق تحصیلی سوال داشتم . من دیپلم تجربی دارم و معدل کتبی دیپلمم ۱۷/۰۴ . خواستم بدونم با این معدل چقدر شانس قبولی در رشته زبان و ادبیات انگلیسی دانشگاه صنعتی شاهرود دوره روزانه رو دارم ؟؟؟ خواهاشااااا سریعتر جوابمو بدین . چون میخوام بدونم اگ شانس قبولیم کمه از الان برای سال دیگ شروع ب درس خوندن کنم …

 6. ❔❓❔❓❔❓❔❓❔❓❔ سلام خسته نباشید. من علاقه مند به رشته روانشناسی هستم ولی متاسفانه شانس قبولی در دانشگاه های سراسری روزانه ندارم و انتخاب های من دانشگاه های ازاد و غیرانتفاعی و پیام نور میباشد. علاوه بر مشاوره ی تحصیلی علاقمند بودم تا نظر یک فرد شاغل و تحصیل کرده در این زمینه را جویا شوم که در صورت پاسخگویی سپاسگزار خواهم بود. ۱. بنظر شما نوع دانشگاه چقدر در موفقیت اینده کاری بطور مستقیم تاثیر گذار است؟، و با توجه به تجربه شما کدام نوع دانشگاه برای انتخاب دارای ارجعیت است؟ ۲.به دلیل عدم شانس قبولی در دانشگاه های روزانه, پیشنهاد شما برای بهبود کیفیت رزومه کاری و آموزش جانبی برای جبران ضعف های سیستم آموزشی دانشگاه های دیگر چیست؟ ۳.طی تحقیقات و پرس و جو، برخی افراد محصل از انتخابم پشتیبانی می کنند ولی برخی از سخت بودن ادامه تحصیلی در این رشته معتقدن که بنده رو واقعا به شک و تردید هدایت میکنند و نگرانی در من ایجاد میکنند. امیدوارم پیغامم رو بخونید چون من بشدت به کمکتون جهت انتخاب رشته نیاز دارم.خیلی ممنون

 7. سلام من رتبه ۱۹۲ در سهمیه شدم در رشته هنر با توجه به اینکه ازمون عملی طراحی صنعتی رو خوب ندادم میتونم در یکی از دانشگاه های تهران قبول بشم؟

  1. احتمال قبولی در این رشته با رتبه شما شدیدا وابسته به آزمون عملی هست. اگر آزمون عملی شما واقعا خوب نبوده باشه احتمال قبولی شما در این رشته کم میشه

 8. سلام من رشتم تجربیه،میخواستم بدونم از نظر بازار کار رشته مشاوره غیرانتفاعی بهتره یا روانشناسی غیرانتفاعی؟

 9. با سلام و وقت بخیر رتبه من ۶۵۰۰ منطقه ۱ هست به نظر شما بو علی همدان قبول میشم؟ به نظر شما صنعتی قم بهتر است یا بو علی سینا همدان؟

 10. سلام و وقت به خیر
  من امسال کنکور دادم و تصمیم اینه که بمونم برای کنکور ۹۸.اگه امسال انتخاب رشته کنم و نرم دانشگاه سال بعد محروم میشم؟همچنین سهمیه ایثارگران ۵ درصد دارم در صورت انتخاب رشته دیگه نمیتونم سال بعد از این سهمیه استفاده کنم؟

  1. سلام فاطمه جان
   اگر امسال روزانه قبول بشید برای سال بعد نمیتونید رشته های روزانه رو انتخاب کنید

 11. با سلام وعرض ادب! من نیاز به لیست رشته كارشناسی زبان آلمانی (هر گرایشی) در همه دانشگاه های كشور (دولتی، آزاد، علمی كاربردی، با كنكور یا بی كنكور، و غیره) دارم! لطفا راهنمایی بفرمایید! با تشكر!

  1. سلام اطلاعات مورد نیاز شما در پست های دیگر سایت قرار دارد.
   همچنین میتوانید با شماره های درج شده در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/