مشاوره بارداری تلفنی – خدمات مشاوره خانواده

مشاوره بارداری,بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره بانوان,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی تهران

مشاوره بارداری تلفنی از جمله خدماتی است که مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب ارائه می دهد. در کنار مشاوره بارداری تلفنی ، مرکز مشاوره صدای رهیاب در زمینه های مشاوره زنان تلفنی ، مشاوره زندگی مشترک تلفنی ، مشاوره طلاق تلفنی ، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره جنسی،‌ مشاوره خیانت و … نیز آماده پاسخگویی به مشکلات شما هم وطنان عزیز است.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا بتواند در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب،‌ در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

اهمیت توجه به مشاوره بارداری

بارداری دوران خاص و ویژه ای است. وقتی که زنی باردار می شود، با خود علائم و نشانه هایی دارد. که معروف ترین آن ها احساس تهوع در ماه اول شکلگیری جنین است. شروع بارداری یعنی این که مادر وارد فصل جدیدی در زندگی شده است. او حالا علاوه بر این که مسئول سلامت خود است. باید مراقب سلامت جنین خود هم باشد. با شروع دوران بارداری، تغییراتی در سیستم بدن مادر به وجود می آید. و مراقبت های خاص خود را هم می طلبد. مشاوره بارداری به مادران کمک می کند تا بتوانند نسبت به موقعیتی که درآن قرار دارند آگاه شوند.

به دست آوردن آگاهی لازم کمک می کند تا مادر بتواند نسبت به شرایط بحرانی، به خوبی واکنش نشان دهد. مادرها با وضعیت های سختی مواجه می شوند که مشاوره بارداری میتواند این سختی ها را تسهیل کند. جنین در هر دوره ای تغییر می کند. و در هر دوره باید مراقبت های غذایی و رفتاری متناسب صورت پذیرد. با کمک مشاوره بارداری مادرها می توانند هفته به هفته با تغییرات فرزند خود آشنا شوند. و در صورت بروز مشکل یا مغایرت در علائم، سریعاً اقدامات لازم جهت پیشگیری از سقط جنین را انجام دهند.

 

مشاوره زنان,مشاوره جنسی زنان,مشاوره افسردگی زنان,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره زنان و خانواده,مشاوره بانوان,مشاوره بانوان و خانواده,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره جنسی بانوان,مشاوره دوران بارداری,مشاوره بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره زنان تهران

تاثیر مشاوره بارداری در مدیریت و بهبود شرایط جنین

مشاوره بارداری ابعاد مختلف جسمی، روحی و رفتاری مادران باردار را در بر می گیرد. مشاوره بارداری به مادرها کمک می کند تا بتوانند از شرایط خود و جنینشان مطلع شوند. و بتوانند به بهترین شکل، از خود و جنینی که در شکمشان است، مراقبت کنند. با استفاده از مشاوره بارداری می توانید نسبت به وضعیت جسمی و روحی خودتان آگاهی پیدا کنید. و با کمک تغذیه و مشاوره روانشناسی، به مشکلات خود فائق شوید.

در مشاوره بارداری مسائل جنسی و مشکلاتی که ممکن است در روابط زناشویی به وجود آید، مطرح می شود. و راهکارهای لازم جهت جلب توجه همسر و برطرف کردن نیازهای جنسی و سایر مسائلی که ممکن است در زندگی مشترک به وجود آید، ارائه می گردد. علاوه براین دوران پس از بارداری هم شرایط ویژه ای برای مادران به وجود می آید. در برخی موارد شاهد افسردگی، بی حالی، پرخوابی، بی خوابی و مشکلات روانشناسی دیگری برای والدین هستیم. که همه این موارد را تا حد زیادی می توان با مشاوره بارداری حل کرده. یا تخفیف داد.

ابعاد مختلف مشاوره بارداری

همان طور که گفته شد بارداری دوران ویژه و حساسی است. ممکن شما به خاطر یک اشتباه کوچک، تاوان بزرگی بدهید. و زندگی خود یا جنین تان را به خطر بیندازید. در مشاوره بارداری ابعاد مختلفی وجود دارد. که بررسی تمامی آن ها در این مقاله امکان پذیر نیست. اما در یک دسته بندی کلی می توانیم ابعاد مختلف مشاوره بارداری را چنین برشمرد:

  • مشاوره پیش از بارداری
  • مشاوره بارداری و سقط جنین
  • مشاوره بارداری و تغذیه
  • مشاوره بارداری و مشکلات روانشناسی
  • مشاوره بارداری و مسائل جنسی
  • مشاوره بارداری و افسردگی
  • مشاوره پس از بارداری

مشاوره پیش از بارداری

دوران پیش از بارداری به همان اندازه بارداری اهمیت دارد. نوع تغذیه پدر و مادر، حالات روحی آن ها پیش از نزدیکی و تشکیل نطفه و حتی ویژگی های ژنتیکی پدر و مادر تاثیر مستقیم بر ویژگی های اخلاقی و جسمی کودک دارد. از این رو مشاوره بارداری و پیش از بارداری می تواند به والدین کمک کند. تا بتوانند با آگاهی بیشتری اقدام به بچه دار شدن کنند. سن مناسب ازدواج و بارداری نیز موضوع دیگری است که در مشاوره بارداری مطرح می شود.

در صورتی که پدر یا مادر شرایط خاص یا بیماری خاصی داشته باشند. و تمایل به فرزند دار شدن داشته باشند، بایستی با مشاور بارداری صحبت کنند. تا ملاحظات و پیشگیری های لازم به آن ها داده شود. در مشاوره بارداری همچنین پیشگیری های لازم جهت بیماری های خاص، و همچنین جلوگیری از باردار شدن، خطرات بارداری برای مادر و … بررسی می شود.

مشاوره زنان,مشاوره جنسی زنان,مشاوره افسردگی زنان,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره زنان و خانواده,مشاوره بانوان,مشاوره بانوان و خانواده,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره جنسی بانوان,مشاوره دوران بارداری,مشاوره بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره تلفنی تهران,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره زنان تهران

مشاوره بارداری و سقط جنین

بارداری و بچه دار شدن برای پدر و مادر و به خصوص مادر اتفاق ویژه ای است. مادر بایستی تمامی مراقبت های لازم را طی نه ماه، با همه سختی ها و مشکلات تحمل کند. استفاده از خدمات مشاوره بارداری کمک می کند تا مادر به لحاظ روحی و جسمی در وضعیت مطلوب باشد. با این حال در برخی موارد مشاهده می شود که مادران به سبب سهل انگاری یا ناآگاهی اقداماتی را انجام می دهند که سقط جنین را به دنبال دارد. از طریق مشاوره بارداری ، مادران نسبت به شرایط و مقتضیات بارداری آگاهی لازم را به دست می آورند. و می توانند از اتفاقات ناگواری که ممکن است برای جنین یا خود مادر به وجود آید، جلوگیری کنند.

مشاوره بارداری و تغذیه

تغذیه نقش اساسی در شکل گیری و تقویت بنیه مادر و جنین دارد. در مشاوره بارداری مادران نسبت به غذاهای مفید، غذاهای مضر و غذاهای ممنوعه بارداری آشنایی پیدا می کنند. استفاده از برخی غذاها بسته با مزاج مادر و جنین متفاوت است. و هر نوع غذایی برای همه مادران باردار جواب یکسان نمی دهد. ممکن است غذایی برای یک مادر و کودک خوب باشد. برای دیگری مضر و کشنده. مشاوره بارداری مادران نسبت به تغذیه مناسب آگاه می کند. در جلسات مشاوره بارداری غذاهای مناسب برای حفظ سلامت و تناسب اندام مادر، افزایش قدرت و توان مادر و… مطرح می شود.

مشاوره بارداری و مشکلات روانشناسی

با شروع دوران بارداری شرایط بسیار ویژه ای برای مادرها به وجود می آید. بارداری باعث می شود ترشح برخی هورمون ها تغییر کند. مشکلات هورمونی گریبانگیر برخی مادران است. اما وجود مشکلات روانشناسی نیز یکی از عواقب این به هم ریختگی هورمونی است. برخی از مادرها در دوران بارداری با مشکلات افسردگی ، حساسیت و … مواجه می شوند. که استفاده از جلسات مشاوره روانشناسی می تواند این مشکلات را برطرف کند.

علاوه بر این ممکن است فرزند ناخواسته یا سقط جنین و یا موارد مشابه برای مادرها مشکلات روانشناسی به وجود آورد. جلسات مشاوره بارداری و مشاوره روانشناسی می تواند کمک شایانی به این مادرها بدهد. تا بتوانند از بحران روحی خارج شده و به روال طبیعی زندگی برگردند.

مشاوره بارداری,بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره بانوان,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی تهران

مشاوره بارداری و افسردگی

همان طور که در بالا نیز اشاره شد، بنا به شرایط جسمی، روحی، مالی و … ممکن است برای مادر و خانواده مشکلاتی به وجود آید. مشاوره بارداری و مشاوره افسردگی می تواند به مادرها برای حل مشکل، راه گشا باشد. از آنجا که در دوران بارداری مصرف قرص و داروهای افسردگی می تواند برای جنین و مادر خطرناک باشد، مصرف دارو باید با اجازه پزشک و هماهنگی مشاور افسردگی صورت گیرد. در این وضعیت مشاوره افسردگی و تجویز غذایی می تواند موثرتر از قرص و دارو باشد. بنابراین در مشاوره بارداری این موارد نیز بررسی می شود.

مشاوره بارداری و مسائل جنسی

با توجه به حساسیت دوران بارداری، معمولاً زن و شوهر در مسائل جنسی و تامین نیازهای جنسی با مشکل مواجه می شوند. در مشاوره بارداری و مشاوره جنسی ، امکان یا عدم امکان روابط جنسی و زناشویی، راهکارهای برطرف کردن نیازهای جنسی، و همچنین پیشگیری از بیماری های جنسی بارداری و مسائلی از این دست مطرح می شود. و زوج ها می توانند با استفاده از مشاوره بارداری و مشاوره جنسی ، مشکلات به وجود آمده در زندگی مشترک را برطرف کنند.

مشاوره پس از بارداری

تجربه جلسات مشاوره بارداری نشان می دهد در بسیاری از موارد، پس از بارداری و وضع حمل، مادرها با مشکلات جسمی و روحی متعددی رو به رو می شوند. علاوه براین در تربیت و مواجه شدن با نوزاد، فهمیدن علت گریه نوزاد و مواردی از این دست با مشکل مواجه می شوند. مادران عزیز می توانند با استفاده از خدمات مشاوره نوزاد و مشاوره پس از بارداری مشکلات پیش آمده را مطرح کرده و راهنمایی های لازم را دریافت کنند.

همچنین برخی از زوج های بعد از بارداری در برقراری رابطه جنسی و روابط زناشویی با مشکل مواجه می شوند. با استفاده از مشاوره بارداری می توانند این مشکل را هم برطرف کنند.

 مشکلات مشاوره بارداری حضوری

همان طور که ذکر شد، مراجعه به مراکز مشاوره بارداری برای اکثر زنان امری است ضروری. با این حال مراجعه به مراکز مشاوره زنان و بارداری غالباً وقت گیر و هزینه بر است. و از آنجا که زنان باردار با مشکلات حرکتی مواجه هستند، امکان جابجایی و رفت و آمد برای آنها مقدور نیست. در بسیاری از شهرها و روستاها نیز امکان دسترسی به مراکز مشاوره زنان و بارداری وجود ندارد. همین موضوع باعث می شود که افراد کمتر به مراکز مشاوره زنان و بارداری مراجعه کنند. البته عدم شناخت نسبت به مشاوران مجرب این موضوع را پیچیده تر هم می کند.

با روی کار آمدن مراکز مشاوره بارداری تلفنی مشکل دسترسی به مشاوره زنان و بارداری حل شده است

ما به شما این نوید را می دهیم که مشکلات پیش روی مادران عزیز برای مراجعه به مراکز مشاوره بارداری حضوری برداشته شده است. در سال های اخیر مراکز مشاوره بارداری تلفنی زیادی راه اندازی شده است. و شما می توانید با استفاده از مشاوره بارداری تلفنی ، با کمترین مشکل، راهکارها و راهنمایی های لازم را دریافت کنید. مراکز مشاوره بارداری تلفنی نیز همچون مراکز مشاوره بارداری حضوری، دارای مجوزهای لازم هستند. از این رو این اطمینان داده می شود که استفاده از مراکز مشاوره بارداری تلفنی دارای مجوز، به لحاظ تخصص و تجربه هیچ تفاوتی با مراکز مشاوره بارداری حضوری ندارند.

چرا مشاوره بارداری تلفنی را توصیه می کنیم؟

با استفاده از مشاوره بارداری تلفنی ، در خانه و در کمترین زمان ممکن، مشاوران زنان و خانواده در دسترس هستند. با مشاوره تلفنی شما می توانید از مشاوران بارداری در زمینه های مختلف زنان و بارداری استفاده کنید. مشاوره بارداری تلفنی به شما امکان می دهد تا در هر ساعت از شبانه روز، مشاوره ها و راهنمایی های لازم را از متخصصان مشاوره بارداری دریافت کنید. ضمن اینکه مشاوره بارداری تلفنی مشکلات رفت و آمد را ندارد. در مشاوره بارداری تلفنی شما می توانید با در میان گذاشتن مشکلات خود، مشاوره های لازم را در زمینه زنان و بارداری دریافت نمایید.

علاوه بر این از طریق مشاوره بارداری تلفنی شما می توانید هزینه های مشاوره را نیز کاهش دهید. در مشاوره بارداری تلفنی شما می توانید با هزینه های پایین تر ، همان مشاوره ای را دریافت نمایید که در مشاوره بارداری حضوری دریافت می کنید. اگر شما از جمله افرادی هستید که در شهر یا روستای شما مرکز تخصصی مشاوره زنان وجود ندارد، می توانید از مشاوره بارداری تلفنی استفاده نمایید. شما می توانید از هر نقطه کشور، با مرکز مشاوره بارداری تلفنی تماس بگیرید. و از طریق خدمات مشاوره بارداری تلفنی ، پاسخ ها و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.

مشاوره بارداری تلفنی ، راه حل آسان و سریع برای پیشگیری از مشکلات روحی و جسمی دوران بارداری

با روی کار آمدن فناوری های جدید اینترنتی و الکترونیکی، عصر حاضر را عصر اینترنت و خدمات الکترونیکی نامیده اند. زندگی راحت تر و امکانات در دسترس تر شده اند. و بالطبع خدمات مشاوره هم باید همگام با این نوع زندگی حرکت کند. خدمات نوینی مثل مشاوره تلفنی، مشاوره آنلاین و … از جمله خدماتی هستند که در چند سال اخیر، جای خود را در میان خدمات مشاوره باز کرده اند. دسترسی سریع و آسان، ارزانی نسبی و راحتی استفاده از این خدمات موجب شده تا مشاوره تلفنی – و همین طور مشاوره بارداری تلفنی – با استقبال خوب زنان و خانواده های ایرانی رو به رو شود.

مشاوره بارداری,بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره بانوان,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی تهران

مزیت مرکز تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره بارداری تلفنی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب از مشاوران زبده دانشگاهی در زمینه مشاوره بارداری تلفنی استفاده می کند. اغلب مشاوران مرکز مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. قسمتی از مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی تشکیل می دهند. که در حوزه مشاوره زنان، مشاوره جنسی، مشاوره زناشویی، مشاوره زندگی مشترک، تخصص دارند. به همین خاطر شما می توانید با خیال آسوده و بی هیچ دغدغه ای از راهنمایی های مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره بارداری تلفنی استفاده نمایید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره تلاش کرده است تا هزینه های مکالمه را به گونه ای معین نماید که هموطنان عزیز بتوانند، با دغدغه مالی کمتری مشکلات خانوادگی و زندگی مشترک خود را حل کنند. به همین خاطر مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما زنان و مادران عزیز این مژده را می دهد که هزینه تماس برای مشاوره بارداری تلفنی ، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی است.

برای استفاده از خدمات مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

برای استفاده از خدمات مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب شما می توانید در طول شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل اقدام کنید. برای تماس با مرکز مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب کافی است به یک خط ثابت تلفن دسترسی داشته باشید. برای تماس هم کافی است شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت بگیرید و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در حوزه های زیر از خدمات مشاوره بارداری تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید.

مشاوره بارداری,بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره بانوان,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی تهران

خدمات مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب – بخش اول

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع روابط زناشویی در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره جنسی در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره بی میلی جنسی زنان در بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع آشنایی با مشکلات جنسی در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع تغییرات رفتاری در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع جلب توجه همسر در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع بی میلی به همسر در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع بارداری ناخواسته

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع پیشگیری از بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع بیماری های دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع علائم بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع نیازهای دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره زنان و ناباروری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره بارداری و بیماری های جنسی

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره بارداری و عادات ماهانه

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره بارداری و یائسگی

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره بارداری در سنین پایین

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره بارداری در سنین بالا

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره زنان و دوران پیش از بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره زنان و مراقبت های پس از بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره زنان ، سقط جنین و مشکلات روحی پس از آن

خدمات مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب – بخش دوم

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع علائم هفتگی در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع سلامت مادر در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع مشاوره تغذیه بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع ورزش های بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع نحوه کنترل ویار

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع تفریحات بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع زایمان

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع بارداری چندقلویی

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع علائم اولیه بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع روانشناسی بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع بهترین سن برای بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع شرایط روحی دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع شرایط جسمی در دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع دردهای طبیعی دروان بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع دردهای غیرطبیعی دوران بارداری

مشاوره بارداری تلفنی با موضوع آزمایش های دوران بارداری


مرکز مشاوره خانواده تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران بارداری ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت
۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران خانواده ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مرکز مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف زنان و بارداری استفاده کنید.


مشاوره بارداری,بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره بانوان,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی تهران  برای مشاوره بارداری تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره بارداری,بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره بانوان,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مرکز مشاوره بارداری تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره بارداری,بارداری,مشاوره تلفنی بارداری,مشاوره بارداری تلفنی,مشاوره زنان,مشاوره زنان تلفنی,مشاوره تلفنی زنان,مشاوره بانوان,مشاوره تلفنی بانوان,مشاوره بانوان تلفنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره  ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ - ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

نظرات

- یک نظر:

  1. سلام. خانوم بنده بیست روز از قاعدگی ش گذشته بود که بعد از رابطه ی جنسی در همان روز (بعد از روز بیستم )مایع اسپرم وارد رحم شده است ولی هنوز هشت روز مانده تا شروع چرخه ی قاعدگی ، بعد از رابطه یک قرص اورژانسی و بعد از ۱۲ ساعت ۱یک قرص دیگه مصرف کرده اند. ایا امکان بارداری وجود دارد ؟ ما مایل به باردار شدن خانومم نداریم ، وبسیار هم نگران.باتشکر فراوان از شما و مرکز مشاورتون.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/