مشاوره جنسی تلفنی – خدمات مشاوره خانواده

مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره بلوغ جنسی,مشاوره بلوغ و مشکلات جنسی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره جنسی تلفنی در مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در نظر دارد، با معرفی مطالب مفید و کاربردی در زمینه‌های مشاوره جنسی تلفنی ، مشاوره زناشویی تلفنی ، مشاوره روانشناسی تلفنی، مشاوره خانواده تلفنی، مشاوره کودک تلفنی ، مشاوره تلفنی نوجوان، مشاوره تحصیلی تلفنی،‌ مشاوره تلفنی ازدواج،‌ مشاوره افسردگی،‌ مشاوره خیانت و … در راستای اعتلای آگاهی مردم کشور عزیزمان برای حل مشکلات پیش‌روی آنان در زندگی گام بردارد. از این رو با کمک مشاوران و روانشناسان مجرب و حرفه‌ای مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب،‌ در تلاشیم تا بتوانیم سنگ های پیش پای هم وطنانمان را برداریم. و از طریق ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی به افزایش کیفیت زندگی ایشان کمک کنیم.

اهمیت مشاوره جنسی در زندگی

هر چند که مشاوره جنسی معمولاً مربوط می شود به زندگی زناشویی و روابط زن و شوهر پس از ازدواج، اما صرفاً به زندگی مشترک زناشویی محدود نمی شود. هر فرد، چه دختر و چه پسر به پا گذاشتن به سن بلوغ، که معمولاً ابتدا با بلوغ جنسی آغاز می شود، با شرایط ویژه و جدیدی مواجه می شود. که اگر با آموزش و آگاهی رسانی مناسب همراه نباشد، مشکلات عدیده ای برای نوجوان در سنین بلوغ به وجود خواهد آمد. البته مشاوره جنسی باید به گونه ای باشد که بدون پرده دری و به دور از عفت، هماهنگ با شان انسانی و مطابق با موازین اسلامی باشد. چرا که آموزش جنسی نه تنها در اسلام، منع نشده، بلکه توصیه نیز شده است. منتها آموزش جنسی بایستی به شکلی درست و مطابق با موازین اسلامی و سن و جنس افراد باشد.

آموزش و مشاوره جنسی در سنین نوجوانی و جوانی چیزی است که اغلب مغفول می ماند

سن بلوغ، یا همان دوران نوجوانی، سن تغییر در هورمون ها، رشد اندام های بدن و مجموعاً دوره گذار از دوره نوجوانی به بزرگسالی است. فرد در این سن شرایط بدنی جدیدی را تجربه می کند. به همین خاطر باید نسبت به این شرایط جدید شناخت پیدا کند. یکی از مسائلی که فرد باید بشناسد، مسائل جنسی، شرایط فیزیکی سن بلوغ و اعمالی است که هم به لحاظ شرعی و هم به لحاظ بهداشتی و جسمی دارای اهمیت هستند. در اغلب موارد شاهدیم که والدین با توجه به حجب و حیا و نوع رابطه ای که با فرزندان دارند، آموزش و مشاوره جنسی مناسب را برای فرزندان ارائه نمی دهند.

در مدارس راهنمایی و دبیرستان از آموزش و مشاوره جنسی به موقع غافل می شوند

از سوی دیگر والدین انتظار دارند، مدارس وظیفه آموزش و مشاوره جنسی فرزندان را برعهده بگیرند. با توجه به این که در مدارس هم شرایط لازم برای آموزش و مشاوره جنسی وجود ندارد، معمولاً ذهن کنجکاو نوجوانان باعث می شود تا آنها خود به دنبال پاسخ باشند. چیزی که بیشتر شایع هست، این است که بچه ها معمولاً از طریق همسالان یا اینترنت دنبال پرسش های جنسی خود هستند. همین امر باعث می شود تا آموزش و مشاوره جنسی از طریق نامناسب و معمولاً به شیوه غلط صورت پذیرد. به همین خاطر تاکید مشاوران خانواده این است که آموزش لازم از طریق جلسات مشاوره جنسی صورت پذیرد.

چرا والدین باید به آموزش و مشاوره جنسی فرزندان توجه ویژه داشته باشند و از مراکز مشاوره جنسی کمک بگیرند؟

با توجه به اینکه در بستر مدارس شرایط آموزش و مشاوره جنسی ( در زمان و سن مناسب . همچنین با رعایت شئونات و مسائل دینی ) فراهم نیست . یکی از راه هایی که می تواند به مشاوره جنسی نوجوانان کمک کند . استفاده از خدمات مشاوره خانواده، مشاوره نوجوان و مشاوره جوان مراکز مشاوره است . والدین می تواند با استفاده از جلسات مشاوره . آموزش لازم برای انتقال مسائل جنسی را یاد بگیرند . و با مشکل کمتری آن را به فرزندان منتقل کنند . از سوی دیگر دسترسی والدین به مراکز مشاوره خانواده چندان راحت نیست. والدین معمولاً به مراکز مشاوره نوجوان و مشاوره جوان هم چندان آشنا نیستند. همین موضوع باعث می شود تا موضوع کمی پیچیده تر شود. با این حال این مژده را بایستی به والدین داد که مشاوره تلفنی خانواده خیلی از این مشکلات را حل کرده است.

چرا به والدین استفاده از خدمات مشاوره تلفنی خانواده را برای آموزش و مشاوره جنسی فرزندان پیشنهاد می کنیم؟

چندین دلیل وجود دارد که والدین ترغیب می شوند . از مشاوره تلفنی خانواده جهت آموزش و مشاوره جنسی نوجوان و جوان خود استفاده کنند . دلیل اول اینکه خدمات مشاوره تلفنی خانواده معمولاً همیشه در دسترس هست . و فرقی نمی کند که شما در کدام شهر یا روستا باشید . در هر صورت شما می توانید با مراکز مشاوره تلفنی تماس گرفته و از خدمات مشاوره تلفنی آن ها بهره مند شوید .

دوم این که مسائل جنسی و آموزش آن به فرزندان در جهت آگاهی بخشی و جلوگیری از به خطا رفتن نوجوان است . به همین خاطر آموزش و مشاوره جنسی باید به گونه ای به او یاد داده شود . که هم مشکلاتش را بشناسد و هم نوع ارتباط پدر فرزندی یا مادر فرزندی شکسته نشود . به همین دلیل یاد دادن آن نیاز به زمان و فرصت مناسب دارد . که والدین می توانند از طریق مشاوره تلفنی جنسی این مسائل را با مشاوران خانواده در میان بگذارند.

سوم اینکه معمولاً والدین و همچنین نوجوانان و جوانان خجالت می کشند مسائل و مشکلات جنسی خود را با هم در میان بگذارند . در این موارد مشاوران می توانند به عنوان یک شخص سوم . ارتباط بهتری با شخص برقرار کنند . علاوه براین معمولا افراد از بیان حضوری مسائل جنسی شرم دارند . تجربه نشان داده است که استفاده از خدمات مشاوره جنسی تلفنی . این امکان را به افراد می دهد تا راحت تر بتوانند مسائل و مشکلات جنسی خود را مطرح کنند .

در چه زمینه هایی می توان از مشاوره جنسی تلفنی استفاده کرد؟

علاوه بر آموزش و مشاوره جنسی نوجوانان، کاربرد اصلی استفاده از مشاوره جنسی تلفنی برای زوج های جوان است . معمولاً غالب افرادی که از مشاوره جنسی تلفنی استفاده می کنند، زوج های جوان هستند . هر چند که بخشی از کاربران مشاوره جنسی تلفنی را زنان و مردان میانسال تشکیل می دهند . اما در اغلب موارد زوج های جوان از مشاوره جنسی . و اخیراً مشاوره جنسی تلفنی استفاده می کنند . شما می توانید مشکلات و مسائل مختلف زناشویی خود را با مشاوران خانواده در میان بگذارید .

مشکلی که معمولا در بین زوج های جوان دیده می شود این است که ایشان درک مناسبی از زندگی مشترک و روابط زناشویی ندارند. خیلی از زوج ها ممکن است دلیل وجود مشکل در زندگی مشترک را مشکلات اقتصادی یا کم توجهی همسر بدانند. اما تجربه مشاوران خانواده در جلسات مشاوره جنسی نشان می دهد که مشکل خیلی از زوج ها نداشتن روابط زناشویی و روابط جنسی مناسب است. روابط جنسی صرفاً برای ارضا کردن میل جنسی زن و شوهر نیست. در حقیقت رابطه جنسی، وسیله ایست برای ابراز علاقه و عشضق ورزی به همسر.

نتیجه تجربه جلسات مشاوره در زمینه مشاوره جنسی و روابط زناشویی

تجربه جلسات مشاوره زناشویی نشان می دهد روابط زناشویی اگر به خوبی و به شکلی مناسب برآورده شود، میزان علاقه و محبت زوجین را بالاتر می برد. و روابط آن ها را در سایر زمینه ها تحکیم می بخشد. برای فهم درست روابط زناشویی، زوجین باید آموزش ببینند. و برای آموزش صحیح پیشنهاد می شود از مشاوره مراکز مشاوره جنسی بهره مند شوند.

اهمیت مشاوره جنسی برای زوج های جوان

زوج ها باید این نکته را بدانند که هر یک مزاج و طبع خاص خود را دارند. چرا خیلی از مشکلاتی که در زندگی زناشویی و روابط جنسی به وجود می آید به خاطر عدم همخوانی در مزاج زوج هاست. اگر مزاج زوجین نزدیک به هم باشد، معمولاً مشکل چندانی در روابط جنسی به وجود نخواهد آمد. اما در صورت عدم تطابق مزاج زوج ها،  ایشان نیاز به چندین جلسه مشاوره جنسی خواهند داشت. پس از تعیین مزاج، بایستی نوع و عادات غذایی زوج ها متناسب با مزاج ایشان برنامه ریزی شود. علاوه بر غذا، نوع رفتارها و عادات زوج ها هم تاثیر بسزایی در روابط جنسی دارند. که فرد با شرکت در جلسات و کارگاه های مشاوره جنسی می تواند اغلب رفتارها و عادات زناشویی و جنسی خود را اصلاح کند.

چرا مشاوره جنسی تلفنی را برای بهتر شدن روابط زناشویی توصیه می کنیم؟

معمولاً هزینه شرکت در جلسات مشاوره جنسی یا حتی کارگاه های مشاوره جنسی بالاست و بسیاری از زوج ها توان شرکت در آن ها را ندارند . علاوه بر این عدم شناخت زوج ها نسبت به مشکلات جنسی و همچنین حیا و حجب خانواده های ایرانی موجب می گردد . تا بسیاری از آن ها از حضور در جلسات مشاوره جنسی حضوری اجتناب نمایند . برخی هم ممکن است نداشتن وقت و درگیری های کاری را دستاویزی برای عدم شرکت در جلسات مشاوره جنسی عنوان کنند.

اما لازم نیست نگران باشید. مشاوره جنسی برای همه افراد هم ممکن و هم در دسترس شده است . شما می توانید با استفاده از خدمات مشاوره جنسی تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب سوالات خود را در زمینه های مختلف جنسی به راحتی مطرح کنید . و بدون خجالت و تعارف. به صورت کاملاً مستقیم و جدی مشکلات خود را. در زمینه روابط جنسی با مشاوران مرکز مشاوره جنسی تلفنی در میان بگذارید . مزیت دیگر مشاوره جنسی تلفنی نسبت به مشاوره جنسی حضوری این است که شما در هر زمان از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل می توانید ، سوالات ، مشکلات و دغدغه های خود را با مرکز مشاوره جنسی تلفنی در میان بگذارید . و از راهکارها و مشاوره های مشاوران صدای رهیاب استفاده نمایید .

علاوه براین

هزینه مشاوره جنسی تلفنی معمولاً کمتر از جلسات مشاوره جنسی حضوری می شود . در صورتی که شما مدت زمان تماس و سوالات خود را مدیریت کنید ، می توانید هزینه مشاوره جنسی تلفنی را کاهش داده. و به صورت هدفمند از خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب به بهترین شکل ممکن استفاده نمایید.

مزیت مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب نسبت به سایر مراکز مشاوره جنسی تلفنی

مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب در کادر مشاوران خود از مشاوران خانواده زبده ای در حوزه مشاوره جنسی استفاده می نماید . اغلب مشاوران مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب از فارغ التحصیلان رشته روانشناسی دانشگاه های معتبر تهران هستند. بخشی از گروه مشاوره تلفنی صدای رهیاب را اساتید و مدرسان دانشگاهی یا استادان هیئت علمی رشته روانشناسی تشکیل می دهند. که در حوزه مشاوره زناشویی و مشاوره جنسی، متخصص هستند. و شما می توانید با خیال آسوده از مشاوران مجرب مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در زمینه مشاوره جنسی تلفنی مشورت بگیرید.

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب همواره در تلاش بوده است تا هزینه های مکالمه مشاوره تلفنی، پایین باشد . تا هم وطنان عزیز بتوانند با دغدغه کمتری مشکلات خانوادگی و جنسی خود را مرتفع سازند . از این رو مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب به شما این مژده را می دهد . که هزینه تماس برای مشاوره تلفنی جنسی، بسیار پایین تر از سایر مراکز مشاوره تلفنی بوده و به صورت میانگین ۳۰ درصد کمتر از مراکز مشاوره تلفنی دیگر است.

برای استفاده از خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

اگر می خواهید از خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب استفاده کنی، کافی است به یک خط ثابت تلفن دسترسی داشته باشید. مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب آماده اند در طول شبانه روز، حتی در روزهای تعطیل پاسخگویی مشکلات و مسائل جنسی و زناشویی شما باشند. برای تماس با مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب کافی است شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ را بدون پیش شماره  و فقط از طریق تلفن ثابت بگیرید. و از مشاوره مشاوران زبده مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید. شما می توانید در حوزه های زیر از خدمات مشاوره جنسی تلفنی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب بهره مند شوید.

خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب – بخش اول

 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره نوجوان و مسائل جنسی
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره بلوغ جنسی پسران
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره بلوغ جنسی دختران
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره و آموزش مسائل جنسی به جوانان
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره آداب شرعی پس از بلوغ
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره نوجوان و عادات ماهانه در دختران
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره بلوغ جنسی و مشکلات هورمونی در پسران
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره بلوغ جنسی و مشکلات هورمونی در دختران
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره جنسی و ازدواج
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره جنسی و طلاق

خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب – بخش دوم

 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره روابط جنسی و مشکلات جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره روابط جنسی بعد از اولین زایمان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره بیماری های جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مصرف دارو و تاثیر آن بر میل جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع چاقی و تاثیر آن در روابط جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع لاغری و تاثیر آن بر روابط جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع روش های جلوگیری از باردار شدن
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع روش های احتمال بارداری و تقویت قوای جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع ترس در روابط جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع اختلال نعوذ در مردان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع راهکارهای افزایش عشق و علاقه به همسر

 

خدمات مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب – بخش سوم

 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع داشتن یک زندگی مشترک پایدار و مستحکم
 • مشاوره تلفنی جنسی با موضوع مشاوره تقویت توان جنسی زنان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره تقویت توان جنسی مردان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره حل مشکل بی میلی جنسی مردان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره حل مشکل بی میلی جنسی زنان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره ارگاسم در زنان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع خیانت همسر و مقابله با آن
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره تغذیه و ارتباط آن با روابط جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره تنبلی جنسی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره روابط جنسی در شب ازدواج
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره اعتیاد جنسی در مردان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره اعتیاد جنسی در زنان
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره رفع مشکل زودانزالی
 • مشاوره جنسی تلفنی با موضوع مشاوره معاشقه در روابط جنسی

مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران جنسی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید . و از تجربه مشاوران زبده مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب، در حوزه های مختلف زندگی مشترک و روابط جنسی استفاده کنید.


مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره بلوغ جنسی,مشاوره بلوغ و مشکلات جنسی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  برای مشاوره جنسی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  تلفن مرکز مشاوره جنسی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره زناشویی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره زناشویی,مشاوره جنسی,مشاوره تلفنی جنسی,مشاوره جنسی تلفنی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره صدای رهیاب,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,مشاوره خانواده,مشاوره خانواده تلفنی,روابط زناشویی,مشاوره تلفنی زناشویی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی صدای رهیاب  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 8 reviews
by مهناز on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی

خیلی ممنون بابت مشاوره جنسی تون، این مشاوره خیلی به ما کمک کرد

by ناشناس on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی تلفنی

مشامشاوره جنسی تلفنی عالیه ممنونم ازتون. مشکل ما تا حد زیادی حل شد

by متین on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی

ببخشید من از کجا بدونم از لحاظ جنسی در حد نرمال هستم؟

by م.محمدی on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی زناشویی

ممنونم از راهنماییهاتون واقعا مشاوران خوبی دارید

by وحید on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی

سلام ممنون از مطالب خوبب سایتتون.من یک سال پیش مرکز مشاوره رهیاب برای دخترم اومدم خیلی رضایت داشتم الان متوجه شدم شما مشاوره تلفنی هم دارید فقط ایا باید قبل از اون نوبت گرفت؟

by سعید on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی

سلام ایا تستی هست قبل از ازدواج بتونیم بفهمیم از لحاظ جنسی به هم میخوریم؟

by امین on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی عالی در تهران

مشاوره جنسی تو تهران بهترینه

by م.م on rahyabmoshaver
مشاوره جنسی

خیلی ممنون از مشاوره جنسی تون. هیچ وقت فکر نمیکردم فقط با بیست دقیقه مشاوره مشکل جنسی من و همسرم که دو سال بود باهاش درگیر بودیم حل بشه. ممنون ازتون

 

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره  ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ - ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/