مشاوره روانشناسی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(0 رای)

مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب

استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی به یکی از ملزومات زندگی امروز تبدیل شده است. توجه به مسائل روحی و روانی و حفظ بهداشت روان یکی از دغدغه‌های امروز زندگی مردم است. به ویژه در شهرها که هر روزه فشار و استرس بیشتری بر افراد تحمیل می‌شود. وجود فشارهای روانی و استرس و اضطراب همه افراد را تهدید می‌کند. و موجب به وجود آمدن انواع اختلالات روانشناختی مثل اختلالات شخصیتی، رفتاری، روانی و ... می‌شود. در صورتی که این بیماری‌ها در همان گام‌های اولیه شناسایی و درمان شوند، می‌توانند نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای در بهداشت روان افراد داشته باشند. و از پیشروی و حاد شدن اختلال یا بیماری روانی جلوگیری کنند.

متاسفانه با وجود همه هشدارهای مراکز و ارگان‌های روان پزشکی، بز شاهد شیوع و گسترش بیماری‌ها و اختلالات روانی هستیم. حال این سوال مطرح می‌شود که چرا مشکلات روانشناسی افراد به خوبی درمان نمی‌شود و روز به روز شاهد افزایش این گونه مشکلات هستیم؟ و چرا مردم برای درمان مشکلات روانی خود از خدمات مشاوره روانشناسی استفاده نمی‌کنند؟


پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: مزایای مشاوره تلفنی


دلایل عدم استفاده بیماران از خدمات مشاوره روانشناسی

دلایل متعددی وجود دارد که موجب می‌شود مردم برای حل بیماری و مشکلات خود، از خدمات مشاوره روانشناسی استفاده نکنند. که مهمترین موارد را می‌توان چنین نام برد:

  • عدم آگاهی و شناخت افراد نسبت به مشکلات و اختلالات روانشناختی و در نتیجه لازم ندانستن استفاده از مشاور و روانشناس
  • عدم دسترسی به مراکز مشاوره روانشناسی مخصوصاً در شهرهای کوچک و روستاها
  • عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی مناسب و قابل اعتماد
  • هزینه نسبتاً بالای جلسات مشاوره روانشناسی حضوری و نداشتن توان پرداخت جلسات متعدد مشاوره
  • زمانبر بودن مراجعه به مراکز روانشناسی مخصوصاً در شهرهای بزرگ کشور
  • مشکلات رفت و آمد و مراجعات متوالی به مراکز مشاوره روانشناسی حضوری مخصوصاً برای شهرهای بزرگ و حتی روستاها و شهرهای کوچکی که از داشتن یک مرکز روانشناسی خوب بی‌بهره هستند.

پیشنهاد می‌کنیم بخوانید: ویژگی‌های یک مرکز روانشناسی خوب


هریک از موارد فوق به تنهایی ممکن است باعث شود تا یک فرد نتواند از خدمات روانشناسی استفاده نموده و در نتیجه خود رادرمان نماید. بنابراین قصد داریم هر یک از موارد فوق را کمی روشن تر کرده و در نهایت راهکار مناسب را برای حل هر یک ارائه دهیم.

عدم آگاهی و شناخت افراد نسبت به مشکلات و اختلالات روانشناختی

بسیاری از افراد علی رغم وجود مشکلات و اختلالات روانی، به مشاور یا روانپزشک مراجعه نمی‌کنند. یکی از دلایل اصلی این موضوع عدم آگاهی افراد و همچنین عدم شناخت افراد نسبت به بیماری‌ها و اختلالات روانشناختی است. به همین خاطر مرکز مشاوره روانشناسی صدای رهیاب با ارائه مطالب کاربردی روانشناسی، تلاش کرده است تا علم روانشناسی هموطنان را بالاتر ببرد. تا مردم از طریق شناخت مشکلات خود، به مشاور روانشناس مراجعه کنند.

عدم دسترسی به مراکز مشاوره روانشناسی

در بسیاری از روستاها و شهرهای کوچک مرکز مراکز روانشناسی دایر نیستند. و این موضوع استفاده از خدمات روانشناسی را برای این افراد غیرممکن می‌کند. برای حل این مشکل مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب اقدام به راه اندازی شبکه سراسری مشاوره تلفنی نموده است. یعنی این که شما می‌توانید از سراسر ایران از طریق تلفن با ما تماس بگیرید. و به مشاوران مستقر در تهران متصل شوید. و برای حل مشکل خود با آن‌ها در ارتباط باشید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

عدم شناخت نسبت به مراکز مشاوره روانشناسی مناسب و قابل اعتماد

خیلی از افراد، مخصوصاً در شهرهای بزرگ، به هنگام مراجعه به یک مرکز روانشناسی، نگران این موضوع هستند که آیا مرکز روانشناسی که به آن مراجعه می‌کنند، خوب است یا نه؟ و خیلی از افراد نیز به خاطر محدودیت در تعداد مشاوران روانشناس شهرشان، به ناگزیر مجبورند از همان مشاوران استفاده کنند. در واقع این افراد برای انتخاب مشاور روانشناس، قدرت انتخاب چندانی ندارند. مرکز روانشناسی صدای رهیاب این امکان را فراهم کرده است که شما بتوانید با مشاوران حوزه‌های مختلف روانشناسی تماس گرفته و مشکلات روانشناختی خود را حل کنید.

هزینه نسبتاً بالای جلسات مشاوره روانشناسی حضوری

معمولاً جلسات مشاوره روانشناسی، بایستی به صورت مستمر و مداوم انجام شود. تا دوره درمان به خوبی سپری شده و فرد به صورت نسبی یا کامل درمان شود. با توجه به اینکه جلسات حضوری مخصوصاً اگر بیماری وارد مرحله حاد خود شده باشد، هزینه‌های بالایی دارند، خیلی از افراد، پس از مدتی جلسات مشاوره را رها می‌کنند. مرکز روانشناسی رهیاب با راه‌اندازی بخش تلفنی، ضمن کاستن هزینه‌ها کمک می‌کند که شما بتوانید با اطمینان بیشتری، روند و طول دوره درمان را بگذرانید. در حال حاضر هزینه مشاوره روانشناسی به ازای هر دقیقه ۲۰۰۰ تومان می‌باشد. که نسبت به سایر مراکز مشاوره تلفنی و همچنین جلسات مشاوره حضوری، هزینه کمتری است.

زمانبر بودن مراجعه به مراکز روانشناسی و مشکلات رفت و آمد

مراجعه به مراکز مشاوره روانشناسی معمولاً نیاز به رفت و آمدهای متعدد و پیاپی دارد. این موضوع باعث می‌شود که خیلی از خانواده‌ها با مشکلات اساسی رو به رو شوند. مخصوصاً در مواردی که بیمار با مشکلات حرکتی مواجه است، این موضوع نگران‌کننده‌تر می‌شود. با استفاده از مشاوره تلفنی روانشناسی شما می‌توانید بدون نیاز به رفت‌وآمد و تحمل سختی‌های آن، خیلی راحت و آسوده و تنها با یک تماس تلفنی، به مشاور روانشناس متصل شوید.

جهت استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب باید چه کار کنم؟

مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,خدمات مرکز مشاوره روانشناسی,شماره تلفن مشاوره روانشناسی,مرکز مشاوره روانشناسی تهران

هموطنان عزیز می توانند در ساعات مختلف شبانه روز از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب، حتی در روزهای تعطیل با ما در تماس باشند. جهت تماس با مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تنها کافی است شماره های زیر را بدون پیش شماره  و تنها از طریق تلفن ثابت شماره گیری کنید. و از مشاوران مرکز مشاوره تلفنی روانشناسی و خانواده صدای رهیاب استفاده نمایید:

تماس از سراسر کشور: فقط از تلفن ثابت و بدون پیش شماره:     ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس فقط از استان تهران: فقط از تلفن ثابت و بدون پیش شماره: ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸


خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب

خدمات مشاوره روانشناسی شامل طیف گسترده‌ای از حوزه‌های روانشناسی می‌شود. شما می‌توانید برای آگاهی بیشتر نسبت به خدمات ما در حوزه‌های مختلف و همچنین آشنایی با هر یک از خدمات، به لینک‌های زیر مراجعه کنید:


مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,خدمات مرکز مشاوره روانشناسی,شماره تلفن مشاوره روانشناسی,مرکز مشاوره روانشناسی تهران  برای مشاوره روانشناسی و خانواده می توانید تلفنی با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

هم چنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام صدای رهیاب، به صورت روزانه اطلاعات مفید و کاربردی روانشناسی و خانواده را دریافت کنید.

مشاوره روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,خدمات مرکز مشاوره روانشناسی,شماره تلفن مشاوره روانشناسی,مرکز مشاوره روانشناسی تهران  شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب : کانال تلگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
افزودن نظر:
CAPTCHA2