مشاوره کنکور ارشد – مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور سراسری,مشاوره کنکور,مشاوره نحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی کنکور سراسری,مشاوره تلفنی سراسری,مشاوره انتخاب رشته,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره انتخاب رشته تلفنی,معرفی رشته های دانشگاهی,معرفی رشته مهندسی,مشاوره کنکور دکتری,مشاوره تلفنی کنکور دکتری,بدون آزمون,بدون کنکور,مشاوره بدون کنکور دانشگاه آزاد,مشاوره پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی,مشاوره بدون کنکور علمی کاربردی,مشاوره بدون آزمون دانشگاه آزاد,مشاوره بدون آزمون سراسری,مشاوره بدون کنکور پزشکی,مشاوره بدون کنکور پرستاری,مشاوره بدون کنکور دندان پزشکی,مشاوره کنکور ارشد,کنکور ارشد

مشاوره کنکور ارشد – مشاوره تحصیلی تلفنی

کنکور کارشناسی ارشد معمولأ سالی ۱ بار در اواخر آذرماه ثبت نام کرده و در اردیبهشت ماه کنکور ارشد برگزار می شود کنکور ارشد ویژه داوطلبانی است که در مقطع کارشناسی تحصیل کرده باشند.یعنی دارای مدرک کارشناسی یا دانشجوی کارشناسی باشند هر چند مشاوران تحصیلی پیشنهاد می کنند. یکسال قبل از اتمام کارشناسی نیز در کنکور ارشد برای آشنا شدن با سوالات و فضای آزمون شرکت کنید. جواب اولیه آن در اوایل در خرداد ماه منتشر می شود و سپس جواب نهایی اوایل شهریور ماه بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نمایش داده می شود. از سال ۹۵ کنکور ارشد دانشگاه های سراسری و دانشگاه آزاد با هم برگزار می شوند.و همه شرکت کنندگان در کنکور ارشد میتوانند با ثبت نام کنکور ارشد ۹۷ وارد دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد شوند.

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد ۹۷ و اصلاحیه آن، به انتهای صفحه مراجعه کنید

داوطلبان می توانند در این مقطع در دانشگاه های سراسری روزانه و شبانه، پردیس های خودگردان، پیام نور، غیرانتفاعی، مجازی و دانشگاه آزاد تحصیل کنند. همان طور که توجه دارید کنکور ارشد دو دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد ادغام شده است یعنی داوطلبان برای ثبت نام در کنکور ارشد هم در دانشگاه دولتی و هم در دانشگاه آزاد یکبار ثبت نام می کنند اما در مرحله ی انتخاب رشته،باید به صورت مجزا در این دو دانشگاه از هم انتخاب رشته را انجام دهند.

در این نوشته سعی داریم در مشاوره تحصیلی با کمک مشاوران گروه رهیاب مشاور توضیحی اجمالی در مورد کنکور ارشد خدمت شما تقدیم کنیم. البته در مطالب دیگر به جزییات بیشتر در مورد کنکور ارشد خواهیم پرداخت.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تلفنی کنکور ارشد

مشاوره تحصیلی تلفنی انتخاب رشته کنکور ارشد در این مرکز صورت می گیرد. انتخاب رشته ارشد خیلی متفاوت با انتخاب رشته مقاطع پیش است و برای حداکثر شانس قبولی نیاز به یک مشاوره خوب است. علاوه بر مشاوره با دوستان و اساتید خود ، می توانید رتبه و رشته خود را با مشاوران ما در میان بگذارید و از مشاوره تحصیلی انتخاب رشته ارشد بهره مند شوید.

برای هرچه بهتر شدن مشاوره تحصیلی انتخاب رشته کنکور ارشد، موارد زیر را در مورد رشته تحصیلی و رتبه خود را به همراه یاد داشته باشید:

رشته تحصیلی، رتبه،سابقه تدریس و مدرک زبان

مشاوره کنکور ارشد ۹۷

براساس آخرین اخبار تاریخ ثبت نام کنکور ارشد ۹۷ دی ماه امسال خواهد بود. پروسه ثبت نام کنکور ارشد بصورت اینترنتی است.

برای ثبت نام کافی است به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و با دانلود دفترچه ثبت نام کنکور ارشد۹۷ ثبت نام نمایید. همچنین باید اطلاعات تحصیلی خودتان و رشته کنکور ارشد را در سایت وارد نمایید.

هر متقاضی می تواند براساس علاقه خود دو رشته را برای کنکور ارشد انتخاب نماید. یک رشته اصلی امتحانی و دیگری رشته شناور امتحانی می باشد. و در کنکور ارشد شرکت کند.باید در نشر داشته باشید برای هر رشته لازم است یک کارت اعتباری خریداری کنید.

همچنین براساس قانون جدید متقاضیانی که در کنکور ارشد نام نویسی کنند میتوانند تحت عنوان متقاضی دانشگاه آزاد نیز باشند. و باید توجه داشته باشید که ثبت نام کنکور ارشد دانشگاه آزاد به صورت جدا برگزار نمی شود. همه متقاضیانی که در نام نویسی ارشد ۹۷ شرکت کردند،در صورت بدست آوردن حق انتخاب رشته،میتوانند در انتخاب رشته کنکور ارشد دانشگاه سراسری و دانشگاه  آزاد ۹۷ شرکت کنند.

شرایط کنکور ارشد ۹۷

براساس ضوابط ومقرراتی که در دفترچه کنکور ارشد امده است کسانی که مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد دارند یا دانشجوی کارشناسی که تا پایان شهریور ۹۷ بتوانند کارشناسی خود را را به پایان برسانند می توانند در کنکور ارشد ۹۷ را دارند.

داوطلبان گرامی می‌توانند سؤالات خود در خصوص مباحث مختلف کنکور ارشد سراسری و دانشگاه آزاد را در این صفحه در قسمت نظرات بگذارند تا در حد توان بتوانیم راهنمایی کنیم و برای سوالات بیشتر و توضیحات کامل تر با رهیاب مشاور تماس حاصل نمایید.

البته توضیحات بیشتر در صفحات مختلف سایت آورده خواهد شد. این صفحه توضیحات اولیه و کلی را در مورد کنکور ازشد مطرح می کند. پیشنهاد متقاضیان مشاوره به مشاوران مرکز رهیاب مراجعه نمایند. امیدواریم ارائه مشاوره به کاربران عزیز بتواند راهگشای داوطلبان کنکور ارشد باشد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

سعی شده است در مرکز رهیاب مشاوران هر رشته، رتبه های خوب همان رشته باشند و بر کنکور ارشد مسلط باشند.

روش های برنامه ریزی و مشاوره مرکز رهیاب، از یافته­ های علمی و تجربی است و جایی برای اشتباه کردن وجود ندارد.

با پیشرفت خوب علوم در  رشته ها و گرایش های مختلف و نیاز به روز بودن اطلاعات در کشور و گسترش رقابت کنکور ارشد تمایل برای ادامه ی تحصیل در مقطع ارشد بسیار مورد توجه همه ی رشته ها می باشد.

برای کسب موفقیت در کنکور ارشد با رتبه های خوب نیازی به هزینه کردن های زیاد و ثبت نام در کلاس های متفاوت نیست شما می توانید فقط با مظالعه منابع خوب و درست و برنامه ریزی درست مطالعه آنها به موفقیت برسید.

به همین دلیل مرکز مشاوره رهیاب بهترین منابع و برنامه ریزی برای درس خواندن در رشته های مختلف را در اخیار شما قرار می دهد تا انشاالله در کنکور ارشد را با موفقیت پشت سر بگذارید.

(هر محصل یک مشاور)

انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۷

داوطلبان برای انتخاب رشته در دانشگاه های دولتی باید با مراجعه به سایت سنجش به نشانی sanjesh.org رفته و انتخاب رشته خود را انجام دهند و داوطلبان برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد باید با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org  مراجعه بروند و مراحل انتخاب رشته را به ترتیب طی کنند.

مشاوره کنکور ارشد ۹۷

داوطلبان برای شرکت در کنکور ارشد باید از شرایط نحوه ثبت نام کنکور ارشد، منابع کنکور ارشد، زمان ثبت نام کنکور ارشد و نحوه ی انتخاب رشته کنکور ارشد اطلاع داشته باشند، که در این سایت به توضیح در مورد این موارد خواهیم پرداخت.

اصول مهم کنکور ارشد

اصول کلی برای مطالعه، نحوه‌ی  درست مطالعه کردن هر درس، اصول برنامه‌ریزی درست شخصی برای هر درس، اجرای برنامه های فشرده جهت افزایش نمرات یک درس به خصوص، روش درست بررسی آزمون، چگونگه تمرکز خود را افزایش دهیم و هرآنچه مورد نیاز داوطلب کنکور ارشد باشد همراه با مشاوران خوب ما در مرکز مشاوره رهیاب داشته باشید. تا انشاالله بتوانید با استرس کمتر و آرامش بیشتری مسیر کنکور ارشد را طی نمایید.با مشاوره گرفتن از مشاوران مرکز رهیاب میتوانید شیوه بهتری برای خودتان برنامه‌ریزی نمایید و با اندک زمان‌ها بهترین بازدهی را داشته باشید.

 • اصول درست برنامه ریزی علمی
 • چگونه برنامه ریزی کاملی انجام دهیم
 • ببرای بهبود شیوه برنامه ریزی چه باید بکنیم
 • نحوه درست خلاصه برداری
 • نحوه صحیح مطالعه
 • دفتری برای یادداشت کردن مشکلات خود داشته باشیم
 • تصویر سازی کلی در برنامه ها و عملکرد خود در ذهنمان داشته باشیم

هدف از درس خواندن چه باید باشد؟ برای ادامه‌ی تحصیل چگونه برنامه‌ای داشته باشیم؟ بهتر است چه گرایشی را در کنکور ارشد ادامه دهیم؟ آیا درس خواندن بهترین روش برای رفع نیازهای ما می باشد؟و …

این سوالاتی است که ممکن در ذهن ما ایجاد شود توصیه ما این است که آرامش خود را حفظ کنید زیرا این سوالات برای همه مطرح می شود فقط کافیست با یک مشاور خوب مشورت کنید و بهترین مسیر را طی نمایید انشاالله.

(هر محصل یک مشاور)

نکات پایانی و قابل تامل در خصوص کنکور ارشد

بسیاری اوقات مسائل بسیار ریز روحی، خاطرات بسیار کم ارزش، پیش‌آمد‌های کم اهمیت و قابل گذشت، برداشت‌های اشتباه از یک اتفاق، دیدگاه اشتباه و نابه جا نسبت به اتفاقات اطراف ما که باعث مشکلات شدید در مطالعه و مسیر رشدو تمرکز ما ایجاد میکند، مرکز مشاوره رهیاب با در اختیار داشتن مشاوران و روانشناس به راحتی و در کوتاه ترین زمان شما را به مسیر درست زندگی تان راهنمایی می کند و از شر همه ی این مسائل رها می نماید.با تجربه و هوشمندی مشاوران می توانید به سادگی و همراه با آرامش این مشکلات را پشت سر بگذارید.

پس از برگزاری کنکور ارشد و کسب رتبه قبولی در کنکور ارشد، داوطلبان در موقعیت مهم تری نسبت به مرحله کنکور ارشد هستند، یعنی در مرحله انتخاب رشته کنکور ارشد قرار می گیرند که نوع تفکر و انتخاب در این مرحله اهمیت زیادی در قبولی در رشته و گرایش مورد علاقه خواهد داشت.بسیاری از داوطلبان در مرحله ابتدایی یعنی در کنکور ارشد موفق به کسب رتبه بسیار خوب می شوند اما به دلیل عدم اطلاعات درست و انتخاب رشته نامناسب در مرحله انتخاب رشته کنکور ارشد دچار مشکل می شوند.

بنابراین باید توجه ویژه ای به مرحله انتخاب رشته در کنکور ارشد داشت. پس از کسب اطلاعات کافی در خصوص رشته های کنکور ارشد می توانید انتخاب رشته بسیار مناسب تری را داشته باشید .ضمن اینکه در این مرکز مشاوران مرکز مشاوره رهیاب در این سایت به توضیح کامل در مورد رشته ها و دانشگاه ها خواهند پرداخت. که پیشنهاد می کنیم مطالب مرتبط دیگر را نیز مطالعه نمایید.

شعار ما : هر محصل یک مشاور

مشاوران ما در این خصوص به عنوان نخبگانی که سال هاست در جریان جزئیات کنکور ارشد قرار دارند می توانند شما را برای شرکت در آزمون های مختلف دانشگاه های دولتی و غیردولتی و یا شرکت در مصاحبه دانشگاه های بدون کنکور ارشد راهنمایی کنند تا انشاالله در جایی که مدنظرتان باشد پذیرفته شوید.

 

(هر محصل یک مشاور)

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره  ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ - ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

نظرات

- 12 نظر:

 1. سلام خسته نباشید.اگرظرفیت پذیرش در یک رشته در ارشد وزارت بهداشت ۶نفر روزانه و یک نفر شهریه پرداز باشه.رتبه ۵روزانه شهریه پرداز قبول میشه یا رتبه ۲با سهمیه؟ممنون از رسیدگیتون

 2. سلام
  من لیسانس منابع طبیعی محیط زیست دارم میخواستم بدونم برای ارشد کدام یک از رشته های شناور وزارت بهداشت را میتونم شرکت کنم?

 3. سلام من دانشجوی ترم ۷ عمران هستم و اصلا نمیدونم برای ارشدم باید چکاری انجام دهم و اصلا از کجا شروع کنم لطفآ راهنماییم کنید.

  1. سلام سهیلا خانم
   سئوال شما مشابه سئوال زهرا جان هست. پاسخ به ایشون تقریبا کامل هست. برای توضیحات بیشتر می تونید با شماره های داده شده در سایت تماس بگیرید

 4. سلام
  من ترم ۵ روانشناسی هستم می خواستم برا کنکور ارشد وزارت بهداشت آماده بشم
  اما ظرفیت قبولی خیلی کمه چطور باید شروع کنم و از کی؟؟
  میتونم در حین دانشگاه رفتن به قبولی ارشد بهداشت هم فکر کنم ؟؟؟میشه منابعشو خوند؟؟

  1. سلام زهرا جان
   پینشهاد میکنیم خوندن منابع رو با توکل به خدا از همین تابستون شروع کنید و به اینکه نتیجه چی میشه فکر نکنید سعی کنید آخر تابستون هیچ کدوم از درس ها بدون خوندن منابع و درک مطالبشون نمونده باشن. در طول سال تحصیلی پیش رو هم سعی کنید سه یا چهار بار دیگه منابع رو با این روی کرد که بتونید تست هم بزنید ولی تو این سال زیاد تست نزنید از تابستون سال بعد شروع کنید به تست زدن. هدف گذاری تون این باشه که بتونید بیشترین تست ممکن رو بزنید مثلا حساب کنید چند تست صحیح لازم هست که بتونید جز رتبه های برتر بشید و سعی کنید کمی بیشتر از اون تست ها رو بزنید. و در آخر این رو همیشه تو نظر داشته باشید که نیازی نیست همه تست ها رو بزنید فقط کافیه حد نصاب تست هایی که هر سال رتبه های برتر میزنن رو سالی که کنکور دارید بزنید.
   با آرزوی موفقیت برای زهرا عزیز و همه افرادی که برای رسیدن به موفقیت تلاش میکنن

 5. ضمن عرض سلام و درود خسته نباشید خدمت مشاوره بزرگوار محترم
  ببخشید یه سوال داشتم خدمتتون
  من الان ترم اول کارشناسی حقوق هستم ، ولی در کنار درس های کارشناسی که میخونم ، از الان برنامه ریزی کردم که منابع ارشد رو هم بخونم در گرایش حقوق جزا
  سوالی که داشتم این که من میخوام در کنکور ارشد حقوق رتبه اول کشوری بیارم ، به همبن خداستم ببینم اخذ رتبه اول کشوری چگونه محاسبه میشود ، و ایا این که من فقط دروس گرایش خودم را باید بخوانم که ( جزا و جرم شناسی است ) یا در کنارش دیگر گرایش های حقوق را هم باید بخوانم تا بتوانم رتبه اول کشوری را اخذ کنم ؟ سپاس از شما مشاور عزیز ، منتظر راهنماییتون هستم

  1. سلام مصطفی عزیز
   بهتون تبریک میگم بابت اراده ای که دارید.
   مجموعه حقوق دارای چندین گرایش هست که در هر کدوم از این گرایش ها درس ها و منابع مختص خودشون رو دارن، شما می تونید یکی از گرایش های رشته حقوق رو هدف قرار بدید و تنها درسهایی که برای اون گرایش مهم هستن رو مطالعه کنید

  1. سلام
   ضمن عذر خواهی، متاسفانه در این جند روز مشکلاتی پیش اومد. ان شاالله از این به بعد بتونیم خدمات بهتری به شما ارائه بدیم

 6. سلام و خسته نباشید…
  من دانشجوی روانشناسی ترم ۲ هستم و از الان میخوام برای کنکور ۴سال دیگه آماده شم?
  میخواستم ببینم که باید از کجا شروع کنم؟
  آزمونی هست که ازمایشی باشه از الان بشه استفاده کرد؟؟
  ممنون میشم پاسخمو بدید
  و اینکه خودتون مشاوره برای دانشجوهایی مثل من دارید؟؟
  و یکمم گیجم چون زیاد اصلاعاتی درباره کنکور ندارم??

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/