مشاوره کنکور سراسری ۹۷

مشاوره کنکور سراسری,مشاوره کنکور,مشاوره نحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی کنکور سراسری,مشاوره تلفنی سراسری,مشاوره انتخاب رشته,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره انتخاب رشته تلفنی,معرفی رشته های دانشگاهی,معرفی رشته مهندسی,مشاوره کنکور دکتری,مشاوره تلفنی کنکور دکتری,بدون آزمون,بدون کنکور,مشاوره بدون کنکور دانشگاه آزاد,مشاوره پذیرش بدون آزمون علمی کاربردی,مشاوره بدون کنکور علمی کاربردی,مشاوره بدون آزمون دانشگاه آزاد,مشاوره بدون آزمون سراسری,مشاوره بدون کنکور پزشکی,مشاوره بدون کنکور پرستاری,مشاوره بدون کنکور دندان پزشکی,مشاوره بدون کنکور داروسازی,مشاوره تلفنی,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه,ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد,ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور,ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی,مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی,مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی,مشاوره ثبت نام علمی کاربردی,مشاوره ثبت نام دانشگاه آزاد,موفقیت در کنکور

مشاوره کنکور سراسری ۹۷ – مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور سراسری از جمله مسائلی است . که هر یک از داوطلبان کنکور در زندگی تحصیلی خود خواه یا ناخواه با آن روبرو  می شوند . از این رو همراه یکی پرسش های پیش رو داوطلبان کنکور انتخاب مشاور تحصیلی خوب برای دریافت مشاوره کنکور سراسری می باشد . در این راه ممکن است داوطلب کنکور به علل مختلف ناشی از عدم شناخت مشاوران تحصیلی زبده. در زمینه مشاوره کنکور سراسری گاه در دام برخی از سود جویان افتاده ضمن صرف هزینه های کلان مالی و زمانی برای مشاوره کنکور سراسری آینده خود را نیز به خطر بیاندازد. ازین رو مشاوره تلفنی صدای رهیاب تمام تلاش خود را به خدمت گرفته تا بهره مندی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه های برتر کشور گام بلندی را در عرصه ارائه مشاوره تحصیلی از جمله مشاوره کنکور سرسری بردارد .

مشاوره کنکور سراسری: بهترین مشاوره کنکور سراسری کیست؟

بهترین مشاور کنکور سراسری داوطلب کنکور  مشاوری می تواند باشد . که مسیری را که شما قصد عبور از آن را دارید . او قبلا از آن عبور کرده باشد . از این رو مشاوران تحصیلی مشاوره تلفنی صدای رهیاب با بهرمندی از رتبه های برتر کنکور می‌ توانند . راهنمای بسیار مناسبی برای داوطلبان کنکور در زمینه مشاوره کنکور سراسری باشد . دواطلبان کنکور عزیز می توانند . در این راه که بدون شک خالی از فراز و نشیب و پستی بلندی های بسیار نخواهد بود . با بهرمنده مشاوران خبره مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب از این مسیر  دشوار عبور کرده و بر مشکلات فایق آیند.

نکته

تمامی دواطلبان کنکور می دانند . که هر فرد در عمر خود حداقل یک‌ بار باید از کنکور عبور کند. بنابراین این یک بار می‌تواند روی آینده آنها بسیار اثر گذار باشد. دواطلبان کنکور قطعا می‌دانند که انتخاب منابع خوب امری بسیار مهم است. که داوطلبان کنکور در این مجال کم دیگر فرصت ریسک را ندارند. پس اگر شما به داوطلب کنکور هستید. به این نکته توجه نمایید که همیشه باید در مسیر درست تلاش کرد . و زحمت کشید و اگر شما مسیر را اشتباه بروید . و در آن مسیر تلاش و زحمت بکشید مطمئن باشید که نتیجه ای مطلوب نخواهید گرفت . و این نقش مشاوره تحصیلی و به خصوص مشاوره کنکور سراسری می باشد . که شما را با این مسیر آشنا کنند و شما را در این مسیر یاری نماید.

راهکارهای انگیزشی توسط مشاور کنکور:

وقتی که مشاور تحصیلی شما خودش مسیر را طی کرده باشد . و جزو رتبه‌های برتر کنکور باشد . شما را در مسیر کنکور یاری می نماید . و راهکار هایی که باعث انگیزه و شوق در شما می شود را به شما معرفی می کند. مهم تر آنکه بسیاری از دانش آموزان در نزدیک کنکور یا چند ماه مانده به کنکور بسیار ناامید شده و تصمیم می گیرند. که برای سال آینده خود را آماده کنند و به قول معروف بیخیال کنکور امسال شوند. مشاور تحصیلی باید سعی کنند که او ناامید نشود . و به او مشاوره انگیزشی بدهد.

مشاوره کنکور سراسری: راز موفقیت در کنکور

مهم ترین نکته کنکور که تمامی دانش آموزان باید به آن توجه کافی داشته باشند . این است که شرط موفقیت در کنکور بهره مندی از مشاوره کنکور سراسری درست می باشد .

راز موفقیت در کنکور به صورت کلی تلاش . دقت . درک عمیق مفاهیم است . اما چگونگی این کار را مسیری ناشناخته است . کمک به درک عمیق مفاهیم همراه با افزایش دقت  می تواند . راه گشای مسیر عالی در زندگی شغل و تحصیلی داوطلبان کنکور باشد . مشاوره تلفنی کنکور صدای رهیاب با کمک به همه عزیزان در فهم بهتر این راز همراه با برنامه ریزی منسجم کمک می کند . داوطلبان عزیز بتوانند به موفقیت در کنکور دست یابند.

مشاوره کنکور سراسری

در هر سال هزاران نفر دواطلب شرکت در کنکور کارشناسی . کنکور کاردانی . کنکور کارشناسی نا پیوسته (کنکور کاردانی به کارشناسی) . کنکور ارشد و کنکور دکتری . در رشته های مختلف دانشگاهی هستند. مشاوره تحصیلی از چهار جهت برای داوطلبان کنکوری مهم تلقی میشود: ۱- ثبت نام کنکور ۲- مشاوره تحصیلی کنکور ۳- انتخاب رشته کنکور ۴- انتخاب دانشگاه کنکور.

مشاوره کنکور سراسری: مشاوره ثبت نام کنکور

بررسی ها نشان داده است که غالب افراد شرکت کننده در کنکور نسبت به آینده شغلی رشته ای که در آن کنکور می دهند بی اطلاع هستند. بخش عظیمی از داوطلبانی که موفق به تحصیل در رشته های مورد نظرشان شده اند . بعد از تحصیل جذب مشاغلی می شوند . که برای آن مشاغل نیازی به تحصیل در آن رشته مورد نظر نداشتند . این امر که نارضایتی شغلی نامیده می شود صدماتی به کستره تمام طول زندگی افراد وارد می کند . صدماتی که جبران آن ها بعضا امکان پذیر نبوده یا در بهترین حالات به هزینه های عمر و مالی بسیاری ختم می شود .

در این میان دیده می شود که بعضا برخی از مشاوران تحصیلی نه تنها انتخاب صحیح و مشاوره درستی به داوطلبان کنکور نمی دهند . بلکه بر سردرگمی آنها نیز می افزایند . از این رو مشاوران تحصیلی ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب بر خود واجب می داند . تا تمام تلاش خود را برای انتخاب درست داوطلبان به خدمت گیرد.

مشاوره کنکور سراسری: مشاوره تحصیلی کنکور

شیوه درست مطالعه برای هر داوطلب کنکور با توجه شرایط روحی . جسمی . خانوادگی و محیطی متفاوت است. آیا تا کنون به این امر اندیشیده اید . که در زمان مطالعه از چه روش یا روش هایی استفاده می‌ کنید ؟ یک روش مطالعه اصولی و صحیح می‌ تواند . بخش اعظمی از مشکلات تحصیلی را از میان بردارد . بررسی های مشاوران تحصیلی مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب نشان داده است . افرادی که در زمینه تحصیل موفق بوده‌ اند . روش درستی برای مطالعه انتخاب کرده بودند.

مشاوره تحصیلی کنکور

یادگیری (learning) مسئله‌ای است که در تمام عمر انسان در زندگی به ویژه در دوران دانش آموزی و دانشجویی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. چرا که دانش آموزان و دانشجویان همواره در معرض امتحان و آزمون می باشند . و موفقیت در این آزمون ها شاید بزرگترین آرزوی این دوران از زندگی شان باشد. از این رو مشاوره تحصیلی کنکور نقش اساسی . در آینده تمامی دانش آموزان و دانشجویان اجتناب ناپذیر است. برای این منظور مشاوره تحصیلی کنکور تلفنی و حضوری صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران تحصیلی زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.

مشاوره کنکور سراسری: مشاوره انتخاب رشته کنکور

برخی از دانش‌آموزان و دانشجویان تصور می کنند براي داشتن انتخاب رشته‌ ی خوب . مهم‌ ترین چيز کارنامه کنکور و نمره کنکور و رتبه‌ کنکور می باشد . ایشان بيش از آن ‌که به خود . اهداف شان . آينده‌ شان و زندگی شان بیاندشند . به نظر افراد دیگر و اهميتی که مردم برای رشته ‌های دانشگاهی مختلف قائل هستند. توجه می ‌کنند؛ اما موضوع اصلی برای داشتن يک انتخاب رشته‌ ی درست . صحيح و موفق اين است که خود شان و اهداف شان را خوب بشناسند. در حقیقت موضوع اصلي انتخاب رشته‌ . خود فرد داوطلب کنکور می باشد. از این رو هر گونه انتخاب نادرست میتواند عواقب جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد.

مضرات یک انتخاب رشته نادرست

متاسفانه به کرار دیده می شود که برخی افرادی که در رشته های دانشگاهی مختلف پذیرفته می شوند . علاقه ای به رشته انتخابی خود نداشتند. و گاها علی رغم تمام تلاش شبانه روزی خود برای ورود به دانشگاه . از ادامه تحصیل در دانشگاه انصراف می دهند . از این رو مشاوره انتخاب رشته کنکور نقشی مهم در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان دارد . برای این منظور مرکز مشاوره انتخاب رشته کنکور تلفنی و حضوری صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران انتخاب رشته زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.

مشاوره کنکور سراسری: مشاوره انتخاب دانشگاه کنکور

انتخاب دانشگاه یکی از مسائلی است . که در زندگی هر داوطلب کنکور نقش بسزایی دارد . متاسفانه بار ها دیده شده است که افراد بدون شناختی نسبت به دانشگاه از قبیل: اساتید دانشگاه . سطح علمی دانشگاه . فضا دانشگاه . امکانات رفاهی دانشگاهی . امکانات آزمایشگاهی دانشگاه . امکانات کتابخانه دانشگاه و … اقدام به انتخاب دانشگاه نموده اند. که این امر آینده شغلی آنها را دچار مشکل کرده است. بنابراین اولیت گذاری و انتخاب دانشگاه از حساس ترین قسمت های انتخاب رشته می باشد که عدم توجه به آن می تواند عواقب جبران ناپذیری داشته باشد.

از این رو مشاوره انتخاب دانشگاه داوطلبان کنکور نقشی حیاتی در آینده مادی و روحی تمامی دانش آموزان و دانشجویان عزیز دارد. برای این منظور مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با دارا بودن مشاوران انتخاب رشته زبده از دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر دانشگاه های برتر کشور. با شعار “هر محصل یک مشاور” نقشی اجتناب ناپذیر را در عرصه مشاوره تحصیلی ایفا می کند.

مرکز مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی تحصیلی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی

 


 

مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل

 


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید . و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

هم چنین می‌توانید با عضویت در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام صدای رهیاب، به صورت روزانه اطلاعات مفید و کاربردی روانشناسی و خانواده را دریافت کنید.

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Average rating:  
 12 reviews
by فاطمه on rahyabmoshaver
ویرایش

با سلام.من داوطلب کنکور ریاضی 97 هستم.میخواستم بدونم چطور میشه دانشگاه فرهنگیان هم انتخاب کرد.درواقع فکر کنم کدرهگیری جدا داشت که نگرفتم.الان چیکار میتونم بکنم؟ممنون

با سلام خدمت فاطمه عزیز
این موضوع رو باید سازمان سایت سازمان سنجش پیگیری کنید. ابتدا با عضویت در سایت سازمان سنجش این موضوع رو درخواست کنید. در صورتی که ترتیب اثر داده نشد به صورت حضوری به ساختمان سازمان سنجش در شهر تهران مراجعه کنید تا اصلاحات لازم انجام شود.
با آرزوی موفقیت

by محمد on rahyabmoshaver
مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تون عالیه

by م.کرمی on rahyabmoshaver
مشاوره کنکور 97

بهترین مرکز مشاوره کنکور و تحصیلی که به عمرم دیدم

by اسد on rahyabmoshaver
مشاور کنکور خوب من

سلام از آقای دکتر تشکر کنید بابت مشاوره کنکور خوبی که به بنده ارائه دادن

by هدایت on rahyabmoshaver
مشاور کنکور

ممنون بابت مطلب مفیدی که تو سایتتون قراردادید

by کشکولی on rahyabmoshaver
مشاوره کنکور تلفنی

خیلی ممنون بابت مشاوره کنکور تلفنی خوبتون

by علی on rahyabmoshaver
مشاوره کنکور

خیلی ممنون بابت اطلاعات مفیدی که در سایت تون قرار میدین

by مهران on rahyabmoshaver
مشاور کنکور خوب من

از آقای دکتر ممنونم که منو راهنمایی کردن که چطوری برای کنکور درس بخونم الان خیلی خوب میتونم تست بزنم

by علی نیایی on rahyabmoshaver
مشاوره کنکور تلفنی

سلام، چطوری میتونم با استفاده از موبایل برای مشاوره تلفنی اقدام کنم؟

سلام با شماره های ثابت موجود در سایت تماس بگیرید

by کاظم on rahyabmoshaver
مشاوره کنکور سراسری در تهران

سلام. من مراجعه حضوری داشتم به مرکز شما. میخواستم از آقای دکتر تشکر کنم بابت مشاوره خوبشون. واقعا مسیر زندگی منو با مشاوره کنکور خوبشون عوض کردن.

سلام. چشم حتما

Page 1 of 2:
«
 
 
1
2
 
»
 
 

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره  ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ - ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

نظرات

- 31 نظر:

 1. سلام من سهمیه ۵ درصدی ایثارگران دارم ورتبم درسهمیه ۳۵۰۰ هستش وبرای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان مجاز شدم ولی ترازم ۶۲۷۰ هستش…مگه تراز بالای ۶۵۰۰ نمیخواد ؟اینکه مجاز شدم یعنی دیگ به ترازم ایراد نمیگیرن که زیر ۶۵۰۰ هستش؟رشتمم ریاضی وفیزیکه

 2. سلام..من چندتا سوال دارم ممنون میشم به ترتیب جواب بدید…
  من سهمیه۵درصدی ایثارگران دارم…چرا امسال دوتا رتبه داده؟
  ۱)الان رتبه اصلی من کدومه اونی که نوشته رتبه در منطقه یا اونی که نوشته رتبه کل در سهمیه نهایی؟
  ۲)و این رتبه زیرگروه۱و۲و…یعنی چی؟
  ۳) انتخاب رشته دانشگاه ازاد کی هست؟
  ۴) دوستم رتبه اش تو سهمیه ۵درصدی رتبه کل درسهمیه شده۲۳هزار ولی فرهنگیان رو مجاز شده چطور این رتبه مجاز شده ظرفیت ها بالارفته ؟البته من میدونم مجاز شدن به معنی قبولی نیست …ولی من پارسال همین رتبه رو داشتم مجاز نبودم…چطور امسال برای دوستم شد؟ایا شانس قبولی تو فرهنگیان رو داره؟
  ممنونم.

 3. سلام من میتونم با رتبه ی ۱۵۱۲۰(منطقه ۳ رشته انسانی) دانشگاه فرهنگیان یا اموزش ابتدایی یا دبیری قبول شم؟

  1. سلام فرناز جان
   احتمالش کم هست ولی شما انتخاب رشته خودتون رو حتما انجام بدید
   چون از نظر منظقی حتی ۰ درصد هم احتمال قبولی در رشته مورد علاقه وجود داشته باشه باید انتخاب رشته انجام بشه

  1. سلام خیلی خوشحال میشیم با دانشجویان برتر کشور همکاری کنیم
   با شماره های ثابت تماس بگیرید.

 4. سلام.لطفا کمکم کنید.من یه مشکل تو کنکور داشتم و این بود که تو دفترچه اختصاصی کادر رو پر نکردم و امضا هم نکردم.آیا واقعا کنکورم قابل قبول نیست؟؟راه حلش چیه؟لطفا کمک کنید

  1. سلام فرزاد عزیز
   شما میتونید این موضوع رو با عضویت در سایت سازمان سنجش پیگیری کنید. هرچند احتمالا برگه های زیادی باشن که کد اختصاصی اون ها هم تکمیل نشده باشه. به خاطر همین به نتیجه رسیدن درخواست شما برای اصلاح برگه پاسخ نامه خیلی بعید به نظر میرسه. با این حال حتما از طریق سایت سازمان سنجش پیگیری کنید.

 5. سلام.میخواستم بدونم که آیا در کنکور۹۸ ظرفیت دانشگاه ها برای داوطلبین نظام قدیم نسبت به داوطلبین نظام جدید کمتره؟

  1. سلام فاطمه عزیز
   ظرفیت دانشگاه ها به صورت کلی می باشد. که به نظام جدید و قدیم تقسیم نمیشود.

 6. سلام خسته نباشین
  من دوبار دوره روزانه قبول شده بودم. با توجه به بند ثبت نامیه دفترچه که میگه دوبار پذیرش روزانه مساویه حق کنکور ندادن به کل…کنکور ۹۶ثبت نام کردم و کنکور دادم یعنی برای بار سوم و برام کارنامه صادر شد ..بالای کارنامه نوشته شده باتوجه به اینکه شما دوبار دوره روزانه قبول شدین مجاز به ثبت نام نبودین اگه مدارکی دارین ک بفرستین بررسی کنیم والا از پذیرش در رشته محل های روزانه حذف خواهید شد…و این جمله اخر رو من اینطور برداشت کردم که میتونم لااقل رشته های دانشگاه ازاد و یا پردیس رو انتخاب کنم که انتخاب هم کردم و دامپزشکی ازاد قبول شدم که برای ثبت نام نرفتم اصلا.الان تصمیمم برای ۹۸هست من هم صرفا خب میخوام ازاد یا بین الملل ها رو بزنم ولی نگرانم که با توجه به همین بند لعنتی دفترچه قبولم بشم یهو بگن به قول خودشون کان لم یکن…لازمه بگم من قبل کنکور ۹۶دادن تو سایت سنجش هم ازشون دوبار این سوال رو پرسیدم یه بار گفتن نه نمیتونی کنکور بدی یه بار گفتن فقط واسه روزانه نمیتونی کنکور بدی…الان پنج روزه که دوباره همین سوال رو پرسیدم و هنوز جواب ندادن و تو مرحله بررسیه…من هدفم دارو بین الملل هستش واقعا ستمه که بخونم و قبول شم تهش بگن دوبار روزانه قبول شدی قبلاً حالا قبول نیست قبولیت.. اگه ممکنه پیگیری کنین برام ..بیشتر امید دارم به همون یه جمله که بالای کارنامم زده که از پذیرش در دوره روزانه حذف میشین …و خب من فقط همون پردیس رو می‌خوام بزنم

  1. سلام خلیل عزیز، سلامت باشید
   در صورتی که ممانعتی در مورد نظام وظیفه ندارید می توانید در رشته های غیر روزانه ثبت نام کنید

  1. سلام امیر عزیز
   تا رتبه ۱۵۰ هزار هم امکان قبولی در این رشته رو در دانشگاه آزاد مشهد دارید

 7. سلام و وقت به خیر.
  پدر من امسال برای گرفتن درصد جانبازیشون اقدام کردن و کمیسیون پزشکی بعد از خرداد برگزار میشه و من میخواستم از این سهمیه استفاده کنم.آیا امکان ویرایش سهمیه تا زمان اعلام نتایج اولیه کنکور۹۷ هست؟

  1. سلام فاطمه عزیز
   در صورتی که این مسئله رو حضوری از سازمان سنجش پیگیری کنید میتوانید از سهمیه ایثارگران خود استفاده کنید

 8. با سلام و عرض ادب
  ۳سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
  ۱-میخواستم بدونم اگه امسال شبانه قبول شدم میتونم سال بعد کنکور بدم اینم بگم که مشکل سربازی ندارم
  ۲-ایا درسته میگن کنکور ۹۸ به ۲ صورت برگذار میشه یکی برای داوطلبین که قبل ۹۷ دیپلم گرفتن و یکی برای داوطلبین که بعد از سال ۹۷ دیپلم گرفتن
  ۳-شرایط سوابق تحصیلی برای کنکور ۹۸ به چه شکل خواهد بود تاثیر به صورت مثبت خواهد بود یا تاثیر قطعی
  با تشکر

  1. سلام رامین جان
   جواب سئوال اول شما بلی هست
   در جواب سئوال دوم باید گفت که در سطح کلان سیستم آموزشی کشور صحبت هایی در مورد دو گانه بودن کنکور سراسری ۹۸ شده ولی هنوز قطعی نیست
   در مورد سئوال سوم هم قطعیتی در نحوه تاثیر معدل در کنکور وجود نداره

 9. با سلام و عرض ادب
  ۳سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدید
  ۱-میخواستم بدونم اگه امسال شبانه قبول شدم میتونم سال بعد کنکور بدم اینم بگم که مشکل سربازی ندارم
  ۲-ایا درسته میگن کنکور ۹۸ به ۲ صورت برگذار میشه یکی برای داوطلبین که قبل ۹۷ دیپلم گرفتن و یکی برای داوطلبین که بعد از سال ۹۷ دیپلم گرفتن
  ۳-شرایط سوابق تحصیلی برای کنکور ۹۸ به چه شکل خواهد بود تاثیر به صورت مثبت خواهد بود یا تاثیر قطعی

 10. باسلام،درهنگام ثبت نام کنکورسراسری درقسمت درج کدایثارگری ،آیاسیستم ثبت نام قادربه تشخیص کد۱۲رقمی می باشد،یاهرعدد۱۲رقمی رامیتوان واردکرد.

 11. سلام.من کاردانیه نرم افزار هستم میخوام برای تربیت معلم شرکت کنم.میخواستم بدونم باید در کنکور سراسری شرکت کنم یا کنکور کاردانی به کارشناسی؟

  1. ۱) داشتن گواهینامه پایان دوره پیش دانشگاهی.

   ۲) کسب نمره علمی کل ۶۵۰۰ و بالاتر در زیرگروه مربوط در آزمون سراسری.

   ۳) نداشتن هیچگونه رابطه استخدامی یا تعهد خدمت به نهادها و سازمان های دولتی و غیردولتی، در آغاز تحصیل.

   ۴) داشتن حداقل معدل کل ۱۵ دیپلم (معدل کل دوره سه ساله متوسطه). تبصره: دارندگان مدرک کاردانی پیوسته آموزشکده های فنی و حرفه ای، دیپلم دوره متوسطه را باید با معدل کل حداقل ۱۵ گذرانده باشند.

   ۵) داشتن حداکثر سن ۲۲ سال تمام در بدو ورود (متولدین ۱/۷/۱۳۷۰ به بعد می توانند متقاضی شوند).
   تبصره ۱: محاسبه سن هر داوطلب با توجه به مندرجات اصل شناسنامه ای است که به استناد آن در آزمون ورودی ثبت نام می نماید، بنابر این تغییراتی که پس از ثبت نام در آزمون، در تاریخ تولد داوطلب به وجود آید قابل قبول نیست و در صورت پذیرفته شدن در آزمون، قبولی وی کان لم یکن تلقی خواهد شد.
   تبصره ۲: انجام خدمت سربازی یا سوابق کاری و موارد دیگر به هیچ وجه به سقف سنی افزوده نمی شود.

  1. سلام با شماره های ثابت موجود درسایت تماس بگیرید و از بسته های مشاوره با موبایل که به صرفه تر هستن استفاده کنید.

 12. سلام یه سوال داشتم اگه امکان داشته باشه راهنماییم کنین و خیالمو راحت کنین من سال ۹۵ کنکور دادم و همزمان دانشگاه آزاد تبریز و علوم پزشکی ارتش قبول شدم که اول دانشگاه آزاد تبریز رفتم و بعد از یه ترم که نتایج ارتش اومد مجبور به انصراف شدم و ارتش رفتم به دلایلی از ارتش هم انصراف دادم خوشم نیومد. الان میخوام برم خدمت و حین خدمت درس بخونم و کنکور بدم میخواستم بدونم مشکلی که برا پذیرش و کنکور دادنم وجود نداره؟

 13. سلام من یک سوال دارم ممنون میشم اگر جواب بدین.
  من دانش اموز سال پیش هستم و به دلایلی نتونستم تا الان به کنکور نگاه کنم میخواستم بدونم تو این سه ماه من به چه دروسی نگاه کنم تا از دانشگاه سراسری قبول بشم؟ رشتم ریاضی هست

 14. سلام من یه سوال داشتم اگه امکانش هست بهم پاسخ بدید
  من موقع ثبت نام کد ایثار گری بابام و اشتباه وارد کردم با توجه به اینکه موعد ویرایش تموم شده آیا سهمیه من از بین میره؟یا میتونم دوباره ویرایشش کنم؟؟

  1. سلام. نگران این موضوع نباشید.
   شما دو راه برای ویرایش این ثبت نام تون دارید.
   ۱- مراجعه حضوری به سازمان سنجش(که به احتمال بسیار بالا به راحتی میتوانید ویرایش را از طریق حضوری انجام دهید)
   ۲- عضویت در سایت سازمان سنجش و ارسال درخواست الکترونیکی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام(این روش احتمال کمتری برای ویرایش به شما می دهد. ولی چناچه ساکن تهران نیستید و امکان حضور برای شما میسر نیست، روش مناسبی است)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/