مشاوره کنکور هنر ۹۷ تلفنی- مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور هنر,کنکور سراسری,معرفی رشته هنر,معرفی گروه هنر,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 97داوطلب کنکور هنر 97,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 97,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب

 مشاوره کنکور هنر ۹۷ تلفنی- مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره کنکور هنر ۹۷ : تجربه مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب نشان داده است که یکی از عوامل موفقیت در کنکور هنر ۹۷ یا هر کنکور دیگری داشتن اعتماد به نفس و ایمان به توانایی ها و سطح تلاش خود داوطلب کنکور است. اغلب داوطلبان کنکور هنر ۹۷ با نیت کسب رتبه برتر در کنکور هنر مطالعه کتب درسی را آغاز می نمایند.نکته قابل تامل این است که اعتماد به نفس اغلب داوطلبان کنکور هنر ۹۷ یا هر کنکور دیگری به مرور و با گذشت زمان کاسته می شود. داوطلبان کنکور باید توجه داشته باشند که آزمون کنکور دوی صد متر نیست که انرژی خود را در همان ابتدای راه تمام کنند. کنکور مثل دوی ماراتن است. داوطلب کنکور هنر ۹۷ باید انرژی خود را طوری مدیریت و تنظیم کند که بتواند تا انتهای راه و سر آزمون کنکور، توان کافی را داشته باشد.

اهمیت داشتن اعتماد به نفس و هدف گذاری منطقی برای شرکت در کنکور هنر ۹۷

بسیاری از مشاوران کنکور و حتی کسانی که در جلسات مشاوره کنکور هنر شرکت می کنند معتقدند علت اصلی کاهش اعتماد به نفس در بین داوطلبان کنکور هنر این است که با پیشرفت و افزایش حجم مطالب خوانده شده، اغلب داوطلبان کنکور هنر ۹۷ دچار فراموشی زود هنگام دروس و منابع کنکور هنر ۹۷ می شوند. در این میانروی آوردن به تکنیک های پیچیده تست زنی نیز بر حجم و دشواری مسیر کنکور هنر ۹۷ می افزاید. اغلب مشاوران کنکور بر این باورند که می توان با درصدگذاری های منطقی و استفاده بهینه از توانایی های داوطلب کنکور می توان اعتماد به نفس داوطلب را برای شرکت در کنکور افزایش داد. با به کارگیری سیاست درصد گذاری ها درست و واقع بینانه می توان مسیر دست یافتن به درصدهای مورد نظر را برای داوطلب کنکور راحت تر کرد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اهمیت برنامه ریزی تحصیلی برای داوطلبان کنکور هنر ۹۷

مشاوره کنکور هنر یا کنکور هر گروه درسی دیگری باید به طریقی باشد که داوطلب کنکور لحظه ای را بدون برنامه و بی هدف نگذراند. حتی اگر داوطلب کنکور هنر می خواهد استراحت کند یا بازی کند، باید برنامه ریزی درسی منظم و مستمری داشته باشد. تا بتواند با مدیریت مناسب و برنامه ریزی درسی هدفمند در کنار درس خواندن، بازی و تفریح خود را هم داشته باشد. بدین طریق داوطلب کنکور می تواند انرژی خود را تا پایان ماراتن کنکور حفظ کرده و بدون خستگی تا انتهای راه و قبولی در کنکور ادامه دهد.

استمرار و برنامه ریزی پلکانی، تضمین کننده قبولی در کنکور هنر ۹۷

باید گفت که تضمین قبولی در کنکور هنر ۹۷ وقتی ممکن می شود که داوطلب کنکور هنر ۹۷ با جلو رفتن درس ها، پله پله، مسیر صعود و پیشرفتش را احساس نماید. برای روشن تر شدن موضوع در نظر بگیرید که یک دانش آموز تصمیم بگیرد تا با هدف کسب یک رتبه عالی در رشته ای همانند رشته طراحی صنعتی به طور میانگین روزی ۱۰ تا ۱۲ ساعت مطالعه داشته باشد. داوطلب کنکور هنر ۹۷ باید توجه داشته باشد که صرف درس خواندن روزانه ۱۰ تا ۱۲ نمی تواند قبولی در رشته طراحی صنعتی را تضمین کند.

احتمال قبولی در رشته هایی مثل طراحی صنعتی و عکاسی نقاشی زمانی بالا می رود که داوطلب کنکور در هر روز پیشرفت سطح مطالعه خود را ببیند. این شیوه کمک می کند تا اعتماد به نفس و انگیزه داوطلب نیز افزایش یابد. احیانا اگر دواطلب کنکور متوجه شد که شیوه مطالعه او تاثیر خوبی در بهبود عملکرد او در آزمون های آزمایشی ندارد، شیوه مطالعه را طور دیگری برنامه ریزی کنکور می کند.. اگر برنامه ریزی درسی همین داوطلب کنکور هنر ۹۷  به شکلی باشد که به تمام اهداف دقیق تعیین شده توسط مشاور تحصیلی دست پیدا کند، مهر تایید بر تضمین قبولی او در رشته هایی مثل طراحی صنعتی و عکاسی نقاشی دشوار نخواهد بود.

وضعیت رقابت کنکور در بین داوطلبان کنکور هنر

اگر شما نیز مانند خیلی از مخاطبان ما داوطلب کنکور هنر ۹۷ هستید پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها بخوانید. سازمان سنجش همه ساله کنکور سراسری هنر را در هفته اول تیر ماه برگزار می کند. داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری هنر در سال های گذشته همواره جزء پایین ترین های جامعه آماری کنکور بوده است. با این حال تعداد داوطلبان کنکور هنر معمولاً تغییر زیادی نسبت به سال ها گذشته نداشته. و معمولاً رقابت در بین داوطلبان کنکور هنر در کنکورهای سال های مختلف یکسان بوده است. طی سه چهار سال اخیر تعداد داوطلبان کنکور هنر تقریباً حدود ۱۰۰۰۰ نفر بوده است.

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر (از سال ۸۹ تا سال ۹۶)

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۸۹: ۲۵۰۱۹ داوطلب

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۹۰: ۲۰۰۰۰ داوطلب

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۹۱: ۱۷۸۵۸ داوطلب

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۹۲: ۱۵۴۷۷ داوطلب

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۹۳: ۱۳۹۴۰ داوطلب

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۹۴: ۱۰۸۶۸ داوطلب

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۹۵: ۹۸۸۱ داوطلب

تعداد متقاضیان شرکت در کنکور هنر سال ۹۶: ۱۰۴۸۵ داوطلب

هرچند ظاهرا به نظر می رسد که تعداد کم داوطلبان کنکور هنر ، باعث می شود تا رقابت در بین داوطلبان هنر کم باشد، اما به عنوان یک داوطلب کنکور هنر ۹۷ باید در نظر داشته باشید که ظرفیت پذیرش دانشگاه ها در رشته هنر بسیار محدود است. ضمن اینکه تعداد رشته های کنکور هنر نیز به چند رشته خاص و اندک (نسبت به سایر گروه های شرکت کننده در کنکور سراسری) است. پس شما باید هوشیار باشید و رقابت خود را در کنکور هنر ساده تصور نکنید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

اهمیت توجه به ظرفیت های کنکور هنر ۹۷

با توجه به ظرفیت محدود پذیرش دانشجو در کنکور هنر ۹۷ ، اگر شما داوطلب باهوشی باشید، رو پتانسیل ها و توانایی های خودتان برنامه ریزی کنکور می کنید. یکی از نکات مهمی که خیلی از داوطلبان کنکور – که کنکور هنر ۹۷ هم یکی از آنهاست – از آن غافل می شوند، خیال پردازی و تلاش بدون پشتوانه برای رسیدن به موفقیت است. اگر شما تا امروز یک دانش آموز معمولی بوده اید، یک شبه نمی توانید به دانش آموزان ممتاز برسید. ولی این بدان معنا نیست که ناامید شوید. بلکه باید با در نظر گرفتن این موضوع هشیار عمل کنید. باید برنامه ریزی درسی شما برای کنکور هنر ۹۷ پله پله و هدفمند باشد. شما باید با توجه به وضعیت موجود خود هدف گذاری کنید. و استراتژی درس خواندنتان را بر پایه آن بچینید.

سعی کنید دور از جوزدگی و بر اساس علایق و توانایی هایتان رشته مورد نظرتان را در کنکور هنر ۹۷ انتخاب کنید.

خیلی ها بدون آنکه به توانایی ها و علایق خودشان اهمیت بدهند، هدفشان این است که فقط در رشته پرطرفدار قبول شوند. داوطلبان کنکور هنر ۹۷ باید در نظر داشته باشند که هر رشته، ظرفیت مشخص و محدودی دارد و همه نمی توانند در آن رشته پذیرفته شوند. چه بسا شما دانش آموز ممتازی باشید و رتبه یک کنکور هم بشوید. اما صرف این که رتبه کنکور شده اید دلیل نمی شود که شما پرطرفدارترین رشته گروه هنر یعنی بازیگری یا سینما را انتخاب کنید. اگر درک گرافیکی و توانایی طراحی بالایی دارید، شاید برای شما گرافیک مناسب تر باشد.

رشته متناسب و مورد علاقه شما و تمرکز بر روی آن می تواند درصد قبولی شما را در کنکور هنر ۹۷ بالا ببرد.

رشته ای که قرار است شما در کنکور هنر ۹۷ قبول شوید، زمینه شغلی آینده شما را فراهم می کند. اگر فارغ از نوع علایق، رشته ای را انتخاب کنید، یا باید تا پایان عمر بردون علاقه و به اجبار، در آن شغل فعالیت کنید. یا اینکه باید ۴-۵ سال از عمرتان را تلف کنید. و در نهایت هم مشغول حرفه دیگری شوید. پس شما به عنوان یک داوطلب کنکور هنر ۹۷ باید حتما اول تکلیفتان را با خودتان مشخص کنید. و بر اساس آن برای خواندن دروس کنکور هنر ۹۷ خود را آماده کرده. و برنامه ریزی نمایید.

پس اگر دانش آموز متوسطی هستید نگران نباشید. چون اگر رشته مورد علاقه شما، نیاز به رتبه بالایی نداشته باشد، می توانید با برنامه ریزی درسی، هدف گذاری و تلاش و پشتکار، گام به گام به سوی موفقیت پیش بروید.

اهمیت مشاوره تلفنی کنکور هنر ۹۷ برای رسیدن به موفقیت در کنکور

شما وقتی که می خواهید برای کنکور هنر کار خود را شروع کنید، باید توجه داشته باشید که نیاز به یک همراه دارید. نیاز به کسی دارید که بتوانید در خصوص نقاط ضعف و قوت خود با شما همراه باشد. و تا پایان کنکور هنر و در نهایت در انتخاب رشته کنکور هنر ۹۷ شما را همراهی کند. داوطلبان کنکور هنر مانند داوطبان سایر گروه های کنکور، معمولاً با کمبود وقت مواجه می شوند. رفت و آمد برای رفتن به کلاس و مدرسه وقت زیادی از دوطلب کنکور می گیرد. داوطلبان کنکور هنر ۹۷ در حالت عادی از کمبود وقت می نالند. چه برسد به این که بخواهند زمانی را هم برای مشاوره تحصیلی حضوری در رفت و آمد باشند. به همین خاطر استفاده از مشاوره تلفنی کنکور هنر ۹۷ می تواند گزینه مناسبی برای مشاوره تحصیلی باشد.

چرا مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب را برای مشاوره کنکور هنر ۹۷ پیشنهاد می کنیم؟

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب با بهره گیری از مشاوران تحصیلی تلفنی مجرب و توانمند آماده است تا در زمینه های مختلف تحصیلی از قبیل مشاوره تلفنی کنکور، مشاوره تلفنی برنامه ریزی درسی، مشاوره تلفنی تحصیلی، مشاوره تلفنی انتخاب رشته و مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور، از ابتدای راه تا انتهای راه کنکور همراه داوطلب کنکور هنر ۹۷ باشد. داوطلب کنکور هنر ۹۷ می تواند به صورت مستمر و منظم با مشاور خود در ارتباط باشد. و مشکلات و سوالات خود را در زمینه کنکور مطرح کرده. و جواب های لازم را در مراحل مختلف کنکور دریافت نماید.

ثبت نام کنکور هنر ۹۷

اولین برای شرکت در کنکور هنر ۹۷ ، ثبت نام کنکور هنر ۹۷  است. ثبت نام کنکور هنر به صورت یکپارچه همراه با ثبت نام کنکور سراسری در رشته های دیگر توسط سازمان سنجش انجام می گیرد. ثبت نام کنکور هنر ۹۷ کاملا اینترنتی است. و به صورت کاملا هماهنگ، همراه با ثبت نام کنکور سراسری سایر رشته ها و معمولا در بهمن ماه هر سال صورت می گیرد. پس اگر شما به عنوان داوطلب کنکور سراسری قصد ثبت نام کنکور هنر ۹۷ را دارید باید همراه با دیگر داوطلبان کنکور در کنکور سراسری ۹۷ ثبت نام نمایید. ثبت نام کنکور هنر ۹۷ تنها توسط سازمان سنجش صورت می پذیرد. پس کلیه داوطلبان کنکور سراسری باید در زمان مقرر از طریق سایت سازمان سنجش اقدام به تکمیل فرم ثبت نام کنکور هنر ۹۷ نمایند. و کد رهگیری ثبت نام را حتما دریافت کنند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

شرایط ثبت نام کنکور هنر ۹۶

شرایط ثبت نام کنکور هنر ۹۷ با شرایط سایر رشته ها تفاوتی ندارد. تنها به یک نکته باید به این نکته اشاره کرد. این که برای ثبت نام کنکور هنر ۹۷ داوطلب باید در یکی از رشته های دبیرستان (رشته های نظری) دارای دیپلم و پیش دانشگاهی باشد. همچنین دیپلم ۴ ساله نظام قدیم یا حتی فوق دیپلم نیز برای ثبت نام کنکور هنر ۹۷ کافی می باشد. بنابراین ضرورتی ندارد که برای ثبت نام کنکور هنر ۹۷ داوطلب حتما دارای دیپلم و پیش دانشگاهی هنر باشد.

منابع کنکور هنر ۹۷

منابع کنکور سراسری هنر ۹۷ توسط شازمان سنجش اعلام می شود. منابع کنکور سراسری هنر ۹۷ اغلبِ کتاب های دبیرستان و پیش دانشگاهی را شامل می شود. منابع کنکور سراسری هنر ۹۷ درس های مختلف کتاب های سال دوم دبیرستان تا سال چهارم یا پیش دانشگاهی را می شود. برخی از درس های سال اول دبیرستان نیز در منابع کنکور سراسری هنر ۹۷ اعلام شده است.

با وجود اینکه کتب درسی برای پاسخ به سوال های کنکور سراسری هنر ۹۷ کافی می باشند. ولی به همه داوطلبان توصیه می کنیم تا با به کار گیری کتب کمک آموزشی از یک سو تسلط بیشتری بر منابع کنکور سراسری هنر ۹۷ یابند. و هم بتوانند با تسلط به شیوه های تست زنی روز احتمال قبولی خود را در کنکور سراسری هنر ۹۷ افزایش دهند. به همین خاطر مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب منابع برگزیده ای از کتب کمک آموزشی خوانده شده توسط رتبه های برتر کنکور آماده کرده است. و شما داوطلبان کنکور هنر ۹۷ می توانید برای قبولی در کنکور هنر ۹۷ از آن ها استفاده کنید.

دروس عمومی کنکور هنر ۹۷

منابع دروس عمومی کنکور هنر ۹۷ شامل درس های مشترک می باشد که برای تمام رشته های کنکور سراسری ۹۷ برابر می باشد. دروس عمومی کنکور هنر ۹۷ شامل ادبیات فارسی ( ضریب ۴ )، فرهنگ و معارف اسلامی ( دین و زندگی ) ( ضریب ۳ )، زبان عربی ( ضریب ۲ ) و زبان خارجی ( ضریب ۲ ) است. سوالات دروس فرهنگ و معارف اسلامی از بین ادیان اسلام، کلیمی، زرتشتی و مسیحی و سوالات دروس زبان خارجی از بین زبان انگلیسی ، زبان فرانسه ، زبان آلمانی ، زبان روسی و زبان ایتالیایی با تصمیم داوطلب کنکور هنر ۹۷ انتخاب می گردد.

دروس عمومی

ضرایب

زبان و ادبیات فارسی

۴

فرهنگ و معارف اسلامی

۳

زبان عربی

۲

زبان انگلیسی

۲

همانطور که مشاهده می شود ادبیات فارسی بالاترین ضریب را در بین دروس عمومی کنکور هنر ۹۷ دارد. اما ضریب بالا نباید موجب غفلت از تأثیر دیگر دروس زبان عربی و زبان انگلیسی و معارف اسلامی شود. چرا که علاوه بر ضریب، تراز دروس نیز در کنکور هنر ۹۷ دارد.

دروس اختصاصی کنکور هنر ۹۷

دروس اختصاصی کنکور هنر ۹۷ دروس درک عمومی هنر ، ریاضی ، درک عمومی ریاضی و فیزیک ، ترسیم فنی، خلاقیت تصویری و تجسمی، خلاقیت نمایشی ، خلاقیت موسیقی و خواص مواد را شامل می شود. ضرایب دروس تخصصی کنکور سراسری هنر ۹۷ در زیرگروه های هنر در جدول زیر آمده است. از این رو برای شناخت زیرگروه های هنر کنکور سراسری ۹۷ مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب می توانند شما را یاری دهند. در میان زیرگروه های رشته هنر کنکور سراسری هنر ۹۷ ، زیرگروه اول و دوم بالاترین تقاضا را دارند. زیرا که رشته های عکاسی، نقاشی، گرافیک و طراحی صنعتی در این زیر گروه قرار دارند.

دروس اختصاصی

ضرایب دروس به تفکیک زیر گروه های مختلف در گروه آزمایشی علوم هنر

زیر گروه ۱

زیر گروه ۲

زیر گروه ۳

زیر گروه ۴

زیر گروه ۵

درک عمومی هنر

۴

۳

۳

۳

۳

درک عمومی ریاضی و فیزیک

۱

۳

۱

۱

۱

ترسیم فنی

۱

۲

۲

۱

۱

خلاقیت تصویری و تجسمی

۴

۴

۲

۲

۱

خلاقیت نمایشی

۱

۱

۱

۴

۱

خلاقیت موسیقی

۱

۱

۱

۱

۴

خواص مواد

۱

۱

۱

۱

۱

برنامه ریزی کنکور سراسری هنر ۹۶ به صورت تلفنی

مشاوره تلفنی صدای رهیاب با بهره مندی از مجرب ترین و حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی  و با استفاده روشهای مشاوره تحصیلی روز دنیا تمام تلاش را جهت برنامه ریزی کنکور سراسری هنر ۹۷  برای داوطلبان عزیزی همچون شما به خدمت گرفته است. شما می توانید جهت مشاوره برنامه ریزی کنکور هنر ۹۷ ضمن مطالعه مقالات دیگر ما در زمینه برنامه ریزی کنکور هنر ۹۷ از مزایای مشاوه تلفنی و حضوری صدای رهیاب بهره مند شوید. برای ارتباط با مشاوران تحصیلی صدای رهیاب کافی است از تلفن ثابت . بدون پیش شماره با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس حاصل فرمایید. تا در اسرع وقت با حرفه ای ترین مشاوران تحصیلی برای برنامه ریزی کنکور هنر ۹۷ ارتباط بگیرید.

مشاوره تلفنی صدای رهیاب مفتخر است که در راستای بهره وری بیشتر و افزایش کیفیت مشاوره برای هر داوطلب کنکور سراسری با شعار “هر محصل یک مشاوربرنامه ریزی درسی کنکور سراسری را به شکلی کاملا پیشرفته و علمی ارائه می نماید.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

ظرفیت پذیرش کنکور هنر ۹۷

نگاه به آمار و ارقام کنکور سال ۹۶ نشان می دهد که باز هم مانند سال ۹۵ و اکثر سال های گذشته تعداد داوطلبان در رشته هنر کمتر از سایر رشته ها است. براساس آمار تقریبی حدود ۱۰ درصد داوطلبان رشته های دانشگاهی مرتبط با رشته هنر هستند. با بالا رفتن تب سینما و بازیگری در کشور شاهدیم که خیلی از داوطلبان کنکور هنر علاقه دارند در یکی از رشته های سینما، بازیگری یا رشته های مرتبط با آن ها مثل عکاسی و گرافیک  شرکت کنند. طبیعی است با میزان ظرفیت موجود امکان تحقق هدف تمامی داوطلبان میسر نمی باشد. و تمامی هشدارها و توصیه ها مبنی بر انتخاب رشته کنکور متوازن در چنین شرایطی، نقش خود را نشان می دهد. به همین خاطر اهمیت مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر ۹۷ بیش از هر زمان دیگری باید مورد توجه داوطلبان عزیز کنکور هنر ۹۷ قرار بگیرد.

رشته های پرطرفدار کنکور هنر ۹۷

رشته های پرطرفدار کنکور معمولاً نزدیک به رشته های پرطرفدار سال پیش است. رشته های پرطرفدار کنکور هنر ۹۶ به قرار زیر بوده است. این رشته ها بین قبول شدگان گروه آزمایشی هنر، در اولویت قرار داشته است:

  • سینما
  • طراحی صنعتی
  • بازیگری
  • عکاسی
  • نقاشی
  • گرافیک

بازار کار رشته های کنکور هنر ۹۷

در حال حاضر رشته های گروه هنر نسبت به سایر گروه های کنکور سراسری بازار کار بدی ندارد. اهمیت برخی رشته ها مثل فرش، صنایع دستی، طراحی صنعتی و گرافیک نسبت به گذشته بیشتر شناخته شده است. با تغییر سبک زندگی و همچنین نیاز به ایجاد مشاغل مختلف در بخش صنعت انتظار می رود که بازار کار رشته های کاربردی تر هنر مثل عکاسی، طراحی صنعتی، فرش گرافیک و … بهبود یابد. با این حال هنوز هم وضعیت کار و اشتغال دانش آموختگان گروه هنر چندان مناسب نیست. البته در مقایسه با بازار اشباع مشاغل گروه ریاضی، وضعیت بازار کار رشته ها ی گروه هنر چندان بد نیست. البته همان طور که گفته شد، با پیشرفت صنایع تبلیغات، سینما و فرگیر شدن دنیای رسانه می توان آینده نسبتاً روشنی را برای برخی از رشته های گروه هنر، مثل گرافیک، عکاسی، و حتی نقاشی متصور بود

مشاوره انتخاب رشته کنکور هنر ۹۷

انتخاب رشته کنکور هنر ۹۷ آخرین اقدامی است که یک داوطلب کنکور هنر ۹۷ در فرآیند ورود به دانشگاه انجام می دهد. شاید از نظر خیلی ها رتبه داوطلب کنکور هنر مهم ترین بخش باشد. اما نتیجه نهایی تمام فرآیند پر تلاش و سخت داوطلب کنکور به انتخاب رشته کنکور هنر ۹۷ وابسته است. در نظر اکثر مشاوران تحصیلی پراهمیت ترین قدم نیز همین انتخاب رشته کنکور هنر ۹۷ به شمار می‎ آید. به عبارت صحیح تر یک انتخاب غلط می‌ تواند زحمات چندین و چند ساله داوطلب کنکور هنر ۹۷ را از بین ببرد. از طرف دیگر یک انتخاب رشته کنکور هنر ۹۷ مناسب به همان اندازه می‌ تواند داوطلب کنکور هنر ۹۷ را به رشته‎ای که به آن علاقمند است برساندو این امر نهایتا رضایت شغلی و اشتغال هدفمند و کاهش نرخ بیکاری و افزایش بهروری شغلی در جامعه را در پی خواهد داشت.

مشاوران تحصیلی همواره این نکته را متذکر می شوند که داوطلب کنکور هنر باید دقت داشته باشد که یک رشته خاص به تنهایی نه خوب است و نه بد! زیرا اگر کسی که به آن رشته علاقمند است و استعداد ادامه آن را دارد، باید به تحصیل آن بپردازد. در این حالت نتیجه کار مناسب خواهد بود. اگر داوطلب کنکور هنر ۹۷ به پرمخاطب‎ ترین رشته‎ های دانشگاهی علاقه نداشته باشد. یا استعداد لازم برای تحصیل در آن رشته را نداشته باشد، هم جای یک فرد مناسب را اشغال کرده است. و هم انرژی و وقت خود را به هدر داده است.

مشاوره انتخاب رشته بدون کنکوز هنر ۹۷

در سال های اخیر، تعداد زیادی از داوطلبان کنکور هنر ۹۷ که موفق به قبولی در کنکور هنر ۹۷ نشده اند و یا داوطلبانی که به دلیل درگیر شدن به مسائل کاری و زندگی، وقت زیادی برای مرور درس های دوران دبیرستان ندارند. می توانند بدون هیچ آزمونی و حتی بدون ارزیابی معدل دوره دبیرستان و پیش دانشگاهی از طریق پذیرش بدون کنکور وارد دانشگاه شوند. در واقع بدون شرکت در آزمون کنکور، می توانند ثبت نام دانشگاه را بدون آزمون انجام دهند. و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی خود در دانشگاه ثبت نام کنند. تا از این طریق بتوانند با تحصیل در دانشگاه بدون کنکور هنر  ضمن ارتقا جایگاه اجتماعی خود و خانواده شان، از امکان فرصت شغلی مناسب در جامعه در برخوردار شوند.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره کنکور هنر,کنکور سراسری,معرفی رشته هنر,معرفی گروه هنر,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 97داوطلب کنکور هنر 97,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 97,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره کنکور هنر,کنکور سراسری,معرفی رشته هنر,معرفی گروه هنر,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 97داوطلب کنکور هنر 97,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 97,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره کنکور هنر,کنکور سراسری,معرفی رشته هنر,معرفی گروه هنر,مشاوره تحصیلی,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور,مشاوره تلفنی انتخاب رشته,مشاوره تلفنی برنامه ریزی,برنامه ریزی تحصیلی تلفنی,مشاوره تلفنی کنکور هنر,مشاوره تلفنی کنکور هنر 97داوطلب کنکور هنر 97,داوطلب کنکور هنر,کنکور 97,هنر 97,رشته هنر,گروه هنر,گروه آزمایشی هنر,دانشگاه هنر,رشته های دانشگاهی هنر,داوطلب کنکور سراسری هنر,کنکور 97,کنکور سراسری 97,کنکور 97 هنر,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 

برای دریافت مشاوره از مشاورین مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب

از طریق تلفن ثابت در استان تهران با شماره ۹۰۹۲۳۰۵۶۴۸ تماس بگیرید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ تماس بگیرید

برای تعیین وقت مشاوره حضوری با شماره  ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ - ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

http://rahyabmoshaver.com/feed/rdf/http://rahyabmoshaver.com/feed/rss/http://rahyabmoshaver.com/feed/http://rahyabmoshaver.com/feed/atom/