چگونه رابطه خوب زناشویی به هم می ریزد - اتکای بیش از حد بر تاثیرات بیرونی

چگونه رابطه خوب زناشویی به هم می ریزد - اتکای بیش از حد بر تاثیرات بیرونی

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(0 رای)

رابطه زناشویی خوب، ازدواج و تعهد داشتن نسبت به یک دیگر می­تواند شادی، رفاه، امنیت و آرامش فراوانی را برای هر دو طرف به ارمغان بیاورد. با این حال، هنگامی که این فرایند به صورت نادرست و اشتباهی انجام گیرد، آنچه که در ابتدا نزدیک بودن و صمیمیت به نظر می­رسد به راحتی می­تواند به امری مخرب تبدیل گردد. در این مقاله چهار عاملی که میتواند یک رابطه را تلخ و ناگوار کند بیان می­شود. در این پست به دلایل روانشناسی  اتکای بیش از حد بر تاثیرات بیرونی می پردازیم.

  1. عدم مبادرت به رابطه زناشویی

  2. پنهان کاری و دروغ

  3. رفتار نامحترمانه

  4. اتکای بیش از حد بر تاثیرات بیرونی

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

عوامل بر هم زننده رابطه زناشویی : اتکای بیش از حد بر تاثیرات بیرونی

تجربه مشاوران روانشناسی نشان داده است که زمانی که یکی از زوجین به طور مداوم برای خواسته­های خود به دیگران متکی باشد پیوند عاشقانه تضعیف می­شود. در این حالت هر یک از زوجین تمایل پیدا می کند از نظرات دیگران استفاده نماید و در نتیجه به سیستم پشتیبانی عاطفی خارج از روابط عاشقانه خود محتاج می شود. یعنی اگر در زندگی مشترک، شما یا همسرتان به طور مستمر به شخص دیگری برای تصمیم­گیری تکیه داشته باشید یا برای بلند کردن وزنه­های سنگین زندگیتان به آنها محتاج باشید، عشق شما بر باد خواهد رفت.

از نظر روانشناسی بخش زیادی از عشق احساسات است. همسر ما، همه چیز را در مورد ما می­داند و همواره خواهان حمایت و پشتیبانی ماست. حال اگر این پشتیبانی و حمایت به سمت یک شخص ثالث هدایت شود، نزدیک بودن و صمیمیت از بین می­رود یا هرگز توسعه پیدا نمی­کند. به عنوان توصیه مشاوران روانشناسی بدانید که هنگامی که یک فرد سوم در زندگی مشترک شما وجود داشته باشد، حتی اگر شما هم نخواهید، فاصله بین خود و همسرتان را احساس خواهید کرد.

در پست های بعدی، چهار عامل فوق بررسی خواهد شد. باتوجه به این چهار عامل و سعی در رعایت این نکات، می­توانید شادی، نشاط و رفاه را برای خانواده خود به ارمغان بیاورید.

منبع: کلیک کنید

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


 

مشاوره تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران روانشناسی ما از تلفن ثابت با شماره

9099075226

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۹ شب
حتی ایام تعطیل

 


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات 8 صبح تا 9 شب با مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران,زیگموند فروید,روش درمان روانشناسی,درمان روانشناسی,روانکاوی,  برای مشاوره روانشناسی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  تلفن مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره 9099075226.

درمان روانشناسی,سایت روانشناسی,انجمن روانشناسی,سایت های روانشناسی,مشاوره خانواده تلفنی,مشاوره روانشناسی,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره روانشناسی تلفنی,مشاوره تلفنی,مشاوره رهیاب,مرکز مشاوره رهیاب,مشاوره تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تلفنی رهیاب,مشاوره روانشناسی تهران,مشاوره تلفنی تهران  شبکه های اجتماعی مشاوره روانشناسی تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب. - صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
برچسب ها:
افزودن نظر:
CAPTCHA2