مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(5 رای)

آدرس مدارس ابتدایی تهران

آدرس مدارس ابتدایی تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی تهران,آدرس مدارس منطقه تهران,آدرس مدارس مناطق تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه تهران,لیست مدارس مناطق تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه تهران,معرفی مدارس مناطق تهران,مدارس ابتدایی تهران


آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه هیات امنایی ابوطالب

مدرسه دخترانه ابوطالب که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوطالب دارای کد 12827708 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ابوطالب : چیذر - میدان ندا - کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 22202131

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی اندیشه سبز

مدرسه دخترانه اندیشه سبز که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه سبز دارای کد 12874905 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی اندیشه سبز : مینی سیتی - شهرک شهیدمحلاتی - فاز2.

 • شماره تلفن تماس: 22468097

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی آزاده

مدرسه دخترانه آزاده که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزاده دارای کد 10147703 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزاده : جاده لشگرک روبروی شهرک ابوذر - شهرک قمر بنی هاشم.

 • شماره تلفن تماس: 22489300

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی آفتاب آذرین

مدرسه دخترانه آفتاب آذرین که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آفتاب آذرین دارای کد 12826801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آفتاب آذرین : خ شهید فلاحی - خیابان آصف - تقاطع ساسان - پلاک 69.

 • شماره تلفن تماس: 22415636

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی آئین روشن

مدرسه دخترانه آئین روشن که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آئین روشن دارای کد 100020765 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آئین روشن : كامرانیه جنوبی خیابان شهید دزم جو پلاك 54.

 • شماره تلفن تماس: 26111595

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهاران پایتخت

مدرسه دخترانه بهاران پایتخت که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهاران پایتخت دارای کد 100016240 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهاران پایتخت : شریعتی فاطمیه مهر 7 کوچه حامد پلاک 13.

 • شماره تلفن تماس: 22678100

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهارمدرسی

مدرسه دخترانه بهارمدرسی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهارمدرسی دارای کد 10139203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهارمدرسی : خ دربند - خیابان ظهیرالدوله - خیابان شیبانی - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22756468

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهشت برین

مدرسه دخترانه بهشت برین که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهشت برین دارای کد 100070727 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهشت برین : فرمانیه دیباجی شمالی كوچه شهید حمید رضا نوریان پلاك 51.

 • شماره تلفن تماس: 22282925

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 10109415 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی : نیاوران - کاشانک - دارآباد - ایستگاه مدرسه - خیابان جانپور.

 • شماره تلفن تماس: 26108960

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 10105619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی : رودبارقصران - میگون - کیامحل - پشت مسجدجامع - پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 26512602

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیوند

مدرسه دخترانه پیوند که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیوند دارای کد 100060176 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیوند : ولیعصر روبروی پمپ بنزین باغ فردوس خیابان یکتا کوچه صدر ش1.

 • شماره تلفن تماس: 22752833

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی تقوا

مدرسه دخترانه تقوا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقوا دارای کد 10128111 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تقوا : کامرانیه شمالی نبش خیابان تاجیکی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 22287444

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی تقوی نیا

مدرسه دخترانه تقوی نیا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقوی نیا دارای کد 10198506 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تقوی نیا : ازگل - کوچه طلوعی - پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 22490753

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثمر (ابتدایی استثنایی )

مدرسه دخترانه ثمر (ابتدایی استثنایی ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثمر (ابتدایی استثنایی ) دارای کد 100010363 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثمر (ابتدایی استثنایی ) : قیطریه - بلوار صبا - کوچه خلیلی - پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22218699

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی حسن ضیائیان

مدرسه دخترانه حسن ضیائیان که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حسن ضیائیان دارای کد 10107115 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حسن ضیائیان : بزرگراه چمران - اوین - خیابان محسن اعرابی.

 • شماره تلفن تماس: 22402368

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه شاهد حضرت مریم (س)

مدرسه دخترانه حضرت مریم (س) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت مریم (س) دارای کد 100060182 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد حضرت مریم (س) : مینی سیتی شهرک شهید محلاتی خیابان فتح 1.

 • شماره تلفن تماس: 22464600

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی حضرت معصومه (س )

مدرسه دخترانه حضرت معصومه (س ) که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت معصومه (س ) دارای کد 10143505 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت معصومه (س ) : شهرک شهیدمحلاتی - خیابان شهدای گمنام - خیابان ایثار.

 • شماره تلفن تماس: 22440960

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی خرد

مدرسه دخترانه خرد که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خرد دارای کد 12869802 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خرد : ولنجک - بلوار دانشجو - بالاترازمسجدالنبی.

 • شماره تلفن تماس: 22420086

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی رشدنو

مدرسه دخترانه رشدنو که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رشدنو دارای کد 100065537 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رشدنو : خیابان مقدس اردبیلی خیابان فرخ پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 22401770

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی روشنگر

مدرسه دخترانه روشنگر که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روشنگر دارای کد 100009476 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روشنگر : ولنجک بلوار دانشجوم یاسمن کوچه عدالت.

 • شماره تلفن تماس: 22410616

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی زینب

مدرسه دخترانه زینب که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینب دارای کد 10107612 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زینب : خیابان شریعتی - خیابان برادران واعظی - چهارراه حکمت.

 • شماره تلفن تماس: 22203609

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی سپهرشماره 2

مدرسه دخترانه سپهرشماره 2 که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سپهرشماره 2 دارای کد 10143600 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سپهرشماره 2 : خ دیباجی شمالی - خیابان حمیدرضانوریان - پلاک 30.

 • شماره تلفن تماس: 22285686

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی سرخابی

مدرسه دخترانه سرخابی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرخابی دارای کد 100064872 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سرخابی : م تجریش خیابان آیت ا... ملکی شماره 46.

 • شماره تلفن تماس: 22755002

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی سماء

مدرسه دخترانه سماء که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سماء دارای کد 100047632 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سماء : شریعتی - بالاترازپل رومی - ایستگاه رضایی - کوچه نبوی - پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 22234227

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه دولتی شریفی

مدرسه دخترانه شریفی که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریفی دارای کد 10180103 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شریفی : لواسان - بلوار امام خمینی - شورکاب - کوچه مسجد.

 • شماره تلفن تماس: 26542096

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی شکوفه

مدرسه دخترانه شکوفه که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شکوفه دارای کد 10108519 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شکوفه : اقدسیه خیابان شهیدلنگری کوچه تیموری پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 22951110

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی شكوفا

مدرسه دخترانه شكوفا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شكوفا دارای کد 100045056 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شكوفا : فرمانیه - بلوار اندرزگو - خیابان سالاری - پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22240420

آدرس مدارس ابتدایی تهران - مدرسه غیرانتفاعی شمسا

مدرسه دخترانه شمسا که در منطقه 1 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: