مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی اسوه

مدرسه دخترانه اسوه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسوه دارای کد 11032907 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اسوه : انتهای خیابان مرتضوی.

 • شماره تلفن تماس: 66832540

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی بشارت

مدرسه دخترانه بشارت که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بشارت دارای کد 11004128 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بشارت : خیابان مرتضوی نرسیده به خوش.

 • شماره تلفن تماس: 66355243

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پرتودانش

مدرسه دخترانه پرتودانش که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پرتودانش دارای کد 11048904 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پرتودانش : خ بریانک روبروی پارک نورپلاک 271.

 • شماره تلفن تماس: 55771072

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام ریحانه

مدرسه دخترانه پیام ریحانه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام ریحانه دارای کد 11053309 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام ریحانه : خ رودکی کوچه خواجو پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 66375646

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی تقوی *

مدرسه دخترانه تقوی * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقوی * دارای کد 11023701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تقوی * : خ هاشمی بعد از میدان کوچه شهید عز آبادی.

 • شماره تلفن تماس: 66881213

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توحید

مدرسه دخترانه توحید که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید دارای کد 11042808 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توحید : خ دامپزشکی بین خوش وقصرالدشت.

 • شماره تلفن تماس: 66874355

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی حرا*

مدرسه دخترانه حرا* که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حرا* دارای کد 11003911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حرا* : خ آزادی بعدازخوش کوچه کامیاران.

 • شماره تلفن تماس: 66876487

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی حضرت زهرا (س )

مدرسه دخترانه حضرت زهرا (س ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زهرا (س ) دارای کد 11043905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت زهرا (س ) : نواب - مقتدری.

 • شماره تلفن تماس: 55734481

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه هیات امنایی حضرت فاطمه (س )

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه (س ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه (س ) دارای کد 11004511 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی حضرت فاطمه (س ) : خ هاشمی بعدازمیدان کوچه شهیدعزآبادی.

 • شماره تلفن تماس: 66830405

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی حضرت مریم

مدرسه دخترانه حضرت مریم که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت مریم دارای کد 11006811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت مریم : خ گلستانی کوچه شهید محقق پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55717995

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خاتم الانبیاء

مدرسه دخترانه خاتم الانبیاء که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خاتم الانبیاء دارای کد 100075959 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خاتم الانبیاء : خیابان هاشمی بین رودکی و نواب.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی رضابرکاتی

مدرسه دخترانه رضابرکاتی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضابرکاتی دارای کد 11050705 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رضابرکاتی : خ هاشمی بین كارون وقصرالدشت کوچه جورمحمدی  پلاک 6666.

 • شماره تلفن تماس: 66882860

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی زنده یاد فرهادی

مدرسه دخترانه زنده یاد فرهادی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زنده یاد فرهادی دارای کد 100068915 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زنده یاد فرهادی : خیابان طوس تقاطع زنجان جنوبی بین شهیدان و جیهون.

 • شماره تلفن تماس: 66044672

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی زهرامردانی شماره 18

مدرسه دخترانه زهرامردانی شماره 18 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زهرامردانی شماره 18 دارای کد 11043207 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زهرامردانی شماره 18 : میدان بریانک خیابان شهید محمود عرب خیابان شهید پهلوانی.

 • شماره تلفن تماس: 55709725

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ستایش نوین

مدرسه دخترانه ستایش نوین که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ستایش نوین دارای کد 11053901 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ستایش نوین : خ کارون بالاترازمرتضوی پلاک 152.

 • شماره تلفن تماس: 66367072

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شکوفه های انقلاب *

مدرسه دخترانه شکوفه های انقلاب * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شکوفه های انقلاب * دارای کد 11023109 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شکوفه های انقلاب * : خ هاشمی بین خوش ورودکی کوچه مقدم.

 • شماره تلفن تماس: 66837152

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید شمس آبادی *

مدرسه دخترانه شهید شمس آبادی * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شمس آبادی * دارای کد 11004911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شمس آبادی * : خ قصرالدشت بین مرتضوی وکمیل کوچه شهیدجم زاده.

 • شماره تلفن تماس: 66832613

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه شاهد طلوع فجر

مدرسه دخترانه طلوع فجر که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع فجر دارای کد 11005310 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد طلوع فجر : خ بوستان سعدی مابین خوش و رودکی پلاک 207.

 • شماره تلفن تماس: 66379718

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی عذراء

مدرسه دخترانه عذراء که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عذراء دارای کد 11005014 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عذراء : خ بهنود نرسیده به کارون.

 • شماره تلفن تماس: 66888865

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی عصمت

مدرسه دخترانه عصمت که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصمت دارای کد 11004816 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصمت : خ دامپزشکی بین خوش وقصرالدشت.

 • شماره تلفن تماس: 66873126

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی گل نرگس

مدرسه دخترانه گل نرگس که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل نرگس دارای کد 100072899 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گل نرگس : خیابان هاشمی نرسیده به تقاطع جیحون دبستان گل نرگس پلاک 596.

 • شماره تلفن تماس: 66832111

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی لاله

مدرسه دخترانه لاله که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه لاله دارای کد 11047301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی لاله : خ قزوین خیابان شهیدحدادی کوچه شهیدمهدی سیار.

 • شماره تلفن تماس: 55725420

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی متین

مدرسه دخترانه متین که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متین دارای کد 11019008 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی متین : خ گلستانی بعدازتیموری پلاک 250.

 • شماره تلفن تماس: 55729574

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مکتب کوثر النبی

مدرسه دخترانه مکتب کوثر النبی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب کوثر النبی دارای کد 100030642 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مکتب کوثر النبی : خیابان طوس بین جیحون و زنجان روبروی بوستان.

 • شماره تلفن تماس: 66013967

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مهدیه

مدرسه دخترانه مهدیه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدیه دارای کد 11006724 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مهدیه : خ قزوین خیابان شهید حسینی خیابان درویش.

 • شماره تلفن تماس: 55708818

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهر نرگس

مدرسه دخترانه مهر نرگس که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهر نرگس دارای کد 100065286 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهر نرگس : خیابان امام خمینی بین خوش و رودکی پلاک 507.

 • شماره تلفن تماس: 66830740

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندای ریحانه

مدرسه دخترانه ندای ریحانه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای ریحانه دارای کد 100001061 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندای ریحانه : خ جیحون بعد از هاشمی کوچه شهید بهرمان.

 • شماره تلفن تماس: 66357051

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی نرجس

مدرسه دخترانه نرجس که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس دارای کد 11025705 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرجس : ابتدای حسام الدین کوچه پوراسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 55700576

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی نرجس

مدرسه دخترانه نرجس که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس دارای کد 11006925 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرجس : خیابان حسام الدین خیابان رنجبر کوچه فرزانی.

 • شماره تلفن تماس: 55739977

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه 10 تهران,آدرس مدارس منطقه ده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 10 تهران,لیست مدارس منطقه ده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 10 تهران,معرفی مدارس منطقه ده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 10 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: