مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی امت

مدرسه دخترانه امت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امت دارای کد 11104218 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امت : خ هلال احمر خیابان شهید قدمی کوچه صالحی پلاک 54.

 • شماره تلفن تماس: 55648052

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی اندیشه

مدرسه دخترانه اندیشه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه دارای کد 100059908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اندیشه : خ کمالی کوچه هفتم غربی.

 • شماره تلفن تماس: --------

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی برگزیدگان

مدرسه دخترانه برگزیدگان که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه برگزیدگان دارای کد 11153705 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی برگزیدگان : ولیعصرنرسیده به امام خمینی کوچه اسدی منش کوچه نوذری پلاك 5.

 • شماره تلفن تماس: 66406432

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی بشارت

مدرسه دخترانه بشارت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بشارت دارای کد 11104514 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بشارت : خ ولیعصرپل امیربهادرمقابل ایستگاه.

 • شماره تلفن تماس: 55367959

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 11147505 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی : خ ولیعصر (عج ) روبروی مخابرات مهدیه کوچه محمدی پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 55378900

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی پیام آزادی

مدرسه دخترانه پیام آزادی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام آزادی دارای کد 11104715 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیام آزادی : خ ولی عصرمیدان منیریه - خیابان منیریه جنب کوچه بنکدارپلاک 101.

 • شماره تلفن تماس: 66469423

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی پیروان زینب

مدرسه دخترانه پیروان زینب که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیروان زینب دارای کد 11104419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیروان زینب : م قزوین خیابان قزوین خیابان شهیدرامین مرادی .

 • شماره تلفن تماس: 55048019

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه هیات امنایی توحید

مدرسه دخترانه توحید که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید دارای کد 11104313 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی توحید : خیابان جمهوری اسلامی خیابان شیخ هادی کوچه ارشاد.

 • شماره تلفن تماس: 66703537

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی حامی

مدرسه دخترانه حامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حامی دارای کد 11105211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حامی : ولی عصرمیدان منیریه کوچه سهیلی پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 66970315

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه هیات امنایی حضرت رقیه

مدرسه دخترانه حضرت رقیه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت رقیه دارای کد 11115618 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی حضرت رقیه : خیابان ولی عصرنرسیده به میدان منیریه کوچه حکمی پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 55387688

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی حضرت فاطمه

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه دارای کد 11118613 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت فاطمه : خیابان نواب نرسیده به آزادی کوچه یوسفیان.

 • شماره تلفن تماس: 66906801

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی خیرالنساء

مدرسه دخترانه خیرالنساء که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خیرالنساء دارای کد 11105516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خیرالنساء : خیابان انقلاب بین ابوریحان وخ دانشگاه خیابان ژاندارمری.

 • شماره تلفن تماس: 66465261

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی راه فاطمه

مدرسه دخترانه راه فاطمه که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه فاطمه دارای کد 11134101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی راه فاطمه : خ ولیعصربالاترازچهارراه مغزالسلطان کوچه محمودیان.

 • شماره تلفن تماس: 55387048

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی سرداراسلام

مدرسه دخترانه سرداراسلام که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سرداراسلام دارای کد 11105410 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سرداراسلام : نواب صفوی نرسیده به چهارراه رضایی کوچه بنیادی منش.

 • شماره تلفن تماس: 15410543

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی عصرآزادی

مدرسه دخترانه عصرآزادی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصرآزادی دارای کد 11105717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصرآزادی : خ - اسکندری جنوبی پایین ترازفروشگاه ارتش خیابان - شهیدنوش آبادی.

 • شماره تلفن تماس: 66835396

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی غدیر

مدرسه دخترانه غدیر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه غدیر دارای کد 100059914 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی غدیر : تهران خیابان ابوسعید کوچه اسدی منش پلاک 100.

 • شماره تلفن تماس: 66462405

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی فرشته

مدرسه دخترانه فرشته که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشته دارای کد 11106613 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرشته : خیابان کارگرجنوبی خیابان شهیدزربافیان جنب داروخانه مهشید.

 • شماره تلفن تماس: 55646454

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی مالک اشتر

مدرسه دخترانه مالک اشتر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مالک اشتر دارای کد 11107414 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مالک اشتر : خیابان ولی عصرخیابان مختاری کوچه شهیدبلوکی.

 • شماره تلفن تماس: 55376429

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی متقین

مدرسه دخترانه متقین که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متقین دارای کد 11107213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی متقین : خیابان جمهوری نبش دانشگاه شمالی پلاک 231.

 • شماره تلفن تماس: 66402201

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی مجتهدزاده

مدرسه دخترانه مجتهدزاده که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتهدزاده دارای کد 11134408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتهدزاده : خ آذربایجان خیابان گلشن جنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 66439618

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی مریم عبیدی

مدرسه دخترانه مریم عبیدی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم عبیدی دارای کد 11119911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم عبیدی : ولی عصربعدازچهارراه امام خمینی کوچه حسابی روبروی بانک مسکن پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 66402665

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی موسویان

مدرسه دخترانه موسویان که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه موسویان دارای کد 11106911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی موسویان : خ - کارگرپائین تراز4راه لشگرروبروی پمپ بنزین کوچه شهیدقیاثوند.

 • شماره تلفن تماس: 55389850

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نرگس

مدرسه دخترانه نرگس که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرگس دارای کد 11108416 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نرگس : خیابان ولی عصرخیابان فرهنگ کوچه 18پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 55373559

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی نورالهدی

مدرسه دخترانه نورالهدی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورالهدی دارای کد 11108014 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نورالهدی : خ اسکندری جنوبی بالاتراز مرتضوی بن بست صدرا.

 • شماره تلفن تماس: 66845600

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی نیر

مدرسه دخترانه نیر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیر دارای کد 12622202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیر : جمهوری کوچه فخرپلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 66465649

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی هجرت

مدرسه دخترانه هجرت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هجرت دارای کد 11108310 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هجرت : خ ولیعصر بالاتز از جامی نبش اردشیر ناظم دبستان هجرت.

 • شماره تلفن تماس: 66465008

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی هفده شهریور

مدرسه دخترانه هفده شهریور که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفده شهریور دارای کد 11108215 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هفده شهریور : ولی عصرنرسیده به چهارراه گمرک کوچه خادم آزاد.

 • شماره تلفن تماس: 55380605

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی همایون خواجوی

مدرسه دخترانه همایون خواجوی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه همایون خواجوی دارای کد 11108111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی همایون خواجوی : نواب صفوی خیابان سیناکوچه خواجوی پلاک 21.

 • شماره تلفن تماس: 55414953

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 11 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: