مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گل زهرا (س)

مدرسه دخترانه گل زهرا (س) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل زهرا (س) دارای کد 100086548 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گل زهرا (س) : میدان قیام روبروی فروشگاه کفش ملی خیابان دیانی پلاک 57.

 • شماره تلفن تماس: 33549007

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ابدطلب

مدرسه دخترانه ابدطلب که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابدطلب دارای کد 11236808 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابدطلب : خ خمینی بین چهارراه سیروس و مولوی کوچه شهید بالاگر.

 • شماره تلفن تماس: 33129614

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ابرار

مدرسه دخترانه ابرار که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابرار دارای کد 11210412 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ابرار : خیابان 17شهریورخیابان شهیدحسین قادری پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 33132111

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد (2)

مدرسه دخترانه امام سجاد (2) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (2) دارای کد 100065983 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد (2) : خ 17شهریور زیر پل آهنگ پلاک 557.

 • شماره تلفن تماس: 33540903

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد (ع)

مدرسه دخترانه امام سجاد (ع) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (ع) دارای کد 11209911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد (ع) : خ 17شهریوراتوبان غربی شهیدمحلاتی نبش کوچه تابان فرپ 3.

 • شماره تلفن تماس: 33125859

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امیدامام

مدرسه دخترانه امیدامام که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدامام دارای کد 100005504 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدامام : خ انقلاب پیچ شمیران خیابان نور محمدی کوچه بزرک نیا.

 • شماره تلفن تماس: 77645300

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب

مدرسه دخترانه امیدانقلاب که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب دارای کد 11206618 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب : خ هفده شهریور خیابان شهید مهدوی پور خیابان رفیعا پلاک51.

 • شماره تلفن تماس: 33122820

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ایثار

مدرسه دخترانه ایثار که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایثار دارای کد 11236004 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایثار : خیابان وحدت اسلامی کوچه فرزین کوچه کیوان پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 55628756

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ایران

مدرسه دخترانه ایران که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دارای کد 11240909 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایران : خ مولوی سه راه تختی پلاک 1001.

 • شماره تلفن تماس: 55639147

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ایمان

مدرسه دخترانه ایمان که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایمان دارای کد 11205817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایمان : خ شوش م شهیدهرندی کوچه رخشان پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 55629785

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی آصف

مدرسه دخترانه آصف که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آصف دارای کد 11240803 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آصف : میدان شهدا - خیابان مجاهدین اسلام ایستگاه بهنام کوچه صیفوری پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 33125514

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی بدر

مدرسه دخترانه بدر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بدر دارای کد 11205912 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بدر : خ ری آبشارغربی کوچه شهیدمجیدهداوندپلاک 38.

 • شماره تلفن تماس: 33551012

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی بقیه اله (عج )

مدرسه دخترانه بقیه اله (عج ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بقیه اله (عج ) دارای کد 11251600 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بقیه اله (عج ) : 15خردادغربی درخونگاه کوچه شهیدعلی اکبرنژاد پلاک 125.

 • شماره تلفن تماس: 55607645

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی پیام آزادی

مدرسه دخترانه پیام آزادی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام آزادی دارای کد 11233104 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیام آزادی : خ وحدت اسلامی روبروی اداره آگاهی پلاک 301.

 • شماره تلفن تماس: 55624825

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حاج مرتضی جهان

مدرسه دخترانه حاج مرتضی جهان که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حاج مرتضی جهان دارای کد 11277604 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حاج مرتضی جهان : خ وحدت اسلامی خیابان مختاری کوچه شهبازی.

 • شماره تلفن تماس: 55895050

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حجاب

مدرسه دخترانه حجاب که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حجاب دارای کد 11206417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حجاب : میدان شهدا - خیابان مجاهدین - خیابان ایران - کوچه گل محمدی پلاک 29.

 • شماره تلفن تماس: 33136100

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حقیقت (نوبت اول )

مدرسه دخترانه حقیقت (نوبت اول ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حقیقت (نوبت اول ) دارای کد 11206311 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حقیقت (نوبت اول ) : خ17 شهریور جنوبی خیابان صفاری جنب داروخانه سلامت بخش پلاک 278.

 • شماره تلفن تماس: 33522800

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حکیمه

مدرسه دخترانه حکیمه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حکیمه دارای کد 11206110 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حکیمه : 15خردادشرقی کوچه امامزاده یحیی پلاک 33 .

 • شماره تلفن تماس: 33553210

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی راه حق

مدرسه دخترانه راه حق که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه حق دارای کد 11207611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی راه حق : م امام حسین خیابان مازندران کوچه پیشنیار کوچه حاجی شمس پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 77606291

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رفاه

مدرسه دخترانه رفاه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رفاه دارای کد 11210317 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رفاه : میدان بهارستان پشت مجلس خیابان مردم کوچه گل محمدی پلاک 44.

 • شماره تلفن تماس: 33568020

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رهپویان هدایت

مدرسه دخترانه رهپویان هدایت که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رهپویان هدایت دارای کد 11273903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رهپویان هدایت : م بهارستان انتهای ظهیرالاسلام کوچه شهیدجوادی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 77530352

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه شاهد روشنگر

مدرسه دخترانه روشنگر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روشنگر دارای کد 11207715 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد روشنگر : خ فخراباد - کوچه کلهر - بن بست کلاهی.

 • شماره تلفن تماس: 77532011

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی سعدی

مدرسه دخترانه سعدی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعدی دارای کد 11207218 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سعدی : خیابان پامنارکوچه شهیدجوادخلیلی مفرد کوچه صدیق پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 33117881

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی سلمان

مدرسه دخترانه سلمان که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان دارای کد 11276306 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سلمان : 17 شهریور چهارراه دروازه دولاب خیابان عبدالرضا شیرازی کوچه لواسانی پلاک 63.

 • شماره تلفن تماس: 33554240

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهدای موتلفه اسلامی

مدرسه دخترانه شهدای موتلفه اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای موتلفه اسلامی دارای کد 11210518 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهدای موتلفه اسلامی : میدان خراسان خیابان خراسان کوچه شهیدیحیوی پلاک 13.

 • شماره تلفن تماس: 33127969

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید استادعظیم

مدرسه دخترانه شهید استادعظیم که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید استادعظیم دارای کد 11207313 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید استادعظیم : هفده شهریورجنوبی خیابان حدادعادل خیابان علیان شمالی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 33136260

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید پیرمرادی

مدرسه دخترانه شهید پیرمرادی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید پیرمرادی دارای کد 11207419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید پیرمرادی : خ مولوی کوچه قاسمی کوچه اله وردی بن بست کشمیری.

 • شماره تلفن تماس: 55628165

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید عامری

مدرسه دخترانه شهید عامری که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عامری دارای کد 11241001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید عامری : خ بهارستان جنب پمپ بنزین خیابان قائن پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 77536419

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید فومنی

مدرسه دخترانه شهید فومنی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فومنی دارای کد 11276200 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید فومنی : خ خراسان جنب مسجدفومنی کوچه شهیدآیت اله فومنی.

 • شماره تلفن تماس: 33522785

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید قاسم داوودی

مدرسه دخترانه شهید قاسم داوودی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید قاسم داوودی دارای کد 11229817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید قاسم داوودی : خیابان مولوی خیابان رییس عبدالهی جنب ورزشگاه شهیدرستمی پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 55630135

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحه

مدرسه دخترانه صالحه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحه دارای کد 11239401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحه : خ ایران پلاک 110.

 • شماره تلفن تماس: 33562459

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی طوبی

مدرسه دخترانه طوبی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طوبی دارای کد 11241202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طوبی : میدان محمدیه جنب بانک کارگشائی کوچه مسعودپ 5.

 • شماره تلفن تماس: 55623818

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی علوی اسلامی

مدرسه دخترانه علوی اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی اسلامی دارای کد 11207810 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علوی اسلامی : خ ایران خیابان شهیدقادری پلاک 61.

 • شماره تلفن تماس: 33562687

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی فاطمیه اسلامی

مدرسه دخترانه فاطمیه اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمیه اسلامی دارای کد 11241403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمیه اسلامی : م شهداخ 17شهریورچهارراه شمس خیابان آبشارپ 55.

 • شماره تلفن تماس: 33551680

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی لقمان

مدرسه دخترانه لقمان که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه لقمان دارای کد 11209613 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی لقمان : خ ری کوی شهیدرقیب دوست خیابان اسدی پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 33510700

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی متقین

مدرسه دخترانه متقین که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متقین دارای کد 11208812 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی متقین : خیابان فردوسی خیابان سرهنگ سخائی پلاک 21.

 • شماره تلفن تماس: 66708029

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی مجددانش

مدرسه دخترانه مجددانش که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجددانش دارای کد 11210010 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجددانش : دروازه شمیران خیابان شهیدمشکی روبروی کانون بازنشستگان پلاک 37.

 • شماره تلفن تماس: 77536313

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی محدثه

مدرسه دخترانه محدثه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محدثه دارای کد 11239306 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی محدثه : خ ری خیابان شهید دیانی خیابان باغ جنب حسینیه هدایت پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 33552245

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی محمدیه اسلامی

مدرسه دخترانه محمدیه اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمدیه اسلامی دارای کد 11209412 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محمدیه اسلامی : خ خراسان کوچه باغ دبستان دخترانه محمدیه اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 33540599

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی مهرمریم

مدرسه دخترانه مهرمریم که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرمریم دارای کد 11241509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مهرمریم : خ جمهوری اسلامی کوچه نوبهارپلاک 4 .

 • شماره تلفن تماس: 66701868

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ندای اسلام

مدرسه دخترانه ندای اسلام که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندای اسلام دارای کد 11210211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ندای اسلام : خ ناطقی بعدازچهارراه ناطقی پلاک 199.

 • شماره تلفن تماس: 77622040

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی هدی

مدرسه دخترانه هدی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدی دارای کد 11241604 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدی : خ وحدت اسلام - ی نرسیده به چهارراه مختاری کوچه ع - لایی پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 55629511

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب

مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما

برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید

این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب

حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 12 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: