مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(7 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی اشرفی اصفهانی

مدرسه دخترانه اشرفی اصفهانی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اشرفی اصفهانی دارای کد 11324400 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اشرفی اصفهانی : سی متری امامت - غدیر - چهارراه غدیر - مسعودسعد - پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 77471372

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی اندیشه1

مدرسه دخترانه اندیشه1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه1 دارای کد 100005321 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اندیشه1 : چهارم نیروی هوایی - خیابان شهید جباری - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 77462002

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی انقلاب اسلامی 2

مدرسه دخترانه انقلاب اسلامی 2 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انقلاب اسلامی 2 دارای کد 11303923 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی انقلاب اسلامی 2 : تهران نو - خاقانی - کوی زینبیه.

 • شماره تلفن تماس: 77171272

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایران سنجش

مدرسه دخترانه ایران سنجش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران سنجش دارای کد 100040906 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایران سنجش : تهران - خیابان تهران نو - خیابان بلال حبشی - نبش سنایی - پلاک 200.

 • شماره تلفن تماس: 77484222-3

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهاران

مدرسه دخترانه بهاران که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهاران دارای کد 11316302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهاران : پیروزی - بین پنجم وششم نیروی هوائی - کوچه بنی هاشم - پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 77436133

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی دارای کد 100038794 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی : خیابان امامت نبش کوچه مسجد امام حسن مجتبی ع.

 • شماره تلفن تماس: 77982018

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی پیروزی 1

مدرسه دخترانه پیروزی 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیروزی 1 دارای کد 11324305 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیروزی 1 : میدان امامت - شهیدتیموری فر - شهیدمعنوی - پلاک 29.

 • شماره تلفن تماس: 77414312

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی جلال آل احمد

مدرسه دخترانه جلال آل احمد که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جلال آل احمد دارای کد 11300717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جلال آل احمد : 17شهریورشمالی - نرسیده به امام حسین - ثاراله - پلاک 320.

 • شماره تلفن تماس: 33344707

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی حضرت زهرا

مدرسه دخترانه حضرت زهرا که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت زهرا دارای کد 11322206 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت زهرا : پیروزی - طبرسی - جنب پارک نیلوفر - پلاک5.

 • شماره تلفن تماس: 33344046

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی حضرت فاطمه زهرا (س)

مدرسه دخترانه حضرت فاطمه زهرا (س) که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت فاطمه زهرا (س) دارای کد 100060831 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت فاطمه زهرا (س) :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی حقیقت

مدرسه دخترانه حقیقت که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حقیقت دارای کد 100063232 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حقیقت :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی سیدجمال الدین اسدآبادی

مدرسه دخترانه سیدجمال الدین اسدآبادی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدجمال الدین اسدآبادی دارای کد 11304217 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیدجمال الدین اسدآبادی : تهران نو - فلکه چایچی - بوعلی غربی - پلاک 111.

 • شماره تلفن تماس: 77418419

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه هیات امنایی شکوفه های انقلاب

مدرسه دخترانه شکوفه های انقلاب که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شکوفه های انقلاب دارای کد 100038797 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شکوفه های انقلاب : تهران خیابان پیروزی خیابان پرواز پادگان دوشان تپه.

 • شماره تلفن تماس: 33345035

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهدا

مدرسه دخترانه شهدا که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدا دارای کد 11304428 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدا : پیروزی - 21متری دهقان - شهیدکلاهدوز - پلاک 63.

 • شماره تلفن تماس: 33346445

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهید مفتح

مدرسه دخترانه شهید مفتح که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مفتح دارای کد 100063244 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مفتح :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شهید اندرزگو

مدرسه دخترانه شهید اندرزگو که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اندرزگو دارای کد 11304523 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اندرزگو : امام حسین - شهید منتظری - چهارراه صفا - بن بست نوری - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 33337006

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه شاهد شهید بهشتی

مدرسه دخترانه شهید بهشتی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 11305411 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید بهشتی : سیمتری نیروی هوائی - نبش 38 - 6 - شهیدآخوندی - پلاک 322.

 • شماره تلفن تماس: 77474928

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی شیخ مرتضی انصاری 1

مدرسه دخترانه شیخ مرتضی انصاری 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ مرتضی انصاری 1 دارای کد 11305610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ مرتضی انصاری 1 : پیروزی - اول نیروی هوائی - فرعی 31 - 1 - پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 77424454

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طلوع

مدرسه دخترانه طلوع که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع دارای کد 100000588 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طلوع : پنجم نیروی هوایی - ضلع غربی فلکه دوم.

 • شماره تلفن تماس: 77473357

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عترت

مدرسه دخترانه عترت که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عترت دارای کد 100012771 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عترت : تهران خیابان دماوند ایستگاه داریوش پلاک 102.

 • شماره تلفن تماس: 77162962

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ دختران

مدرسه دخترانه فرهنگ دختران که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ دختران دارای کد 11321902 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ دختران : فلکه آشتیانی - مولوی غربی - پلاک 48.

 • شماره تلفن تماس: 77445999

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی کمال 1

مدرسه دخترانه کمال 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمال 1 دارای کد 11312315 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کمال 1 : سی متری نیروهوائی - خیابان حافظیه شرقی - خیابان 30 - 10 فلکه لوزی - پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 77482353

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گلهای ایمان

مدرسه دخترانه گلهای ایمان که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گلهای ایمان دارای کد 11316101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گلهای ایمان : تهران نو - ابوریحان - جهارراه شهیدمدنی - پلاک 39.

 • شماره تلفن تماس: 77401297

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی میرزاکوچک خان

مدرسه دخترانه میرزاکوچک خان که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میرزاکوچک خان دارای کد 11323705 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میرزاکوچک خان : تهران نو - 15متری شهیدغفاری - خیابان پیر بداغی - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 77595951

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی نبوت 1

مدرسه دخترانه نبوت 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نبوت 1 دارای کد 11321701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نبوت 1 : فلکه چایچی - سفیدکوه شرقی - پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 77477670

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی نیایش

مدرسه دخترانه نیایش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیایش دارای کد 100038793 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیایش : سی متری نیرو هوای خیابان 31 - 6 پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 77478863

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی هدایت

مدرسه دخترانه هدایت که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدایت دارای کد 11305811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدایت : دماوند - شهیدغفاری - نبش 8متری دوم - پلاک 85.

 • شماره تلفن تماس: 77594009

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی والعصر

مدرسه دخترانه والعصر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والعصر دارای کد 100063242 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی والعصر : خیابان پیروزی - خیابان پنجم نیروی هوایی - 5 - 27 - پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 77411559

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی ولی عصر

مدرسه دخترانه ولی عصر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر دارای کد 11305917 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولی عصر : پیروزی - کلینی - کوی شهیدادبی فر - پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 33349976

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی یاس مطهر

مدرسه دخترانه یاس مطهر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاس مطهر دارای کد 100012908 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی یاس مطهر : خیابان پیروزی خیابان سوم نیروهوایی نبش کوچه 32 - 3 پلاک 130.

 • شماره تلفن تماس: 77486664

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 13 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: