مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(21 رای)

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند.

/// شماره های تماس ///

کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

/// شماره های تماس ///

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود.

اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید).

مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ابرار

مدرسه دخترانه ابرار که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابرار دارای کد 11405319 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابرار : اتوبان شهیدمحلاتی خیابان میثم - خیابان صاحب الزمان کوچه سمیه پلاک 3.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ابوذرغفاری

مدرسه دخترانه ابوذرغفاری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوذرغفاری دارای کد 11442700 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوذرغفاری : بلوار ابوذر خیابان ربذه شمالی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امیراسلامی

مدرسه دخترانه امیراسلامی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیراسلامی دارای کد 11425120 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیراسلامی : م محلاتی خیابان اکبرآبادی نبش کوی حسینعلی صادقی پلاک 54.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع)

مدرسه دخترانه امیرالمومنین (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرالمومنین (ع) دارای کد 11434105 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع) : سه راه تختی بلوار هجرت روبروی پادگان 02امیرالمومنین (ع ).


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی آزادگان 1

مدرسه دخترانه آزادگان 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان 1 دارای کد 11405816 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان 1 : انتهای 20متری افسریه قصرفیروزه 2.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی آزادی

مدرسه دخترانه آزادی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی دارای کد 11427221 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی : خ پیروزی خیابان کریمشاهیان پلاک 27.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی آیت اله طالقانی 1

مدرسه دخترانه آیت اله طالقانی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله طالقانی 1 دارای کد 11466404 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت اله طالقانی 1 : افسریه 15متری چهارم خیابان 40.

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی آیت اله مرعشی نجفی

مدرسه دخترانه آیت اله مرعشی نجفی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله مرعشی نجفی دارای کد 11452601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آیت اله مرعشی نجفی : اتوبان شهیدمحلاتی چهارراه میثم خیابان شهیدکیانی خیابان شریعت.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت معصومه (س )

مدرسه دخترانه حضرت معصومه (س ) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت معصومه (س ) دارای کد 11487102 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت معصومه (س ) : میدان سعیدی خیابان سعیدی بن بست شهید جلال آقاکثیری - پلاک 8.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی دکترمحمد جواد باهنر

مدرسه دخترانه دکترمحمد جواد باهنر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمحمد جواد باهنر دارای کد 11407811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترمحمد جواد باهنر : خ شکوفه خیابان دلگشا کوچه موسوی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی راضیه

مدرسه دخترانه راضیه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راضیه دارای کد 11451601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی راضیه : خ کرمان کوچه آشتیانی کوچه نیکزادپلاک 38.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی زینبیه

مدرسه دخترانه زینبیه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینبیه دارای کد 11427029 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زینبیه : پیروزی انتهای پاسدارگمنام جنب اتوبان امام علی كوچه اسماعیل شكوری.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ساجده

مدرسه دخترانه ساجده که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ساجده دارای کد 11487007 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ساجده : خ زینتی افخم کوچه طوسی 18.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شكوفه های قرآن

مدرسه دخترانه شكوفه های قرآن که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شكوفه های قرآن دارای کد 100064364 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شكوفه های قرآن : خ پیروزی خیابان شكوفه خیابان شهیدعزیزی پلاک 115.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهدای تاکسیرانی 1

مدرسه دخترانه شهدای تاکسیرانی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای تاکسیرانی 1 دارای کد 11461807 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای تاکسیرانی 1 : خ پیروزی بلوار ابوذربعدازپل دوم خیابان کیوان مجتمع تاکسیرانی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهدای تاکسیرانی 2

مدرسه دخترانه شهدای تاکسیرانی 2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای تاکسیرانی 2 دارای کد 11461701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای تاکسیرانی 2 : خ پیروزی بلوار ابوذربعدازپل دوم خیابان کیوان مجتمع تاکسیرانی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید یاسینی

مدرسه دخترانه شهید یاسینی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید یاسینی دارای کد 100024794 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید یاسینی : افسریه قصرفیروزه 2.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید الماسی دختران

مدرسه دخترانه شهید الماسی دختران که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید الماسی دختران دارای کد 11441106 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید الماسی دختران : اتوبان افسریه،سه راه تختی، بلوار هجرت، شهرک شهیدالماسی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه شاهد شهید ان نورصالحی

مدرسه دخترانه شهید ان نورصالحی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ان نورصالحی دارای کد 100062175 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید ان نورصالحی : خ پیروزی روبروی اداره برق خیابان بهجتی گونه پلاک 22.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید ایزدپناه

مدرسه دخترانه شهید ایزدپناه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ایزدپناه دارای کد 11448003 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ایزدپناه : بلوار ابوذرنقشه هشتم غربی پلاک 4.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید تندگویان

مدرسه دخترانه شهید تندگویان که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید تندگویان دارای کد 11458803 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید تندگویان : اتوبان محلاتی خیابان گیلکی جنوبی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید حاج محمدآتوت

مدرسه دخترانه شهید حاج محمدآتوت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حاج محمدآتوت دارای کد 11453901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید حاج محمدآتوت : سه راه تختی شهرک شهیدمطهری.

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید حسینعلی بابائی

مدرسه دخترانه شهید حسینعلی بابائی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حسینعلی بابائی دارای کد 11408018 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید حسینعلی بابائی : خ کرمان م احمدیه کوچه شهیدحسینعلی بابائی پلاک 57.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید دکتر دیالمه

مدرسه دخترانه شهید دکتر دیالمه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دکتر دیالمه دارای کد 11425914 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دکتر دیالمه : م بروجردی خیابان بروجردی پلاک 111.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سرلشگرشجاعی

مدرسه دخترانه شهید سرلشگرشجاعی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سرلشگرشجاعی دارای کد 11466501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سرلشگرشجاعی : شهرک شهید شجاعی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید کلاهدوز

مدرسه دخترانه شهید کلاهدوز که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کلاهدوز دارای کد 11419312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کلاهدوز : انتهای پیروزی جنب ستاد مشترک شهرک شهید کلاهدوز.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید نوری

مدرسه دخترانه شهید نوری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نوری دارای کد 11458909 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نوری : خیابان 10فروردین نرسیده به م امام حسن مجتبی (ع) پلاک 11.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید هاشمی نژاد

مدرسه دخترانه شهید هاشمی نژاد که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید هاشمی نژاد دارای کد 11407513 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید هاشمی نژاد : شیواخیابان لرستان جنب مسجدامام حسن مجتبی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شیخ مفید1

مدرسه دخترانه شیخ مفید1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ مفید1 دارای کد 11451906 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ مفید1 : خ پیروزی خیابان نبرد شمالی خیابان شهیدآخوندی پلاک 25.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی فاطمه زهرا

مدرسه دخترانه فاطمه زهرا که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمه زهرا دارای کد 11444006 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فاطمه زهرا : خیابان پیروزی خیابان پرستارخ شهیدعلیرضانساجی پلاک 86.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی فردوس 1

مدرسه دخترانه فردوس 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوس 1 دارای کد 11450608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوس 1 : پیروزی دهم فروردین خیابان شهیدشیردم پلاک 105.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی فردوس 2

مدرسه دخترانه فردوس 2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوس 2 دارای کد 11449502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوس 2 : پیروزی دهم فروردین خیابان شهیدشیردم پلاک 118.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی قدس 1

مدرسه دخترانه قدس 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس 1 دارای کد 11459403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس 1 : پیروزی دهم فروردین خیابان شیردم پلاک 241.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی قدس 2

مدرسه دخترانه قدس 2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس 2 دارای کد 11465402 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس 2 : پیروزی میدان بروجردی خیابان بروجردی پلاک 111.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی کریمه اهل بیت (س )

مدرسه دخترانه کریمه اهل بیت (س ) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کریمه اهل بیت (س ) دارای کد 11486904 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کریمه اهل بیت (س ) : پیروزی خیابان شهید بید هندی کوچه مستوفی.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی محدثه 1

مدرسه دخترانه محدثه 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محدثه 1 دارای کد 11471001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محدثه 1 : افسریه بین 15متری سوم وچهارم کوچه 33.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مکتب الزهرا

مدرسه دخترانه مکتب الزهرا که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الزهرا دارای کد 11461606 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مکتب الزهرا : خیابان پیروزی بلوار ابوذر خیابان ائمه اطهار 112.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرماندگار

مدرسه دخترانه مهرماندگار که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرماندگار دارای کد 100070983 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرماندگار :.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی هدایت

مدرسه دخترانه هدایت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدایت دارای کد 11406511 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدایت : سه راه سلیمانیه - خیابان شاه آبادی - دبستان هدایت.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی هدی1

مدرسه دخترانه هدی1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدی1 دارای کد 11409517 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدی1 : خ شکوفه روبروی پارک شکوفه دبستان هدی.

آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 14 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: