مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی اخلاص

مدرسه دخترانه اخلاص که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اخلاص دارای کد 11604612 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اخلاص : علی ابادجنوبی بلوار شهیددستواره جنب مترو علی آباد كوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 55066084

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب

مدرسه دخترانه امیدانقلاب که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب دارای کد 11604411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب : یاغچی آبادچهارصددستگاه میدان باربری پلاک 1 - 1.

 • شماره تلفن تماس: 55521212

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی آزادی

مدرسه دخترانه آزادی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی دارای کد 11604517 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی : خ فدائیان اسلام روبروی بیمارستان مهدیه کوچه شهید جندقی پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 55319932

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی پرورش 1

مدرسه دخترانه پرورش 1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پرورش 1 دارای کد 11604813 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پرورش 1 : جوادیه 10متری اول روبروی مسجدفردانش کوچه بقاءپ 36.

 • شماره تلفن تماس: 55643013

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی پیک انقلاب

مدرسه دخترانه پیک انقلاب که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیک انقلاب دارای کد 11605212 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیک انقلاب : نازی آبادخیابان شهیداکبرمشهدی کوچه شهیدعلی مددی پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 55349300

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی پیک نور1

مدرسه دخترانه پیک نور1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیک نور1 دارای کد 11605117 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیک نور1 : خیابان شهیدرجائی ایستگاه بانک خیابان شهیدهاجری پلاک4.

 • شماره تلفن تماس: 55066083

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی تفكرنو

مدرسه دخترانه تفكرنو که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تفكرنو دارای کد 100041347 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی تفكرنو : بازاردوم نازی آبادخ بوعلی شمالی چهارراه نیاکان خیابان برادران احدی پلاک 66.

 • شماره تلفن تماس: 55351417

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی چنگیزپور دختران

مدرسه دخترانه چنگیزپور دختران که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه چنگیزپور دختران دارای کد 11627505 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی چنگیزپور دختران : خزانه بخارائی باغ آذری 10 متری فرهنگ خیابان شهید زارعی.

 • شماره تلفن تماس: 55064572

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی حاج جوادموفقیان

مدرسه دخترانه حاج جوادموفقیان که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حاج جوادموفقیان دارای کد 11626905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حاج جوادموفقیان : نازی آبادهزاردستگاه خیابان کوشاپلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 55331569

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه شاهد حمزه

مدرسه دخترانه حمزه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حمزه دارای کد 100061994 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد حمزه : خیابان بخارائی فلکه چهارم خیابان جمشیدسید.

 • شماره تلفن تماس: 55065170

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی سپاه اسلام

مدرسه دخترانه سپاه اسلام که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سپاه اسلام دارای کد 11605910 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سپاه اسلام : نازی آبادخیابان شهیداکبرمشهدی کوی کاج (پلیس )پلاک 393.

 • شماره تلفن تماس: 55060888

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهدای 8 شهریور

مدرسه دخترانه شهدای 8 شهریور که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای 8 شهریور دارای کد 11605614 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای 8 شهریور : خزانه بخارایی ـ شهرک بعثت خیابان مسلم فراهانی ك12متری زنبق پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55056510

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید گمنام 1

مدرسه دخترانه شهید گمنام 1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید گمنام 1 دارای کد 11606415 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید گمنام 1 : خزانه بخارائی خیابان شهیدسلامت بخش ضلع جنوبی برق بعثت پلاك 2.

 • شماره تلفن تماس: 55062588

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی عصمت

مدرسه دخترانه عصمت که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصمت دارای کد 11606311 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصمت : خزانه بخارائی فلکه دوم عباسی خیابان امیرغربی پلاک 119.

 • شماره تلفن تماس: 55061280

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه شاهد غنچه های انقلاب

مدرسه دخترانه غنچه های انقلاب که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه غنچه های انقلاب دارای کد 11606214 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد غنچه های انقلاب : خیابان شهید رجایی ـ چهار صد دستگاه ـ میدان باربری.

 • شماره تلفن تماس: 55011062

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی فجر

مدرسه دخترانه فجر که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجر دارای کد 11606711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فجر : 20متری جوادیه نبش خیابان طارمی روبروی فرهنگسرای بهمن پلاک 101.

 • شماره تلفن تماس: 55640664

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فدک (دبستان )

مدرسه دخترانه فدک (دبستان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فدک (دبستان ) دارای کد 11637808 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فدک (دبستان ) : چهارصد دستگاه خیابان صیادی - بین بلوک 7 و 9.

 • شماره تلفن تماس: 55011419

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی کمیل

مدرسه دخترانه کمیل که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمیل دارای کد 100061991 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کمیل : نازی آبادخ شهیداکبرمشهدی میدان پارس کوچه ش وظیفه دان پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 55061336

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی کوشا

مدرسه دخترانه کوشا که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوشا دارای کد 11600319 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کوشا : شهیدرجائی خیابان علی آبادجنوبی انتهای 24متری خیابان شهیدفلاحتی.

 • شماره تلفن تماس: 55085151

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مرضیه یزدی

مدرسه دخترانه مرضیه یزدی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مرضیه یزدی دارای کد 100070961 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مرضیه یزدی : فلكه چهارم خزانه ـ خیابان جمشید سید.

 • شماره تلفن تماس: 55322826

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی معصومه

مدرسه دخترانه معصومه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومه دارای کد 11606119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معصومه : خیابان رجایی ـ علی آباد ش خیابان سمندر خیابان  قربانی ک2شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 55337484

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه هیات امنایی معلم شهید سیدمرتضی آوینی

مدرسه دخترانه معلم شهید سیدمرتضی آوینی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم شهید سیدمرتضی آوینی دارای کد 11622410 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی معلم شهید سیدمرتضی آوینی : خیابان شهید رجایی خیابان شهید اكبر مشهدی  پلاك353.

 • شماره تلفن تماس: 55318561

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی ناشنوایان 11(حاج قاسم همدانی )

مدرسه دخترانه ناشنوایان 11(حاج قاسم همدانی ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ناشنوایان 11(حاج قاسم همدانی ) دارای کد 12623701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ناشنوایان 11(حاج قاسم همدانی ) : خیابان شوش غربی خیابان مرسلی تقاطع مرسلی ونوبهار پلاک 88.

 • شماره تلفن تماس: 55302860

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 11607216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هاجر : جوادیه 10متری دوم کوچه شهیدرحمانی پرست پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 55643108

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی هفده شهریور

مدرسه دخترانه هفده شهریور که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفده شهریور دارای کد 11606817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هفده شهریور : یاغچی آباد20متری بهمنیارکوچه شهیدشاهمرادی پلاک 89.

 • شماره تلفن تماس: 55012445

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی ولی عصر

مدرسه دخترانه ولی عصر که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر دارای کد 11606912 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولی عصر : جوادیه 20متری کوچه شهیدجوادآقایی پلاک 20.

 • شماره تلفن تماس: 55643101

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی یاس بهشت

مدرسه دخترانه یاس بهشت که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاس بهشت دارای کد 100001794 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی یاس بهشت : نازی آباد - چهارراه دخانیات - خیابان خالقی پور - پلاك6.

 • شماره تلفن تماس: 55322321

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی یداله شاهسوند

مدرسه دخترانه یداله شاهسوند که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یداله شاهسوند دارای کد 100062042 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یداله شاهسوند : خ شهید رجایی م بهشت خیابان تختی فلكه دوم كوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 55013038

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 16 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: