مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دختران مهر

مدرسه دخترانه دختران مهر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دختران مهر دارای کد 11857302 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دختران مهر : بلوار معلم شهرك صاحب الزمان خیابان رضایی كوچه نجمیپلاک8.

 • شماره تلفن تماس: 66324220-66228799

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه هیات امنایی ابوالفضل غیاثی

مدرسه دخترانه ابوالفضل غیاثی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوالفضل غیاثی دارای کد 11851502 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ابوالفضل غیاثی : شهرک ولیعصرخ ش رجائی جنب مدرسه ارشاد.

 • شماره تلفن تماس: 66226163

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی افق دانش

مدرسه دخترانه افق دانش که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه افق دانش دارای کد 100050536 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی افق دانش : شهرک ولی عصر میدان زاهدی خیابان سجاد ج خیابان عمرانی.

 • شماره تلفن تماس: 66239421

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی ام ابیها

مدرسه دخترانه ام ابیها که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ام ابیها دارای کد 100061310 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ام ابیها : شهرک ولیعصر - خیابان احمد حسینی - جنب بانک ملی.

 • شماره تلفن تماس: 66228020

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی ایران

مدرسه دخترانه ایران که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دارای کد 100061309 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایران : شهرک ولیعصر 20متری حیدری 18متری یاسرخ کاکلی.

 • شماره تلفن تماس: 66223941

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی آزادی قدس (1)

مدرسه دخترانه آزادی قدس (1) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی قدس (1) دارای کد 11803112 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی قدس (1) : یافت آبادخیابان مصطفی هاشم خیابان شهیداحمدیوسفی.

 • شماره تلفن تماس: 66809640

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی آزادی قدس (2)

مدرسه دخترانه آزادی قدس (2) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی قدس (2) دارای کد 11854804 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی قدس (2) : ارشد آباد میدان شهرداری كوچه شهید منصور زندیه.

 • شماره تلفن تماس: 66809604

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی بهار

مدرسه دخترانه بهار که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهار دارای کد 100061308 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بهار : شادآباد - خیابان 17شهریور - 15متری اول جنوبی - مجتمع 17شهریور.

 • شماره تلفن تماس: 66801850

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی تزکیه

مدرسه دخترانه تزکیه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تزکیه دارای کد 11803419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تزکیه : بلوار معلم شهرک امام خمینی روبروی پارک ارکیده.

 • شماره تلفن تماس: 66204044

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی تهذیب

مدرسه دخترانه تهذیب که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تهذیب دارای کد 11803916 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تهذیب : میدان شهدای شاد آباد - شهرك سعید آباد - جنب مسجد علی بن موسی.

 • شماره تلفن تماس: 66781673

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه شاهد حضرت خدیجه (س) شاهد

مدرسه دخترانه حضرت خدیجه (س) شاهد که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت خدیجه (س) شاهد دارای کد 11804410 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد حضرت خدیجه (س) شاهد : بلوار معلم مجتمع انقلاب اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 66249361

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی دکترکیهانی

مدرسه دخترانه دکترکیهانی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترکیهانی دارای کد 11837807 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترکیهانی : شهرک ولی عصر - کوچه امام حسین - روبروی پارک تیر.

 • شماره تلفن تماس: 66210066

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سعادت (1)

مدرسه دخترانه سعادت (1) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت (1) دارای کد 11804516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سعادت (1) : شهرک ولیعصر - خیابان حیدری شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 66227377

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه هیات امنایی سمیه

مدرسه دخترانه سمیه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمیه دارای کد 11825301 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی سمیه : شهرک ولی عصرحیدری جنوبی خیابان اخوندی.

 • شماره تلفن تماس: 66225595

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سوم شعبان 1

مدرسه دخترانه سوم شعبان 1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوم شعبان 1 دارای کد 15413503 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سوم شعبان 1 : خلیج شهرک طالقانی خیابان شهیدحسینی جنب مدرسه امیدانقلاب.

 • شماره تلفن تماس: 66252342

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سیزده رجب "دختران "

مدرسه دخترانه سیزده رجب "دختران " که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیزده رجب "دختران " دارای کد 11804918 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیزده رجب "دختران " : شهرک ولی عصرخ یاران خیابان احمدحسینی جنب بانک ملی.

 • شماره تلفن تماس: 66225770

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شکوفه های انقلاب

مدرسه دخترانه شکوفه های انقلاب که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شکوفه های انقلاب دارای کد 15735408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شکوفه های انقلاب : جاده قدیم کرج خلیج فارس شهر کوچه طالقانی خیابان حسینی.

 • شماره تلفن تماس: 66258838

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهدای ایران تایر (1)

مدرسه دخترانه شهدای ایران تایر (1) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای ایران تایر (1) دارای کد 11801912 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای ایران تایر (1) : شادابادخ 17شهریور15متری اول جنوبی مجتمع 17شهریور.

 • شماره تلفن تماس: 66807486

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهدای خلیج فارس

مدرسه دخترانه شهدای خلیج فارس که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای خلیج فارس دارای کد 15885501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای خلیج فارس : خلیج شهرک سیناخ فربت کوچه پارک.

 • شماره تلفن تماس: 66263677

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید احمد كاظمی

مدرسه دخترانه شهید احمد كاظمی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید احمد كاظمی دارای کد 100012899 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید احمد كاظمی : خلیج فارس بعد از بیمارستان فیاض بخش كوچه شهیدمحسنی.

 • شماره تلفن تماس: 66250887

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی "دختران "

مدرسه دخترانه شهید بهشتی "دختران " که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی "دختران " دارای کد 11803218 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی "دختران " : چهارراه یافت ابادبلوار معلم خیابان عباسی.

 • شماره تلفن تماس: 66696914

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید جعفرآبادی

مدرسه دخترانه شهید جعفرآبادی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید جعفرآبادی دارای کد 11804019 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید جعفرآبادی : یافت ابادابراهیم ابادخ جمال الدین اسدابادی کوی شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 66809669

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید خلیلی

مدرسه دخترانه شهید خلیلی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید خلیلی دارای کد 11804315 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید خلیلی : جاده قدیم کرج کوی 17شهریور15متری دوم جنوبی پلاک 52کوچه پاکند.

 • شماره تلفن تماس: 66804212

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید فهمیده

مدرسه دخترانه شهید فهمیده که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فهمیده دارای کد 11813214 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید فهمیده : یافت ابادمیدان الغدیرجنب مسجدالغدیر.

 • شماره تلفن تماس: 66809681

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید فیاض بخش

مدرسه دخترانه شهید فیاض بخش که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فیاض بخش دارای کد 11805211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید فیاض بخش : شادابادخ شهیدعلی پورکوچه صالحی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 66809329

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید مدرس

مدرسه دخترانه شهید مدرس که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مدرس دارای کد 11805518 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مدرس : میدان معلم بلوار مدائن خیابان شهیدبیگلو.

 • شماره تلفن تماس: 66696249

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی صاحب الزمان (عج )

مدرسه دخترانه صاحب الزمان (عج ) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صاحب الزمان (عج ) دارای کد 11810163 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صاحب الزمان (عج ) : یافت ابادشهرک صاحب الزمان خیابان نیک ملکی.

 • شماره تلفن تماس: 66205500

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی صفا

مدرسه دخترانه صفا که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صفا دارای کد 11844406 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صفا : میدان معلم خیابان تختی.

 • شماره تلفن تماس: 66694568

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی علوی

مدرسه دخترانه علوی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی دارای کد 11846505 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علوی : شهرک ولی عصرخ سپیده جنوبی خیابان پژاندک وچه دویران.

 • شماره تلفن تماس: 66238866

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی علی اكبر جاوید مهر

مدرسه دخترانه علی اكبر جاوید مهر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علی اكبر جاوید مهر دارای کد 100000351 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علی اكبر جاوید مهر : تهران - خیابان خلیج - خیابان - فربت - كوچه 4 د .

 • شماره تلفن تماس: 66183667

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی متقین

مدرسه دخترانه متقین که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متقین دارای کد 11805911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی متقین : شهرک ولی عصرخ سپیده شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 66307477

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی موفقیان

مدرسه دخترانه موفقیان که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه موفقیان دارای کد 11850606 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی موفقیان : شهرک ولیعصرخ حیدری جنوبی سجادجنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 66207200

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی میلاد

مدرسه دخترانه میلاد که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میلاد دارای کد 11810917 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میلاد : یافت آبادایستگاه مدرسه مجتمع انقلاب اسلامی مرکزآموزشی میلاد.

 • شماره تلفن تماس: 66239626

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی نجم (2)

مدرسه دخترانه نجم (2) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نجم (2) دارای کد 15739701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نجم (2) : جاده قدیم کرج خیابان خلیج انتهای خلیج روبروی کارخانه آسفالت.

 • شماره تلفن تماس: 66250017

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 18 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: