مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(15 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی استادشهریار1

مدرسه دخترانه استادشهریار1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادشهریار1 دارای کد 11938401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استادشهریار1 : خ بهمنیار كوچه شهید امینی.

 • شماره تلفن تماس: 55004800

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی الغدیراول

مدرسه دخترانه الغدیراول که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الغدیراول دارای کد 11900619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی الغدیراول : نعمت آباد - شهرک احمدیه - خیابان صبح امروز.

 • شماره تلفن تماس: 55832604

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی آزادی 1

مدرسه دخترانه آزادی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی 1 دارای کد 100012741 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی 1 : اتوبان آزادگان - شهرك مرتضی گرد - کوچه 11 شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 55192233

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آئین مهر

مدرسه دخترانه آئین مهر که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آئین مهر دارای کد 11936101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آئین مهر : خانی آبادنو - خیابان میعادشمالی کوچه شهید ترکمانی پلاک 75.

 • شماره تلفن تماس: 55024310

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی باقرالعلوم (ع) اول

مدرسه دخترانه باقرالعلوم (ع) اول که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه باقرالعلوم (ع) اول دارای کد 11902210 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی باقرالعلوم (ع) اول : خ شکوفه - 19متری رحمان - کوچه 24 .

 • شماره تلفن تماس: 55825761

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی بنت الهدی اول

مدرسه دخترانه بنت الهدی اول که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بنت الهدی اول دارای کد 11913103 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بنت الهدی اول : خ زمزم کوچه پانزدهم.

 • شماره تلفن تماس: 55824343

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی تزکیه 1

مدرسه دخترانه تزکیه 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تزکیه 1 دارای کد 11902011 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تزکیه 1 : خانی آبادنو - خیابان شهیدصمدی - بلوار میلاد.

 • شماره تلفن تماس: 55506100

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی تزکیه 2

مدرسه دخترانه تزکیه 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تزکیه 2 دارای کد 11902021 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تزکیه 2 : خانی آبادنو - خیابان شهیدصمدی - بلوار میلاد.

 • شماره تلفن تماس: 55009990

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی جهاد2

مدرسه دخترانه جهاد2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهاد2 دارای کد 11929608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جهاد2 : شکوفه - خیابان شهیدزنهاری.

 • شماره تلفن تماس: 55825535

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی جوادالائمه (ع)1

مدرسه دخترانه جوادالائمه (ع)1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادالائمه (ع)1 دارای کد 11901927 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جوادالائمه (ع)1 : اتوبان شهیدکاظمی - خیابان جانباز.

 • شماره تلفن تماس: 55834699

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی حاج محمدتقی کرباسی 1

مدرسه دخترانه حاج محمدتقی کرباسی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حاج محمدتقی کرباسی 1 دارای کد 11932908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حاج محمدتقی کرباسی 1 : شکوفه - بلوار مطهری.

 • شماره تلفن تماس: 55867789

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی حدیث اول

مدرسه دخترانه حدیث اول که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حدیث اول دارای کد 11902411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حدیث اول : خ شهیدصمدی کوچه شصتم.

 • شماره تلفن تماس: 55002822

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی سمانه

مدرسه دخترانه سمانه که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سمانه دارای کد 13361300 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سمانه : شهرری اتوبان بهشت زهرا صالح آباد غربی خیابان ش کلهر.

 • شماره تلفن تماس: 55006768

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید مفتح

مدرسه دخترانه شهید مفتح که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مفتح دارای کد 13314600 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مفتح : اتوبان بهشت زهرامیدان جهادروستای مرتضی گرد.

 • شماره تلفن تماس: 55192464

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید مفتح 2

مدرسه دخترانه شهید مفتح 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مفتح 2 دارای کد 100072071 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مفتح 2 :.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید امامی 1

مدرسه دخترانه شهید امامی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید امامی 1 دارای کد 11900111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید امامی 1 : عبدل آباد - خیابان لقمان جنب ایستگاه.

 • شماره تلفن تماس: 55825166

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید اندرزگو1

مدرسه دخترانه شهید اندرزگو1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اندرزگو1 دارای کد 11903212 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اندرزگو1 : خانی آبادنوخ میثاق جنوبی روبروی کوچه 67.

 • شماره تلفن تماس: 55536070

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید رحمانی 1

مدرسه دخترانه شهید رحمانی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رحمانی 1 دارای کد 11918504 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رحمانی 1 : خانی آبادنو - کوچه 24.

 • شماره تلفن تماس: 55005677

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید سالاری 1

مدرسه دخترانه شهید سالاری 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سالاری 1 دارای کد 11902813 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سالاری 1 : شهرک شریعتی - 16متری شهیدیعقوبی.

 • شماره تلفن تماس: 55826184

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید سیدحسن موسوی دوم

مدرسه دخترانه شهید سیدحسن موسوی دوم که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سیدحسن موسوی دوم دارای کد 11910002 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سیدحسن موسوی دوم : دولتخواه - خیابان شهیدبرادران شکری.

 • شماره تلفن تماس: 55875531

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید صادقی اول

مدرسه دخترانه شهید صادقی اول که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صادقی اول دارای کد 11903318 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صادقی اول : خانی آبادنو - خیابان میثاق - پلاک168.

 • شماره تلفن تماس: 55521617

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید کرکچی

مدرسه دخترانه شهید کرکچی که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کرکچی دارای کد 11931409 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کرکچی : خانی آبادنو - خیابان میثاق - خیابان شهیدنصیرزاده.

 • شماره تلفن تماس: 55030562

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید کریمی 1

مدرسه دخترانه شهید کریمی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کریمی 1 دارای کد 11902517 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کریمی 1 : نعمت آبادخ طالقانی کوچه 18.

 • شماره تلفن تماس: 55834709

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید کریمی 2

مدرسه دخترانه شهید کریمی 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کریمی 2 دارای کد 11902527 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کریمی 2 : نعمت آباد خیابان طالقانی کوچه 18.

 • شماره تلفن تماس: 55834709

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید محلاتی 2

مدرسه دخترانه شهید محلاتی 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محلاتی 2 دارای کد 11920201 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محلاتی 2 : خ بهمنیار - کوچه شهیدمروتی.

 • شماره تلفن تماس: 55014064

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید نواب صف وی 1

مدرسه دخترانه شهید نواب صف وی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نواب صف وی 1 دارای کد 11903519 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نواب صف وی 1 : ابتدای خیابان ماهان - روبروی پارک الهی.

 • شماره تلفن تماس: 55840942

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی عماریاسر1

مدرسه دخترانه عماریاسر1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عماریاسر1 دارای کد 11923205 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عماریاسر1 : اسماعیل آباد - خیابان شهیدرجب حیدری - پلاک 41.

 • شماره تلفن تماس: 55820403

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی کیهانی (1)

مدرسه دخترانه کیهانی (1) که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیهانی (1) دارای کد 13351706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کیهانی (1) : شهرری اتوبان بهشت زهراصالح آباد غربی کوچه اناری.

 • شماره تلفن تماس: 55002526

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی مجتمع طلوع

مدرسه دخترانه مجتمع طلوع که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع طلوع دارای کد 12624904 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع طلوع : عبدل آبادخ لقمان بعدازایستگاه واحدانتهای کوچه سوم.

 • شماره تلفن تماس: 55872398

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی یاران مهدی (عج)

مدرسه دخترانه یاران مهدی (عج) که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاران مهدی (عج) دارای کد 100005995 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یاران مهدی (عج) : اتوبان آزادگان - میدان جهاد - پل شهید كاظمی شهرك گلریز آموزشگاه یاران.

 • شماره تلفن تماس: 55193945

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 19 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: