مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(20 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی ایران

مدرسه دخترانه ایران که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دارای کد 10303711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایران : خ شریعتی خیابان یخچال خیابان کی نژاد کوچه اسلامیه.

 • شماره تلفن تماس: 22601373

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایران دخت

مدرسه دخترانه ایران دخت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دخت دارای کد 100064310 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایران دخت : میدان مادر - خیابان شاه نظری - خیابان نظام - پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 22222719

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آتیه سازان

مدرسه دخترانه آتیه سازان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آتیه سازان دارای کد 100008711 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آتیه سازان : میرداماد کازرون شمالی کوچه نیکنام پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22925448

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی آئین روشن

مدرسه دخترانه آئین روشن که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آئین روشن دارای کد 10303815 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آئین روشن : میدان اختیاریه شمالی خیابان شهیدجهانی نیاکوی مریم پلاك14.

 • شماره تلفن تماس: 22581331

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بهارنو

مدرسه دخترانه بهارنو که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهارنو دارای کد 10389807 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بهارنو : خیابان ظفر - نفت شمالی انتهای کوچه دهم بلوار نیل میدان نیلوفر کوچه سینا پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 26411146

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توسعه

مدرسه دخترانه توسعه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توسعه دارای کد 100043584 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توسعه : بزرگراه چمران خیابان سئول ضلع غربی پارکینگ نمایشگاه بین المللی.

 • شماره تلفن تماس: 22664071

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش اندوز

مدرسه دخترانه دانش اندوز که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش اندوز دارای کد 10350706 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش اندوز : خ شهیدکلاهدوزدیباجی جنوبی کوچه کاووس بن بست گلنار پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 22543566

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی درخت دانش

مدرسه دخترانه درخت دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه درخت دانش دارای کد بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی درخت دانش : پاسداران – بوستان دهم – نبش داود اسلامی – پلاک ۴۰.

 • شماره تلفن تماس: ۲۲۷۷۷۶۴۱-۲۲۷۷۷۶۴۲

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دین ودانش

مدرسه دخترانه دین ودانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دین ودانش دارای کد 10388308 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دین ودانش : شریعتی حسن آبادزرگنده مسیل رودکی کوچه حمیدجوانمرد پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 22602200

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی رازی

مدرسه دخترانه رازی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 10303212 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رازی : خ ولیعصربالاترازمیردامادجنب بیمارستان ژاندارمری پلاک 555.

 • شماره تلفن تماس: 88771004

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه شایستگان

مدرسه دخترانه راه شایستگان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه شایستگان دارای کد 10316119 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه شایستگان : خ دولت خیابان یار محمدی بن بست بهار.

 • شماره تلفن تماس: 22589235

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی راهیان حضرت زهرا (س )

مدرسه دخترانه راهیان حضرت زهرا (س ) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راهیان حضرت زهرا (س ) دارای کد 10304415 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی راهیان حضرت زهرا (س ) : خیابان آفریقا - کوچه سایه - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 26202116

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سارا

مدرسه دخترانه سارا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سارا دارای کد 10324503 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سارا : میدان احتشامیه خیابان راستوان شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 22548191

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ستوده

مدرسه دخترانه ستوده که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ستوده دارای کد 10314517 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ستوده : خ شریعتی خیابان قبابلوار شهرزاد خیابان ش صالح حسینی پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 22540389

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سجادیه

مدرسه دخترانه سجادیه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سجادیه دارای کد 10366100 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سجادیه : سیدخندان خیابان جلفاخ قناری غربی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 22863055

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی سلمه

مدرسه دخترانه سلمه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمه دارای کد 10304510 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی سلمه : پاسداران نیستان هفتم میدان احتشامیه دبستان سلمه.

 • شماره تلفن تماس: 22586886

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شفاعت

مدرسه دخترانه شفاعت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شفاعت دارای کد 10304214 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شفاعت : خیابان شهیدکلاهدوزبعدازچهارراه قنات پلاک 357.

 • شماره تلفن تماس: 22541442

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شمیم فاطمه (س)

مدرسه دخترانه شمیم فاطمه (س) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شمیم فاطمه (س) دارای کد 100019215 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شمیم فاطمه (س) : خ شریعتی. خیابان شهید کلاهدوز. بین قنات و دیباجی.پ203.

 • شماره تلفن تماس: 22540900

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید مفتح

مدرسه دخترانه شهید مفتح که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مفتح دارای کد 100064896 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مفتح : شریعتی بالاتر از پل سید خندان روبروی مسجد امام جعفر صادق (ع).

 • شماره تلفن تماس: 22876109

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید دستغیب

مدرسه دخترانه شهید دستغیب که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دستغیب دارای کد 10303413 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دستغیب : میدان ونک - خیابان گاندی.

 • شماره تلفن تماس: 88796667

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه دخترانه صالحین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین دارای کد 100041002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : خ.ش.کلاهدوز خ.مطهری ک.جمشید پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 22562617

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طلوع

مدرسه دخترانه طلوع که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع دارای کد 10305512 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طلوع : خ شهیدکلاهدوزبلوار کاوه خیابان شهیداخلاقی خیابان جهانتاب پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 22544820

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی عدل

مدرسه دخترانه عدل که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عدل دارای کد 10304013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عدل : پاسداران دشتستان هشتم کوچه یاقوت پلاک 47.

 • شماره تلفن تماس: 22844925

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی عصمت

مدرسه دخترانه عصمت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصمت دارای کد 10303910 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصمت : میدان اختیاریه ضلع شمالی میدان نبش خیابان ش عابدینی پلاک 33.

 • شماره تلفن تماس: 22549027

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد فجر

مدرسه دخترانه فجر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجر دارای کد 10305015 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد فجر : خیابان ولیعصرجنب پارک ملت خیابان نیایش شهرک فجر.

 • شماره تلفن تماس: 88049931

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان برتر

مدرسه دخترانه فرشتگان برتر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشتگان برتر دارای کد 10394603 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان برتر : خ ملاصدرا خیابان شیرازجنوبی خیابان سامان پلاک 44.

 • شماره تلفن تماس: 88031251

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی قدر

مدرسه دخترانه قدر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدر دارای کد 10305110 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدر : خ دکترشریعتی ایستگاه مینامیدان میناخ دهم پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 22220745

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کوشش

مدرسه دخترانه کوشش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوشش دارای کد 100064315 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کوشش : خ ولیعصر - خیابان ارمغان غربی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 22655790

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کیمیای سعادت

مدرسه دخترانه کیمیای سعادت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کیمیای سعادت دارای کد 10321201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کیمیای سعادت : خ شهیدکلاهدوزبعدازچهارراه قنات کوی ارم پلاک 35.

 • شماره تلفن تماس: 22540293

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی كیمیای علم

مدرسه دخترانه كیمیای علم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كیمیای علم دارای کد 100008713 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی كیمیای علم : خ شریعتی بالاترازمیردامادنبش کوچه فلسفی.

 • شماره تلفن تماس: 22261087

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گل مریم

مدرسه دخترانه گل مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل مریم دارای کد 10324101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گل مریم : خیابان ولیعصربالاترازمیدان ونک خیابان سروپلاک 30.

 • شماره تلفن تماس: 88782341

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گل یاس

مدرسه دخترانه گل یاس که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل یاس دارای کد 10386801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گل یاس : تهران خیابان شریعتی خیابان گل نبی پلاک 47.

 • شماره تلفن تماس: 22842394

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گلهای دانشگاه

مدرسه دخترانه گلهای دانشگاه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گلهای دانشگاه دارای کد 10324207 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گلهای دانشگاه : ده ونک خیابان شهیدمجیدپورجنب خوابگاه فرزانگان.

 • شماره تلفن تماس: 88069770

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مادر

مدرسه دخترانه مادر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مادر دارای کد 100071401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مادر : خ آفریقا بلوار گل شهر پلاک 43.

 • شماره تلفن تماس: 22041242

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مجتهده بانوامین

مدرسه دخترانه مجتهده بانوامین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتهده بانوامین دارای کد 10337304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مجتهده بانوامین : خ ش کلاهدوزنرسیده به شریعتی کوچه رضابعدازکلانتری پلاک 26.

 • شماره تلفن تماس: 22601259

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی مریم

مدرسه دخترانه مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم دارای کد 10305311 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم : میردامادمیدان مادرخیابان شهیدآلن آبکارنبش کوچه دهم پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22223731

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مشعر

مدرسه دخترانه مشعر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مشعر دارای کد 100070483 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مشعر : خ شریعتی بالاتراز قلهک کوچه سجاد پلاک 87.

 • شماره تلفن تماس: 22630176

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی معاد

مدرسه دخترانه معاد که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معاد دارای کد 10305417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معاد : خیابان - میرداماد - کوچه شمس تبریزی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22220219

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی معرفت

مدرسه دخترانه معرفت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معرفت دارای کد 10304817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معرفت : ده ونک - روبروی دانشگاه الزهراء پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 88046765

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ملائک

مدرسه دخترانه ملائک که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملائک دارای کد 10336101 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ملائک : خ میردامادخ البرزپلاک 4و6.

 • شماره تلفن تماس: 22222190

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهدا

مدرسه دخترانه مهدا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدا دارای کد 10321000 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهدا : خ کلاهدوزخ دیباجی جنوبی خیابان سنجابی خیابان میرفرشی بن بست پریسا پلاک 33.

 • شماره تلفن تماس: 22541537

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهر مینوی دانش

مدرسه دخترانه مهر مینوی دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهر مینوی دانش دارای کد 100077107 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهر مینوی دانش : پاسداران نیستان دوم پلاك 7.

 • شماره تلفن تماس: 22892901

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرآسا

مدرسه دخترانه مهرآسا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرآسا دارای کد 100008712 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرآسا : پاسداران، بلوار شهرزاد،خیابان یارمحمدی کوچه فرهاد پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22540173

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی میقات

مدرسه دخترانه میقات که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میقات دارای کد 10304912 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میقات : خ شریعتی خیابان خاقانی خیابان برادران عطّاری مقدم نبش كوچه امامزاده.

 • شماره تلفن تماس: 22606493

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نرجس

مدرسه دخترانه نرجس که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرجس دارای کد 10385408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نرجس : خیابان ولیعصر خیابان ارمغان غربی پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 22059875

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی نورایمان

مدرسه دخترانه نورایمان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورایمان دارای کد 10305216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نورایمان : خیابان دکترشریعتی خ.یخچال خ.کی نژاد خ.جلالی بن بست شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 22601086

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نونا

مدرسه دخترانه نونا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نونا دارای کد 100040998 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نونا : دروس خ.کاشانی خ.حجت سوری ک.فیروزکوه نبش کاج پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22765122

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی یزدان مهر

مدرسه دخترانه یزدان مهر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یزدان مهر دارای کد 100038803 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی یزدان مهر : ده ونک شرافتی 57.

 • شماره تلفن تماس: 88601419

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 3 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: