مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران,آدرس مدارس منطقه 4 تهران,آدرس مدارس منطقه چهار تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 4 تهران,لیست مدارس منطقه چهار تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 4 تهران,معرفی مدارس منطقه چهار تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی خدیجه کبری

مدرسه دخترانه خدیجه کبری که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خدیجه کبری دارای کد 10419817 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی خدیجه کبری : خیابان پاسداران - روبروی برج سفید - نبش بوستان ششم.

  • شماره تلفن تماس: 22560718-22588322

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی استادخدابخش 1

مدرسه دخترانه استادخدابخش 1 که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادخدابخش 1 دارای کد 10407013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استادخدابخش 1 : جشنواره نبش خیابان شهیدمحمودرضااخوت پلاک 280.

  • شماره تلفن تماس: 77701623

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی استادشهریار 1

مدرسه دخترانه استادشهریار 1 که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادشهریار 1 دارای کد 10407817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استادشهریار 1 : قنات کوثر - بلوار مطهری - 20متری مسجد - نبش کوچه دهم مرکزی.

  • شماره تلفن تماس: 77363196

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی امام رضا (ع)

مدرسه دخترانه امام رضا (ع) که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام رضا (ع) دارای کد 10460601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام رضا (ع) : فلکه4تهرانپارس - خیابان استخر - خیابان صاحب الزمان - ضلع جنوبی شهرک فرهنگیان.

  • شماره تلفن تماس: ۷۷۰۶۱۰۵۰

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد (ع) 1

مدرسه دخترانه امام سجاد (ع) 1 که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (ع) 1 دارای کد 10405210 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد (ع) 1 : خیابان وفادارشرقی خیابان استخربوستان 6.

  • شماره تلفن تماس: 77363126

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایرانمهر

مدرسه دخترانه ایرانمهر که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایرانمهر دارای کد 10492604 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایرانمهر : پاسداران م هروی خیابان مجید افشاری ( ساقدوش ) کوچه گلگون پلاک 10.

  • شماره تلفن تماس: 22977845

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی باران

مدرسه دخترانه باران که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه باران دارای کد 100018358 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی باران : فلکه سوم ت

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 4 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: