مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد.

به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست. با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران آورده شده است:

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی 13آبان 2

مدرسه دخترانه 13آبان 2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 13آبان 2 دارای کد 10505617 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی 13آبان 2 : پونک بلوار کمالی خیابان جهاد.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ادب دختران

مدرسه دخترانه ادب دختران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ادب دختران دارای کد 10572204 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ادب دختران : جنت آبادشمالی بهارستان 10انتهای کوچه.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام جعفرصادق 1

مدرسه دخترانه امام جعفرصادق 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق 1 دارای کد 10504816 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام جعفرصادق 1 : بلوار ایت اله کاشانی خیابان شهیدبهمنی نژادکوچه لاله.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام جعفرصادق 2

مدرسه دخترانه امام جعفرصادق 2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق 2 دارای کد 10504826 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام جعفرصادق 2 : بلوار ایت اله کاشانی خیابان شهیدبهمنی نژادکوچه لاله.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام حسین (ع)

مدرسه دخترانه امام حسین (ع) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسین (ع) دارای کد 100040945 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسین (ع) : بلوار فردوس خیابان بهارشمالی خیابان منوچهری غربی کوچه مدرسه جنب راهنمایی عترت.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام علی (ع)

مدرسه دخترانه امام علی (ع) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع) دارای کد 100000970 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام علی (ع) : بزرگراه ستاری بلوار فردوسکوچه ابراهیمی جنوبی پلاک 8.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام موسی کاظم (ع)1

مدرسه دخترانه امام موسی کاظم (ع)1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام موسی کاظم (ع)1 دارای کد 10517416 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام موسی کاظم (ع)1 : شاهین شمالی جنب ورزشگاه خرم شاد.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امید ایران

مدرسه دخترانه امید ایران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امید ایران دارای کد 96014807 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امید ایران :  آیت اله کاشانی پیامبر غربی بلوار مطهری کوچه شهید عزتی پور  .


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امین

مدرسه دخترانه امین که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امین دارای کد 10579905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امین : پونک جاده حصارک خیابان فکوری خیابان چمرانکوچه دانش.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ایثار1

مدرسه دخترانه ایثار1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایثار1 دارای کد 10504511 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایثار1 : میدان آزادی جاده مخصوص کرج مجتمع شهیدفکوری.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی آرهاشم

مدرسه دخترانه آرهاشم که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آرهاشم دارای کد 10580609 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آرهاشم : خ شاهین شمالی 35متری گلستان خیابان دوم شمالی کوچه دهم.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آهو

مدرسه دخترانه آهو که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آهو دارای کد 12833802 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آهو : دهکده المپیک خیابان 27روبروی پارک گلفام *.


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی آیت اله مدنی (2)

مدرسه دخترانه آیت اله مدنی (2) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آیت اله مدنی (2) دارای کد 128554

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 5 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: