مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(13 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی اتحادنو

مدرسه دخترانه اتحادنو که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اتحادنو دارای کد 10603216 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی اتحادنو : خیابان جمالزاده شمالی نرسیده به بلواركشاورز کوچه نیلوفر.

 • شماره تلفن تماس: 66905544

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی اتفاق

مدرسه دخترانه اتفاق که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اتفاق دارای کد 10603417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اتفاق : خیابان انقلاب خیابان قدس ضلع شرقی دانشگاه تهران.

 • شماره تلفن تماس: 66406672

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی ارس

مدرسه دخترانه ارس که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارس دارای کد 10603713 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ارس : خیابان ولیعصر روبروی فاطمی كوچه عبده پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 88905776

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب

مدرسه دخترانه امیدانقلاب که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب دارای کد 10673001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب : خ ولیعصر پایین ترازطالقانی.

 • شماره تلفن تماس: 66407409

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی اندیشه 1

مدرسه دخترانه اندیشه 1 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه 1 دارای کد 10620404 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی اندیشه 1 : خیابان کردستان خیابان 21.

 • شماره تلفن تماس: 88008483

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی ایمان

مدرسه دخترانه ایمان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایمان دارای کد 10633205 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی ایمان : بعدازمیدان فلسطین شمالی پلاک.

 • شماره تلفن تماس: 88905576

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی بهشت

مدرسه دخترانه بهشت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهشت دارای کد 12621200 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بهشت : م انقلاب خیابان کارگرشمالی بعدازنصرت کوچه عبدی نژادپ 9.

 • شماره تلفن تماس: 88961609

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه شاهد تقواپیشگان

مدرسه دخترانه تقواپیشگان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقواپیشگان دارای کد 10604514 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد تقواپیشگان : تقاطع مطهری ولیعصر انتهای لارستان نبش عبده پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 88802875

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت رقیه (س )

مدرسه دخترانه حضرت رقیه (س ) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت رقیه (س ) دارای کد 10672209 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت رقیه (س ) : یوسف آبادخیابان ابن سینا ( خیابان شهید اكبری ) خیابان 21 - 1 پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 88557506

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی درخشان

مدرسه دخترانه درخشان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه درخشان دارای کد 10653800 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی درخشان : خیابان فرصت نرسیده به چهارراه سمیه جنب هتل اسکان پلاک 31.

 • شماره تلفن تماس: 88811835

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی زینبیه

مدرسه دخترانه زینبیه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینبیه دارای کد 10603512 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی زینبیه : میدان آرژانتین خیابان الوند پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 88793128

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ساعی

مدرسه دخترانه ساعی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ساعی دارای کد 10613413 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ساعی : یوسف ابادخیابان مستوفی نبش خیابان 37 پلاک 62.

 • شماره تلفن تماس: 88062587

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی سجادیه

مدرسه دخترانه سجادیه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سجادیه دارای کد 10604112 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی سجادیه : یوسف آبادخیابان 29 اماج پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 88717157

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شایستگان خرد

مدرسه دخترانه شایستگان خرد که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شایستگان خرد دارای کد 100100482 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شایستگان خرد : میدان فاطمى خیابان چهلستون خیابان چهارم پلاك ٤٥.

 • شماره تلفن تماس: 88995532

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی شهدای رسانه

مدرسه دخترانه شهدای رسانه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای رسانه دارای کد 10681108 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای رسانه : کریمخان زندنبش میرزای شیرازی پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 88822139

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی

مدرسه دخترانه شهید زارعی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید زارعی دارای کد 100051924 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی : میدان هفتم تیرخ کریم خان خردمندجنوبی کوچه یگانه پلاك 11.

 • شماره تلفن تماس: 88845936

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی

مدرسه دخترانه شهید زارعی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید زارعی دارای کد 10630104 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید زارعی : میدان هفتم تیرخ کریم خان خردمندجنوبی کوچه یگانه پلاك 11.

 • شماره تلفن تماس: 88845936

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید عباسپور

مدرسه دخترانه شهید عباسپور که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عباسپور دارای کد 10604611 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید عباسپور : ولی عصربالاترازفروشگاه قدس مركزی کوچه میرهادی.

 • شماره تلفن تماس: 88901494

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی شهید مدرس

مدرسه دخترانه شهید مدرس که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مدرس دارای کد 10604715 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مدرس : خیابان کارگرشمالی نبش بلوار کشاورزکوچه گیتی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 66592727

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی علامه طباطبائی

مدرسه دخترانه علامه طباطبائی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی دارای کد 10632901 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی علامه طباطبائی : کریمخان زندابان شمالی کوچه شهیدصدر.

 • شماره تلفن تماس: 88904819

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی فاطمیه 1

مدرسه دخترانه فاطمیه 1 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاطمیه 1 دارای کد 10632404 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی فاطمیه 1 : یوسف آبادخیابان سید جمال الدین اسدآبادی كوچه 15پ 30.

 • شماره تلفن تماس: 88714039

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ وهنر

مدرسه دخترانه فرهنگ وهنر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ وهنر دارای کد 10604313 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ وهنر : م گلهابلوار گلهاخ مرداد(تیرگرسابق )کوچه شاهرخ شرقی پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 88633179

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرهیختگان

مدرسه دخترانه فرهیختگان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهیختگان دارای کد 10665007 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرهیختگان : بین كردستان و امیرآبادشمالی خیابان هجدهم پلاک 29.

 • شماره تلفن تماس: 88013479

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی قدس

مدرسه دخترانه قدس که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس دارای کد 10631106 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی قدس : خیابان انقلاب نبش خیابان قدس.

 • شماره تلفن تماس: 66403682

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی قرآنی مینوچهر

مدرسه دخترانه قرآنی مینوچهر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قرآنی مینوچهر دارای کد 100059375 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قرآنی مینوچهر : خ اسكندری شمالی بالاترازچهارراه فرصت كوچه حمید پلاك 10.

 • شماره تلفن تماس: 66921305

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی گیو

مدرسه دخترانه گیو که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گیو دارای کد 10605211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گیو : خیابان انقلاب نرسیده به کالج کوچه شهیدسعیدنوشیروان سابق.

 • شماره تلفن تماس: 66483736

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مروا

مدرسه دخترانه مروا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مروا دارای کد 10685001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مروا : خیابان یوسف آباد نبش چهلستون فتحی شقاقی پلاک 62.

 • شماره تلفن تماس: 88710864

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان

مدرسه دخترانه ممتاز حنان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ممتاز حنان دارای کد 100061733 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان : امیرآباد شمالی - نبش خیابان پانزدهم پلاك 90.

 • شماره تلفن تماس: 88334633

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهتاب

مدرسه دخترانه مهتاب که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهتاب دارای کد 100032637 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهتاب : تهران خیابان کارگر شمالی خیابان دوم 15 متری انتصاریه پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 88339004

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ندا

مدرسه دخترانه ندا که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ندا دارای کد بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ندا : خیابان کارگر شمالی بالاتر از پمپ بنزین خیابان دانش ثانی پلاک 28.

 • شماره تلفن تماس: 88023912-88014754

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 10644002 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هاجر : خیابان آزادی خیابان والعصرپ 9.

 • شماره تلفن تماس: 66924072

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 6 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: