مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید دهقان

مدرسه دخترانه شهید دهقان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دهقان دارای کد 10706713 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دهقان : سیدخندان خیابان دبستان کوچه موحدکاشانی پلاک.

 • شماره تلفن تماس: 88463259-86023571

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی آسیه

مدرسه دخترانه آسیه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آسیه دارای کد 10728701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آسیه : خیابان شهید برادران گوهری (خواجه نظام الملک)کوچه هما پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 88435452

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی پیام انقلاب

مدرسه دخترانه پیام انقلاب که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام انقلاب دارای کد 10705119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیام انقلاب : خ ش مدنی خیابان ش فتاحی منش نبش بن بست آذری پلاک 25 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 77582294

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی دکترمعین

مدرسه دخترانه دکترمعین که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمعین دارای کد 10705013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترمعین : خیابان شهیدنامجوکاوه شرقی پلاک 1057 .

 • شماره تلفن تماس: 77545632

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه سعادت

مدرسه دخترانه راه سعادت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه سعادت دارای کد 100007608 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه سعادت : م هفت تیر - مفتح جنوبی - نرسیده به ورزشگاه شیرودی - کوچه افشار - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 88311202

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی رسالت

مدرسه دخترانه رسالت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت دارای کد 10706110 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رسالت : شهیدنامجوایستگاه روشنائی خیابان سلمان فارسی پلاک 303.

 • شماره تلفن تماس: 77583232

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی رضانیکرو

مدرسه دخترانه رضانیکرو که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رضانیکرو دارای کد 10705415 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رضانیکرو : خیابان شهیدنامجو - ایستگاه مدرسه - کوچه شهیدالائی پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 77503352

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی زینب (س )

مدرسه دخترانه زینب (س ) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زینب (س ) دارای کد 10705616 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زینب (س ) : خ سهروردی شمالی - کوچه سرمدپلاک 29.

 • شماره تلفن تماس: 88761756

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه شاهد شهید شامران

مدرسه دخترانه شهید شامران که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شامران دارای کد 100062766 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید شامران : خ شهید مفتح جنوبی - کوچه شهید بوربور .

 • شماره تلفن تماس: 88842415

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید بنت الهدی صدر

مدرسه دخترانه شهید بنت الهدی صدر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بنت الهدی صدر دارای کد 10704910 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بنت الهدی صدر : میدان سپاه روبروی حوزه نظام وظیفه ابتدای خیابان سرباز.

 • شماره تلفن تماس: 77502235

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید جوادنیا

مدرسه دخترانه شهید جوادنیا که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید جوادنیا دارای کد 10758000 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید جوادنیا : خ بهار شمالی روبه روی بیمارستان امام سجاد كوچه وارسته پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 88302212

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید دستغیب

مدرسه دخترانه شهید دستغیب که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دستغیب دارای کد 10706015 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دستغیب : خ دکتربهشتی خیابان خرمشهرنبش خیابان شهیدصابونچی پلاک 192.

 • شماره تلفن تماس: 88764971

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید سیدان

مدرسه دخترانه شهید سیدان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سیدان دارای کد 10757908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سیدان : خ شهید کیایی نبش کوچه کارون.

 • شماره تلفن تماس: 77819600

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید علی گل

مدرسه دخترانه شهید علی گل که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید علی گل دارای کد 10707514 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید علی گل : میدان امام حسین جنب سینماتهران کوچه دستگردی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 77504332

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید قدوسی

مدرسه دخترانه شهید قدوسی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید قدوسی دارای کد 10706618 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید قدوسی : میدان هفت تیر کوچه بختیار پلاک 38.

 • شماره تلفن تماس: 88820826

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید محسن آزادی

مدرسه دخترانه شهید محسن آزادی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محسن آزادی دارای کد 10706819 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محسن آزادی : خیابان سبلان شمالی خیابان شهیدمحسن ازادی پلاک 36.

 • شماره تلفن تماس: 88400089

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی صداقت

مدرسه دخترانه صداقت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صداقت دارای کد 10706417 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صداقت : خ مطهری خیابان یوسفیان پلاک 24.

 • شماره تلفن تماس: 88401278

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی طالقانی

مدرسه دخترانه طالقانی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طالقانی دارای کد 10727507 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طالقانی : خیابان شریعتی - نرسیده به چهارراه قصر - نبش اندیشه 2 - پلاك 1.

 • شماره تلفن تماس: 88405535

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی طبرسی

مدرسه دخترانه طبرسی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طبرسی دارای کد 10707715 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طبرسی : خ ایت اله مدنی خیابان حسینی کوچه شهیدمیرزائی جاهدپلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 77553554

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرزانه

مدرسه دخترانه فرزانه که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزانه دارای کد 10715517 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرزانه : شریعتی نرسیده به پل سیدخندان روبرو ی مخابرات کوچه اشراقی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 88518183

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان آسمان

مدرسه دخترانه فرشتگان آسمان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشتگان آسمان دارای کد 100051299 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان آسمان : خیابان شریعتی - ایستگاه باغ صبا -   كوچه مقدم - پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 77500168

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فضیلت

مدرسه دخترانه فضیلت که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فضیلت دارای کد 10756409 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فضیلت : خیابان شریعتی اول مطهری کوچه شیوا پلاک 23 - 1.

 • شماره تلفن تماس: 88407635

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی قوامی

مدرسه دخترانه قوامی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قوامی دارای کد 10751907 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قوامی : خ مجیدیه جنوبی خیابان حاجی پور کوچه جمالی.

 • شماره تلفن تماس: 22323693

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی کوثردانش

مدرسه دخترانه کوثردانش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثردانش دارای کد 10758307 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی کوثردانش : خ بهار شمالی - کوچه محمدی - پلاک31.

 • شماره تلفن تماس: 77535654

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی گل نرگس

مدرسه دخترانه گل نرگس که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گل نرگس دارای کد 100062188 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گل نرگس : خ شهید مدنی - جنب داروخانه معالج - ایستگاه گلچین.

 • شماره تلفن تماس: 77547582

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی معصومه شریف

مدرسه دخترانه معصومه شریف که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومه شریف دارای کد 100061490 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معصومه شریف : خ خواجه نظام الملک - پایین تر از چها راه شیخان - شماره 258.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی معلم

مدرسه دخترانه معلم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم دارای کد 10707017 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معلم : خ - مدنی ایستگاه کهن 570.

 • شماره تلفن تماس: 77549264

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی نجم

مدرسه دخترانه نجم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نجم دارای کد 10728805 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نجم : خ نامجو کوجه شیخ پلاک 51.

 • شماره تلفن تماس: 77583939

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی نرگس

مدرسه دخترانه نرگس که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نرگس دارای کد 10707611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نرگس : سه راه زندان خیابان خواجه نظام الملک کوچه شهیدبازرگان پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 88400240

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی هاجر

مدرسه دخترانه هاجر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر دارای کد 10707810 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هاجر : خیابان سهروردی شمالی خیابان شریف پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 88764061

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 7 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: