مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(18 رای)

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران


آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امام حسن (ع)1

مدرسه دخترانه امام حسن (ع)1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن (ع)1 دارای کد 10904317 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسن (ع)1 : تهرانسر - بلواریاس - روبروی شهرک هواپیمایی.

 • شماره تلفن تماس: 44504290

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امام محمدغزالی

مدرسه دخترانه امام محمدغزالی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام محمدغزالی دارای کد 10937502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام محمدغزالی : جاده مخصوص کرج شهرک غزالی *.

 • شماره تلفن تماس: 44196767

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی انصار 1

مدرسه دخترانه انصار 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انصار 1 دارای کد 10928106 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی انصار 1 : جاده مخصوص کرج شهرک انصار*.

 • شماره تلفن تماس: 44521321

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی ایثار2

مدرسه دخترانه ایثار2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایثار2 دارای کد 10912224 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایثار2 : خ سی متری جی خیابان حاجیان.

 • شماره تلفن تماس: 66697476

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی آزادگان 1

مدرسه دخترانه آزادگان 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان 1 دارای کد 10903516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان 1 : تهرانسر بلواریاس * شهرك هواپیمایی.

 • شماره تلفن تماس: 44536111

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی آزادی 2

مدرسه دخترانه آزادی 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادی 2 دارای کد 10912129 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادی 2 : جاده مخصوص کرج شهرک آزآدی *.

 • شماره تلفن تماس: 44503322

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی بینش 2

مدرسه دخترانه بینش 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بینش 2 دارای کد 10939601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بینش 2 : جاده قدیم کرج روبروی تولیددارو.

 • شماره تلفن تماس: 66611158

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی پاسداران آسمان 2

مدرسه دخترانه پاسداران آسمان 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاسداران آسمان 2 دارای کد 10903611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پاسداران آسمان 2 : سرآسیباب پایکاه یکم شکاری.

 • شماره تلفن تماس: 66690325

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی پروین اعتصامی 2

مدرسه دخترانه پروین اعتصامی 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پروین اعتصامی 2 دارای کد 10903315 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پروین اعتصامی 2 : تهرانسرشهرک دریا بلوار خزر*نبش ک11.

 • شماره تلفن تماس: 44505100

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی جوادالائمه 2

مدرسه دخترانه جوادالائمه 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جوادالائمه 2 دارای کد 10904020 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جوادالائمه 2 : انتهای استاد معین خیابان دستغیب خیابان شهید نیارکی.

 • شماره تلفن تماس: 66066113

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت ولی عصر (عج )

مدرسه دخترانه حضرت ولی عصر (عج ) که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت ولی عصر (عج ) دارای کد 100022411 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت ولی عصر (عج ) : تهرانسر - بلوار اصلی - کوچه 17 پلاک 5 .

 • شماره تلفن تماس: 44517448

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش 1

مدرسه دخترانه دانش 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش 1 دارای کد 10918406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش 1 : تهرانسرشرقی خیابان نفت جنوبی نبش خیابان 36پ 2*.

 • شماره تلفن تماس: 44512837

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی رسالت 2

مدرسه دخترانه رسالت 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت 2 دارای کد 10915908 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رسالت 2 : مهرآباد جنوبی خیابان شهیدصفری.

 • شماره تلفن تماس: 66690508

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی ریحانه

مدرسه دخترانه ریحانه که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ریحانه دارای کد 100001781 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ریحانه : جاده مخصوص كرج - شهرك دانشگاه.

 • شماره تلفن تماس: 44904447

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی سعادت 1

مدرسه دخترانه سعادت 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت 1 دارای کد 10920503 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سعادت 1 : خ ازادی 21 متری جی نرسیده به هاشمی.

 • شماره تلفن تماس: 66029697

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی سیدالشهداء

مدرسه دخترانه سیدالشهداء که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سیدالشهداء دارای کد 10949206 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سیدالشهداء : شهرک استقلال بلوار دکتر عبیدی جنب پارک *.

 • شماره تلفن تماس: 44570555

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شایستگان 2

مدرسه دخترانه شایستگان 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شایستگان 2 دارای کد 10924204 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شایستگان 2 : استادمعین شهرک ولی امر(ع ).

 • شماره تلفن تماس: 66877806

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید نامجو1

مدرسه دخترانه شهید نامجو1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نامجو1 دارای کد 10905911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نامجو1 : سه راه شمشیری شهرک توحید.

 • شماره تلفن تماس: 66600421

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید هوشمند1

مدرسه دخترانه شهید هوشمند1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید هوشمند1 دارای کد 13959306 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید هوشمند1 : کرج - وردآوردخ امام حسین (ع ).

 • شماره تلفن تماس: 44982656

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی عصمت 1

مدرسه دخترانه عصمت 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عصمت 1 دارای کد 10926007 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عصمت 1 : تهرانسر شهرک پاسداران خیابان شهیدطالبی ك27 جنب مسجدالنبی*.

 • شماره تلفن تماس: 44566866

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی علامه مجلسی 1

مدرسه دخترانه علامه مجلسی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه مجلسی 1 دارای کد 10904814 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه مجلسی 1 : سه راه شمشیری خیابان شمشیری کوچه مسیح خواه پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 66695010

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی علامه مجلسی 2

مدرسه دخترانه علامه مجلسی 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه مجلسی 2 دارای کد 904824 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه مجلسی 2 : سه راه شمشیری خیابان دانشگاه هوایی شمالی نبش کوچه کاووش.

 • شماره تلفن تماس: 66680002

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی غدیر1

مدرسه دخترانه غدیر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه غدیر1 دارای کد 10905213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی غدیر1 : جاده مخصوص کرج چیتگر شمالی خیابان بدر مدرسه غدیر.

 • شماره تلفن تماس: 44192720

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان 1

مدرسه دخترانه فرشتگان 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرشتگان 1 دارای کد 10918501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فرشتگان 1 : سرآسیاب مهرآباد روبروی بیمارستان شریعت رضوی.

 • شماره تلفن تماس: 66625068

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ 1

مدرسه دخترانه فرهنگ 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ 1 دارای کد 10903420 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ 1 : جاده مخصوص کرج شهرک فرهنگیان *.

 • شماره تلفن تماس: 44540872

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی فضیلت 2

مدرسه دخترانه فضیلت 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فضیلت 2 دارای کد 10903918 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فضیلت 2 : تهران کیلومتر 14 جاده مخصوص ویلاشهر دبستان فضیلت.

 • شماره تلفن تماس: 44192760

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی قرآن وعترت

مدرسه دخترانه قرآن وعترت که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قرآن وعترت دارای کد 10955406 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قرآن وعترت : بزرگراه فتح بر آزادگان شهرک فاطمه الزهرا*.

 • شماره تلفن تماس: 44571175

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی مالک اشتر1

مدرسه دخترانه مالک اشتر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مالک اشتر1 دارای کد 10905319 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مالک اشتر1 : خ دامپزشکی کوچه شهیدمظفر مقام.

 • شماره تلفن تماس: 66002767

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی معراج 2

مدرسه دخترانه معراج 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج 2 دارای کد 10905118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معراج 2 : جاده قدیم کرج روبروی شركت ویتانا شهرك آسمان.

 • شماره تلفن تماس: 44562599

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی معصومیه

مدرسه دخترانه معصومیه که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومیه دارای کد 10927707 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معصومیه : سی متری جی خیابان پرستش.

 • شماره تلفن تماس: 66620896

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی منیره عاصمی 1

مدرسه دخترانه منیره عاصمی 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه منیره عاصمی 1 دارای کد 10904211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی منیره عاصمی 1 : خ آزادی روبروی دانشگاه صنعتی شریف.

 • شماره تلفن تماس: 66004276

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی منیره عاصمی 2

مدرسه دخترانه منیره عاصمی 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه منیره عاصمی 2 دارای کد 10904221 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی منیره عاصمی 2 : خ آزادی روبروی دانشگاه صنعتی شریف.

 • شماره تلفن تماس: 66004276

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی میثاق 2

مدرسه دخترانه میثاق 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثاق 2 دارای کد 10904623 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میثاق 2 : تهرانسرغربی خیابان رجایی خیابان پند یار روبروی پارک لاله.

 • شماره تلفن تماس: 44571429

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی ناشنوایان نظام مافی

مدرسه دخترانه ناشنوایان نظام مافی که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ناشنوایان نظام مافی دارای کد 10957706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ناشنوایان نظام مافی : خ 20متری شمشیری 12متری شهیدرعنایی.

 • شماره تلفن تماس: 66637824

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی نیایش 1

مدرسه دخترانه نیایش 1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیایش 1 دارای کد 10905816 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نیایش 1 : خ آزادی خیابان نجارزادگان.

 • شماره تلفن تماس: 66004437

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی هاجر 2

مدرسه دخترانه هاجر 2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر 2 دارای کد 10905521 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هاجر 2 : تهرانسر بلوار اصلی نبش كوچه بیستم*.

 • شماره تلفن تماس: 44504214

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی هاجر1

مدرسه دخترانه هاجر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاجر1 دارای کد 10905511 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هاجر1 : تهرانسر بلوار اصلی نبش كوچه بیستم*.

 • شماره تلفن تماس: 44564390

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی هفده شهریور2

مدرسه دخترانه هفده شهریور2 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفده شهریور2 دارای کد 10906111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هفده شهریور2 : خ سی متری جی پلاک 128.

 • شماره تلفن تماس: 66659282

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی ولی عصر1

مدرسه دخترانه ولی عصر1 که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر1 دارای کد 10912912 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولی عصر1 : جاده مخصوص کرج چیتکر جنوبی *.

 • شماره تلفن تماس: 44194460

آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی دخترانه منطقه 9 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: