مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد.

/// شماره های تماس ///

به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست. با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

/// شماره های تماس ///

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه است.

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید).

مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران ارائه می گردد.

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی ابوطالب

مدرسه پسرانه ابوطالب که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوطالب دارای کد 11000120 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوطالب : چهارراه هاشمی کارون.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی امامی *

مدرسه پسرانه امامی * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امامی * دارای کد 11001017 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امامی * : خ ارومیه بین خوش ورودکی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی برهان نو

مدرسه پسرانه برهان نو که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه برهان نو دارای کد 100075945 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی برهان نو : خ مرتضوی - بین رودکی و خوش پلاک 178.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی بلال حبشی

مدرسه پسرانه بلال حبشی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بلال حبشی دارای کد 11000618 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بلال حبشی : میدان بریانکخ بریانک.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه هیات امنایی تربیت *

مدرسه پسرانه تربیت * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت * دارای کد 11022701 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی تربیت * : خ اذربایجان بین خوش وقصرالدشت کوچه فرمانیه.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی تربیت شماره 2

مدرسه پسرانه تربیت شماره 2 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت شماره 2 دارای کد 11037303 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تربیت شماره 2 : خ خوش آزادی کوچه آذرخش.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی تقوا

مدرسه پسرانه تقوا که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تقوا دارای کد 11024407 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تقوا : خ دامپزشکی نرسیده به یادگار کوچه سید کریمی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص )

مدرسه پسرانه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت خاتم الانبیاء (ص ) دارای کد 11025800 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت خاتم الانبیاء (ص ) : خ امام خمینی بین رودکی وخوش پلاک 511.

/// شماره های تماس ///

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی حمزه سیدالشهداء

مدرسه پسرانه حمزه سیدالشهداء که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حمزه سیدالشهداء دارای کد 11036703 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حمزه سیدالشهداء : خ مرتضوی بین رودکی وخوش.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی حیات طیبه

مدرسه پسرانه حیات طیبه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حیات طیبه دارای کد 100072900 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حیات طیبه : خیابان کمیل بین خوش و رودکی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی خوزستان

مدرسه پسرانه خوزستان که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خوزستان دارای کد 11001419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خوزستان : خ امام خمینی - بین خوش و قصر الدشت.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی زعیم

مدرسه پسرانه زعیم که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زعیم دارای کد 100005365 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زعیم : خ حسام الدین خیابان آ طاهریان کوچه کنعانی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید دلخواسته *

مدرسه پسرانه شهید دلخواسته * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دلخواسته * دارای کد 11001725 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دلخواسته * : خ کمیل نبش قصرالدشت.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید دلخواسته *

مدرسه پسرانه شهید دلخواسته * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دلخواسته * دارای کد 11001715 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دلخواسته * : خ کمیل نبش قصرالدشت.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید سامان روستائی

مدرسه پسرانه شهید سامان روستائی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سامان روستائی دارای کد 11001611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سامان روستائی : تقاطع کارون مالک اشتر.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید غفاری

مدرسه پسرانه شهید غفاری که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید غفاری دارای کد 11002516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید غفاری : خیابان بریانک خیابان شهیدان عرب.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی شهید ناصریان *

مدرسه پسرانه شهید ناصریان * که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ناصریان * دارای کد 11002717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ناصریان * : خ هاشمی بعدازمیدان کوچه شهیدعزآبای.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه هیات امنایی عمار

مدرسه پسرانه عمار که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عمار دارای کد 11002315 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی عمار : انتهای خیابان مرتضوی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فاضل

مدرسه پسرانه فاضل که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فاضل دارای کد 100001059 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فاضل : خیابان جیحون بعد از هاشمی کوچه خانکش.

/// شماره های تماس ///

 

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه شاهد کسری خلیلی

مدرسه پسرانه کسری خلیلی که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کسری خلیلی دارای کد 100065282 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد کسری خلیلی : انتهای رودکی نرسیده به آزادی کوچه آزاد پلاک 18.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی کمیل

مدرسه پسرانه کمیل که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمیل دارای کد 11003010 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کمیل : خ قزوین خیابان سلیمانی خیابان شهیددرویش.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مالک اشتر

مدرسه پسرانه مالک اشتر که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مالک اشتر دارای کد 11002812 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مالک اشتر : خ گلستانی کوچه شهیدمحقق پلاک 2.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی مجتمع عدالت

مدرسه پسرانه مجتمع عدالت که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع عدالت دارای کد 12625102 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع عدالت : خ نواب بریانک جنب تعاونی مصرف فرهنگیان م.10 پلاک223.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی میثاق

مدرسه پسرانه میثاق که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثاق دارای کد 11003211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میثاق : خیابان شهید بهنود بین کارون و جیحون.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی وحدت

مدرسه پسرانه وحدت که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه وحدت دارای کد 11003317 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی وحدت : خ طوس بین خوش وقصرالدشت کوچه شاپورزاده.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی ولایت فقیه

مدرسه پسرانه ولایت فقیه که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولایت فقیه دارای کد 11003518 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولایت فقیه : خ قزوین خیابان تیموری خیابان شهیدمهدی درویش پلاک 83.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی ولایت فقیه 2

مدرسه پسرانه ولایت فقیه 2 که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولایت فقیه 2 دارای کد 100007901 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولایت فقیه 2 : خ شهید درویش بین خیابان حسینی وشهید طالبی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران - مدرسه دولتی یادبود

مدرسه پسرانه یادبود که در منطقه 10 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یادبود دارای کد 12622308 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یادبود : خ نواب - خیابان محبوب مجاز(سینا)غربی - جنب کوچه صمدیار - پلاک 8.

 

آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 10 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: