مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(24 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی احمدیه اسلامی

مدرسه پسرانه احمدیه اسلامی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احمدیه اسلامی دارای کد 11100411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی احمدیه اسلامی : خ مولوی بین خیابان ولیعصر و خیابان وحدت اسلامی پلاک 219.

 • شماره تلفن تماس: 55383555

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی استقلال 1

مدرسه پسرانه استقلال 1 که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استقلال 1 دارای کد 11100517 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استقلال 1 : میدان رازی خیابان رباطکریم اصلی خیابان شهیدخطیب دبستان استقلال.

 • شماره تلفن تماس: 55644923

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی امام حسین (ع)

مدرسه پسرانه امام حسین (ع) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسین (ع) دارای کد 11158408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسین (ع) : م قزوین خیابان قزوین خیابان شهیدرامین مرادی بن بست صفایی پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 55421824

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد (ع)

مدرسه پسرانه امام سجاد (ع) که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (ع) دارای کد 11101413 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد (ع) : خیابان جمهوری اسلامی تقاطع کارگرجنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 66925569

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی امیدامام

مدرسه پسرانه امیدامام که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدامام دارای کد 11101117 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدامام : خیابان امام خمینی، روبروی شیخ هادی دبستان امید امام.

 • شماره تلفن تماس: 66407339

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی ایل بیگی

مدرسه پسرانه ایل بیگی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایل بیگی دارای کد 100038946 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایل بیگی : خیابان خرمشهر شمالی نرسیده به خیابان كمیل بن بست مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 55428207

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی ایمان

مدرسه پسرانه ایمان که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایمان دارای کد 11100210 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ایمان : میدان راه آهن ابتدای شوش خیابان شهیدرجعتی کوچه انوشه پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55377488

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آموزش

مدرسه پسرانه آموزش که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آموزش دارای کد 11141007 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آموزش : خیابان شهیدفروزش خیابان صالح زاده .

 • شماره تلفن تماس: 55380750

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی بهشت

مدرسه پسرانه بهشت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بهشت دارای کد 11101614 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بهشت : خیابان انقلاب خیابان ابوریحان نبش سزاوار.

 • شماره تلفن تماس: 66407127

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پاستور

مدرسه پسرانه پاستور که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاستور دارای کد 11155804 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پاستور : خ 12 فروردین نبش خیابان آذربایجان پلاک 110.

 • شماره تلفن تماس: 66414811

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی جلوه معراج

مدرسه پسرانه جلوه معراج که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جلوه معراج دارای کد 11100813 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جلوه معراج : خ اسکندری جنوبی بالاترازخ امام خمینی.

 • شماره تلفن تماس: 66832121

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل

مدرسه پسرانه حضرت ابوالفضل که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت ابوالفضل دارای کد 11100718 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل : خیابان ولی عصرخیابان شیخ بهائی.

 • شماره تلفن تماس: 55389243

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی حضرت رضا

مدرسه پسرانه حضرت رضا که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت رضا دارای کد 11102013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت رضا : خ ولی عصرخ شهید هاشمی فر پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 66464344

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حكمت

مدرسه پسرانه حكمت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حكمت دارای کد 100021539 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حكمت : خ.ولیعصر بالاتر از میدان منیریه - كوچه شهید درویشی پلاك13.

 • شماره تلفن تماس: 66955637

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی دانش بخش

مدرسه پسرانه دانش بخش که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش بخش دارای کد 100038947 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دانش بخش : خیابان قزوین - خیابان غفاری تقاطع طوس وسیناکوچه حسین عارف.

 • شماره تلفن تماس: 55424941

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی راهنمای کودک

مدرسه پسرانه راهنمای کودک که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راهنمای کودک دارای کد 11102119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی راهنمای کودک : خیابان ابوسعیدجنب کلانتری 112.

 • شماره تلفن تماس: 66406325

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی رسالت

مدرسه پسرانه رسالت که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت دارای کد 11102616 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رسالت : خیابان امام خمینی نرسیده به چهارراه ولی عصر.

 • شماره تلفن تماس: 66464183

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه شاهد شاهد

مدرسه پسرانه شاهد که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شاهد دارای کد 11103914 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شاهد : خیابان شیخ هادی کوچه رجب بیگی دبستان شاهدفیروزکوهی.

 • شماره تلفن تماس: 66415766

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید آسایش

مدرسه پسرانه شهید آسایش که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آسایش دارای کد 100038496 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید آسایش : خ ولیعصر (عج) چهارراه گمرك - كوچه آقازاده.

 • شماره تلفن تماس: 55369121

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید اشرفی اصفهانی

مدرسه پسرانه شهید اشرفی اصفهانی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اشرفی اصفهانی دارای کد 12645909 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اشرفی اصفهانی : خ جمهوری خیابان شهیدحسن نوفلاح پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 66925598

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید حسن مدرس

مدرسه پسرانه شهید حسن مدرس که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حسن مدرس دارای کد 11102214 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید حسن مدرس : خ آزادی خیابان اوستاخ ساسان نرسیده به اسکندری.

 • شماره تلفن تماس: 66920909

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شهید رفیعی طباطبائی

مدرسه پسرانه شهید رفیعی طباطبائی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رفیعی طباطبائی دارای کد 11158302 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رفیعی طباطبائی : خ هلال احمر خیابان شهید قدمی نبش کوچه شکروی پلاک 44.

 • شماره تلفن تماس: 55664799

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی شیخ یزدی

مدرسه پسرانه شیخ یزدی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ یزدی دارای کد 11101910 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ یزدی : خیابان ولیعصر - بعدازچهارراه مختاری کوچه شهیدجنابی پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 55385251

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صاحب الزمان

مدرسه پسرانه صاحب الزمان که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صاحب الزمان دارای کد 11146801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صاحب الزمان : خیابان ولیعصر بالاتر از جامی کوچه نوری پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 66485145

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی صدر

مدرسه پسرانه صدر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدر دارای کد 11102510 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صدر : خیابان جمهوری خیابان باستان خیابان شهیدچنگیزی پلاک 134.

 • شماره تلفن تماس: 66920407

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی عماریاسر

مدرسه پسرانه عماریاسر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عماریاسر دارای کد 11103216 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عماریاسر : خیابان ولی عصرپل امیربهادرکوچه مافی دبستان عماریاسر.

 • شماره تلفن تماس: 55380396

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی قدس

مدرسه پسرانه قدس که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس دارای کد 11103512 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قدس : lمیدان منیریه خیابان معیری کوچه بنکدار پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 66409461

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی مطهر

مدرسه پسرانه مطهر که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مطهر دارای کد 11107012 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مطهر : آذربایجان پیروزجنوبی.

 • شماره تلفن تماس: 66922147

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی مولوی

مدرسه پسرانه مولوی که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مولوی دارای کد 11103110 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مولوی : خیابان ولیعصر - خیابان فرهنگ پلاک 63.

 • شماره تلفن تماس: 55481415

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه دولتی میثم

مدرسه پسرانه میثم که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم دارای کد 11104017 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میثم : خ مولوی کوچه شهیدملحوجی قمی (سلیمانخانی )پ 56.

 • شماره تلفن تماس: 55380888

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران - مدرسه غیرانتفاعی میلاد

مدرسه پسرانه میلاد که در منطقه 11 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میلاد دارای کد 11121310 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی میلاد : خیابان جمهوری - خیابان دانشگاه تقاطع لبافی نژاد - پلاک115.

 • شماره تلفن تماس: 66400506

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه 11 تهران,آدرس مدارس منطقه یازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 11 تهران,لیست مدارس منطقه یازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 11 تهران,معرفی مدارس منطقه یازده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 11 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: