مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ابوذرغفاری

مدرسه پسرانه ابوذرغفاری که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوذرغفاری دارای کد 11201418 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوذرغفاری : خ مولوی خیابان شهیدعباسعلی پیرمرادی.

 • شماره تلفن تماس: 55620189

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی اثنی عشری

مدرسه پسرانه اثنی عشری که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اثنی عشری دارای کد 11241701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اثنی عشری : میدان قیام خیابان رضوی کوچه قاسم گلی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 33551231

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی اثنی عشری (2)

مدرسه پسرانه اثنی عشری (2) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اثنی عشری (2) دارای کد 11267407 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اثنی عشری (2) : خ ری پایین تر از میدان قیام روبروی کوچه رنجبران پلاک 218.

 • شماره تلفن تماس: 33551231

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع)

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع) دارای کد 11201217 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع) : م محمدیه خیابان خیام جنوبی کوچه باغ انگوری پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 55632194

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد (ع)

مدرسه پسرانه امام سجاد (ع) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (ع) دارای کد 11200416 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد (ع) : خ سعدی شمالی کوچه معمارمخصوص پلاک 55.

 • شماره تلفن تماس: 66717878

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه شاهد برهان مجرد

مدرسه پسرانه برهان مجرد که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه برهان مجرد دارای کد 11200913 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد برهان مجرد : خ خراسان ایستگاه زیباک باغ پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 33132221

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی بنی آدم

مدرسه پسرانه بنی آدم که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بنی آدم دارای کد 11276401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بنی آدم : خ 15خردادغربی کوچه عدالتخواه پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 55632221

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی بیست ویکم بهمن

مدرسه پسرانه بیست ویکم بهمن که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بیست ویکم بهمن دارای کد 11201016 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بیست ویکم بهمن : میدان شهدا شهید برادران کفائی خیابان سادات پلاک 68.

 • شماره تلفن تماس: 77520376

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام رستگاران

مدرسه پسرانه پیام رستگاران که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام رستگاران دارای کد 11236607 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام رستگاران : پیچ شمیران خیابان شهید نورمحمدی کوچه اسلامی پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 77537200

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام غدیر

مدرسه پسرانه پیام غدیر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام غدیر دارای کد 11230711 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام غدیر : م بهارستان - خیابان صفی علیشاه - پلاک 122.

 • شماره تلفن تماس: 77537441

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام ولایت

مدرسه پسرانه پیام ولایت که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام ولایت دارای کد 11247605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام ولایت : خ خراسان خیابان زیباک شهیدصوفیانی پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 33121608

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی تختی

مدرسه پسرانه تختی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تختی دارای کد 11200617 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تختی : خ مولوی.روبروی فروشگاه قدس کوچه کفایی محمدیان.

 • شماره تلفن تماس: 55157733

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثامن الحجج (ع)

مدرسه پسرانه ثامن الحجج (ع) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثامن الحجج (ع) دارای کد 100038699 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثامن الحجج (ع) : خ ری خیابان موسوی کوچه افشار پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 33137376

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جعفری اسلامی

مدرسه پسرانه جعفری اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جعفری اسلامی دارای کد 11235700 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جعفری اسلامی : م وحدت اسلامی بازارچه شهیدطرخانی مقابل بانک صادرات پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 55607943

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی جمشیدجم

مدرسه پسرانه جمشیدجم که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جمشیدجم دارای کد 11200712 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جمشیدجم : خ جهموری اسلامی کوچه مسعودسعدپ 9.

 • شماره تلفن تماس: 66703185

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حاج آقارضاجعفری تهرانی

مدرسه پسرانه حاج آقارضاجعفری تهرانی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حاج آقارضاجعفری تهرانی دارای کد 11202018 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حاج آقارضاجعفری تهرانی : خ مولوی خیابان تختی کوچه جعفری پ.

 • شماره تلفن تماس: 55803788

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی حر

مدرسه پسرانه حر که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حر دارای کد 11230013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حر : خیابان ری کوچه امامزاده یحیی پلاک 97.

 • شماره تلفن تماس: 33551135

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی رفاه

مدرسه پسرانه رفاه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رفاه دارای کد 100039464 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی رفاه : میدان بهارستان - انتهای خیابان ایران روبروی پاساژالماس - پلاك 58.

 • شماره تلفن تماس: 33522906

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی روحی شاد (اقلیت )

مدرسه پسرانه روحی شاد (اقلیت ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روحی شاد (اقلیت ) دارای کد 11201513 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی روحی شاد (اقلیت ) : خیابان سعدی شمالی روبروی مترودروازه دولت کوچه پاساژرفعت پلاک 19.

 • شماره تلفن تماس: 77533596

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی سادات

مدرسه پسرانه سادات که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سادات دارای کد 11201714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سادات : خ جمهوری خیابان ظهیرالاسلام کوچه شهیدتکاپو.

 • شماره تلفن تماس: 33950203

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهداء موء تلفه اسلامی

مدرسه پسرانه شهداء موء تلفه اسلامی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهداء موء تلفه اسلامی دارای کد 11205214 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهداء موء تلفه اسلامی : دروازه شمیران م ابن سیناخ شهیدبیانی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 77603254

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهدای مرصاد

مدرسه پسرانه شهدای مرصاد که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای مرصاد دارای کد 11204011 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای مرصاد : خ جمهوری اسلامی خیابان 30تیر کوچه شهیدرستمی جاهد کوچه نوبهارپ 6.

 • شماره تلفن تماس: 66708911

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید جهان آراء

مدرسه پسرانه شهید جهان آراء که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید جهان آراء دارای کد 11201619 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید جهان آراء : خ 17شهریورجنوبی خیابان حدادعادل خیابان لرزاده پلاک 26 - 24.

 • شماره تلفن تماس: 33543141

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید شهسواری ( نوبت اول )

مدرسه پسرانه شهید شهسواری ( نوبت اول ) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شهسواری ( نوبت اول ) دارای کد 11202811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شهسواری ( نوبت اول ) : خ وحدت اسلامی پایین تر از بیمارستان رازی پلاک 359.

 • شماره تلفن تماس: 55160721

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید فهمیده

مدرسه پسرانه شهید فهمیده که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فهمیده دارای کد 11202716 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید فهمیده : م شهدا خیابان ایران خیابان ش قادری پلاک 86.

 • شماره تلفن تماس: 33564500

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید مجتبی کاظمی

مدرسه پسرانه شهید مجتبی کاظمی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مجتبی کاظمی دارای کد 11202515 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مجتبی کاظمی : خ خیام جنوبی جنب هنرستان روزآزادی.

 • شماره تلفن تماس: 55625210

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید محلاتی

مدرسه پسرانه شهید محلاتی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محلاتی دارای کد 11202610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محلاتی : م شهداخ مجاهدین اسلام چهارراه آبسردار2پ 1342.

 • شماره تلفن تماس: 33124024

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید محمدمنتظری

مدرسه پسرانه شهید محمدمنتظری که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمدمنتظری دارای کد 11202411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محمدمنتظری : خ شوش غربی ایستگاه قند و شکر.

 • شماره تلفن تماس: 55579000

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی شهید مصطفی ارشاد

مدرسه پسرانه شهید مصطفی ارشاد که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفی ارشاد دارای کد 11202314 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مصطفی ارشاد : خ 17 شهریور خیابان حدادعادل - پلاک52.

 • شماره تلفن تماس: 33520852

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی صادقیه

مدرسه پسرانه صادقیه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صادقیه دارای کد 11277001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صادقیه : خ 17شهریورچهارراه دروازه دولاب خیابان شهیداکبری پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 33560202

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه پسرانه صالحین که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین دارای کد 11252001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : خ مجاهدین اسلام جنب مجتمع مسکونی بهنام کوچه هدایت پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 77521401

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی 1

مدرسه پسرانه علوی 1 که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی 1 دارای کد 11249207 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی 1 : خیابان ایران کوچه شهیدگل محمدی پلاک 42.

 • شماره تلفن تماس: 33124575

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علوی 2

مدرسه پسرانه علوی 2 که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علوی 2 دارای کد 11248903 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علوی 2 : خ ایران پلاک 74.

 • شماره تلفن تماس: 33561653

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی فتحیه

مدرسه پسرانه فتحیه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فتحیه دارای کد 11203813 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فتحیه : خ زرین نعل خیابان دربندک شهیدافراسیابی پلاک 51.

 • شماره تلفن تماس: 77625562

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی قائمیه

مدرسه پسرانه قائمیه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قائمیه دارای کد 11235605 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی قائمیه : میدان قیام بلوار قیام روبروی پل عابر پیاده.

 • شماره تلفن تماس: 33558994

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی قیام 15خرداد

مدرسه پسرانه قیام 15خرداد که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قیام 15خرداد دارای کد 11203115 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قیام 15خرداد : تهران میدان قیام اول خیابان مولوی پلاک 35.

 • شماره تلفن تماس: 33553177

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی متقین

مدرسه پسرانه متقین که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه متقین دارای کد 11205119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی متقین : خ فردوسی خیابان سرهنگ سخائی پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 66708028

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی محبان الرضا (ع)

مدرسه پسرانه محبان الرضا (ع) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محبان الرضا (ع) دارای کد 11204318 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محبان الرضا (ع) : خ 17 شهریور خیابان مهدوی پور تقاطع خیابان رفیعا جنب دبیرستان علوی اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 33516640

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معرفت

مدرسه پسرانه معرفت که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معرفت دارای کد 11204614 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معرفت : چهارراه ابسردارخ شهیدزرین خامه اول کوی قائن پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 77534488

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه غیرانتفاعی معرفت 2

مدرسه پسرانه معرفت 2 که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معرفت 2 دارای کد 11235806 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی معرفت 2 : 17شهریور خیابان شهید ناطقی پلاک 149.

 • شماره تلفن تماس: 77626151

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی معین

مدرسه پسرانه معین که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معین دارای کد 11230415 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معین : خ مصطفی خمینی کوچه علی مرادی کوچه احمدبرنا کوچه شیرازی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 33136168

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی مکتب علی (ع)

مدرسه پسرانه مکتب علی (ع) که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب علی (ع) دارای کد 11205013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مکتب علی (ع) : م ابن سینا خیابان مازندران کوچه شهید انتظاری پلاک 47و 49.

 • شماره تلفن تماس: 77626278

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی موسوی

مدرسه پسرانه موسوی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه موسوی دارای کد 11204212 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی موسوی : خیابان 17شهریور - خیابان گوته کوچه جعفری کوچه توسلی کوچه مشما یی.

 • شماره تلفن تماس: 33552514

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی نابینایان خزائلی

مدرسه پسرانه نابینایان خزائلی که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نابینایان خزائلی دارای کد 12637409 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نابینایان خزائلی : بهارستان خیابان ظهیرالاسلام روبروی بانک تجارت پلاک 108.

 • شماره تلفن تماس: 33900158

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران - مدرسه دولتی ولایت فقیه

مدرسه پسرانه ولایت فقیه که در منطقه 12 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولایت فقیه دارای کد 11204413 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولایت فقیه : خ پامنارجنب مسجدثقفی پلاک172.

 • شماره تلفن تماس: 33115159

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه 12 تهران,آدرس مدارس منطقه دوازده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 12 تهران,لیست مدارس منطقه دوازده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 12 تهران,معرفی مدارس منطقه دوازده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 12 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: