مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی ابوذر

مدرسه پسرانه ابوذر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوذر دارای کد 100063233 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوذر : پیروزی - کلینی - پلا63ک.

 • شماره تلفن تماس: 33340243

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی احمدمعینی 1

مدرسه پسرانه احمدمعینی 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احمدمعینی 1 دارای کد 11324009 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی احمدمعینی 1 : پیروزی - انتهای ششم نیروی هوایی - نبش 41 - 5 - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 77473411

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب پسران

مدرسه پسرانه امیدانقلاب پسران که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب پسران دارای کد 11300611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب پسران : پیروزی - پروازشمالی - پادگان دوشان تپه کوی انقلاب.

 • شماره تلفن تماس: 33345035

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی انقلاب اسلامی 1

مدرسه پسرانه انقلاب اسلامی 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انقلاب اسلامی 1 دارای کد 11300211 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی انقلاب اسلامی 1 : تهران نو - فلکه آشتیانی - کوی زینبیه.

 • شماره تلفن تماس: 77170505

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه هیات امنایی انقلاب اسلامی 1 ورزش

مدرسه پسرانه انقلاب اسلامی 1 ورزش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انقلاب اسلامی 1 ورزش دارای کد 100019280 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی انقلاب اسلامی 1 ورزش : تهران نو - فلکه آشتیانی - کوی زینبیه.

 • شماره تلفن تماس: 77170505

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی باقرالعلوم

مدرسه پسرانه باقرالعلوم که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه باقرالعلوم دارای کد 100042145 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی باقرالعلوم : پیروزی - بزرگراه امام علی(ع) - کوچه شهیدمحمدمهدی احمدی - پلاک1.

 • شماره تلفن تماس: 33301666

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی پانزده خرداد1

مدرسه پسرانه پانزده خرداد1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پانزده خرداد1 دارای کد 11300516 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پانزده خرداد1 : 17شهریورشمالی - شهیدطوفانی - پلاک 158.

 • شماره تلفن تماس: 33347529

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی جعفریه

مدرسه پسرانه جعفریه که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جعفریه دارای کد 11300812 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جعفریه : سیمتری نیروی هوایی - شورا - شهیدمستعدی - پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی حزب اله 1

مدرسه پسرانه حزب اله 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حزب اله 1 دارای کد 11301010 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حزب اله 1 : پیروزی - پروازشمالی - جنب کوچه ذوالفقاری نسب - پلاک 647.

 • شماره تلفن تماس: 33347489

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی رسالت 1

مدرسه پسرانه رسالت 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت 1 دارای کد 11301518 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رسالت 1 : دماوند - یونسیان - کوچه میرسلطانی - پلاک 34.

 • شماره تلفن تماس: 77555444

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید دکترچمران

مدرسه پسرانه شهید دکترچمران که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دکترچمران دارای کد 11344308 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید دکترچمران : پیروزی - انتهای اول نیروی هوایی - شهیدریحانی - پلاک 11.

 • شماره تلفن تماس: 77433828

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی طلوع دانش

مدرسه پسرانه طلوع دانش که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع دانش دارای کد 11486608 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی طلوع دانش : خ پیروزی صد دستگاه نبش بستان منش پلاک 707.

 • شماره تلفن تماس: 33344181

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی علامه طباطبائی 1

مدرسه پسرانه علامه طباطبائی 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه طباطبائی 1 دارای کد 11302911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه طباطبائی 1 : پیروزی - سه راه سلیمانیه جنب پمپ بنزین سلیمانیه پاساژحاج خانم - پلاک 57.

 • شماره تلفن تماس: 33348875

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی علویه 1

مدرسه پسرانه علویه 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علویه 1 دارای کد 11302213 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علویه 1 : میدان امامت - شهیدتیموری فر - مسعودسعد - پلاک 109.

 • شماره تلفن تماس: 77410675

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی فرهنگ پسران 1

مدرسه پسرانه فرهنگ پسران 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهنگ پسران 1 دارای کد 11323007 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهنگ پسران 1 : شورا - شهیدافضلی - میرابوطالبی - پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 77411181

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی فرهیختگان

مدرسه پسرانه فرهیختگان که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرهیختگان دارای کد 100038735 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فرهیختگان : مسیل جاجرود - خیابان صائب تبریزی - پلاک 166.

 • شماره تلفن تماس: 77985522

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی مجتمع توحید

مدرسه پسرانه مجتمع توحید که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع توحید دارای کد 11300114 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع توحید : خیابان دماوندفلکه آشتیانی کوی زینبیه.

 • شماره تلفن تماس: 77170116

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ملا صدرا

مدرسه پسرانه ملا صدرا که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملا صدرا دارای کد 11315406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ملا صدرا : فلکه آشتیانی - سعدی شرقی - خیابان شهید عرب - پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 77409349

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی مهدیون

مدرسه پسرانه مهدیون که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهدیون دارای کد 100063235 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مهدیون : 30متری نیروی هوایی ابتدای 25 - 7 جنب برق فشار قوی.

 • شماره تلفن تماس: 77405817

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهر پارسا

مدرسه پسرانه مهر پارسا که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهر پارسا دارای کد 100000592 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهر پارسا : خ پنجم نیروی هوایی فرعی 37 - 5.

 • شماره تلفن تماس: 77436484

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی هجرت 1

مدرسه پسرانه هجرت 1 که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هجرت 1 دارای کد 11303215 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هجرت 1 : پیروزی - اول نیروی هوایی - فرعی 31 - 1 - پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 77470180

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هدف برتر

مدرسه پسرانه هدف برتر که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدف برتر دارای کد 11345807 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هدف برتر : پیروزی - چهارم نیروی هوایی - نبش 23 - 3پلاک 166.

 • شماره تلفن تماس: 77161080

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران - مدرسه دولتی یاران خمینی

مدرسه پسرانه یاران خمینی که در منطقه 13 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاران خمینی دارای کد 11303310 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یاران خمینی : بلال حبشی - سعدی - نرسیده به فلکه اطلاعات - پلاک 133.

 • شماره تلفن تماس: 77418518

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه 13 تهران,آدرس مدارس منطقه سیزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 13 تهران,لیست مدارس منطقه سیزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 13 تهران,معرفی مدارس منطقه سیزده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 13 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: