خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(0 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران : بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی ، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی ، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی ، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی ، فنی و حرفه ای و ... ، ثبت نام کنکور ، برنامه ریزی کنکور ، شیوه تست زنی ، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و ... .

مشاوره تحصیلی تلفنی ، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران آورده شده است :


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه چهارده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 14 تهران,لیست مدارس منطقه چهارده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 14 تهران,معرفی مدارس منطقه چهارده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ابوذرغفاری

مدرسه پسرانه ابوذرغفاری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه ابوذرغفاری دارای کد 11401025 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی ابوذرغفاری : بلوار ابوذر - نبردجنوبی - خیابان زمزم غربی  .

 • شماره تلفن تماس : 33146250

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ارم

مدرسه پسرانه ارم که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه ارم دارای کد 11425628 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی ارم : پیروزی خیابان نبردخ نبی اکرم .

 • شماره تلفن تماس : 33176767

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی اسلامی حاج جوادارجمندی 1

مدرسه پسرانه اسلامی حاج جوادارجمندی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه اسلامی حاج جوادارجمندی 1 دارای کد 11400711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی اسلامی حاج جوادارجمندی 1 : خ شهید قره یاضی خیابان نجار محمودی .

 • شماره تلفن تماس : 33362276

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام حسن عسگری

مدرسه پسرانه امام حسن عسگری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه امام حسن عسگری دارای کد 100000706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی امام حسن عسگری : افسریه - قصر فیروزه - فیروزه 2 .

 • شماره تلفن تماس : 33822005

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام حسن مجتبی (ع)

مدرسه پسرانه امام حسن مجتبی (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه امام حسن مجتبی (ع) دارای کد 100043954 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی امام حسن مجتبی (ع) : انتهای خیابان پیروزی میدان كلاهدوز خیابان معراج .

 • شماره تلفن تماس : 33168363

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام حسین (ع)

مدرسه پسرانه امام حسین (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه امام حسین (ع) دارای کد 100000707 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی امام حسین (ع) : م - شهدا خیابان - پیروزی خیابان - شکوفه خیابان - ش نورصالحین (جابری) پلاک 176 .

 • شماره تلفن تماس : 33254080

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام صادق 1

مدرسه پسرانه امام صادق 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه امام صادق 1 دارای کد 11400119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی امام صادق 1 : خ پیروزی خیابان بهبهانی سه راه چرمسازی .

 • شماره تلفن تماس : 33343420

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام موسی کاظم

مدرسه پسرانه امام موسی کاظم که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه امام موسی کاظم دارای کد 11459107 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی امام موسی کاظم : اتوبان شهید محلاتی - خیابان گیلکی جنوبی - نرسیده به سعیدی .

 • شماره تلفن تماس : 33024042

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام هادی (ع)1

مدرسه پسرانه امام هادی (ع)1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه امام هادی (ع)1 دارای کد 100000708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی امام هادی (ع)1 : خ سرآسیاب - خیابان پور عبدی - کوی رضوان - پلاک 2 .

 • شماره تلفن تماس : 33365930

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع)

مدرسه پسرانه امیرالمومنین (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه امیرالمومنین (ع) دارای کد 11434001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع) : سه راه تختی بلوار هجرت شهرک امیرالمومنین (ع ) .

 • شماره تلفن تماس : 33816266

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی اندیشه

مدرسه پسرانه اندیشه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه اندیشه دارای کد 11400922 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی اندیشه : بلوار ابوذر پل پنجم خیابان مبارز غربی جنب مسجدجامع ابوذر .

 • شماره تلفن تماس : 33653232

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل العباس (ع)

مدرسه پسرانه حضرت ابوالفضل العباس (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه حضرت ابوالفضل العباس (ع) دارای کد 100014244 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل العباس (ع) : خیابان خاوران بزرگراه امام علی كوچه معلم .

 • شماره تلفن تماس : 33706061

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت باقر العلوم (ع)

مدرسه پسرانه حضرت باقر العلوم (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه حضرت باقر العلوم (ع) دارای کد 11487208 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی حضرت باقر العلوم (ع) : اتوبان آهنگ نبرد جنوبی بلوار کوثر بعد از بازار گل .

 • شماره تلفن تماس : 33720552

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت جوادالائمه (ع)1

مدرسه پسرانه حضرت جوادالائمه (ع)1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه حضرت جوادالائمه (ع)1 دارای کد 11486809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی حضرت جوادالائمه (ع)1 : انتهای بلوار نیکنام خیابان زینتی افخم پلاک 155 .

 • شماره تلفن تماس : 33349911

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سادات موسوی

مدرسه پسرانه سادات موسوی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه سادات موسوی دارای کد 100040639 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود . آدرس مدرسه غیرانتفاعی سادات موسوی : تهران - خیابان 17 شهریور – پایین تر از میدان شهداء - ایستگاه ناصری .

 • شماره تلفن تماس : 33799940

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهدای 7تیر

مدرسه پسرانه شهدای 7تیر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهدای 7تیر دارای کد 11403124 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهدای 7تیر : بلوار ابوذرنقشه 4شرقی .

 • شماره تلفن تماس : 33164646

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سعیدی 1

مدرسه پسرانه شهید سعیدی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید سعیدی 1 دارای کد 11484107 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید سعیدی 1 : میدان غیاثی خیابان شهیدمتبحری .

 • شماره تلفن تماس : 33700327

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سعیدی 2

مدرسه پسرانه شهید سعیدی 2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید سعیدی 2 دارای کد 11484202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید سعیدی 2 : میدان یاثی خیابان شهیدمتبحری .

 • شماره تلفن تماس : 33700327

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سیدین

مدرسه پسرانه شهید سیدین که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید سیدین دارای کد 11402419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید سیدین : خیابان کرمان میدان احمدیه جنب مسجد امیراامومنین .

 • شماره تلفن تماس : 33357499

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید کلاهدوز

مدرسه پسرانه شهید کلاهدوز که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید کلاهدوز دارای کد 11426112 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید کلاهدوز : م کلاهدوز - شهرک شهیدکلاهدوز - دبستان پسرانه کلاهدوز .

 • شماره تلفن تماس : 33222186

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید الماسی پسران

مدرسه پسرانه شهید الماسی پسران که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید الماسی پسران دارای کد 11441508 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید الماسی پسران : سه راه تختی شهرک شهیدالماسی .

 • شماره تلفن تماس : 33210024

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه شاهد شهید آیت

مدرسه پسرانه شهید آیت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید آیت دارای کد 11419418 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود . آدرس مدرسه شاهد شهید آیت : نبرد جنوبی خیابان شمشاد خیابان ارغوان پشت شهروند .

 • شماره تلفن تماس : 33001853

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید آیت ا...غفاری 1

مدرسه پسرانه شهید آیت ا...غفاری 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید آیت ا...غفاری 1 دارای کد 11402112 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید آیت ا...غفاری 1 : افسریه 15متری سوم خیابان 30 .

 • شماره تلفن تماس : 33155251

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید جلیلی 1

مدرسه پسرانه شهید جلیلی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید جلیلی 1 دارای کد 11450502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید جلیلی 1 : افسریه 15متری چهارم خیابان شهید اسرافیلی خیابان 45 .

 • شماره تلفن تماس : 33154614

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سرلشگرشجاعی

مدرسه پسرانه شهید سرلشگرشجاعی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید سرلشگرشجاعی دارای کد 11466605 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید سرلشگرشجاعی : شهرک شهید شجاعی .

 • شماره تلفن تماس : 33236710

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید غلامی

مدرسه پسرانه شهید غلامی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید غلامی دارای کد 11470304 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید غلامی : اتوبان محلاتی - خیابان شهمیرزادی .

 • شماره تلفن تماس : 33054433

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید محمد جواد شرافت

مدرسه پسرانه شهید محمد جواد شرافت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید محمد جواد شرافت دارای کد 11403410 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید محمد جواد شرافت : خ کیانی - کوی احمدی .

 • شماره تلفن تماس : 33706665

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی

مدرسه پسرانه شهید مصطفی خمینی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید مصطفی خمینی دارای کد 11403315 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی : بلوار ابوذرنرسیده به پل دوم کوچه شهیدناصری پلاک 11 .

 • شماره تلفن تماس : 33162727

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید نوری

مدرسه پسرانه شهید نوری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شهید نوری دارای کد 11459001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شهید نوری : خ دهم فروردین بعدازم امام حسن خیابان شاه آبادی .

 • شماره تلفن تماس : 33180503

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شیخ انصاری 1

مدرسه پسرانه شیخ انصاری 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شیخ انصاری 1 دارای کد 11447509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شیخ انصاری 1 : خ پیروزی م 13آبان خیابان افراسیابی کوچه طاهری پلاک 45 .

 • شماره تلفن تماس : 33167419

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شیخ جوادخراسانی

مدرسه پسرانه شیخ جوادخراسانی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه شیخ جوادخراسانی دارای کد 11403822 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی شیخ جوادخراسانی : خیابان دهم فروردین خیابان شهیدشهبازی پلاک 120 .

 • شماره تلفن تماس : 33171474

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه پسرانه صالحین که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه صالحین دارای کد 11436606 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود . آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : اتوبان آهنگ خیابان میناچهارراه مینا .

 • شماره تلفن تماس : 33732834

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی علامه مجلسی

مدرسه پسرانه علامه مجلسی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه علامه مجلسی دارای کد 11429022 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی علامه مجلسی : اتوبان محلاتی خیابان قیام کوچه شاهد4 .

 • شماره تلفن تماس : 33185454

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی فجر

مدرسه پسرانه فجر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه فجر دارای کد 11453709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی فجر : اتوبان افسریه سه راه تختی شهرک فجر .

 • شماره تلفن تماس : 33242004

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی گلشن

مدرسه پسرانه گلشن که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه گلشن دارای کد 11404221 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی گلشن : خ پیروزی خیابان شکوفه کوچه سرهنگ خداداد پلاک 12 .

 • شماره تلفن تماس : 33330800

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی گلشن 1

مدرسه پسرانه گلشن 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه گلشن 1 دارای کد 11447701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی گلشن 1 : خ پیروزی خیابان شکوفه کوچه سرهنگ خداداد پلاک 12 .

 • شماره تلفن تماس : 33330800

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی محراب

مدرسه پسرانه محراب که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه محراب دارای کد 11448109 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود . آدرس مدرسه غیرانتفاعی محراب : پل چهارم شمال پارک فتح .

 • شماره تلفن تماس : 33801163

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مفید

مدرسه پسرانه مفید که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه مفید دارای کد 12621803 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی مفید : خ پیروزی چهارصددستگاه چهارراه یاس کوچه صفوی پلاک 11 .

 • شماره تلفن تماس : 3341583

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مقداد

مدرسه پسرانه مقداد که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه مقداد دارای کد 11458708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی مقداد : پیروزی خیابان نبردکوچه شهیدسقائیان پلاک 32 .

 • شماره تلفن تماس : 33161554

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مکتب علی

مدرسه پسرانه مکتب علی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه مکتب علی دارای کد 12622001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی مکتب علی : پیروزی چهارصددستگاه اول شیخ الرئیس کوچه افشنه پلاک 10 .

 • شماره تلفن تماس : 33336027

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی منتظرالمهدی

مدرسه پسرانه منتظرالمهدی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه منتظرالمهدی دارای کد 11403621 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی منتظرالمهدی : خ پیروزی - روبروی هتل نهاجا - جنب کوی شهید قلی زاده .

 • شماره تلفن تماس : 33793535

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت

مدرسه پسرانه مهرولایت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه مهرولایت دارای کد 11485405 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود . آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت : خیابان مقداد فلكه دوم كوچه كلاله جو - پلاک 21 .

 • شماره تلفن تماس : 33054012

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورولایت

مدرسه پسرانه نورولایت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه نورولایت دارای کد 11445801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود . آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورولایت : اتوبان شهیدمحلاتی جنب مسجدشهداپ 56 .

 • شماره تلفن تماس : 33703701

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی هفده شهریور

مدرسه پسرانه هفده شهریور که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه هفده شهریور دارای کد 11405118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی هفده شهریور : خ پیروزی چهارراه کوکاکولاجنب تعاونی منطقه 14 .

 • شماره تلفن تماس : 77475602

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی وحدت 1

مدرسه پسرانه وحدت 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند . مدرسه وحدت 1 دارای کد 11404911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود . آدرس مدرسه دولتی وحدت 1 : انتهای 20متری افسریه شهرک شهیدبهشتی .

 • شماره تلفن تماس : 33814237

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه 14 تهران,آدرس مدارس منطقه چهارده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 14 تهران,لیست مدارس منطقه چهارده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 14 تهران,معرفی مدارس منطقه چهارده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید :

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2