مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(21 رای)

بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد.

به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست. با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

/// شماره های تماس ///

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید).

مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران ارائه می گردد.

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ابوذرغفاری

مدرسه پسرانه ابوذرغفاری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوذرغفاری دارای کد 11401025 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوذرغفاری : بلوار ابوذر - نبردجنوبی - خیابان زمزم غربی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی ارم

مدرسه پسرانه ارم که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ارم دارای کد 11425628 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ارم : پیروزی خیابان نبردخ نبی اکرم.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی اسلامی حاج جوادارجمندی 1

مدرسه پسرانه اسلامی حاج جوادارجمندی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسلامی حاج جوادارجمندی 1 دارای کد 11400711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اسلامی حاج جوادارجمندی 1 : خ شهید قره یاضی خیابان نجار محمودی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام حسن عسگری

مدرسه پسرانه امام حسن عسگری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن عسگری دارای کد 100000706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسن عسگری : افسریه - قصر فیروزه - فیروزه 2.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام حسن مجتبی (ع)

مدرسه پسرانه امام حسن مجتبی (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن مجتبی (ع) دارای کد 100043954 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسن مجتبی (ع) : انتهای خیابان پیروزی میدان كلاهدوز خیابان معراج.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام حسین (ع)

مدرسه پسرانه امام حسین (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسین (ع) دارای کد 100000707 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسین (ع) : م - شهدا خیابان - پیروزی خیابان - شکوفه خیابان - ش نورصالحین (جابری) پلاک 176.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام صادق 1

مدرسه پسرانه امام صادق 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق 1 دارای کد 11400119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام صادق 1 : خ پیروزی خیابان بهبهانی سه راه چرمسازی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام موسی کاظم

مدرسه پسرانه امام موسی کاظم که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام موسی کاظم دارای کد 11459107 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام موسی کاظم : اتوبان شهید محلاتی - خیابان گیلکی جنوبی - نرسیده به سعیدی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امام هادی (ع)1

مدرسه پسرانه امام هادی (ع)1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام هادی (ع)1 دارای کد 100000708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام هادی (ع)1 : خ سرآسیاب - خیابان پور عبدی - کوی رضوان - پلاک 2.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع)

مدرسه پسرانه امیرالمومنین (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرالمومنین (ع) دارای کد 11434001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیرالمومنین (ع) : سه راه تختی بلوار هجرت شهرک امیرالمومنین (ع ).


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی اندیشه

مدرسه پسرانه اندیشه که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه دارای کد 11400922 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اندیشه : بلوار ابوذر پل پنجم خیابان مبارز غربی جنب مسجدجامع ابوذر.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل العباس (ع)

مدرسه پسرانه حضرت ابوالفضل العباس (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت ابوالفضل العباس (ع) دارای کد 100014244 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت ابوالفضل العباس (ع) : خیابان خاوران بزرگراه امام علی كوچه معلم.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت باقر العلوم (ع)

مدرسه پسرانه حضرت باقر العلوم (ع) که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت باقر العلوم (ع) دارای کد 11487208 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت باقر العلوم (ع) : اتوبان آهنگ نبرد جنوبی بلوار کوثر بعد از بازار گل.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی حضرت جوادالائمه (ع)1

مدرسه پسرانه حضرت جوادالائمه (ع)1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت جوادالائمه (ع)1 دارای کد 11486809 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت جوادالائمه (ع)1 : انتهای بلوار نیکنام خیابان زینتی افخم پلاک 155.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سادات موسوی

مدرسه پسرانه سادات موسوی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سادات موسوی دارای کد 100040639 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سادات موسوی : تهران - خیابان 17 شهریور – پایین تر از میدان شهداء - ایستگاه ناصری.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهدای 7تیر

مدرسه پسرانه شهدای 7تیر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای 7تیر دارای کد 11403124 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای 7تیر : بلوار ابوذرنقشه 4شرقی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سعیدی 1

مدرسه پسرانه شهید سعیدی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سعیدی 1 دارای کد 11484107 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سعیدی 1 : میدان غیاثی خیابان شهیدمتبحری.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سعیدی 2

مدرسه پسرانه شهید سعیدی 2 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سعیدی 2 دارای کد 11484202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سعیدی 2 : میدان یاثی خیابان شهیدمتبحری.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سیدین

مدرسه پسرانه شهید سیدین که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سیدین دارای کد 11402419 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سیدین : خیابان کرمان میدان احمدیه جنب مسجد امیراامومنین.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید کلاهدوز

مدرسه پسرانه شهید کلاهدوز که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کلاهدوز دارای کد 11426112 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کلاهدوز : م کلاهدوز - شهرک شهیدکلاهدوز - دبستان پسرانه کلاهدوز.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید الماسی پسران

مدرسه پسرانه شهید الماسی پسران که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید الماسی پسران دارای کد 11441508 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید الماسی پسران : سه راه تختی شهرک شهیدالماسی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه شاهد شهید آیت

مدرسه پسرانه شهید آیت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آیت دارای کد 11419418 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید آیت : نبرد جنوبی خیابان شمشاد خیابان ارغوان پشت شهروند.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید آیت ا...غفاری 1

مدرسه پسرانه شهید آیت ا...غفاری 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید آیت ا...غفاری 1 دارای کد 11402112 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید آیت ا...غفاری 1 : افسریه 15متری سوم خیابان 30.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید جلیلی 1

مدرسه پسرانه شهید جلیلی 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید جلیلی 1 دارای کد 11450502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید جلیلی 1 : افسریه 15متری چهارم خیابان شهید اسرافیلی خیابان 45.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید سرلشگرشجاعی

مدرسه پسرانه شهید سرلشگرشجاعی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سرلشگرشجاعی دارای کد 11466605 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سرلشگرشجاعی : شهرک شهید شجاعی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید غلامی

مدرسه پسرانه شهید غلامی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید غلامی دارای کد 11470304 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید غلامی : اتوبان محلاتی - خیابان شهمیرزادی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید محمد جواد شرافت

مدرسه پسرانه شهید محمد جواد شرافت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمد جواد شرافت دارای کد 11403410 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محمد جواد شرافت : خ کیانی - کوی احمدی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی

مدرسه پسرانه شهید مصطفی خمینی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفی خمینی دارای کد 11403315 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی : بلوار ابوذرنرسیده به پل دوم کوچه شهیدناصری پلاک 11.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شهید نوری

مدرسه پسرانه شهید نوری که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نوری دارای کد 11459001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نوری : خ دهم فروردین بعدازم امام حسن خیابان شاه آبادی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شیخ انصاری 1

مدرسه پسرانه شیخ انصاری 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ انصاری 1 دارای کد 11447509 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ انصاری 1 : خ پیروزی م 13آبان خیابان افراسیابی کوچه طاهری پلاک 45.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی شیخ جوادخراسانی

مدرسه پسرانه شیخ جوادخراسانی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شیخ جوادخراسانی دارای کد 11403822 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شیخ جوادخراسانی : خیابان دهم فروردین خیابان شهیدشهبازی پلاک 120.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه پسرانه صالحین که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین دارای کد 11436606 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : اتوبان آهنگ خیابان میناچهارراه مینا.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی علامه مجلسی

مدرسه پسرانه علامه مجلسی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه مجلسی دارای کد 11429022 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه مجلسی : اتوبان محلاتی خیابان قیام کوچه شاهد4.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی فجر

مدرسه پسرانه فجر که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فجر دارای کد 11453709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فجر : اتوبان افسریه سه راه تختی شهرک فجر.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی گلشن

مدرسه پسرانه گلشن که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گلشن دارای کد 11404221 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گلشن : خ پیروزی خیابان شکوفه کوچه سرهنگ خداداد پلاک 12.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی گلشن 1

مدرسه پسرانه گلشن 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گلشن 1 دارای کد 11447701 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی گلشن 1 : خ پیروزی خیابان شکوفه کوچه سرهنگ خداداد پلاک 12.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی محراب

مدرسه پسرانه محراب که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محراب دارای کد 11448109 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی محراب : پل چهارم شمال پارک فتح.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مفید

مدرسه پسرانه مفید که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفید دارای کد 12621803 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مفید : خ پیروزی چهارصددستگاه چهارراه یاس کوچه صفوی پلاک 11.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مقداد

مدرسه پسرانه مقداد که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مقداد دارای کد 11458708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مقداد : پیروزی خیابان نبردکوچه شهیدسقائیان پلاک 32.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی مکتب علی

مدرسه پسرانه مکتب علی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب علی دارای کد 12622001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مکتب علی : پیروزی چهارصددستگاه اول شیخ الرئیس کوچه افشنه پلاک 10.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی منتظرالمهدی

مدرسه پسرانه منتظرالمهدی که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه منتظرالمهدی دارای کد 11403621 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی منتظرالمهدی : خ پیروزی - روبروی هتل نهاجا - جنب کوی شهید قلی زاده.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت

مدرسه پسرانه مهرولایت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرولایت دارای کد 11485405 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت : خیابان مقداد فلكه دوم كوچه كلاله جو - پلاک 21.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نورولایت

مدرسه پسرانه نورولایت که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورولایت دارای کد 11445801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نورولایت : اتوبان شهیدمحلاتی جنب مسجدشهداپ 56.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی هفده شهریور

مدرسه پسرانه هفده شهریور که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفده شهریور دارای کد 11405118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هفده شهریور : خ پیروزی چهارراه کوکاکولاجنب تعاونی منطقه 14.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران - مدرسه دولتی وحدت 1

مدرسه پسرانه وحدت 1 که در منطقه 14 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه وحدت 1 دارای کد 11404911 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی وحدت 1 : انتهای 20متری افسریه شهرک شهیدبهشتی.

 

آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 14 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: