مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی ابوذر1

مدرسه پسرانه ابوذر1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابوذر1 دارای کد 11600710 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابوذر1 : جوادیه 10متری اول کوچه شهیدبذلی پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 55643796

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع)

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع) دارای کد 11651408 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام جعفرصادق (ع) : علی آباد جنوبی خیابان فلاحتی خیابان خسرواحمدی.

 • شماره تلفن تماس: 55331155

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد (ع)

مدرسه پسرانه امام سجاد (ع) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (ع) دارای کد 11600816 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد (ع) : خزانه بخارائی خیابان شهیدپرستوئی کوچه عباسی پلاک 41.

 • شماره تلفن تماس: 55062411

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه هیات امنایی امید امام 1

مدرسه پسرانه امید امام 1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امید امام 1 دارای کد 11627008 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی امید امام 1 : یاغچی آباد خیابان شریعتی مجتمع آموزشی دکتر شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 55512710

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی امیدامام 2

مدرسه پسرانه امیدامام 2 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدامام 2 دارای کد 11600521 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدامام 2 : نازی آبادهزاردستگاه خیابان شهیدرحم خداشرفی (کوشا)پ 20.

 • شماره تلفن تماس: 55060444

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی آل احمد

مدرسه پسرانه آل احمد که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آل احمد دارای کد 11600414 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آل احمد : خیابان شوش  وحدت اسلامی جنب کوی کارمندان راه آهن پلاک 98.

 • شماره تلفن تماس: 55640630

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی بعثت

مدرسه پسرانه بعثت که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثت دارای کد 11601310 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بعثت : جوادیه 20متری کوچه شهیدجوادآقائی پلاک 18.

 • شماره تلفن تماس: 55643044

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی چنگیزپور پسران

مدرسه پسرانه چنگیزپور پسران که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه چنگیزپور پسران دارای کد 11627103 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی چنگیزپور پسران : باغ آذری 10متری شهیدزارعی پلاک 195.

 • شماره تلفن تماس: 55064542

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی حر 1

مدرسه پسرانه حر 1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حر 1 دارای کد 11601712 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حر 1 : نازی آبادخیابان شهیداکبرمشهدی مجتمع مسکونی کاج پلاک 394.

 • شماره تلفن تماس: 55060423

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه شاهد دکترجعفرشهید ی

مدرسه پسرانه دکترجعفرشهید ی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترجعفرشهید ی دارای کد 11654001 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد دکترجعفرشهید ی : خیابان شهید رجایی میدان چهارصد دستگاه  خیابان دكتر شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 55001398

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی سوم شعبان

مدرسه پسرانه سوم شعبان که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سوم شعبان دارای کد 11601818 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سوم شعبان : خیابان شهیدرجائی 18متری تختی نبش فلکه دوم پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55010805

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شریعتی

مدرسه پسرانه شریعتی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریعتی دارای کد 11600118 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شریعتی : شهیدرجائی ستاره مجتمع دکترشریعتی واحدشماره 4.

 • شماره تلفن تماس: 55001063

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شریعتی 3

مدرسه پسرانه شریعتی 3 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شریعتی 3 دارای کد 11612511 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شریعتی 3 : یاغچی آبادخ شریعتی مجتمع آموزشی شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 55013109

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه شاهد شهدای مکه

مدرسه پسرانه شهدای مکه که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای مکه دارای کد 100061992 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهدای مکه : خیابان شهیدرجایی خیابان ابریشم خیابان علی آبادشمالی پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 55054838

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید داود مجیدی

مدرسه پسرانه شهید داود مجیدی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید داود مجیدی دارای کد 11603219 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید داود مجیدی : خ شهیدرجائی خیابان ابریشم علی آبادشمالی پلاك 20.

 • شماره تلفن تماس: 55066488

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید ان اسلام

مدرسه پسرانه شهید ان اسلام که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ان اسلام دارای کد 11601913 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ان اسلام : خیابان فدائیان اسلام روبروی بیمارستان مهدیه نبش ک27پ 444.

 • شماره تلفن تماس: 55062570

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید ایوب حسن زاده

مدرسه پسرانه شهید ایوب حسن زاده که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ایوب حسن زاده دارای کد 11602418 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ایوب حسن زاده : یاغچی آبادخیابان بهمنیارکوچه شهیدشاهمرادی پلاک 259.

 • شماره تلفن تماس: 55011344

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی

مدرسه پسرانه شهید بهشتی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 11602217 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی : جوادیه انتهای سکوی نظامی اول 20متری.

 • شماره تلفن تماس: 55647115

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید دستواره

مدرسه پسرانه شهید دستواره که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دستواره دارای کد 11603314 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دستواره : علی آبادجنوبی بلوار شهیددستواره کوچه شهیدملاولیئی پلاک 38.

 • شماره تلفن تماس: 55351640

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید سیدعباس صفوی

مدرسه پسرانه شهید سیدعباس صفوی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سیدعباس صفوی دارای کد 11602915 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سیدعباس صفوی : خیابان شهیدرجائی ایستگاه بانک خیابان هاجری کوچه ساری عبدالهی پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 55088331

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی شهید صدوقی

مدرسه پسرانه شهید صدوقی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صدوقی دارای کد 11602714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صدوقی : نازی آبادخ شهیداکبرمشهدی کوچه شهیدعلی مددی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55349261

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی صادقین 1

مدرسه پسرانه صادقین 1 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صادقین 1 دارای کد 11627401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صادقین 1 : فلکه سوم خزانه روبروی مسجدفاطمیه پلاک 254.

 • شماره تلفن تماس: 55051239

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی صادقین 2

مدرسه پسرانه صادقین 2 که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صادقین 2 دارای کد 11603927 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی صادقین 2 : خزانه بخارائی فلکه چهارم خیابان جمشید سید.

 • شماره تلفن تماس: 55060802

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صبح دانش (دبستان )

مدرسه پسرانه صبح دانش (دبستان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صبح دانش (دبستان ) دارای کد 11652505 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صبح دانش (دبستان ) : خ شهید رجایی - پایین تر از میدان بهشت خیابان شهید صیادی جنب فروشگاه اتکا.

 • شماره تلفن تماس: 55032399

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مالک اشتر

مدرسه پسرانه مالک اشتر که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مالک اشتر دارای کد 11603411 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مالک اشتر : خیابان شهیدرجائی ایستگاه بانک میدان فتوحی پلاک 12.

 • شماره تلفن تماس: 55088624

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی مجتمع حاج بابایی

مدرسه پسرانه مجتمع حاج بابایی که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مجتمع حاج بابایی دارای کد 12646805 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مجتمع حاج بابایی : فلکه چهارم خزانه بین سوم وچهارم - کوچه یاری ـ پلاك 1.

 • شماره تلفن تماس: 55324600

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی معصومی لاری

مدرسه پسرانه معصومی لاری که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معصومی لاری دارای کد 11638801 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معصومی لاری : فلکه چهارم خزانه شهرک بعثت خیابان شهید حیدری روبه روی مجتمع قائم.

 • شماره تلفن تماس: 55063822

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی معلم

مدرسه پسرانه معلم که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم دارای کد 11612615 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معلم : نازی آبادخ شهیدعراقی کوچه شهیدفعال مکرمی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 55317836

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهررضا (دبستان )

مدرسه پسرانه مهررضا (دبستان ) که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهررضا (دبستان ) دارای کد 11652304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهررضا (دبستان ) : نازی آبادخیابان شهیدرجایی میدان بهشت جنب مسد پلاک1 - 413.

 • شماره تلفن تماس: 55028884

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران - مدرسه دولتی هابیل

مدرسه پسرانه هابیل که در منطقه 16 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هابیل دارای کد 11603811 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هابیل : جوادیه 10متری دوم کوچه شهیدرحمانی پرست پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 55683247

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه 16 تهران,آدرس مدارس منطقه شانزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 16 تهران,لیست مدارس منطقه شانزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 16 تهران,معرفی مدارس منطقه شانزده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 16 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: