مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(17 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران,آدرس مدارس منطقه 17 تهران,آدرس مدارس منطقه هفده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 17 تهران,لیست مدارس منطقه هفده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 17 تهران,معرفی مدارس منطقه هفده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی اكبرحق شناس

مدرسه پسرانه اكبرحق شناس که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اكبرحق شناس دارای کد 100040664 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اكبرحق شناس : خ ابوذرخ ش رزاقی پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55139830

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی امام علی ع

مدرسه پسرانه امام علی ع که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی ع دارای کد 11725601 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام علی ع : خ سجادجنوبی کوچه ش میرزائی پلاک 80.

 • شماره تلفن تماس: 55705142

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی امین

مدرسه پسرانه امین که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امین دارای کد 11725506 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امین : سه راه آذری خیابان ش محمدی نیاپ ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 66626262

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایران

مدرسه پسرانه ایران که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایران دارای کد 11717408 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایران : خ ابوذرخ ش عیوض خانی م گلچین پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55131610

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی پیام اسلام

مدرسه پسرانه پیام اسلام که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام اسلام دارای کد 11724504 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیام اسلام : خ عبیدزاکانی خیابان ش مهدوی پلاک ث.

 • شماره تلفن تماس: 55709105

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی جهاد

مدرسه پسرانه جهاد که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهاد دارای کد 11709711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جهاد : خ زمزم خیابان جهادک ش طباطبائی پلاک ث 1736 - 1735 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 55825912

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی حضرت علی اصغر (ع)

مدرسه پسرانه حضرت علی اصغر (ع) که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت علی اصغر (ع) دارای کد 100012613 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت علی اصغر (ع) : خ قزوین خیابان شیدایی خیابان عارف قزوینی کوچه ش قارلقی پلاک ث 1949.

 • شماره تلفن تماس: 55702220

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی رسالت

مدرسه پسرانه رسالت که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رسالت دارای کد 100062016 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رسالت : خ عبیدزاکانی خیابان ش مهدوی پلاک ث.

 • شماره تلفن تماس: 55708001

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه هیات امنایی شرفی

مدرسه پسرانه شرفی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شرفی دارای کد 11731801 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شرفی : م بهاران خیابان ش عسگری جنب فروشگاه شهروندپ ث 548 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 66239090

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید اصانلو

مدرسه پسرانه شهید اصانلو که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید اصانلو دارای کد 11739501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید اصانلو : م ابوذرخ ش فراهانی پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55142085

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید قاسمی

مدرسه پسرانه شهید قاسمی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید قاسمی دارای کد 11700916 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید قاسمی : خ امین الملك خیابان ش فریدون احمدی كوچه حسینیه پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 55137247

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید نامجو

مدرسه پسرانه شهید نامجو که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید نامجو دارای کد 11729101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید نامجو : خ ابوذرخ شهسوار شمالی پلاک ث.

 • شماره تلفن تماس: 55702924

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید طبائی

مدرسه پسرانه شهید طبائی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید طبائی دارای کد 11738804 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید طبائی : خ سجادجنوبی کوچه ش آسیاورپ ث 200 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 66225982

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید عزیزی

مدرسه پسرانه شهید عزیزی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عزیزی دارای کد 11735703 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید عزیزی : خ ابوذرخ ش فتحی کوچه عابدینی پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55708158

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی شهید علی نوران

مدرسه پسرانه شهید علی نوران که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید علی نوران دارای کد 11739203 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید علی نوران : م بهاران وصفناردخ ش رمضانی پلاک ث 39 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 66221970

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید فیروزیان

مدرسه پسرانه شهید فیروزیان که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید فیروزیان دارای کد 11742503 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید فیروزیان : م ابوذرخ ش فراهانی پلاک ث 22727 - 22726.

 • شماره تلفن تماس: 55708090

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید موسوی

مدرسه پسرانه شهید موسوی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید موسوی دارای کد 11738603 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید موسوی : خ سجادجنوبی کوچه ش آسیاورپ ث 200 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 66238707

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی فارابی

مدرسه پسرانه فارابی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فارابی دارای کد 11724705 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فارابی : خ امین الملک خیابان ش مهمان نوازان کوچه ش کوچکی پلاک ث 2369.

 • شماره تلفن تماس: 55707055

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی فردوسی

مدرسه پسرانه فردوسی که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوسی دارای کد 11700611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوسی : خ زمزم سه راه زمزم کوچه ش فیروزی پلاک ث 24466 - 24451 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 55824342

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی معرفت

مدرسه پسرانه معرفت که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معرفت دارای کد 11722301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معرفت : خ سجادجنوبی کوچه ش کیانی پلاک ث 27605 - 3.

 • شماره تلفن تماس: 66306050

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه شاهد میثم

مدرسه پسرانه میثم که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم دارای کد 11701516 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد میثم : خ قزوین خیابان ش شیدایی خیابان عارف کوچه ش قارلقی پلاک ث 1949.

 • شماره تلفن تماس: 55752223

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی نونهالان اسلام

مدرسه پسرانه نونهالان اسلام که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نونهالان اسلام دارای کد 11701611 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نونهالان اسلام : خ سجادشمالی کوچه ش ابوالحسن زاده پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 66220294

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی ولایت فقیه

مدرسه پسرانه ولایت فقیه که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولایت فقیه دارای کد 11701717 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ولایت فقیه : نواب خیابان هلال احمرجنب فروشگاه قدس پلاک ث 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55644864

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران - مدرسه دولتی یادگار امام

مدرسه پسرانه یادگار امام که در منطقه 17 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یادگار امام دارای کد 11735301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یادگار امام : خ ابوذرخ ش فتحی پلاک ث 20863 - 20860 - 2398.

 • شماره تلفن تماس: 55706695

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران,آدرس مدارس منطقه 17 تهران,آدرس مدارس منطقه هفده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 17 تهران,لیست مدارس منطقه هفده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 17 تهران,معرفی مدارس منطقه هفده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 17 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: