مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(4 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ابن سینا

مدرسه پسرانه ابن سینا که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابن سینا دارای کد 11846706 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ابن سینا : جاده قدیمکرج شادآباد15متری دوم شمالی پلاک 27.

 • شماره تلفن تماس: 66803619

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه هیات امنایی امام جعفرصادق (ع)

مدرسه پسرانه امام جعفرصادق (ع) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام جعفرصادق (ع) دارای کد 11814703 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی امام جعفرصادق (ع) : بلوار معلم مجتمع انقلاب اسلامی روبروی شهرک صاحب الزمان.

 • شماره تلفن تماس: 66248547

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امام حسن عسگری (ع) ابتدائی

مدرسه پسرانه امام حسن عسگری (ع) ابتدائی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن عسگری (ع) ابتدائی دارای کد 11809716 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسن عسگری (ع) ابتدائی : یافت ابادشهرک صاحب الزمان خیابان نیکملکی.

 • شماره تلفن تماس: 66211222

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب 1

مدرسه پسرانه امیدانقلاب 1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب 1 دارای کد 15409106 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب 1 : خلیج ابوسعید شرقی خیابان حسینی.

 • شماره تلفن تماس: 66263616

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی امیرکبیر

مدرسه پسرانه امیرکبیر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیرکبیر دارای کد 11858008 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیرکبیر : جاده قدیم کرج شهرک سیناخ خلیج کوچه 22الف.

 • شماره تلفن تماس: 66250745

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی اندیشه

مدرسه پسرانه اندیشه که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه دارای کد 11844501 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اندیشه : خ سجاد جنوبی خیابان منصور عمرانی.

 • شماره تلفن تماس: 66227869

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ایثارگران

مدرسه پسرانه ایثارگران که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ایثارگران دارای کد 11810411 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ایثارگران : شهرک ولی عصر - خیابان حیدری جنوبی کوچه درختی پلاک 79.

 • شماره تلفن تماس: 66222133

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی آزادگان ابتدائی (1)

مدرسه پسرانه آزادگان ابتدائی (1) که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان ابتدائی (1) دارای کد 11854709 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان ابتدائی (1) : یافت آبادمیدان القدیرجنب مسجد.

 • شماره تلفن تماس: 66807274

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی بقیه اله

مدرسه پسرانه بقیه اله که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بقیه اله دارای کد 15820502 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بقیه اله : خلیج مرکزی خیابان برادران حیدری.

 • شماره تلفن تماس: 66185396

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی تربیت

مدرسه پسرانه تربیت که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تربیت دارای کد 15672001 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تربیت : خلیج شهرک سینا خیابان فربت كوچه مدرسه دبستان تربیت.

 • شماره تلفن تماس: 66250950

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی تهذیب "پسران "

مدرسه پسرانه تهذیب "پسران " که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تهذیب "پسران " دارای کد 11800212 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تهذیب "پسران " : شادآباد - شهرک سعیدآبادروبروی مسجد.

 • شماره تلفن تماس: 66806336

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی حضرت علی اصغر

مدرسه پسرانه حضرت علی اصغر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت علی اصغر دارای کد 11813119 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حضرت علی اصغر : شهرک ولی عصرخ سپیده جنوبی خیابان پژاند.

 • شماره تلفن تماس: 66201881

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی دکتر قریب

مدرسه پسرانه دکتر قریب که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکتر قریب دارای کد 100061312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکتر قریب : شادآباد - 15متری خیابان شهید وثوقی - پلاک 47 - دبستان دکتر قریب.

 • شماره تلفن تماس: 66793525

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی دهخدا

مدرسه پسرانه دهخدا که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دهخدا دارای کد 100061313 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دهخدا : ولیعصر - خیابان طالقانی - خیابان حمیدی.

 • شماره تلفن تماس: 66224377

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی ذاکرین

مدرسه پسرانه ذاکرین که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ذاکرین دارای کد 11810324 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ذاکرین : یافت آبادایستگاه مدرسه مجتمع آموزش انقلاب اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 66238057

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راهیان نور

مدرسه پسرانه راهیان نور که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راهیان نور دارای کد 11815007 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راهیان نور : یافت ابادخ شهیدزندیه پلاک 31.

 • شماره تلفن تماس: 66809327

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سلمان فارسی

مدرسه پسرانه سلمان فارسی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان فارسی دارای کد 11800711 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سلمان فارسی : یافت ابادخ مصطفی هاشم خیابان پژوتن کوچه آلاله هشتم پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 66809336

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی سلمان فارسی 2

مدرسه پسرانه سلمان فارسی 2 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان فارسی 2 دارای کد 11800721 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سلمان فارسی 2 : یافت ابادخ مصطفی هاشم خیابان پژوتن کوچه آلاله هشتم.

 • شماره تلفن تماس: 66809336

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید مرتضی مطهری

مدرسه پسرانه شهید مرتضی مطهری که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مرتضی مطهری دارای کد 100036156 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مرتضی مطهری : شادآباد - كوی هفده شهریور - 15متری اول - روبروی پارک 17 شهریور.

 • شماره تلفن تماس: 66390800

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید مصطفی احمدی روشن

مدرسه پسرانه شهید مصطفی احمدی روشن که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفی احمدی روشن دارای کد 100061311 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مصطفی احمدی روشن : بلوار معلم - م معلم - روبروی درب اصلی پارك قائم.

 • شماره تلفن تماس: 66328957

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید بهشتی "پسران "

مدرسه پسرانه شهید بهشتی "پسران " که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی "پسران " دارای کد 11800614 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهشتی "پسران " : چهارراه یافت ابادبلوار معلم.

 • شماره تلفن تماس: 66681188

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه شاهد شهید حاج علیرضاقدمی

مدرسه پسرانه شهید حاج علیرضاقدمی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حاج علیرضاقدمی دارای کد 11802417 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید حاج علیرضاقدمی : بلواریافت ابادمجتمع اموزشی انقلاب اسلامی.

 • شماره تلفن تماس: 66238055

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید صدوقی "پسران "

مدرسه پسرانه شهید صدوقی "پسران " که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صدوقی "پسران " دارای کد 11801415 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صدوقی "پسران " : یافت ابادشهرک امام خمینی جنب پارک ارکیده.

 • شماره تلفن تماس: 66227862

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید عاشقلو

مدرسه پسرانه شهید عاشقلو که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عاشقلو دارای کد 11801510 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید عاشقلو : شهرک ولی عصرخ سپیده شمالی - خیابان بنایی.

 • شماره تلفن تماس: 66224442

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید علی امینی

مدرسه پسرانه شهید علی امینی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید علی امینی دارای کد 11802512 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید علی امینی : یافت ابادابراهیم ابادخ سیدجمال الدین اسدابادی کوی شریعتی.

 • شماره تلفن تماس: 66808264

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید قدوسی 1

مدرسه پسرانه شهید قدوسی 1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید قدوسی 1 دارای کد 11802311 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید قدوسی 1 : میدان معلم خیابان تختی جنب درمانگاه فرهنگیان.

 • شماره تلفن تماس: 66698242

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید محمدحسین خرم نژاد

مدرسه پسرانه شهید محمدحسین خرم نژاد که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمدحسین خرم نژاد دارای کد 11853400 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید محمدحسین خرم نژاد : جاده ساوه روبرسه راه فلاح جنب اداره آپ م 18.

 • شماره تلفن تماس: 66302006

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی 1

مدرسه پسرانه شهید مصطفی خمینی 1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفی خمینی 1 دارای کد 11802713 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی 1 : شهرک ولیعصر - حیدری شمالی - انتهای 18متری یاسرپ 66.

 • شماره تلفن تماس: 66225811

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی 2

مدرسه پسرانه شهید مصطفی خمینی 2 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفی خمینی 2 دارای کد 11802723 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مصطفی خمینی 2 : شهرک ولیعصر - حیدری شمالی - انتهای 18متری یاسر.

 • شماره تلفن تماس: 66225811

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی طالقانی

مدرسه پسرانه طالقانی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طالقانی دارای کد 11801817 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طالقانی : شادآباد15متری سوم جنوبی کوچه بناابادی.

 • شماره تلفن تماس: 66802897

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی علامه امینی

مدرسه پسرانه علامه امینی که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علامه امینی دارای کد 11823602 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی علامه امینی : شهرک ولی عصرخ یاران خیابان سپیده جنوبی کوچه وفایی نژاد.

 • شماره تلفن تماس: 66225771

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی عمار

مدرسه پسرانه عمار که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عمار دارای کد 11802618 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عمار : شهرک ولی عصرکوی زاهدی 20متری سجادی جاول خیابان عمرانی.

 • شماره تلفن تماس: 66230398

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مالک اشتر

مدرسه پسرانه مالک اشتر که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مالک اشتر دارای کد 11802110 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مالک اشتر : کوی حسینی - فردوس - خیابان امام زمان.

 • شماره تلفن تماس: 66642050

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی مسعودانصاری

مدرسه پسرانه مسعودانصاری که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مسعودانصاری دارای کد 11800117 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مسعودانصاری : شادآباد خیابان شهید علی پورپ 1.

 • شماره تلفن تماس: 66809763

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مکتب الصادق

مدرسه پسرانه مکتب الصادق که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الصادق دارای کد 100066153 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مکتب الصادق : شهرک صاحب الزمان خیابان آتش بار کوچه شهید نوروزی پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 66249609

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی میثم

مدرسه پسرانه میثم که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم دارای کد 11823708 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میثم : میدان معلم بلوار مدائن خیابان شهیدبیگلو - پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 66657686

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران - مدرسه دولتی نجم 1

مدرسه پسرانه نجم 1 که در منطقه 18 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نجم 1 دارای کد 15410804 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نجم 1 : جاده قدیم کرج خیابان خلیج انتهای خلیج روبروی کارخانه آسفالت کوچه یاسر.

 • شماره تلفن تماس: 66263558

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه 18 تهران,آدرس مدارس منطقه هجده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 18 تهران,لیست مدارس منطقه هجده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 18 تهران,معرفی مدارس منطقه هجده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 18 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: