مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی ابن سینا1

مدرسه پسرانه ابن سینا1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابن سینا1 دارای کد 11932305 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابن سینا1 : شکوفه - خیابان انقلاب نرسیده به مخابرات شهیدخوش قدم.

 • شماره تلفن تماس: 55825907

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی استقلال

مدرسه پسرانه استقلال که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استقلال دارای کد 13312607 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استقلال : اتوبان آزادگان بعدازمیدان جهاد روستای مرتضی گرد.

 • شماره تلفن تماس: 55192995

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی استقلال

مدرسه پسرانه استقلال که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استقلال دارای کد 100012739 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استقلال : اتوبان آزادگان بعداز پل شهید کاظمی روستای مرتضی گرد کوچه 6.

 • شماره تلفن تماس: 55192995

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی اشرفی اصفهانی

مدرسه پسرانه اشرفی اصفهانی که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اشرفی اصفهانی دارای کد 11940202 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اشرفی اصفهانی : خانی آبادنو - خیابان میثاق - خیابان شقایق - نبش كوچه نیلوفر.

 • شماره تلفن تماس: 55516700

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی الغدیردوم

مدرسه پسرانه الغدیردوم که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه الغدیردوم دارای کد 11908327 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی الغدیردوم : نعمت آباد - شهرک احمدیه - خیابان صبح امروز .

 • شماره تلفن تماس: 55832604

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی آزادگان اسلام 2

مدرسه پسرانه آزادگان اسلام 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آزادگان اسلام 2 دارای کد 11900322 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آزادگان اسلام 2 : خ شهیدشریفی (دولت خان پائین ).

 • شماره تلفن تماس: 55875419

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیام امام جواد

مدرسه پسرانه پیام امام جواد که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیام امام جواد دارای کد 100039389 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیام امام جواد : خ بهمنیار خیابان آموزگا پلاک 38.

 • شماره تلفن تماس: 55017990

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی تشیع

مدرسه پسرانه تشیع که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه تشیع دارای کد 11913304 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی تشیع : جنب اداره آموزش وپرورش.

 • شماره تلفن تماس: 55003170

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی جهاداول

مدرسه پسرانه جهاداول که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهاداول دارای کد 11900418 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی جهاداول : شکوفه - خیابان شهیدزنهاری.

 • شماره تلفن تماس: 55825535

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی حداد1

مدرسه پسرانه حداد1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حداد1 دارای کد 11907918 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی حداد1 : ته خطنازی آبادخ بهمنیار شهرک فرهنگیان کوچه مدرسه.

 • شماره تلفن تماس: 55005343

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی خیرآبادی 1

مدرسه پسرانه خیرآبادی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه خیرآبادی 1 دارای کد 11912905 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی خیرآبادی 1 : دولتخواه خیابان شهید برادران شکری کوچه 11.

 • شماره تلفن تماس: 55820051

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه غیرانتفاعی راه ایمان

مدرسه پسرانه راه ایمان که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه ایمان دارای کد 11936503 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی راه ایمان : خانی آباد - سه راه شریعتی خیابان شهید صمد ی كوچه 52 پلاك 2.

 • شماره تلفن تماس: 55029945

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی زندی نیا

مدرسه پسرانه زندی نیا که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه زندی نیا دارای کد 100049030 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی زندی نیا : نعمتآباد خیابان جانباز مدرسه زندی نیا.

 • شماره تلفن تماس: 55833727

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهدای گلریز

مدرسه پسرانه شهدای گلریز که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای گلریز دارای کد 100006002 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای گلریز : اتوبان آزادگان - پل سردار كاظمی - اول اتوبان قم شهرك گلریز.

 • شماره تلفن تماس: 55192772

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید شرافتی

مدرسه پسرانه شهید شرافتی که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شرافتی دارای کد 13311309 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شرافتی : اتوبان بهشت زهراشهرک رسالت خیابان صنیع خانی کوچه مالمیرپ 5.

 • شماره تلفن تماس: 55003935

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید هاشمی نژاد

مدرسه پسرانه شهید هاشمی نژاد که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید هاشمی نژاد دارای کد 11913209 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید هاشمی نژاد : خانی آبادنو - ایستگاه حسنی - روبروی کوچه 65.

 • شماره تلفن تماس: 55005368

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید امامی 2

مدرسه پسرانه شهید امامی 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید امامی 2 دارای کد 11902125 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید امامی 2 : عبدل آباد - خیابان لقمان جنب ایستگاه.

 • شماره تلفن تماس: 55872030

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید دستغیب 1

مدرسه پسرانه شهید دستغیب 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دستغیب 1 دارای کد 11900915 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دستغیب 1 : خانی ابادنو مجتمع 7تیرخیابان میثاق روبروی پارک 22بهمن در.

 • شماره تلفن تماس:

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید رابعی 1

مدرسه پسرانه شهید رابعی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رابعی 1 دارای کد 11915805 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رابعی 1 : شهرک شریعتی خیابان صمدی نرسیده به پارک 22بهمن دبستان رابعی 1.

 • شماره تلفن تماس: 55006970

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید رجبی 1

مدرسه پسرانه شهید رجبی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجبی 1 دارای کد 11935607 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رجبی 1 : خ شکوفه (عبدل آباد)خ بخشنده انتهای خیابان بخشایش.

 • شماره تلفن تماس: 55869292

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید رحمانی 2

مدرسه پسرانه شهید رحمانی 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رحمانی 2 دارای کد 11918303 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رحمانی 2 : خانی آبادنو - کوچه 24.

 • شماره تلفن تماس: 55005677

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید سالاری 2

مدرسه پسرانه شهید سالاری 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سالاری 2 دارای کد 11920104 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سالاری 2 : شهرک شریعتی - 16متری شهیدیعقوبی.

 • شماره تلفن تماس: 55878303

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید صادقی 2

مدرسه پسرانه شهید صادقی 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صادقی 2 دارای کد 11920707 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صادقی 2 : خانی آبادنو - خیابان میثاق - بین کوچه 9و11.

 • شماره تلفن تماس: 55011353

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید غفاری 1

مدرسه پسرانه شهید غفاری 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید غفاری 1 دارای کد 11901113 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید غفاری 1 : ابتدای خیابان ماهان روبروی پارک الهی.

 • شماره تلفن تماس: 55824446

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید کرکچی 1

مدرسه پسرانه شهید کرکچی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کرکچی 1 دارای کد 11936704 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کرکچی 1 : خانی آبادنو - خیابان میثاق - خیابان شهیدنصیرزاده.

 • شماره تلفن تماس: 55030562

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی شهید هیدخ 1

مدرسه پسرانه شهید هیدخ 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید هیدخ 1 دارای کد 11901610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید هیدخ 1 : نعمت آباد - خیابان طالقانی - کوچه مینو.

 • شماره تلفن تماس: 55834666

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی فردوسی

مدرسه پسرانه فردوسی که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوسی دارای کد 13362101 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوسی : اتوبان بهشت زهراصالح آبادغربی خیابان شهیدکلهرخ شهیدخرسند.

 • شماره تلفن تماس: 55006768

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه شاهد کوثر 1

مدرسه پسرانه کوثر 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کوثر 1 دارای کد 11903711 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد کوثر 1 : تهران - یاغچی ابادخ بهینارکوچه دانش دبستان شاهدکوثر.

 • شماره تلفن تماس: 55013828

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی محمدکیهانی 1

مدرسه پسرانه محمدکیهانی 1 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمدکیهانی 1 دارای کد 11937706 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محمدکیهانی 1 : نعمت آباد - خیابان طالقانی کوچه 18.

 • شماره تلفن تماس: 55838811

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مكتب الرضا (ع) 2

مدرسه پسرانه مكتب الرضا (ع) 2 که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مكتب الرضا (ع) 2 دارای کد 100012843 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مكتب الرضا (ع) 2 : خ شهید لطیفی - كوچه بامداد پلاك 11.

 • شماره تلفن تماس: 55504021

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه دولتی مهرطلبان

مدرسه پسرانه مهرطلبان که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرطلبان دارای کد 12622403 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مهرطلبان : ابتدای عبدل آباد20متری انقلاب گل آرا.

 • شماره تلفن تماس: 55825873

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نور فرهنگ

مدرسه پسرانه نور فرهنگ که در منطقه 19 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نور فرهنگ دارای کد 100044008 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نور فرهنگ : خ مهران شمالی - پل جوانه - کوچه یكم - پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 55824424

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه 19 تهران,آدرس مدارس منطقه نوزده تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 19 تهران,لیست مدارس منطقه نوزده تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 19 تهران,معرفی مدارس منطقه نوزده تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 19 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: