مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آداب

مدرسه پسرانه آداب که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آداب دارای کد 10376805 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آداب : خ شریعتی بالاترازمیردامادایستگاه میناکوچه دشواری پلاک 25.

 • شماره تلفن تماس: 22872160

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پارسا

مدرسه پسرانه پارسا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پارسا دارای کد 10345000 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پارسا : خ شریعتی خیابان ش کدوئی پلاک 29.

 • شماره تلفن تماس: 22606079

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی پردیس

مدرسه پسرانه پردیس که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پردیس دارای کد 100030871 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پردیس : خیابان شریعتی بالاتر از دولت روبروی سینما فرهنگ.

 • شماره تلفن تماس: 22009839

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پژوهش

مدرسه پسرانه پژوهش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پژوهش دارای کد 10390204 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پژوهش : خیابان پاسداران بالاترازسه راه ضرابخانه نبش نیستان دوم.

 • شماره تلفن تماس: 22883124

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پند

مدرسه پسرانه پند که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پند دارای کد 10316415 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پند : خیابان شیخ بهایی ش میدان شیخ بهایی. کوچه انصاری آزاد. پلاک 7.

 • شماره تلفن تماس: 88617199

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیروز

مدرسه پسرانه پیروز که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیروز دارای کد 100064312 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیروز : اتوبان صدر - بعداز بلواركاوه - میدان پیروز - ابتدای خیابان شهید عرفاتی - ژلاك12.

 • شماره تلفن تماس: 22572851

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پیوند صدرا

مدرسه پسرانه پیوند صدرا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیوند صدرا دارای کد 100070072 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پیوند صدرا : خ شریعتی - خیابان ظفر - خیابان گوی آبادی - خیابان شاهین.

 • شماره تلفن تماس: 22222220

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی توسعه

مدرسه پسرانه توسعه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توسعه دارای کد 100037884 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی توسعه : خ سئول - نرسیده به پل شهید چمران - ضلع غربی نمایشگاه بین المللی -.

 • شماره تلفن تماس: 22014430

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه

مدرسه پسرانه ثامن الائمه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ثامن الائمه دارای کد 100071400 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ثامن الائمه : خ شهید کلاهدوز - چهاراه قنات - راهنمایی ثامن الائمه(ع).

 • شماره تلفن تماس: 22570369

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی جهان آراء

مدرسه پسرانه جهان آراء که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه جهان آراء دارای کد 12874801 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی جهان آراء : خ دولت - خیابان دیباجی جنوبی - خیابان عرفاتی - پلاک 28.

 • شماره تلفن تماس: 22542769

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حامد

مدرسه پسرانه حامد که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حامد دارای کد 100071692 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حامد : خ شریعتی خیابان شهید كلاهدوز کوچه شهید عراقی کوچه یزدی پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 22645042

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی حضرت امیر (ع)

مدرسه پسرانه حضرت امیر (ع) که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه حضرت امیر (ع) دارای کد 10350600 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی حضرت امیر (ع) : خ شهید دستگردی - خیابان شهید کارگزار - خیابان پیوندی - پلاک 66.

 • شماره تلفن تماس: 22220099

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانش

مدرسه پسرانه دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانش دارای کد 100041010 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانش : خ دولت - اختیاریه جنوبی - کوچه خداجو - پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 22552803

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیر دولتی درخت دانش

مدرسه پسرانه درخت دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه درخت دانش دارای کد بوده و از نوع مدارس غیر دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیر دولتی درخت دانش : پاسداران – گلستان اول – بعد از مهدکودک نمونه تهران – پلاک ۵۴.

 • شماره تلفن تماس: ۲۲۵۸۷۹۹۵ – ۲۲۵۸۸۳۶۱

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی

مدرسه پسرانه دکترحسابی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترحسابی دارای کد 10362401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دکترحسابی : پاسداران - گل نبی - بعد از زمرد - پلاک 38.

 • شماره تلفن تماس: 22858301

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی دکترمحمود افشار

مدرسه پسرانه دکترمحمود افشار که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترمحمود افشار دارای کد 10300714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترمحمود افشار : خیابان ولی عصربالاترازمیدان ونک کوچه دامن افشار.

 • شماره تلفن تماس: 88772854

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دولت

مدرسه پسرانه دولت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دولت دارای کد 10320201 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دولت : خیابان شهید كلاهدوزخیابان دیباجی خیابان سنجابی پلاك48.

 • شماره تلفن تماس: 22595166

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی رازی

مدرسه پسرانه رازی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رازی دارای کد 10301515 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رازی : ولی عصربعدازمیردامادجنب بیمارستان ژاندارمری پلاک 555.

 • شماره تلفن تماس: 88771001

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی روزبه

مدرسه پسرانه روزبه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه روزبه دارای کد 10302813 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی روزبه : خ ونک خیابان شیخ بهائی شمالی کوچه دوازدهم پلاک 64.

 • شماره تلفن تماس: 88030051

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ره یافتگان

مدرسه پسرانه ره یافتگان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ره یافتگان دارای کد 10337706 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ره یافتگان : شهید دستگردی شهید آقازاده فر کوچه مهرداد پلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22924509

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سروش

مدرسه پسرانه سروش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش دارای کد 10302718 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سروش : خ یخچال خیابان ش حجت سوری خیابان ش یارمحمدی بن بست نامدارپلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 22549777

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سروش 3

مدرسه پسرانه سروش 3 که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش 3 دارای کد 100067637 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سروش 3 : شریعتی ـ خیابان یخچال ـ نبش شیدایی ـ پلاک 30.

 • شماره تلفن تماس: 22606665

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سروش هدایت

مدرسه پسرانه سروش هدایت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش هدایت دارای کد 10381707 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سروش هدایت : پاسداران نیستان هفتم ش رستوان شمالی نبش بن بست ناز پلاک 72.

 • شماره تلفن تماس: 22541937

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سروش2

مدرسه پسرانه سروش2 که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سروش2 دارای کد 100084623 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سروش2 : خیابان دروس - خیابان یارمحمدی - خیابان چیذری - پلاك 29.

 • شماره تلفن تماس: 22767311

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی سعادت

مدرسه پسرانه سعادت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سعادت دارای کد 100067636 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی سعادت : خ شریعتی - خیابان دولت - قبل از چهارراه قنات - پلاک 270.

 • شماره تلفن تماس: 22540757

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شرف

مدرسه پسرانه شرف که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شرف دارای کد 10301610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شرف : بزرگراه آیت اله صدر شهید قلندری کوچه یازدهم پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22604411

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید بهشتی

مدرسه پسرانه شهید بهشتی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 10300619 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید بهشتی : میرداماد - میدان مادر - خیابان بهروزخیابان سوم شرقی.

 • شماره تلفن تماس: 22221861

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید دانش

مدرسه پسرانه شهید دانش که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دانش دارای کد 10300312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دانش : خیابان شهیدکلاهدوزشهیدسنجابی کوچه مرفرشی پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 22541361

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی شهید شفائی

مدرسه پسرانه شهید شفائی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شفائی دارای کد 10394402 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شفائی : خ دولت خیابان دیباجی جنوبی خیابان شهیدتسلیمی خیابان شهید نماززاده.

 • شماره تلفن تماس: 22578080

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین

مدرسه پسرانه صالحین که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین دارای کد 10376202 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین : میدان پیروز منظریه جنوبی كوچه گل دوم پلاك 15.

 • شماره تلفن تماس: 22582960

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صالحین 2

مدرسه پسرانه صالحین 2 که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صالحین 2 دارای کد 10396501 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صالحین 2 : بزرگراه صدر میدان پیروز خیابان منظریه جنوبی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 22580113

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی عبدصالح

مدرسه پسرانه عبدصالح که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عبدصالح دارای کد 10390405 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی عبدصالح : خیابان میرداماد - جنوب میدان محسنی - کوچه مازیار - پلاک 9.

 • شماره تلفن تماس: 22276591

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی فردوسی

مدرسه پسرانه فردوسی که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فردوسی دارای کد 10393802 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فردوسی : خیابان شریعتی ایستگاه شهرداری کوچه سجاد پلاک 6.

 • شماره تلفن تماس: 22606617

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه شاهد فرزندان امام

مدرسه پسرانه فرزندان امام که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فرزندان امام دارای کد 10301811 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد فرزندان امام : خ ولی عصر خیابان نیایش جنب شهرک نور.

 • شماره تلفن تماس: 88058511

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه هیات امنایی قدس

مدرسه پسرانه قدس که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قدس دارای کد 10302011 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی قدس : سیدخندان - خیابان کاویان غربی - خیابان نیلگون - دبستان قدس.

 • شماره تلفن تماس: 22863866

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی کمیل

مدرسه پسرانه کمیل که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه کمیل دارای کد 10301716 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی کمیل : انتهای خیابان ونک مقابل دانشگاه الزهرا.

 • شماره تلفن تماس: 88037030

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی كیان علم

مدرسه پسرانه كیان علم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه كیان علم دارای کد 100074594 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی كیان علم : خ شریعتی نرسیده به چهارراه میردامادخ بهشت آساپ 6.

 • شماره تلفن تماس: 22864457

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی محسن

مدرسه پسرانه محسن که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محسن دارای کد 10376701 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی محسن : میدان اختیاریه خیابان شهیدعابدینی زاده پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 22552314

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی مریم

مدرسه پسرانه مریم که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مریم دارای کد 10302612 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مریم : خیابان میرداماد - خیابان شهیدآلن آبکار کوچه دهم پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 22229021

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مفید

مدرسه پسرانه مفید که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مفید دارای کد 100008705 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مفید : شریعتی پایین تراز حسینیه ارشاد خیابان کوشا خیابان وزیری پور کوچه شمشاد.

 • شماره تلفن تماس: 22223481

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ملت

مدرسه پسرانه ملت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ملت دارای کد 100026652 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ملت : جردن. خیابان کاج آبادی پلاک 81.

 • شماره تلفن تماس: 26215783

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نخبگان امیرکبیر

مدرسه پسرانه نخبگان امیرکبیر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نخبگان امیرکبیر دارای کد 10394804 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نخبگان امیرکبیر : خیابان آفریقا خیابان یزدان پناه پلاک 77.

 • شماره تلفن تماس: 88659021

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوآوران اندیشه

مدرسه پسرانه نوآوران اندیشه که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوآوران اندیشه دارای کد 10370804 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوآوران اندیشه : پاسداران بالاترازبرج سفیدخ حجت سوری میدان احتشامیه.

 • شماره تلفن تماس: 22546140

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نیکان

مدرسه پسرانه نیکان که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نیکان دارای کد 10348704 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نیکان : خ شریعتی خیابان یخچال خیابان شهیدوارسته پلاک 2.

 • شماره تلفن تماس: 22008811

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی والا

مدرسه پسرانه والا که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والا دارای کد 10390003 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی والا : خیابان ولی عصر(عج )چهارراه پارک وی کوچه خاکزادپلاک 44.

 • شماره تلفن تماس: 26210115

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی والعصر

مدرسه پسرانه والعصر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه والعصر دارای کد 10330608 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی والعصر : بزرگراه آفریقابلوار صباپلاک 21.

 • شماره تلفن تماس: 22053461

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ولی عصر

مدرسه پسرانه ولی عصر که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر دارای کد 10314411 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ولی عصر : خ شریعتی خیابان یخچال ش فکوریان چهارراه رفعت کوی مشایخی پلاک 16.

 • شماره تلفن تماس: 22606958

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران - مدرسه دولتی هدایت

مدرسه پسرانه هدایت که در منطقه 3 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدایت دارای کد 10302316 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هدایت : خ ش کلاهدوزچهارراه قنات خیابان حاج آقامیری خیابان بهیارپلاک 4.

 • شماره تلفن تماس: 22546429

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه 3 تهران,آدرس مدارس منطقه سه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 3 تهران,لیست مدارس منطقه سه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 3 تهران,معرفی مدارس منطقه سه تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب

مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما

برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید

این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب

حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 3 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: