مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران,آدرس مدارس منطقه 4 تهران,آدرس مدارس منطقه چهار تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 4 تهران,لیست مدارس منطقه چهار تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 4 تهران,معرفی مدارس منطقه چهار تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی احسان

مدرسه پسرانه احسان که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احسان دارای کد 100059401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی احسان : خیابان پاسداران ـ خیابان مكران جنوبی ـ كوچه توحیدی ـ پلاك 76.

  • شماره تلفن تماس: 22947880

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ادب

مدرسه پسرانه ادب که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ادب دارای کد 10453401 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ادب : لویزان خیابان فرشادی خیابان شهید شاهرضایی پلاک 44.

  • شماره تلفن تماس: 22931082

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی استادشهریار 1

مدرسه پسرانه استادشهریار 1 که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه استادشهریار 1 دارای کد 10416421 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی استادشهریار 1 : انتهای هنگام 35 متری استقلال کوی گلستان.

  • شماره تلفن تماس: 77388380

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی المهدی

مدرسه پسرانه المهدی که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه المهدی دارای کد 10451406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی المهدی : حکیمیه - خیابان - سازمان آب 15متری شیرازی پلاک 16.

  • شماره تلفن تماس: 77304488

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام حسین (ع)

مدرسه پسرانه امام حسین (ع) که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسین (ع) دارای کد 100084379 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام حسین (ع) : تهران خیابان شهید آیت خیابان فرجام بعداز خیابان 48 پلاك 880.

  • شماره تلفن تماس: 77800596

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی امام خمینی (ره ) 1

مدرسه پسرانه امام خمینی (ره ) 1 که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام خمینی (ره ) 1 دارای کد 10400317 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام خمینی (ره ) 1 : حکیمیه خیابان بهشت خیابان ارغوان.

  • شماره تلفن تماس: 77309091

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی امام علی (ع)

مدرسه پسرانه امام علی (ع) که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع) دارای کد 10471303 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام علی (ع) : لویزان - میدان حسین آباد - خیابان جوانشیرپلاک 35.

  • شماره تلفن تماس: 22951002

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه هیات امنایی امت 1

مدرسه پسرانه امت 1 که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امت 1 دارای کد 10448402 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی امت 1 : تهرانپارس خیابان عادل نبش 182غربی پلاک36.

  • شماره تلفن تماس: 77868036

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی امت 2

مدرسه پسرانه امت 2 که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امت 2 دارای کد 10448508 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امت 2 : تهرانپارس خیابان 182غربی نبش عادل پلاک 37.

  • شماره تلفن تماس: 77868036

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیدان

مدرسه پسرانه امیدان که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدان دارای کد 12879100 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیدان : خ - فرجام - میدان صد - خیابان 41 خیابان 36 شرقی پلاک 4.

  • شماره تلفن تماس: 77891883

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران - مدرسه دولتی امیدان فردا

مدرسه پسرانه امیدان فردا که در منطقه 4 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدان فردا دارای کد 12878003 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدان فردا : حکیمیه - انتهای اتوبان بابایی - شهرک امام خمینی

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 4 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: