مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد.

به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست. با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

/// شماره های تماس ///

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید).

مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران

 

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی 13آبان 1

مدرسه پسرانه 13آبان 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 13آبان 1 دارای کد 10501313 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی 13آبان 1 : بزرگراه اشرفی اصفهانی پونک گلزار1پلاک 37.

  • شماره تلفن تماس: 44404012

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ابرار2

مدرسه پسرانه ابرار2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ابرار2 دارای کد 10500618 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ابرار2 : صادقیه آیت اله اشرفی اصفهانی گلستان هشتم.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی ادب

مدرسه پسرانه ادب که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ادب دارای کد 10570401 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ادب : جنت آبادشمالی بهارستان 10انتهای کوچه.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی اسوه 1

مدرسه پسرانه اسوه 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اسوه 1 دارای کد 10579704 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اسوه 1 : انتهای بلوار فردوس بهارجنوبی جنب هنرستان مدرس.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه شاهد اشرفی اصفهانی

مدرسه پسرانه اشرفی اصفهانی که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اشرفی اصفهانی دارای کد 10501112 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد اشرفی اصفهانی : میدان ازادی شهرک اکباتان فاز3دبستان شاهداشرفی اصفهانی.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی اصغرحصارکی 2

مدرسه پسرانه اصغرحصارکی 2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اصغرحصارکی 2 دارای کد 10501218 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی اصغرحصارکی 2 : بلوار شهیداشرفی اصفهانی پونک حصارک.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام حسن عسکری 1

مدرسه پسرانه امام حسن عسکری 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسن عسکری 1 دارای کد 10501017 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام حسن عسکری 1 : بلوار فردوس نبش چهارراه شقایق.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام علی (ع)

مدرسه پسرانه امام علی (ع) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع) دارای کد 10521813 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام علی (ع) : فلکه دوم صادقیه بلوار فردوس - خیابان ابراهیمی شمالی کوچه سوم پلاک 10.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام علی (ع)

مدرسه پسرانه امام علی (ع) که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام علی (ع) دارای کد 12648301 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام علی (ع) : بلوار فردوس غرب لاله جنوبی بعدازشقایق.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امام موسی کاظم 2

مدرسه پسرانه امام موسی کاظم 2 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام موسی کاظم 2 دارای کد 10500713 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام موسی کاظم 2 : جنت آبادخیابان 20متری گلستان.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امید ایران

مدرسه پسرانه امید ایران که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امید ایران دارای کد 100039143 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امید ایران : آیت اله کاشانی پیامبر غربی بلوار مطهری کوچه پنجم شرقی پلاک 14.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امیداسلام 1

مدرسه پسرانه امیداسلام 1 که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیداسلام 1 دارای کد 10503116 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیداسلام 1 : دهکده المپیک مجتمع شهرک لاله *.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امیدان آینده

مدرسه پسرانه امیدان آینده که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدان آینده دارای کد 10560003 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امیدان آینده : شهرک راه آهن خیابان امیرکبیربعدازبانک تجارت *.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی امین

مدرسه پسرانه امین که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امین دارای کد 10580006 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امین : پونک جاده حصارک خیابان فکوری خیابان چمران.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آرمان دانش

مدرسه پسرانه آرمان دانش که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آرمان دانش دارای کد 100033246 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آرمان دانش : شهرک گلستان - میدان اتریش - یاس نهم - پلاک 44.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران - مدرسه دولتی آرهاشم

مدرسه پسرانه آرهاشم که در منطقه 5 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آرهاشم دارای کد 10580503 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی آرهاشم : خ شاهین شمالی 35متری گلستان خیابان دوم شمالی کوچه دوم.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 5 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: