مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(36 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام حسین (ع)

مدرسه پسرانه امام حسین (ع) که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام حسین (ع) دارای کد 10637509 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام حسین (ع) : خیابان ١٦ آذر - بعد از خیابان نصرت - كوچه رهنما پلاك 7.

 • شماره تلفن تماس: 66481338-66568000

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی اندیشه 2

مدرسه پسرانه اندیشه 2 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه اندیشه 2 دارای کد 10601711 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی اندیشه 2 : خیابان کردستان خیابان 21.

 • شماره تلفن تماس: 88002320

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی بشارت موعود

مدرسه پسرانه بشارت موعود که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بشارت موعود دارای کد 100059682 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی بشارت موعود : خیابان كارگرشمالی خیابان هفتم پلاك 25.

 • شماره تلفن تماس: 88005321

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی پانزده خرداد

مدرسه پسرانه پانزده خرداد که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پانزده خرداد دارای کد 10601318 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پانزده خرداد : فلسطین شمالی کوچه شهید مرتضی زاده پلاك 12.

 • شماره تلفن تماس: 88963040

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی پویش

مدرسه پسرانه پویش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پویش دارای کد 10617506 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی پویش : یوسف آباد خیابان جهان آرا خیابان 35 مدبر.

 • شماره تلفن تماس: 88639312

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی پیک هنر

مدرسه پسرانه پیک هنر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیک هنر دارای کد 10600210 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیک هنر : یوسف آباد خیابان خیابان سیدجمال الدین خیابان 44 غربی پلاك 2.

 • شماره تلفن تماس: 88038549

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی راه دانش

مدرسه پسرانه راه دانش که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه راه دانش دارای کد 10601212 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی راه دانش : سیدجمال الدین اسدابادی خیابان بیستم پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 88716711

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی شاه علی

مدرسه پسرانه شاه علی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شاه علی دارای کد 100008673 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شاه علی : خ مطهری خیابان میرزای شیرازی - نرسیده به خیابان شهید بهشتی.

 • شماره تلفن تماس: 88105330

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شعبانیه

مدرسه پسرانه شعبانیه که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شعبانیه دارای کد 10678707 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شعبانیه : خیابان کردستان - نرسیده به بلوار آزادگان - خیابان 27 - پلاک 31.

 • شماره تلفن تماس: 88014230

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهریار

مدرسه پسرانه شهریار که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهریار دارای کد 10682406 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهریار : خیابان كارگرشمالی پایین ازدكترفاطمی كوچه فردوسی پلاك 6.

 • شماره تلفن تماس: 66574467

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه شاهد شهید ان سخنور

مدرسه پسرانه شهید ان سخنور که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ان سخنور دارای کد 100059828 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید ان سخنور : خ ولیعصربین انقلاب وطالقانی خیابان رشت پلاک 59.

 • شماره تلفن تماس: 66462220

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید باهنر

مدرسه پسرانه شهید باهنر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باهنر دارای کد 10600929 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید باهنر : خیابان ولیعصرتقاطع شهیدبهشتی.

 • شماره تلفن تماس: 88711835

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی شهید بهروزپندی

مدرسه پسرانه شهید بهروزپندی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهروزپندی دارای کد 10632806 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید بهروزپندی : میدان گلهاخیابان مرداد نبش کوچه سوم.

 • شماره تلفن تماس: 88009235

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید بهشتی

مدرسه پسرانه شهید بهشتی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید بهشتی دارای کد 10632309 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید بهشتی : خیابان کریمخان نبش خیابان ابان شمالی پلاک 141.

 • شماره تلفن تماس: 88903586

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی شهید چمران

مدرسه پسرانه شهید چمران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید چمران دارای کد 10602013 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید چمران : ازادی نبش دکترمحمدقریب پلاک 119.

 • شماره تلفن تماس: 66935251

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید رجائی

مدرسه پسرانه شهید رجائی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجائی دارای کد 10632700 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید رجائی : خیابان فاطمی روبروی موزه فرش ایران.

 • شماره تلفن تماس: 88951314

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید محمدمنتظری

مدرسه پسرانه شهید محمدمنتظری که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید محمدمنتظری دارای کد 10601910 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید محمدمنتظری : خیابان فاطمی غربی روبروی سفارت پاكستان کوچه پروین پلاك 3.

 • شماره تلفن تماس: 66945628

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید مصطفی خمینی

مدرسه پسرانه شهید مصطفی خمینی که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفی خمینی دارای کد 10600612 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید مصطفی خمینی : خیابان سیدجمال الدین اسدآبادی خیابان 21روبروی پارک شفق.

 • شماره تلفن تماس: 88716825

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید میرزاکوچک خان

مدرسه پسرانه شهید میرزاکوچک خان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید میرزاکوچک خان دارای کد 10601614 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید میرزاکوچک خان : خیابان قرنی خیابان شهید برادران شاداب پلاك15.

 • شماره تلفن تماس: 88892619

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی صدر

مدرسه پسرانه صدر که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه صدر دارای کد 10653705 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی صدر : خ ولیعصربالاترازمیدان کوچه شهیدحسن ملایی پلاك 8.

 • شماره تلفن تماس: 88899780

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان

مدرسه پسرانه ممتاز حنان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ممتاز حنان دارای کد 100061744 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ممتاز حنان : خیابان ایتالیا بین خیابان نادری و وصال پلاك 52.

 • شماره تلفن تماس: 88961837

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت

مدرسه پسرانه مهرولایت که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مهرولایت دارای کد 10677504 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی مهرولایت : بلواركشاورزخ شهید علیرضادایمی كوچه هفتم غربی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 88980396

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی موسی ابن عمران

مدرسه پسرانه موسی ابن عمران که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه موسی ابن عمران دارای کد 10602616 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی موسی ابن عمران : فلسطین شمالی نرسیده به بلوار کشاورزکوچه پلورپلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 88920528

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی ناشنوایان 1

مدرسه پسرانه ناشنوایان 1 که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ناشنوایان 1 دارای کد 12624100 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی ناشنوایان 1 : یوسف آباد میدان سیدجمال الدین اسدآبادی بن بست 42 - 2.

 • شماره تلفن تماس: 88042490

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه دولتی نوارت گلبنگیان

مدرسه پسرانه نوارت گلبنگیان که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوارت گلبنگیان دارای کد 10602510 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نوارت گلبنگیان : پل کریم خان زندخ شهیداستادنجات الهی شمالی پلاک 206ط 1.

 • شماره تلفن تماس: 88907270

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نوید صالحین

مدرسه پسرانه نوید صالحین که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نوید صالحین دارای کد 10665705 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نوید صالحین : خ شیخ بهائی جنوبی شهرک والفجرمیدان شقایق.

 • شماره تلفن تماس: 88065318

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هاتف

مدرسه پسرانه هاتف که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاتف دارای کد 10648602 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هاتف : خ ولیعصرجنب پارک ساعی کوچه ساعی 2 جنب فرهنگسرای سرو.

 • شماره تلفن تماس: 88783092

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هاتف

مدرسه پسرانه هاتف که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هاتف دارای کد 100051927 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هاتف : خ ولیعصرجنب پارک ساعی کوچه ساعی 2 جنب فرهنگسرای سرو.

 • شماره تلفن تماس: 88873171

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران - مدرسه غیرانتفاعی هدف

مدرسه پسرانه هدف که در منطقه 6 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هدف دارای کد 10662001 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی هدف : یوسف آبادخ بیستم پلاک 10.

 • شماره تلفن تماس: 88709426

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه 6 تهران,آدرس مدارس منطقه شش تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 6 تهران,لیست مدارس منطقه شش تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 6 تهران,معرفی مدارس منطقه شش تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 6 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: