مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(12 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست.

با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی‌توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می‌کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست ، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی ، تجربی ، انسانی، فنی و حرفه ای و...، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه و....

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان می‌ رسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه می‌ کنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند.

شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی علم برتر

مدرسه پسرانه علم برتر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه علم برتر دارای کد 100014693 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی علم برتر : خیابان بهشتی خیابان کاووسی فر کوچه نکیسا پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 88747454

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی 22بهمن

مدرسه پسرانه 22بهمن که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه 22بهمن دارای کد 10700712 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی 22بهمن : خ شریعتی ملک جنب تعاونی تاکسیرانی خیابان یوسفیان کوچه لاله پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 88450430

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی احسان

مدرسه پسرانه احسان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه احسان دارای کد 10701016 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی احسان : خ دکترشریعتی خیابان شهید کشواد پلاک 74.

 • شماره تلفن تماس: 88433416

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی امام سجاد (ع)

مدرسه پسرانه امام سجاد (ع) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام سجاد (ع) دارای کد 10726008 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام سجاد (ع) : خ دبستان خیابان موحد کاشانی نبش کوچه بهزاد پلاک 70.

 • شماره تلفن تماس: 88468603

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی امام صادق (ع)

مدرسه پسرانه امام صادق (ع) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام صادق (ع) دارای کد 10738304 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی امام صادق (ع) : خ بهار شیراز - خیابان خداپرست - پلاک 15.

 • شماره تلفن تماس: 77647757

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی امام هادی (ع)

مدرسه پسرانه امام هادی (ع) که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امام هادی (ع) دارای کد 100061482 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امام هادی (ع) : خ شهید مدنی - خیابان شهید رجبی - کوچه عسگری.

 • شماره تلفن تماس: 77553890

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان

مدرسه پسرانه آینده سازان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آینده سازان دارای کد 10721908 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان : خ شریعتی - بالاتر از ملک خیابان کشواد پلاک 57.

 • شماره تلفن تماس: 88432148

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان برتر

مدرسه پسرانه آینده سازان برتر که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آینده سازان برتر دارای کد 100012278 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان برتر : خیابان شریعتی - انتهای معلم - ابتدای گوهری - ایستگاه اکبری - پلاک 68.

 • شماره تلفن تماس: 88400202

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان برتر شعبه 1

مدرسه پسرانه آینده سازان برتر شعبه 1 که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه آینده سازان برتر شعبه 1 دارای کد 100080077 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی آینده سازان برتر شعبه 1 : خ بهارشیراز - نرسیده به شریعتی - پلاک 8.

 • شماره تلفن تماس: 77501482

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی پیدایش

مدرسه پسرانه پیدایش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پیدایش دارای کد 10700111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پیدایش : خیابان شریعتی خیابان ملک جنب شرکت تعاونی تاکسیرانی پلاک 17.

 • شماره تلفن تماس: 88403071

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی توحید

مدرسه پسرانه توحید که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه توحید دارای کد 10700913 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی توحید : خ شهید بهشتی میدان تختی خیابان صابونچی کوچه ادایی پلاک 5.

 • شماره تلفن تماس: 88751593

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی رستم

مدرسه پسرانه رستم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه رستم دارای کد 10700310 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی رستم : خ بهارشیرازخ شهیدجوادنیاپ 15.

 • شماره تلفن تماس: 77536879

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی سلمان فارسی

مدرسه پسرانه سلمان فارسی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه سلمان فارسی دارای کد 10700215 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی سلمان فارسی : میدان شهید نامجو خیابان علی محمد حسینی پلاک 13.

 • شماره تلفن تماس: 77543320

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید رضایی

مدرسه پسرانه شهید رضایی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رضایی دارای کد 100061485 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رضایی : خ مطهری - خیابان ترکمنستان - بن بست راش.

 • شماره تلفن تماس: 88400540

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه شاهد شهید همدانی

مدرسه پسرانه شهید همدانی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید همدانی دارای کد 100062765 بوده و از نوع مدارس شاهد محسوب می شود. آدرس مدرسه شاهد شهید همدانی : خ مدنی روبروی بیمارستان امام حسین (ع) کوچه با انصاف.

 • شماره تلفن تماس: 77647799

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید باقری

مدرسه پسرانه شهید باقری که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید باقری دارای کد 10701111 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید باقری : خ سهروردی شمالی خیابان خرمشهر خیابان شهید عربعلی کوچه 7 پلاک 28.

 • شماره تلفن تماس: 88763023

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید حسینیان

مدرسه پسرانه شهید حسینیان که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید حسینیان دارای کد 10701915 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید حسینیان : خ ش مدنی کوچه ابوالقاسم گیو پلاک 30.

 • شماره تلفن تماس: 77540605

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید داودآبادی

مدرسه پسرانه شهید داودآبادی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید داودآبادی دارای کد 10757802 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید داودآبادی : خیابان تهران نو خیابان امیر شرفی بن بست بهرامی.

 • شماره تلفن تماس: 77552427

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه هیات امنایی شهید روح الهی

مدرسه پسرانه شهید روح الهی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید روح الهی دارای کد 10731100 بوده و از نوع مدارس هیات امنایی محسوب می شود. آدرس مدرسه هیات امنایی شهید روح الهی : سهروردی - اندیشه 5 شرقی - دبستان شهید روح الهی.

 • شماره تلفن تماس: 88408416

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید شهرتاش

مدرسه پسرانه شهید شهرتاش که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید شهرتاش دارای کد 10701312 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید شهرتاش : سهروردی شمالی کوچه کورش پلاک 53.

 • شماره تلفن تماس: 88761012

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید صدوقی

مدرسه پسرانه شهید صدوقی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید صدوقی دارای کد 10729405 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید صدوقی : خ شریعتی - خیابان بهار شیراز کوچه خداپرست پلاک 66.

 • شماره تلفن تماس: 77534908

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید ضیغمی

مدرسه پسرانه شهید ضیغمی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ضیغمی دارای کد 10758106 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ضیغمی : خ گرگان ایستگاه روشنایی پلاک 906.

 • شماره تلفن تماس: 77559996

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید کرک آبادی

مدرسه پسرانه شهید کرک آبادی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کرک آبادی دارای کد 10701714 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کرک آبادی : میدان امام حسین خیابان کمال اسماعیلی کوچه محراب بیگی پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 77554614

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید کلاهدوز

مدرسه پسرانه شهید کلاهدوز که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کلاهدوز دارای کد 10702018 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کلاهدوز : شریعتی انتهای معلم میدان حشمتیه کوچه شهیدعباس جلالی پلاک 95.

 • شماره تلفن تماس: 88414010

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید معززی

مدرسه پسرانه شهید معززی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید معززی دارای کد 10702515 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید معززی : پیچ شمیران - خیابان شریعتی - کوچه سمنان پلاک 23.

 • شماره تلفن تماس: 77502947

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی شهید واثقی

مدرسه پسرانه شهید واثقی که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید واثقی دارای کد 10702610 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید واثقی : سبلان شمالی خیابان محسن ازادی پلاک 39.

 • شماره تلفن تماس: 88401021

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی طلوع اسلام

مدرسه پسرانه طلوع اسلام که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه طلوع اسلام دارای کد 10702917 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی طلوع اسلام : خ مطهری سلیمان خاطر خیابان برادران نوبخت پلاک 28.

 • شماره تلفن تماس: 88327351

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی فواد

مدرسه پسرانه فواد که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فواد دارای کد 10717606 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی فواد : خیابان طالقانی اول بهارشمالی کوچه یزدان نیازپ 25.

 • شماره تلفن تماس: 77501371

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه غیرانتفاعی گویا

مدرسه پسرانه گویا که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه گویا دارای کد 10726600 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعی محسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی گویا : خ شریعتی - نرسیده به پل سید خندان - خیابان بسطامی - پلاک 3.

 • شماره تلفن تماس: 88519494

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی معراج

مدرسه پسرانه معراج که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج دارای کد 10703210 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معراج : خیابان خواجه نظام الملک کوچه شهیدماندگارپلاک 59.

 • شماره تلفن تماس: 88409504

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی معلم

مدرسه پسرانه معلم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم دارای کد 10731608 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معلم : خیابان شهید مدنی کوچه شهید اقدامی پلاک 14.

 • شماره تلفن تماس: 77607444

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی میثم

مدرسه پسرانه میثم که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه میثم دارای کد 10703316 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی میثم : خ معلم - خیابان مرودشت شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 88477503

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران - مدرسه دولتی نهال انقلاب

مدرسه پسرانه نهال انقلاب که در منطقه 7 تهران قرار دارد در مقطع ابتدایی دانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نهال انقلاب دارای کد 10703813 بوده و از نوع مدارس دولتی محسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نهال انقلاب : تهران نوخ شهیدکیایی خیابان 20متری انصارالحسین پلاک 80.

 • شماره تلفن تماس: 77550054

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه 7 تهران,آدرس مدارس منطقه هفت تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 7 تهران,لیست مدارس منطقه هفت تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 7 تهران,معرفی مدارس منطقه هفت تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلی می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 7 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: