مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(8 رای)

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران: بسیاری از والدین به خاطر عدم شناخت نسبت به مدارس، یا شناسایی نکردن آدرس مدارس ابتدایی، فرزندان خود را در مدارس سطح پایین تر ثبت نام می کنند. یا مجبور می شوند، هزینه های بالاتری را برای ثبت نام در مدارس صرف کنند. از این رو در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تصمیم گرفته ایم که لیست کامل نام و آدرس مدارس دبستان استان ها و شهرهای مختلف کشور را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم.

اهمیت مقطع ابتدایی در نظام آموزشی

مقطع ابتدایی یک مقطع مهم برای کودکان است. در این مقطع در بازه زمانی طولانی 6 ساله رشد جسمی و فکری کودک صورت می گیرد. و برای ورود به دوره متوسطه اول آماده می شود. اگر دوران آموزش و پرورش را از ابتدا تا انتها در نظر بگیریم مقطع ابتدایی مانند ستون های این بنا هست که هر چه استوارتر ساخته شود بهتر است. به همین خاطر بسیاری از والدین آینده نگر از همین مقطع ابتدایی برای فرزندانشان سرمایه گذاری می کنند. کودکی سن ویژه ای است که شاکله اصلی فرد در آن شکل می گیرد. به همین خاطر قرار دادن کودک در یک شرایط نامناسب یا استفاده از روش های نامناسب در تربیت و تحصیل کودک، می تواند مسیر زندگی او را به مسیر وحشتناکی سوق دهد. به همین خاطر در مقطع ابتدایی فقط مشاوره تحصیلی کارساز نیست. با توجه به این که هر کودک تیپ شخصیتی و ویژگی های اخلاقی و استعدادهای خاص و متفاوتی دارد، نمی توان همه را به یک روش و به یک شکل تربیت کرد. به همین خاطر توصیه می شود والدین از مشاوره روانشناسی و مشاوره کودک نیز بهره بگیرند. والدین کودک با آشنایی بیشتر نسبت به کودک خود می توانند با ویژگی های روانشناختی کودک و استعدادها و نقاط قوت و ضعف او آشنا شده و با توجه به ظرفیت و ویژگی های خاص کودکشان برای آینده او برنامه ریزی کنند.

اهمیت استفاده از مشاوره روانشناسی و مشاوره تحصیلی در مقطع ابتدایی

بدیهی است که بدون مشورت گرفتن از مشاوران تحصیلی و روانشناسی با تجربه و صرفاً عمل کردن بر اساس تشخیص شخصی و یا توصیه آشنایان نمی توان در این مقطع حساس با کودک به درستی رفتار کرد. این کار باعث می شد که والدین نتوانند مسیر تحصیلی آینده فرزندشان را به درستی انتخاب کنند. و در مسیر غلطی قرار بگیرند. از این رو پیشنهاد می کنیم که سوالاتی که در ذهن خود در این مورد دارید را با مشاوران تحصیلی و روانشناسی مرکز مشاوره رهیاب در میان بگذارید.

یک پیشنهاد ویژه برای مشاوره تحصیلی مقطع ابتدایی

اگر برای شما مقدور نیست که به صورت حضوری به مراکز مشاوره مراجعه کنید، می توانید از طریق تلفن ثابت به صورت تلفنی از خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره رهیاب بهره مند شوید. (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید.) کاربران تهرانی هم می توانند برای مشاوره حضوری با مرکز تماس گرفته و پس از تعیین وقت، سوالات خود را مطرح کرده و مشورت بگیرند.

موضوعات مشاوره تحصیلی مطرح در دوره ابتدایی

به عنوان پدر و مادر یا یک دانش آموز حتماً می دانید که با رقابتی شدن کنکور خیلی از خانواده ها از دوران ابتدایی رقابت برای کنکور را شروع می کنند. خیلی از والدین بر این عقیده اند که تحصیل در یک مدرسه ابتدایی خوب، کمک می کند تا او در مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یا مدارس خصوصی برتر قبول شده و تا حدی آینده اش تضمین شود. اما با توجه به پیچیدگی های دوره ابتدایی علاوه بر گزینش یک مدرسه مناسب برای تحصیل، در طول تحصیل نیاز به یک مشاور تحصیلی خوب دارید. یک مشاوره تحصیلی خوب شامل برنامه ریزی تحصیلی، نحوه مطالعه درست، هدایت تحصیلی، انتخاب رشته از بین رشته های ریاضی، تجربی، انسانی، فنی و حرفه ای ، ثبت نام کنکور، برنامه ریزی کنکور، شیوه تست زنی، انتخاب رشته کنکور و انتخاب دانشگاه .

مشاوره تحصیلی تلفنی، یک روش آسان و مستمر

اگر به نظرتان میرسد در هر کدام از زمینه هایی که گفته شد نیاز به مشاوره تحصیلی دارید توصیه میکنیم با مشاوران تلفنی مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب تماس گرفته و بدون نیاز به طی کردن مسافتی و از طریق تلفن ثابت از خدمات مشاوره ای تحصیلی ما بهره مند شوید (برای اطلاع از هزینه تماس به صفحه درباره مرکز مشاوره رهیاب مراجعه نمایید). مشاوره تلفنی به دانش آموزان و والدین کمک می کند که بدون تلف کردن وقت، به صورت مستمر و دائم با یک مشاور تحصیلی در تماس باشند و در جهت ارتقا سطح آموزشی خود از او مشاوره بگیرند. شما با انتخاب مرکز مشاوره تحصیلی صدای رهیاب می توانید علاوه بر مشاوره تلفنی، در صورت نیاز، از خدمات مشاوره حضوری نیز بهره مند شوید و از امکانات مشاوره حضوری نیز استفاده نمایید. با در نظر گرفتن همه این موارد، آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران ارائه می گردد:

آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران

در ادامه آدرس مدارس دبستان ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران آورده شده است:


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی امیدانقلاب 1

مدرسه پسرانه امیدانقلاب 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه امیدانقلاب 1دارای کد 10912616 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی امیدانقلاب 1: تهرانسرشهرک استقلال خیابان شهیدبهشتی *.

 • شماره تلفن تماس: 44571140

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی انصار 2

مدرسه پسرانه انصار 2که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه انصار 2دارای کد 10928201 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی انصار 2: جاده مخصوص کرج شهرک انصار *.

 • شماره تلفن تماس: 44521321

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی بعثت

مدرسه پسرانه بعثتکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بعثتدارای کد 10900912 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بعثت: خ شمشیری شهرک توحید.

 • شماره تلفن تماس: 66602820

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی بلال حبشی

مدرسه پسرانه بلال حبشیکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بلال حبشیدارای کد 10900425 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بلال حبشی: خ دامپزشکی - خیابان حیدریان - جنب باشگاه خورکیان - دبستان بلال حبشی.

 • شماره تلفن تماس: 66002038

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی بیست ودوی بهمن 1

مدرسه پسرانه بیست ودوی بهمن 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بیست ودوی بهمن 1دارای کد 10921907 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بیست ودوی بهمن 1: تهرانسرجنب پارک نرگس *.

 • شماره تلفن تماس: 44504289

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی بینش 1

مدرسه پسرانه بینش 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه بینش 1دارای کد 10901819 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی بینش 1: جاده قدیم کرج روبروی تولیددارو.

 • شماره تلفن تماس: 66626808

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی پاسداران اسلام 1

مدرسه پسرانه پاسداران اسلام 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پاسداران اسلام 1دارای کد 10900119 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پاسداران اسلام 1: تهرانسر جاده مخصوص کرج ویلاشهر*.

 • شماره تلفن تماس: 44192750

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی پویندگان 1

مدرسه پسرانه پویندگان 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه پویندگان 1دارای کد 10924301 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی پویندگان 1: استادمعین شهرک ولی امر(ع).

 • شماره تلفن تماس: 66025031

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی دانشمندان فردا

مدرسه پسرانه دانشمندان فرداکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دانشمندان فردادارای کد 10952601 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعیمحسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی دانشمندان فردا: تهرانسر - کوچه چهارم - پلاک 15.


آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی دکترعلی شریعتی 1

مدرسه پسرانه دکترعلی شریعتی 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه دکترعلی شریعتی 1دارای کد 10920207 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی دکترعلی شریعتی 1: مهرآبادجنوبی خیابان دانشگاه هوایی شمالی.

 • شماره تلفن تماس: 66680002

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیردولبتی هوشمند ره پویان

مدرسه پسرانه ره پویانکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ره پویاندارای کد بوده و از نوع مدارس غیردولبتی هوشمندمحسوب می شود. آدرس مدرسه غیردولبتی هوشمند ره پویان: تهرانسر بلوار یاس خیابان فجر .

 • شماره تلفن تماس: 44535093-4

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهدای صداوسیما

مدرسه پسرانه شهدای صداوسیماکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای صداوسیمادارای کد 10938705 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای صداوسیما: جاده مخصوص کرج شهرک غزالی *.

 • شماره تلفن تماس: 44198617

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهدای معلم

مدرسه پسرانه شهدای معلمکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهدای معلمدارای کد 100068164 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهدای معلم: خ آزادی خیابان شهیدنجارزادگان پلاک 22.

 • شماره تلفن تماس: 66001083

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید ایمانی 1

مدرسه پسرانه شهید ایمانی 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید ایمانی 1دارای کد 10939908 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید ایمانی 1: خ قزوین کوچه نوروزی.

 • شماره تلفن تماس: 66698371

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید دستغیب 1

مدرسه پسرانه شهید دستغیب 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید دستغیب 1دارای کد 10901618 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید دستغیب 1: تهرانسر اصلی خیابان 16 شهید عیوض لو پلاک 60.

 • شماره تلفن تماس: 44504378

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید رجایی

مدرسه پسرانه شهید رجاییکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید رجاییدارای کد 100002846 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید رجایی: تهرانسر - بلواریاس - شهرک هواپیمایی.

 • شماره تلفن تماس: 44535343

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید سبزآبادی 2

مدرسه پسرانه شهید سبزآبادی 2که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید سبزآبادی 2دارای کد 10901015 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید سبزآبادی 2: سرآسیاب مهرآباد پایگاه یکم شکاری.

 • شماره تلفن تماس: 66656999

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی شهید عباس جلالی

مدرسه پسرانه شهید عباس جلالیکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید عباس جلالیدارای کد 10954203 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعیمحسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی شهید عباس جلالی: مهراباد جنوبی پایگاه یکم شکاری.

 • شماره تلفن تماس: 66658715

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید غلامعلی رجبی

مدرسه پسرانه شهید غلامعلی رجبیکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید غلامعلی رجبیدارای کد 100002842 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید غلامعلی رجبی: خ آزادی - خیابان دکترهوشیار - جنب ورزشگاه شهیدشهسواری.

 • شماره تلفن تماس: 66066266

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید کدخدایی

مدرسه پسرانه شهید کدخداییکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید کدخداییدارای کد 10941307 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید کدخدایی: جاده مخصوص کرج چیتگر جنوبی *.

 • شماره تلفن تماس: 44181199

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید مدنی 1

مدرسه پسرانه شهید مدنی 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مدنی 1دارای کد 10902112 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مدنی 1: بلوار سی متری جی پلاک 91.

 • شماره تلفن تماس: 66696677

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید مصطفوی 1

مدرسه پسرانه شهید مصطفوی 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مصطفوی 1دارای کد 10901713 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مصطفوی 1: جاده مخصوص کرج چیتگرشمالی *.

 • شماره تلفن تماس: 44192710

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید مفتح 2

مدرسه پسرانه شهید مفتح 2که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید مفتح 2دارای کد 10902524 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید مفتح 2: سی متری جی 13متری حاجیان.

 • شماره تلفن تماس: 66693070

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی شهید هوشمند2

مدرسه پسرانه شهید هوشمند2که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه شهید هوشمند2دارای کد 13959200 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی شهید هوشمند2: کیلومتر 19 جاده مخصوص شهرک وردآورد خیابان امام حسین(ع).

 • شماره تلفن تماس: 44981989

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی عمار 1

مدرسه پسرانه عمار 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه عمار 1دارای کد 10928901 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی عمار 1: خ هاشمی کوچه شهید علی اکبری.

 • شماره تلفن تماس: 66001279

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی فارابی

مدرسه پسرانه فارابیکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه فارابیدارای کد 100064247 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی فارابی: تهرانسر بلوار لاله خیابان قباد شمالی کوچه 2 شرقی پلاک 1.

 • شماره تلفن تماس: 44568000

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی قرآن و عترت

مدرسه پسرانه قرآن و عترتکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه قرآن و عترتدارای کد 10955300 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی قرآن و عترت: بزرگراه فتح برآزادگان شهرک فاطمه الزهرا*.

 • شماره تلفن تماس: 44516814

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی محمدرسول اله (ص)1

مدرسه پسرانه محمدرسول اله (ص)1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه محمدرسول اله (ص)1دارای کد 10902419 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی محمدرسول اله (ص)1: تهرانسرشرقی کوچه معلم *.

 • شماره تلفن تماس: 44504299

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی معراج 1

مدرسه پسرانه معراج 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معراج 1دارای کد 10902313 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معراج 1: جاده قدیم کرج روبروی شرکت ویتانا شهرک آسمان.

 • شماره تلفن تماس: 44523535

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی معلم شهید دکترباهنر1

مدرسه پسرانه معلم شهید دکترباهنر1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه معلم شهید دکترباهنر1دارای کد 10900711 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی معلم شهید دکترباهنر1: جاده مخصوص کرج شهرک فرهنگیان *.

 • شماره تلفن تماس: 44540800

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی مکتب الزهرا2

مدرسه پسرانه مکتب الزهرا2که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه مکتب الزهرا2دارای کد 10939707 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی مکتب الزهرا2: 16متری امیری نرسیده به سینماجی.

 • شماره تلفن تماس: 66698686

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی نجم 1

مدرسه پسرانه نجم 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نجم 1دارای کد 10913618 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعیمحسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی نجم 1: مهرآبادجنوبی جنب کفش ملی پلاک 46.

 • شماره تلفن تماس: 66614858

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی نورعلم 1

مدرسه پسرانه نورعلم 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه نورعلم 1دارای کد 10903211 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی نورعلم 1: جاده مخصوص کرج شهرک دانشگاه *.

 • شماره تلفن تماس: 44902866

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی هفتم اذر1

مدرسه پسرانه هفتم اذر1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه هفتم اذر1دارای کد 10903114 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی هفتم اذر1: تهرانسرشهرک دریا بلوار خزر*.

 • شماره تلفن تماس: 44506500

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه غیرانتفاعی ولی عصر (عجج)1

مدرسه پسرانه ولی عصر (عجج)1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه ولی عصر (عجج)1دارای کد 10913512 بوده و از نوع مدارس غیرانتفاعیمحسوب می شود. آدرس مدرسه غیرانتفاعی ولی عصر (عجج)1: تهرانسربلوار اصلی خیابان 17پ 3*.

 • شماره تلفن تماس: 44509387

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی یاران انقلاب 1

مدرسه پسرانه یاران انقلاب 1که در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاران انقلاب 1دارای کد 10902810 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یاران انقلاب 1: تهرانسر شرقی کوچه شهیدمحمودجعفری *.

 • شماره تلفن تماس: 44506900

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران - مدرسه دولتی یاسر

مدرسه پسرانه یاسرکه در منطقه 9 تهران قرار دارد در مقطع ابتداییدانش آموز پذیرش می کند. مدرسه یاسردارای کد 10902611 بوده و از نوع مدارس دولتیمحسوب می شود. آدرس مدرسه دولتی یاسر: خ هاشمی روبروی مسجدعلی اکبر(ع .

 • شماره تلفن تماس: 66000999

آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه 9 تهران,آدرس مدارس منطقه نه تهران,آدرس مدارس تهران,آدرس مدارس ایران,لیست مدارس منطقه 9 تهران,لیست مدارس منطقه نه تهران,لیست مدارس تهران,لیست مدارس ایران,معرفی مدارس ایران,معرفی مدارس تهران,معرفی مدارس منطقه 9 تهران,معرفی مدارس منطقه نه تهران,مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران


آدرس مدارس ابتدایی استان تهران

خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

 1. مشاوره روانشناسی تلفنی
 2. مشاوره خانواده تلفنی
 3. مشاوره تحصیلی تلفنی
 4. تست روانشناسی

مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیابمشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب حتی ایام تعطیل


شما می توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب برای مشاوره تحصیلیمی توانید با مشاوران مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید: مشاوره تلفنی,مرکز مشاوره,مشاوره رواشناسی,مشاوره تحصیلی,مشاوره خانواده تلفن مرکز مشاوره صدای رهیاب: ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۴ – ۰۲۱۲۲۹۱۶۱۱۵ مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاب: از سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶ مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب شبکه های اجتماعی مرکز مشاوره صدای رهیاب: کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیابصفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «لیست و آدرس مدارس ابتدایی پسرانه منطقه 9 تهران» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: