مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
شرايط، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 98

شرايط، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 98

خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(35 رای)

به اطلاع داوطلبان شركت در آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1398 مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون مذكور از روز سه شنبه مورخ 98/02/10 آغاز و تا ساعت 24 روز دو شنبه مورخ 98/02/16 پايان مي پذيرد.

شرايط ثبت نام

علاقه مندان به تحصيل در دوره هاي كارشناسي ناپيوسته مي بايست ضمن اطلاع از شرايط عمومي و اختصاصي، مقررات وظيفه عمومي، مقررات مربوط به ضوابط ثبت نام اتباع غيرايراني و توضيحات مربوط به سهميه در صورتي كه داراي شرايط مذكور باشند، به عنوان داوطلب مقطع كارشناسي ناپيوسته منحصراً در يك رشته امتحاني ثبت نام کنند. لازم به توضيح است كه پذيرش در تعدادي از رشته هاي امتحاني مذكور بدون آزمون و براساس سوابق تحصيلي (معدل تراز شده مقطع كارداني) صورت خواهد پذيرفت.

ثبت نام براي شركت در آزمون سال 1398

  1. مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org
  2. دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته ازطريق پايگاه اطلاع رساني سازمان.
  3. آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت نام.
  4. با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت نام منحصراً به صورت اينترنتي انجام مي گيرد، داوطلبان لازم است با پرداخت مبلغ 340.000 (سيصد و چهل هزار) ريال نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمايند.
/// شماره های تماس ///

دستورالعمل و نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتي

به داوطلبان توصيه مي شود كه مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام و انتخاب رشته، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نموده و سپس بر اساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اينترنتي سازمان سنجش آموزش كشور اطلاعات لازم را براساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت نام وارد نمايند.

زمان برگزاری، توزيع كارت و محل آزمون

براساس برنامه زماني پيش بيني شده آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 1398 (براي آن دسته از رشته هاي امتحاني كه پذيرش آنها با آزمون است) در روز جمعه مورخ 98/05/11 برگزار خواهد شد. داوطلبان لازم است از روز سه شنبه مورخ 98/05/08 لغايت روز پنجشنبه مورخ 98/05/10 با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت كارت و راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان براساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 31 تقاضانامه تعيين مي گردد.

زمان انتخاب كد رشته محل هاي انتخابي

بر اساس برنامه زماني، همزمان با ثبت نام براي شركت در آزمون، كليه داوطلبان متقاضي رشته هاي امتحاني پذيرش با آزمون و پذيرش بدون آزمون مقطع كارداني به كارشناسي ناپيوسته لازم است كه با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور و مطالعه شرايط و ضوابط هر يك از كد رشته هاي انتخابي، نسبت به انتخاب كد رشته محل هاي خود اقدام نمايند.

کاردانی به کارشناسی ناپیوسته

جدول رشته های امتحانی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1398

جدول رشته های امتحانی

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «شرايط، نحوه ثبت نام و انتخاب رشته آزمون كارداني به كارشناسي ناپيوسته سال 98» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: