مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(14 رای)

 انواع مختلف انتخاب رشته کنکور

در انتخاب رشته کنکور انسانی برای شهرها یکی از انتخاب ها انتخاب رشته کنکور اهواز است. انتخاب رشته کنکور با توجه به اولویت های افراد به سه صورت کلی می تواند صورت گیرد. در واقع انتخاب رشته کنکور بستگی به این دارد که داوطلب در انتخاب رشته کنکور خود چه اولویت هایی را مد نظر دارد. به این ترتیب انتخاب رشته کنکور می تواند به سه روش صورت گیرد. 1- انتخاب رشته کنکور بر اساس رشته 2- انتخاب رشته کنکور بر اساس شهر

در همه این روش های انتخاب رشته کنکور دانستن حداقل رتبه مورد نیاز ضروری است. برای دانستن رتبه های حداقل برای انتخاب رشته کنکور و تخمین صحیحی از میزان شانس قبولی، می توان از رتبه ها و درصد های سایر داوطلبن کنکور در سال های پیش استفاده نمود.

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی

چرا انتخاب رشته بر اساس شهر:

بسیاری از افراد به خصوص داوطلبان کنکور ساکن شهر های بزرگ ترجیح می دهند در شهر خود ادامه تحصیل دهند. برای این افراد انتخاب رشته در واقع انتخاب رشته کنکور شهر مورد نظر آنهاست. بسیاری از افراد به دلیل اقتضای شرایط سنی و الفتی که با خانواده دارند ترجیح می دهند در شهر خود تحصیل کنند. همچنین بسیاری از افراد به دلایل مختلفی مثل کار و یا تجربه زندگی مستقل و... شهرهای خاصی را برای انتخاب رشته کنکور خود انتخاب می کنند.

مخصوصاً به دختران به دلیل روحیه لطیف و پیوند عمیقی که با خانواده و به خصوص مادران خود دارند توصیه می شود که انتخاب رشته کنکور بر اساس شهر داشته باشند. تجربه مشاوران تحصیلی هم این توصیه را تأیید می نماید.

خوشبختان در حال حاضر اکثر دانشگاه های کشور رشته های مختلف درسی را دارند. و به همین دلیل داوطلبان کنکور می توانند در انتخاب رشته کنکور خود انتخاب های مختلفی داشته باشند.

انتخاب رشته کنکور اهواز: 

همان طور که گفته شد در انتخاب رشته کنکور برخی ترجیح می دهند به دلایل مختلف شهر خاصی را به انتخاب کنند. یکی از مسائلی که در انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی باید به آن توجه کرد این است که چه دانشگاه هایی در این شهر وجود دارد. در جدول زیر می توانید برای انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی دانشگاه های موجود را ببینید.

همچنین با توجه به این جدول چنانچه بخواهید انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی را انجام دهید.، می توانید رشته های مختلفی را که ارائه می گردد ملاحظه نمایید. نکته دیگری که در انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی باید مورد توجه قرار گیرد رتبه های حداقل مورد نیاز برای قبولی در هر یک از رشته هاست. هم چنین تعداد ظرفیت های هر رشته می تواند شما را در انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی یاری نماید. با بررسی جدول زیر شما می توانید تخمین خوبی از انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی داشته باشید و بدانید که در کدام یک از رشته ها شانس قبولی دارید.

انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی: راه حل پیشنهادی

این افراد معمولاً پس از انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی، به سراغ رشته ها و شهر های دیگر می روند. یعنی ممکن است در ابتدا همه ی اولویت های خود را به انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی اختصاص دهند و بعد به سراغ رشته ها و شهرهای دیگر بروند. توصیه ای که به این افراد می شود این است که سعی کنند با توجه به رتبه خود و مقایسه آن با جدول زیر، ابتدا چندین رشته را که متناسب با علایق و رتبه آن هاست انتخاب کنند و سپس از شهر های نزدیک تر به شهر خود و یا نزدیک تر به علایق خود از رشته های دیگری که به علاقه مندی آنها نزدیک تر است انتخاب کنند.، و بعد اولویت های بعدی را انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی قرار دهند.

انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی - جدول رتبه ها:

در جدول زیر می توانید ببینید که در انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی برای قبولی در هر رشته و دانشگاه چه رتبه هایی نیاز است. در این جدول برای انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی توجه داشته باشید که رتبه های نوشته شده مربوط به یک چهارم نفرات پایانی قبول شده در رشته ها و دانشگاه های مختلف است. در نتیجه داوطلبان می توانند با اطمینان بهتری انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی را انجام دهند و دید بهتری از نتایج نهایی انتخاب رشته خود داشته باشند.

[wpdatatable id=47 table_view=regular]

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب در زمینه های نتایج کنکور، ثبت نام کنکور انسانی ، منابع کنکور انسانی ، تغییر رشته، کارنامه اولیه کنکور، انتخاب رشته انسانی، انتخاب رشته کنکور انسانی، دفترچه کنکور انسانی، دفترچه ثبت نام کنکور، مشاوره درسیکنکور انسانی، مشاوره درسی کنکور ، مشاوره تحصیلی، ثبت نام بدون کنکور سراسری، ثبت نام بدون کنکور آزاد، ثبت نام دانشگاه آزاد، ثبت نام علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، بدون کنکور، بدون کنکور آزاد، بدون کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت، تکمیل ظرفیت سراسری، برنامه ریزی تحصیلی کنکور ، برنامه ریزی تحصیلی کنکور انسانی آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

انتخاب رشته کنکور گرایش های رشته انسانی

برای اطلاع بیشتر از انتخاب رشته کنکور رشته های کنکور انسانی به مطالب زیر مراجعه نمایید: (این لیست تکمیل خواهد شد.)

انتخاب رشته کنکور دبیر زبان و ادبیات عرب 

انتخاب رشته کنکور مترجمی زبان عربی

انتخاب رشته کنکور ادبیات و زبان عربی

انتخاب رشته کنکور معارف اسلامی

انتخاب رشته کنکور دبیری الهیات و معارف اسلامی

انتخاب رشته کنکور دبیری علوم دینی

انتخاب رشته کنکور کارشناسی تربیت مربی

انتخاب رشته کنکور کاردانی تربیت معلم

انتخاب رشته کنکور میرکوی قرآنی

انتخاب رشته کنکور علوم تجربی

انتخاب رشته کنکور ادبیات

انتخاب رشته کنکور معارف ارشاد

انتخاب رشته کنکور معارف اسلامی

انتخاب رشته کنکور علوم دینی و معارف اسلامی

انتخاب رشته کنکور علوم قرآن و حدیث

انتخاب رشته کنکور معارف اسلامی و علوم سیاسی

انتخاب رشته کنکور معارف اسلامی و الهیات

انتخاب رشته کنکور مدرسی معارف

انتخاب رشته کنکور حقوق

انتخاب رشته کنکور علوم قضایی

انتخاب رشته کنکور حقوق اسلامی

انتخاب رشته کنکور حقوق حنفی

انتخاب رشته کنکور حقوق امامی

انتخاب رشته کنکور حقوق شافعی

انتخاب رشته کنکور کارشناسی فقه

انتخاب رشته کنکور کاردانی امور حقوقی و کنسولی

انتخاب رشته کنکور پلیس قضایی

انتخاب رشته کنکور حکمت اسلامی و فلسفه

انتخاب رشته کنکور فلسفه

انتخاب رشته کنکور علوم اجتماعی

انتخاب رشته کنکور علوم اقتصادی

انتخاب رشته کنکور علوم صنعتی

انتخاب رشته کنکور اقتصاد حمل و نقل

انتخاب رشته کنکور حسابداری

انتخاب رشته کنکور امور گمرکی

انتخاب رشته کنکور بانکداری

انتخاب رشته کنکور امور بانکی

انتخاب رشته کنکور صنایع چاپ

انتخاب رشته کنکور مدیریت

انتخاب رشته کنکور مدیریت دولتی

انتخاب رشته کنکور مدیریت جهانگردی

انتخاب رشته کنکور مدیریت امور گمرکی

انتخاب رشته کنکور مدیریت مسافرتی و جهانگردی

انتخاب رشته کنکور مدیریت صنعتی

انتخاب رشته کنکور مدیریت بیمه

انتخاب رشته کنکور کاردانی امور بیمه

انتخاب رشته کنکور مدیریت بیمه اکو

انتخاب رشته کنکور خدمات امور اداری

انتخاب رشته کنکور مدیریت امور بانکی

انتخاب رشته کنکور مدیریت و کمیسر دریایی

انتخاب رشته کنکور مدیریت و بازرگانی دریایی

انتخاب رشته کنکور مدیریت فرهنگی و هنری

انتخاب رشته کنکور کارشناسی خبرنگاری

انتخاب رشته کنکور کاردانی امور دفتری

انتخاب رشته کنکور کارشناسی تولید سیما

انتخاب رشته کنکور مدیریت بانکداری

انتخاب رشته کنکور علوم سیاسی

انتخاب رشته کنکور روابط سیاسی

انتخاب رشته کنکور علوم سیاسی (امنیت ملی)

انتخاب رشته کنکور کاردانی عملیات کشوری

انتخاب رشته کنکور اطلاعات نظامی

انتخاب رشته کنکور علوم انتظامی

انتخاب رشته کنکور اطلاعات و ضد اطلاعات

انتخاب رشته کنکور جغرافیای سیاسی

انتخاب رشته کنکور جغرافیا

انتخاب رشته کنکور تاریخ

انتخاب رشته کنکور باستان شناسی

انتخاب رشته کنکور آماد

انتخاب رشته کنکور روانشناسی

انتخاب رشته کنکور علوم تربیتی

انتخاب رشته کنکور راهنمایی و مشاوره

انتخاب رشته کنکور مطالعات خانواده

انتخاب رشته کنکور کتابداری

انتخاب رشته کنکور دبیری تربیت بدنی و علوم ورزشی

انتخاب رشته کنکور ادبيات داستانى


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی

مشاوره خانواده

مشاوره تحصیلی

تست روانشناسی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکور,مشاوره انتخاب رشته تجربی  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  تلفن مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «انتخاب رشته کنکور اهواز انسانی - انتخاب رشته کنکور انسانی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: