مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید دستواره (تهران): به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) بنا به تقاضای  معاونت آماد و پشتیبانی سپاه پاسداران در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) زیر نظر ارگان معاونت تربیت و آموزش ستاد کل سپاه پاسداران می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در معاونت تربیت و آموزش ستاد کل سپاه پاسداران است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - جاده مخصوص تهران - کرج، بعد از اتوبان آزادگان، شهرک استقلال، انتهای بلوار عبیدی، ورودی مجتمع خدماتی و آموزشی فدک است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای بازرگانی - انبارداری
 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای روابط عمومی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - امور اداری
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - سرپرستی توزیع کالا و خدمات
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - لجستیک و زنجیره تامین
 • کاردانی حرفه ای مدیریت کسب و کار
 • کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)
 • کاردانی فنی برق - برق صنعتی
 • کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری
 • کاردانی فنی مکانیک - تعمیرات ماشین آلات صنعتی
 • کاردانی فنی مکانیک - مکانیک ماشینهای راهسازی
 • کاردانی فنی مکانیک خودرو

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی نگهداری مهمات
 • کاردانی فنی نگهداری و تعمیرات (نت) تجهیزات دفاعی - الکترواپتیک
 • کاردانی فنی نگهداری و تعمیرات (نت) تجهیزات دفاعی - موتور و بدنه پهپاد

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری مالی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت لجستیک و زنجیره تامین - گرایش بازرگانی
 • مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری
 • مهندسی فناوری مکانیک - ماشین آلات راهسازی و راهداری

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) 124 می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) شاغل به فردی اطلاق میگردد که پاسدار شاغل یا بازنشسته و یا بسیجی دارای کارت عضویت (عادی، فعال، ویژه) باشد. ارایه گواهی معتبر عضویت الزامی است. علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

الف- دانشجویان ممتاز هر نیمسال تحصیلی %10 تا %40 از تخفیف شهریه برخوردار میگردند. ب- تقسیط شهریه %85 حق مرکز امکانپذیر است. ج- کلیه کلاسها در ایام هفته بعد از ساعت اداری، پنجشنبه و جمعهها نیز برگزار میگردد. د- این مرکز یکی از مراکز آموزش علمی ـ کاربردی تایید شده معاونت تربیت، آموزش و فرهنگ پاسداری میباشد. چ- پوشش اسلامی چادر برای خواهران الزامی است. ح- کلاسها به صورت تفکیک جنسیتی برگزار میگردد.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)

 • دانشگاه علمی کاربردی شهید دستواره (تهران) در استان تهران، تهران - جاده مخصوص تهران - کرج، بعد از اتوبان آزادگان، شهرک استقلال، انتهای بلوار عبیدی، ورودی مجتمع خدماتی و آموزشی فدک واقع است.
 • شماره تماس: 021-44907038

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید دستواره (تهران)» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: