مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(26 رای)

ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی بنا به تقاضای  معاونت اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی زیر نظر ارگان معاونت تربیت و آموزش ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در معاونت تربیت و آموزش ستاد کل ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - بلوار ارتش - بعد از چهارراه شهید محلاتی - روبروی سازمان جنگلها و مراتع است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی ورودی مهر ماه

 • کاردانی حرفه ای تامین فیزیکی اطلاعات
 • کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات سیگنالی
 • کاردانی حرفه ای جمعآوری اطلاعات نظامی
 • کاردانی حرفه ای حسابداری - حسابداری مالی
 • کاردانی حرفه ای حقوق - دستیاری قضایی
 • کاردانی حرفه ای مترجمی زبان انگلیسی - آثار مکتوب و متون رسمی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - امور اداری
 • کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)
 • کاردانی فنی نرم افزار - برنامه سازی کامپیوتری

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای تامین فیزیکی اطلاعات
 • کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات سیگنالی
 • کاردانی حرفه ای جمع آوری اطلاعات نظامی
 • کاردانی حرفه ای مدیریت - امور اداری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای اطلاعات نظامی
 • کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل
 • کارشناسی حرفه ای حسابداری - حسابداری مالی
 • کارشناسی حرفه ای عملیات روانی
 • کارشناسی حرفه ای مترجمی - خبر انگلیسی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت سرمایه انسانی
 • مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات - ICT مخابرات سیار
 • مهندسی فناوری اطلاعات - امنیت اطلاعات

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی ورودی بهمن ماه

 • کارشناسی حرفه ای اطلاعات نظامی
 • کارشناسی حرفه ای پدافند غیرعامل
 • کارشناسی حرفه ای عملیات روانی
 • کارشناسی حرفه ای مدیریت سرمایه انسانی

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی 126 می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در جامعه اطلاعاتی کشور، نیروهای مسلح اعم از ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بسیج و یا ارگانهای وابسته به نیروهای مسلح نظیر سازمان عقیدتی سیاسی و سازمان حفاظت اطلاعات و همچنین کارکنان حراست وزارتخانهها، نهادها و سازمانهای دولتی جزو نیروهای ثابت یا پیمانی باشد. علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

امکانات دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

 1. وضعیت سلف سرویس: ندارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی

 • دانشگاه علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی در استان تهران، تهران - بلوار ارتش - بعد از چهارراه شهید محلاتی - روبروی سازمان جنگلها و مراتع واقع است.
 • شماره تماس: 021-22444181

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی شهید صیاد شیرازی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
نظرات کاربران:
علی مولوی
پاسخ به این نظر
18:32 - 1 اسفند 99

اصلا تلفن جوابگو نیستید

0 0
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: