مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(29 رای)

به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند.

به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند. اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند.

از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

/// شماره های تماس ///

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد. شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است.

پیشنهاد می کنیم انجام دهید: تست هوش هیجانی

به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام علمی کاربردی هواپیمایی ساها

دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها بنا به تقاضای  معاونت تربیت و آموزش نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها زیر نظر ارگان سازمان هواپیمایی کشوری می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در سازمان هواپیمایی کشوری است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید. در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی هواپیمایی ساها

دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - بعد از میدان فتح - درب دوم (درب خانواده) پایگاه هوایی شهید لشگری است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی هواپیمایی ساها ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی اویونیک هواپیما
 • کاردانی فنی تعمیر و نگهداری هواپیما

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی علمی کاربردی هواپیمایی ساها ورودی بهمن ماه

 • کاردانی فنی اویونیک هواپیما
 • کاردانی فنی ایمنی زمینی فرودگاهی
 • کاردانی فنی تعمیر و نگهداری هواپیما
 • کاردانی فنی نگهداری و تعمیرات (نت) تجهیزات دفاعی - موتور و بدنه پهپاد

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی هواپیمایی ساها ورودی مهر ماه

 • مهندسی فناوری اویونیک هواپیما
 • مهندسی فناوری مکانیک هواپیما

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي علمی کاربردی هواپیمایی ساها ورودی بهمن ماه

 • مهندسی فناوری اویونیک هواپیما
 • مهندسی فناوری مکانیک هواپیما

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند.

اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها 164   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها شاغل به فردی اطلاق میگردد که در سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاههای کشور، نیروی هوایی (ارتش ـ سپاه ـ نیروی انتظامی)، شرکتهای هواپیمایی و یا در حرفه مرتبط با صنعت هوانوردی مشغول به کار باشد. علمی کاربردی هواپیمایی ساها الف- رعایت مقررات و ضوابط سازمان هوایی کشوری برای پذیرفته شدگان اجباری میباشد. ب- هزینه پرواز دانشجویان رشته خلبانی براساس قیمت مصوب آزاد میباشد. ج- پوشیدن لباس فرم هواپیمایی ساها برای کلیه دانشجویان الزامی است.

امکانات دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها

دانشگاه علمی کاربردی هواپیمایی ساها در استان تهران، تهران - بعد از میدان فتح - درب دوم (درب خانواده) پایگاه هوایی شهید لشگری واقع است.

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «بدون کنکور علمی کاربردی هواپیمایی ساها» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: