مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(16 رای)

ثبت نام بدون کنکور دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

لیست رشته های بدون کنکور دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات: به دلیل شرایط اجتماعی حاکم، بسیاری از افراد سعی می کنند تحصیلات دانشگاهی داشته باشند. جایگاه اجتماعی یا مدرک مورد نیاز برای استخدام در یک شغل و حرفه باعث میشود هر کسی به هر نحوی تحصیلات خود را در دانشگاه ادامه دهد. با این حال به دلیل ظرفیت محدود دانشگاه های سراسری، بسیاری به سمت دیگر دانشگاه ها تمایل پیدا می کنند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان کنکور به دنبال دانشگاه هایی با ثبت نام بدون کنکور می روند. در نتیجه می بینیم که بسیاری از افراد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور سراسری و ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی انجام می دهند و از این طریق وارد دانشگاه می شوند.

اما معمولاً افراد پس از خروج از دانشگاه مهیای کار نشده اند و مهارت های عملی را کسب نکرده اند. از طرفی گذراندن یک دوره حداقل 4 ساله زمان زیادی است. به همین دلیل بهتر است به دنبال راه حل جایگزین باشیم. دانشگاه علمی کاربردی با هدف بهبود سطح فنی افراد راه اندازی شده است و با توجه به رشته مربوطه، طول مدت تحصیل متغیر بوده و متناسب با رشته تعیین می شود. از این رو در دانشگاه علمی کاربردی آموزش هدفمندتر است و فارغ التحصیلان این دانشگاه برای ورود به بازار کار آمادگی دارند.

<مرکز مشاوره صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره به شما داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می باشد> 

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات

به افرادی که می خواهند با آموزشی سریع و کسب تجربه، به سرعت وارد عرصه کار و فعالیت اقتصادی شوند، دانشگاه علمی کاربردی توصیه می شود. همچنین برای افراد شاغلی که می خواهند مهارت ها و دانش خود را افزایش دهند دانشگاه علمی کاربردی گزینه مناسبی است. دانشگاه علمی کاربردی با اعطای مدرک کاردانی و کارشناسی می تواند گزینه خوبی پیش روی تحصیل کنندگان باشد.

شهر و دانشگاه محل تحصیل نیز عنصر مهمی در انتخاب دانشگاه علمی کاربردی است. به همین خاطر قصد داریم در مجموعه معرفی دانشگاه های علمی سراسر کشور، شما را با انواع رشته های دانشگاه علمی کاردبردی آشنا کنیم. در این مطلب لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات را به شما ارائه خواهیم نمود. با خواندن این مطلب شما می توانید به راحتی ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات  را به صورت آگاهانه انجام دهید.

مشاوره تلفنی ثبت نام دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

دانشگاه دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات بنا به تقاضای  معاونت توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی در استان تهران تاسیس شده است. دانشگاه دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات زیر نظر ارگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد و لذا رشته هایی که در این دانشگاه ارائه می شود، همگی در جهت آموزش مهارت های مورد نیاز برای افراد متقاضی در عضویت و استخدام در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است.

چگونه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات انجام می شود؟

مشاوران تحصیلی مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضری صدای رهیاب آماده ارائه مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات به علاقه مندان به تحصیل در دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات می باشد. برای آشنایی با دانشگاه علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات و آشنایی با رشته های دانشگاه های علمی کاربردی می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی رهیاب تماس بگیرید و با آسودگی خاطر در خصوص دانشگاه علمی کاربردی مورد نظر خود مشاوره دریافت کنید.

در ادامه لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات آورده شده است. در صورتی که در خصوص هر یک از رشته ها نیاز به مشاوره داشتید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید.

لیست رشته های بدون کنکور دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات

لیست رشته های بدون کنکور دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات

دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات ، واقع در استان تهران به آدرس تهران - میدان آزادی، بزرگراه محمدعلی جناح، بلوار دانش است. برای ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات شما بایستی از طریق سایت سازمان سنجش اقدام نمایید. در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور کاردانی کارنشاسی دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات  در رشته های زیر انجام می شود.

لیست رشته های بدون کنکور کاردانی دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات ورودی مهر ماه

 • کاردانی فنی ارتباطات و فناوری اطلاعات (ICT)
 • کاردانی فنی شبکه های کامپیوتری

لیست رشته های بدون کنکور كارشناسي دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات ورودی مهر ماه

 • کارشناسی حرفه ای پست
 • مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات - ICT بهره برداری از سیستمهای مخابراتی
 • مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات - ICT دیتا
 • مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات - ICT مخابرات سیار
 • مهندسی فناوری ارتباطات و اطلاعات - ICT مخابرات نوری
 • مهندسی فناوری اطلاعات - امنیت اطلاعات
 • مهندسی فناوری اطلاعات - برنامه نویسی تحت وب
 • مهندسی فناوری اطلاعات - فناوری اطلاعات

کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

اگر در پی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هستید، با واژه ای به نام کد اشتغال رو به رو خواهید شد. کد اشتغال به سهمیه ای می گویند که با استفاده از آن افراد شاغل می توانند در دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ثبت نام کنند. از این رو تنها کسانی می توانند از کد اشتغال استفاده کنند که شاغل باشند. و اگر داوطلبی بخواهد از کد اشتغال استفاده کند باید در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات رشته ای را انتخاب کند که با زمینه ی کاری او مرتبط باشد.هر داوطلب می تواند یک کد از بین کد 101 تا 212 انتخاب نماید.

کد اشتغال دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات 129   می باشد.اگر تمایل دارید تا بتوانید در انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی رشته های بیشتری را انتخاب کنید. می توانید از کد اشتغال 199 استفاده کنید. کد اشتغال 199 به افرادی تعلق می گیرد که در مراکز دولتی و یا خصوصی مرتبط با رشته ی انتخابی خود حداقل 1 سال سابقه کار داشته باشند.

جالب توجه خود اشتغالان

در ضمن اگر شما کاری خصوصی برای خود داشته باشید که مرتبط با رشته ی انتخابی تان باشد، می توانید از این کد اشتغال ( کد اشتغال 199) استفاده نمایید و از مزایای آن بهره مند شوید.

در دانشگاه دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات شاغل به چه کسی می گویند؟

در دانشگاه دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت مخابرات، شرکت پست و پست بانک و یا به صورت رسمی، پیمانی یا قراردادی در ادارات کل ستادی و اجرایی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و دفاتر خدمات ارتباطی (بخش خصوصی) در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات

امکانات دانشگاه دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

 1. وضعیت سلف سرویس: دارد
 2. وضعیت خوابگاه: ندارد
 3. وضعیت وسیله ایاب و ذهاب: ندارد

شماره تلفن تماس و آدرس دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات

 • دانشگاه دانشکده علمی ـ کاربردی پست و مخابرات در استان تهران، تهران - میدان آزادی، بزرگراه محمدعلی جناح، بلوار دانش واقع است.
 • شماره تماس: 021-44659661

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 09128384678 از سراسر کشور

تماس با 0212291614 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: