مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(9 رای)

برنامه ریزی کنکور: معرفی رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

در کنکور انسانی، یکی از مهمترین مراحل، برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی است. ورود به رشته های علوم انسانی در دانشگاه بخصوص الهیـات و معارف اسلامی نیازمند ویژگی هایی است که انصافا تا آنها را در خودتان نداشتیـد وارد این رشته نشوید؛ چون کلا برایتان می شود اعصاب خوردی و هیچ راه فراری هم نخواهید داشت ! اولین ویژگی که شما برای ورود به این رشته باید داشته باشید علاقه به یادگیـری معارف اسلامـی در قالب علوم مختلف مثل فقه، تاریخ، علم الحدیث، تفسیر قرآن و... می باشد. شما اگر از تاریخ اسلام خوشتان نمی آید، اگر زیاد علاقه به بحث و گفت وگوهای دامنـه دار در حوزه حدیث و فقه و تاریخ و تفسیـر و امثالهـم ندارید خب زحمت بکشیـد اول یک اسپند برای خودتان دود کنیـد که چشمتان نزنند و بعد هم لطف کرده و کلا از ورود به این رشته خودداری بفرماییــــد.

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی

برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

می توان گفت اهمیت برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی بر هیچ کسی پوشیده نیست. بنابراین شاید بتوان به جرات گفت که هیچ داوطلبی وجود ندارد که این موضوع را نداند. اما خیلی ار داوطلبان کنکور انسانی قادر به برنامه ریزی کنکور انسانی صحیح، اصولی و با توجه به شرایط محیطی و شخصیتی برای خود نمی باشند. از این رو  همواره داوطلبانی را شاهد هستیم که به علت پیچیدگی های برنامه ریزی کنکور انسانی دچار سردرگمی و آشفتگی های بسیاری می شوند.

اگر شما به عنوان یکی از داوطلبان کنکور انسانی می خواهید موفقیت در کنکور را از آن خود کنید. حتما باید برنامه ای اصولی، منسجم  را با توجه به شرابط خودتان تنظیم کنید.  برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی مناسب و درست باید ویژگی های خاصی را داشته باشد. در ادامه به توضیح این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

الف - اختصاصی بودن برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

  • اختصاصی بودن: شما در این دنیا فردی منحصر به فرد می باشید. تیپ شخصیتی، طبع بدنی، روحیات، اهداف، اصول و روحیات خاصی را دارا می باشید و فرد دیگری وجود ندارد که دقیقا  اهداف و خصوصیات شما را دارا باشد، از این رو برنامه ریزی کنکور انسانی ای برای شما مناسب و اصولی است که بر اساس خصوصیات جسمی و روحی شما تنظیم و مکتوب شده باشد.

ب - انعطاف پذیر بودن برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

  • انعطاف پذیری:  در مدت یک روز ممکن اتفاق های غیر منتظره ای ( مثل آمدن مهمان، فوت نزدیکان و... ) برای هر فرد بیفتد. و به فرد اجازه پیشرفت مطابق برنامه ریزی کنکور تنظیم شده را ندهد. این حوادث نباید موجب تغییر زیادی در برنامه ریزی کنکور انسانی فرد داوطلب شود. بنابراین شما باید در برنامه تان ساعات و روز هایی را برای جبران زمان هایی که به خاطر حوادث غیرقابل پیشبینی از دست داده اید در نظر بگیرید. از رو برنامه ریزی کنکور درسی برخلاف نظر برخی از مشاوران تحصیلی، باید پویا باشد.

پ - تامین کننده هدف بودن برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

  • تامین کننده هدف : از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی تعیین هدف مهم ترین رکن در برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی می باشد. در واقع تا زمانی که هدف داوطب از شرکت در کنکور مشخص نشود، برنامه ریزی درسی کنکور امکان پذیر نخواهد بود. تعیین اهدافی مانند اینکه قصد قبولی در چه رشته ای را دارید ؟ می خواهید وارد چه دانشگاهی شوید ؟ در برنامه ریزی کنکور انسانی از اهمیت بالایی برخوردار است.

زیرا که قبول شدن در رشته های دانشگاهی مختلف نیاز مند کسب رتبه و درصد های متفاوتی است. که کسب این رتبه ها و درصد ها مختلف مسلما برنامه ریزی درسی های متفاوتی را می طلبد. بگذارید تا راحت تر بگوییم، شما برای برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی باید در ابتدا اولویت های زیر را برای خود مشخص کنید. 1- می خواهم در کنکور در رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی قبول شوم. 2- می خواهم در فلان شهر قبول شوم. 3- می خواهم در فلان شهر و در فلان دانشگاه قبول شوم. بعد از اینکه این موارد را مشخص کردید خیلی راحت تر می توانید برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی را انجام دهید.

ت زیرگروه ها و ضرایب دروس رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

با توجه به این که می خواهید برای رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی برنامه ریزی تحصیلی داشته باشید، باید توجه کنید که این درس در زیرگروه 1 است. در نتیجه برای قبولی در این رشته، به ترتیب درس های زیر دارای ضرایب زیر هستند.

درس رياضي ضريب 2.

درس اقتصاد ضريب 1.

درس زبان و ادبيات فارسي ضريب 4.

درس زبان عربي ضريب 4.

درس تاريخ و جغرافيا ضريب 1.

درس علوم اجتماعي ضريب 1.

درس فلسفه و منطق ضريب 3.

درس روانشناسي ضريب 1.

در نتیجه باید این درسها را به ترتیب در برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی در اولویت قرار دهید.

برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی براساس دانشگاه

با توجه به این که در کدام شهر می خواهید قبول شوید، درصدهای حداقل مورد نیاز فرق خواهد کرد. در نتیجه برای برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی باید به این نکته توجه داشته باشید. هم چنین با توجه به این که می خواهید دقیقا در چه دانشگاهی قبول شوید نیز در برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی باید حداقل هایی از درصد و رتبه های قبولی کنکور انسانی را مد نظر قرار دهید.

بدیهی است که جهت تحقق این درصد ها و رتبه های بهتر داوطلب باید ساعات مطالعه بالاتری را در روز داشته باشد. که این ساعات مطالعه باید در برنامه ریزی کنکور انسانی گنجانده شود. به عنوان مثال اگر داوطلب کنکور انسانی که هدفش قبولی در رشته های مهندسی و علوم پایه است با دو تا سه ساعت مطالعه در روز امیدی به دستیابی به هدفش نیست چون باید بیشتر از این ها مطالعه داشته باشد.

ث - ساده بودن برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

  • سادگی و انجام پذیری: یکی از نکاتی که هر در هر مشاوره تحصیلی به داوطلب کنکور تذکر داده می شود این است. که داوطلب باید حتما برنامه ای را برای خود تنظیم کند که قابلیت اجرا داشته باشد. بسیار دیده می شود که دانش آموزانی که در ابتدا راه کنکور انسانی قرار دارند. که می خواهند خیلی سریع به هدف خود برسند دست به تنظیم برنامه ریزی درسی فضایی می زنند.

در این حالت دانش آموزان چنین برنامه ریزی درسی ای را در نهایت نمی توانند اجرا کنند. در نتیجه به مرور با از دست دادن انگیزه های خود از گود رقابت خارج می شوند و به پله اول خود باز می گردند. از این رو توجه به این امر بسیار ضروری است که برنامه ریزی کنکور انسانی نباید فرا تر از حد توان شما باشد، مثلا زمانی که متوسط ساعات مطالعه در روز شما 4 ساعت است هیچ وقت در هفته اول برای ۱۰ ساعت مطالعه در روز برنامه ریزی کنکور انسانی خود را تنظیم نکنید. این افزایش ساعات مطالعه باید به صورت گام به گام صورت گیرد. که امر به کمک یک مشاور کنکور  مناسب و با برنامه ریزی کنکور انسانی متعادل و هماهنگ با ویژگی های شخصی شما امکان پذیر است.

ج - تنوع برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

  • تنوع:  ما در مشاوره کنکور سراسری بارها دیده ایم که داوطلبانی که ساعات زیادی را به صورت مداوم و پشت سرهم  برای مطالعه یک درس صرف کرده اند. با مشکلاتی از جمله دریافت کمتر مطالب مواجه می شوند، باید گفت که این روش مطالعه روش درستی نیست و برنامه ریزی کنکور انسانی ای که به این نحو باشد از اساس اشتباه است.
    سعی کنید حتما در برنامه ریزی کنکور انسانی خود تنوع دروس مطالعاتی در یک رور را حتما رعایت کنید، حتی المکان سعی کنید دروس اختصاصی و عمومی را به صورت یکی در میان در برنامه ریزی کنکور انسانی خود جای دهید. این امر باعث می شود تا شما از مطالعه یک درس در طول روز  خسته نشوید. و در میان مطالعه دروس مختلف وقفه ای را ایجاد کنید تا ضمیر ناخودآگاه تان مطالب خوانده شده را طبقه بندی نماید.

چ - قابل ارزیابی بودن برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

  • قابلیت ارزیابی شدن:  برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی تنظیم شده باید میزان پیشرفت و پسرفت شما را نمایان سازد، به عبارت بهتر یعنی شما باید بدانید که در انجام چه کار ها و مطالعات چه دروسی موفق بوده اید و در آن ها دچار ضعف شده اید. این امر سبب می شود که شما بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. تا در برنامه ریزی کنکور انسانی خود بتوانید نقاط ضعف خود را تبدیل به نقاط قوت کنید.

ح - مکتوب بودن برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

 

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری رهیاب پیشنهاد می کنند که مطالب زیر را هم درباره رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی بخوانید:

ثبت نام بدون کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

ثبت نام کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

انتخاب رشته کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

انتخاب رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

معرفی رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب در زمینه های نتایج کنکور، ثبت نام کنکور انسانی ، منابع کنکور انسانی ، تغییر رشته، کارنامه اولیه کنکور، انتخاب رشته انسانی، انتخاب رشته کنکور انسانی، دفترچه کنکور انسانی، دفترچه ثبت نام کنکور، مشاوره درسیکنکور انسانی، مشاوره درسی کنکور ، مشاوره تحصیلی، ثبت نام بدون کنکور سراسری، ثبت نام بدون کنکور آزاد، ثبت نام دانشگاه آزاد، ثبت نام علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی بدون کنکور، رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی بدون کنکور آزاد، رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی بدون کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت، تکمیل ظرفیت سراسری، برنامه ریزی تحصیلی کنکور ، برنامه ریزی تحصیلی کنکور انسانی آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

برنامه ریزی کنکور سایر گرایش های رشته انسانی

برنامه ریزی کنکور سایر رشته های کنکور انسانی را می توانید از زیر دنبال کنید: (این لیست تکمیل خواهد شد.)

برنامه ریزی کنکور رشته دبیر زبان و ادبیات عرب 

برنامه ریزی کنکور رشته مترجمی زبان عربی

برنامه ریزی کنکور رشته ادبیات و زبان عربی

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامی

برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی

برنامه ریزی کنکور رشته دبیری علوم دینی

برنامه ریزی کنکور رشته کارشناسی تربیت مربی

برنامه ریزی کنکور رشته کاردانی تربیت معلم

برنامه ریزی کنکور رشته میرکوی قرآنی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم تجربی

برنامه ریزی کنکور رشته ادبیات

برنامه ریزی کنکور رشته معارف ارشاد

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم دینی و معارف اسلامی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم قرآن و حدیث

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامی و علوم سیاسی

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامی و الهیات

برنامه ریزی کنکور رشته مدرسی معارف

برنامه ریزی کنکور رشته حقوق

برنامه ریزی کنکور رشته علوم قضایی

برنامه ریزی کنکور رشته حقوق اسلامی

برنامه ریزی کنکور رشته حقوق حنفی

برنامه ریزی کنکور رشته حقوق امامی

برنامه ریزی کنکور رشته حقوق شافعی

برنامه ریزی کنکور رشته کارشناسی فقه

برنامه ریزی کنکور رشته کاردانی امور حقوقی و کنسولی

برنامه ریزی کنکور رشته پلیس قضایی

برنامه ریزی کنکور رشته حکمت اسلامی و فلسفه

برنامه ریزی کنکور رشته فلسفه

برنامه ریزی کنکور رشته علوم اجتماعی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم اقتصادی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم صنعتی

برنامه ریزی کنکور رشته اقتصاد حمل و نقل

برنامه ریزی کنکور رشته حسابداری

برنامه ریزی کنکور رشته امور گمرکی

برنامه ریزی کنکور رشته بانکداری

برنامه ریزی کنکور رشته امور بانکی

برنامه ریزی کنکور رشته صنایع چاپ

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت دولتی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت جهانگردی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت امور گمرکی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت مسافرتی و جهانگردی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت صنعتی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت بیمه

برنامه ریزی کنکور رشته کاردانی امور بیمه

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت بیمه اکو

برنامه ریزی کنکور رشته خدمات امور اداری

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت امور بانکی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت و کمیسر دریایی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت و بازرگانی دریایی

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت فرهنگی و هنری

برنامه ریزی کنکور رشته کارشناسی خبرنگاری

برنامه ریزی کنکور رشته کاردانی امور دفتری

برنامه ریزی کنکور رشته کارشناسی تولید سیما

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت بانکداری

برنامه ریزی کنکور رشته علوم سیاسی

برنامه ریزی کنکور رشته روابط سیاسی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم سیاسی (امنیت ملی)

برنامه ریزی کنکور رشته کاردانی عملیات کشوری

برنامه ریزی کنکور رشته اطلاعات نظامی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم انتظامی

برنامه ریزی کنکور رشته اطلاعات و ضد اطلاعات

برنامه ریزی کنکور رشته جغرافیای سیاسی

برنامه ریزی کنکور رشته جغرافیا

برنامه ریزی کنکور رشته تاریخ

برنامه ریزی کنکور رشته باستان شناسی

برنامه ریزی کنکور رشته آماد

برنامه ریزی کنکور رشته روانشناسی

برنامه ریزی کنکور رشته علوم تربیتی

برنامه ریزی کنکور رشته راهنمایی و مشاوره

برنامه ریزی کنکور رشته مطالعات خانواده

برنامه ریزی کنکور رشته کتابداری

برنامه ریزی کنکور رشته دبیری تربیت بدنی و علوم ورزشی

برنامه ریزی کنکور رشته ادبيات داستانى

 


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی

مشاوره خانواده

مشاوره تحصیلی

تست روانشناسی


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی,مشاوره برنامه ریزی کنکور,مشاوره انتخاب رشته تجربی  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  تلفن مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «برنامه ریزی کنکور رشته دبیری الهیات و معارف اسلامی - برنامه ریزی کنکور انسانی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA2
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: