مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
مشاوره تلفنی سراسر کشور:9099075226
مشاوره تلفنی استان تهران:9092305648
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(11 رای)

برنامه ریزی کنکور: معرفی رشته گردشگری

در کنکور علوم انسانی، یکی از مهمترین مراحل، برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری است.

برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری:  یکی از مهم ترین فعالیت های انسان معاصر که موجب تغییراتی اساسی در مسائل سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و روش زندگی انسان ها شده جهانگردی است. صنعت گردشگری بزرگ ترین، گسترده ترین و متنوع ترین صنعت دنیاست. در بسیاری از کشورها، این صنعت منبع اصلی درآمد، ایجاد اشتغال، رشد بخش خصوصی و عامل توسعه زیر ساخت هاست. گردشگری امروزه یکی از بهترین ابزارهای تبادل  و تعامل فرهنگی است و سیاحت و گشت و گذار در سرزمین های مختلف از روش های موفق گذراندن اوقات فراغت می باشد. گردشگری در هزاره سوم را ارزنده ترین صنعت پول ساز در جهان می دانند که دولت مردان کشور باید با یک عزم ملی در این راه بیش تر تلاش کنند. هم اكنون از هر 13 شغل موجود يك شغل به صنايع مسافرتي و توريسم اختصاص دارد و درسال 2019 از هر 8/11 شغل موجود يك شغل به اين صنايع مرتبط خواهد بود.

برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری,ثبت نام بدون کنکور رشته گردشگری,ثبت نام کنکور رشته گردشگری,مشاوره تحصیلی,مشاوره تحصیلی تلفنی,مشاوره درسی,مشاوره درسی تلفنی,برنامه ریزی,برنامه ریزی تلفنی,مشاوره برنامه ریزی تلفنی,مشاوره کنکور,برنامه ریزی کنکور تلفنی,مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور,مشاوره کنکور 97,برنامه ریزی کنکور 97,برنامه ریزی تلفنی کنکور 97,مشاوره تحصیلی تهران,کنکور آزمایشی,مشاوره تست زنی,مشاوره تلفنی تست زنی,مشاوره تلفنی صدای رهیاب,9099075226,مشاوره کنکور رهیاب,مشاوره برنامه ریزی درسی,برنامه درسی

برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

می توان گفت اهمیت برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری بر هیچ کسی پوشیده نیست. بنابراین شاید بتوان به جرات گفت که هیچ داوطلبی وجود ندارد که این موضوع را نداند. اما خیلی ار داوطلبان کنکور انسانی قادر به برنامه ریزی کنکور انسانی صحیح، اصولی و با توجه به شرایط محیطی و شخصیتی برای خود نمی باشند. از این رو  همواره داوطلبانی را شاهد هستیم که به علت پیچیدگی های برنامه ریزی کنکور انسانی دچار سردرگمی و آشفتگی های بسیاری می شوند.

اگر شما به عنوان یکی از داوطلبان کنکور انسانی می خواهید موفقیت در کنکور را از آن خود کنید. حتما باید برنامه ای اصولی، منسجم  را با توجه به شرابط خودتان تنظیم کنید.  برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری مناسب و درست باید ویژگی های خاصی را داشته باشد. در ادامه به توضیح این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

ویژگی های برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

الف - اختصاصی بودن برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

  • اختصاصی بودن : شما در این دنیا فردی منحصر به فرد می باشید. تیپ شخصیتی، طبع بدنی، روحیات، اهداف، اصول و روحیات خاصی را دارا می باشید و فرد دیگری وجود ندارد که دقیقا  اهداف و خصوصیات شما را دارا باشد، از این رو برنامه ریزی کنکور انسانی ای برای شما مناسب و اصولی است که بر اساس خصوصیات جسمی و روحی شما تنظیم و مکتوب شده باشد.

ب - انعطاف پذیر بودن برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

  • انعطاف پذیری :  در مدت یک روز ممکن اتفاق های غیر منتظره ای ( مثل آمدن مهمان، فوت نزدیکان و... ) برای هر فرد بیفتد. و به فرد اجازه پیشرفت مطابق برنامه ریزی کنکور تنظیم شده را ندهد. این حوادث نباید موجب تغییر زیادی در برنامه ریزی کنکور انسانی فرد داوطلب شود. بنابراین شما باید در برنامه تان ساعات و روز هایی را برای جبران زمان هایی که به خاطر حوادث غیرقابل پیشبینی از دست داده اید در نظر بگیرید. از رو برنامه ریزی کنکور درسی برخلاف نظر برخی از مشاوران تحصیلی، باید پویا باشد.

پ - تامین کننده هدف بودن برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

زیرا که قبول شدن در رشته های دانشگاهی مختلف نیاز مند کسب رتبه و درصد های متفاوتی است. که کسب این رتبه ها و درصد ها مختلف مسلما برنامه ریزی درسی های متفاوتی را می طلبد. بگذارید تا راحت تر بگوییم، شما برای برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری باید در ابتدا اولویت های زیر را برای خود مشخص کنید. 1- می خواهم در کنکور در رشته گردشگری قبول شوم. 2- می خواهم در فلان شهر قبول شوم. 3- می خواهم در فلان شهر و در فلان دانشگاه قبول شوم. بعد از اینکه این موارد را مشخص کردید خیلی راحت تر می توانید برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری را انجام دهید.

ت زیرگروه ها و ضرایب دروس رشته گردشگری

با توجه به این که می خواهید برای رشته گردشگری برنامه ریزی تحصیلی داشته باشید، باید توجه کنید که این درس در زیرگروه 3 است. در نتیجه برای قبولی در این رشته، به ترتیب درس های زیر دارای ضرایب زیر هستند.

درس رياضي ضريب 4.

درس اقتصاد ضريب 3.

درس زبان و ادبيات فارسي ضريب 2.

درس زبان عربي ضريب 1.

درس تاريخ و جغرافيا ضريب 1.

درس علوم اجتماعي ضريب 2.

درس فلسفه و منطق ضريب 1.

درس روانشناسي ضريب 1.

در نتیجه باید این درسها را به ترتیب در برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری در اولویت قرار دهید.

برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری براساس دانشگاه

با توجه به این که در کدام شهر می خواهید قبول شوید، درصدهای حداقل مورد نیاز فرق خواهد کرد. در نتیجه برای برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری باید به این نکته توجه داشته باشید. هم چنین با توجه به این که می خواهید دقیقا در چه دانشگاهی قبول شوید نیز در برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری باید حداقل هایی از درصد و رتبه های قبولی کنکور انسانی را مد نظر قرار دهید.

بدیهی است که جهت تحقق این درصد ها و رتبه های بهتر داوطلب باید ساعات مطالعه بالاتری را در روز داشته باشد. که این ساعات مطالعه باید در برنامه ریزی کنکور انسانی گنجانده شود. به عنوان مثال اگر داوطلب کنکور انسانی که هدفش قبولی در رشته های مهندسی و علوم پایه است با دو تا سه ساعت مطالعه در روز امیدی به دستیابی به هدفش نیست چون باید بیشتر از این ها مطالعه داشته باشد.

ث - ساده بودن برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

  • سادگی و انجام پذیری : یکی از نکاتی که هر در هر مشاوره تحصیلی به داوطلب کنکور تذکر داده می شود این است. که داوطلب باید حتما برنامه ای را برای خود تنظیم کند که قابلیت اجرا داشته باشد. بسیار دیده می شود که دانش آموزانی که در ابتدا راه کنکور انسانی قرار دارند. که می خواهند خیلی سریع به هدف خود برسند دست به تنظیم برنامه ریزی درسی فضایی می زنند.

در این حالت دانش آموزان چنین برنامه ریزی درسی ای را در نهایت نمی توانند اجرا کنند. در نتیجه به مرور با از دست دادن انگیزه های خود از گود رقابت خارج می شوند و به پله اول خود باز می گردند. از این رو توجه به این امر بسیار ضروری است که برنامه ریزی کنکور انسانی نباید فرا تر از حد توان شما باشد، مثلا زمانی که متوسط ساعات مطالعه در روز شما 4 ساعت است هیچ وقت در هفته اول برای ۱۰ ساعت مطالعه در روز برنامه ریزی کنکور انسانی خود را تنظیم نکنید. این افزایش ساعات مطالعه باید به صورت گام به گام صورت گیرد. که امر به کمک یک مشاور کنکور  مناسب و با برنامه ریزی کنکور انسانی متعادل و هماهنگ با ویژگی های شخصی شما امکان پذیر است.

ج - تنوع برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

  • تنوع:  ما در مشاوره کنکور سراسری بارها دیده ایم که داوطلبانی که ساعات زیادی را به صورت مداوم و پشت سرهم  برای مطالعه یک درس صرف کرده اند. با مشکلاتی از جمله دریافت کمتر مطالب مواجه می شوند، باید گفت که این روش مطالعه روش درستی نیست و برنامه ریزی کنکور انسانی ای که به این نحو باشد از اساس اشتباه است.
    سعی کنید حتما در برنامه ریزی کنکور انسانی خود تنوع دروس مطالعاتی در یک رور را حتما رعایت کنید، حتی المکان سعی کنید دروس اختصاصی و عمومی را به صورت یکی در میان در برنامه ریزی کنکور انسانی خود جای دهید. این امر باعث می شود تا شما از مطالعه یک درس در طول روز  خسته نشوید. و در میان مطالعه دروس مختلف وقفه ای را ایجاد کنید تا ضمیر ناخودآگاه تان مطالب خوانده شده را طبقه بندی نماید.

چ - قابل ارزیابی بودن برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

  • قابلیت ارزیابی شدن:  برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری تنظیم شده باید میزان پیشرفت و پسرفت شما را نمایان سازد، به عبارت بهتر یعنی شما باید بدانید که در انجام چه کار ها و مطالعات چه دروسی موفق بوده اید و در آن ها دچار ضعف شده اید. این امر سبب می شود که شما بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی کنید. تا در برنامه ریزی کنکور انسانی خود بتوانید نقاط ضعف خود را تبدیل به نقاط قوت کنید.

ح - مکتوب بودن برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه رشته گردشگری

مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی و حضوری رهیاب پیشنهاد می کنند که مطالب زیر را هم درباره رشته گردشگری بخوانید:

مشاوره کنکور رشته گردشگری

انتخاب رشته کنکور رشته گردشگری

ثبت نام کنکور رشته گردشگری

انتخاب رشته گردشگری

ثبت نام بدون کنکور رشته گردشگری

برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری

معرفی رشته گردشگری

خدمات مرکز مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی کنکور

مرکز مشاوره تلفنی و حضوری صدای رهیاب در زمینه های نتایج کنکور، ثبت نام کنکور انسانی ، منابع کنکور انسانی ، تغییر رشته، کارنامه اولیه کنکور، انتخاب رشته انسانی، انتخاب رشته کنکور انسانی، دفترچه کنکور انسانی، دفترچه ثبت نام کنکور، مشاوره درسی کنکور انسانی، مشاوره درسی کنکور ، مشاوره تحصیلی، ثبت نام بدون کنکور سراسری، ثبت نام بدون کنکور آزاد، ثبت نام دانشگاه آزاد، ثبت نام علمی کاربردی، ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی، رشته مدیریت دولتی بدون کنکور، رشته مدیریت دولتی بدون کنکور آزاد، رشته مدیریت دولتی بدون کنکور سراسری، تکمیل ظرفیت، تکمیل ظرفیت سراسری، برنامه ریزی تحصیلی کنکور ، برنامه ریزی تحصیلی کنکور انسانی آماده ارائه مشاوره تحصیلی به داوطلبان عزیز است.

انتخاب رشته سایر گرایش های رشته انسانی

برای آگاهی از ثبت نام کنکور سایر رشته های انسانی می توانید به لینک های زیر مراجعه کنید: (این لیست تکمیل خواهد شد.)

زیر گروه 1 - کارشناسی

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش الهيات و معارف اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش زبان و ادبيات عربي

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش زبان و ادبيات فارسي

برنامه ریزی کنکور رشته اديان و مذاهب

برنامه ریزی کنکور رشته اديان و عرفان

برنامه ریزی کنکور رشته ايران شناسي

برنامه ریزی کنکور رشته تاريخ تمدن ملل اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته تربيت مروج سياسي

برنامه ریزی کنکور رشته حقوق

برنامه ریزی کنکور رشته زبان و ادبيات تركي آذري

برنامه ریزی کنکور رشته زبان و ادبيات عربي

برنامه ریزی کنکور رشته زبان و ادبيات فارسي

برنامه ریزی کنکور رشته زبان و ادبيات كردي

برنامه ریزی کنکور رشته شيعه شناسي

برنامه ریزی کنکور رشته علوم قرآن و حديث

برنامه ریزی کنکور رشته علوم قضايي

برنامه ریزی کنکور رشته فرهنگ و معارف اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته فقه شافعي

برنامه ریزی کنکور رشته فقه و حقوق اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته فقه و حقوق امامي

برنامه ریزی کنکور رشته فقه و حقوق حنفي

برنامه ریزی کنکور رشته فقه و حقوق شافعی

برنامه ریزی کنکور رشته فقه و حقوق مذاهب اسلامی

برنامه ریزی کنکور رشته فقه و مباني حقوق اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته فلسفه

برنامه ریزی کنکور رشته فلسفه و حكمت اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته فلسفه و عرفان اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته فلسفه و كلام اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته مترجمي زبان عربي

برنامه ریزی کنکور رشته مربيگري عقيدتي

برنامه ریزی کنکور رشته مطالعات امنيتي

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي و اخلاق

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي و اديان

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي و تاریخ

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي و علوم تربیتی

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي و علوم قرآنی

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي و کلام

برنامه ریزی کنکور رشته معارف اسلامي و مدیریت

زیر گروه 1 - کاردانی

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني آموزش ديني و عربي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني آموزش زبان و ادبيات فارسي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني امور تربيتي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني امور دولتي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني تربيت مبلغ قرآن كريم

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني تربيت معلم قرآن كريم

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني حقوق قضايي

زیرگروه 2 - کارشناسی

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش علوم اجتماعي

برنامه ریزی کنکور رشته امنيت اطلاعات، امنيت بين الملل

برنامه ریزی کنکور رشته امنيت نرم

برنامه ریزی کنکور رشته برنامه ريزي اجتماعي و تعاون

برنامه ریزی کنکور رشته پژوهشگري امنيت

برنامه ریزی کنکور رشته جامعه شناسي

برنامه ریزی کنکور رشته حفاظت اطلاعات

برنامه ریزی کنکور رشته  روزنامه نگاري

برنامه ریزی کنکور رشته ضد تروريسم

برنامه ریزی کنکور رشته علوم فني امنيت

برنامه ریزی کنکور رشته مددكاري اجتماعي

برنامه ریزی کنکور رشته مردم شناسي

زیرگروه 2 - کاردانی

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني آموزش مطالعات اجتماعي

زیرگروه 3 - کارشناسی

برنامه ریزی کنکور رشته اقتصاد

برنامه ریزی کنکور رشته امنيت اقتصادي

برنامه ریزی کنکور رشته حسابداري

برنامه ریزی کنکور رشته روابط عمومي

برنامه ریزی کنکور رشته فناوري اطلاعات و ارتباطات

برنامه ریزی کنکور رشته گردشگري

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت اطلاعات و ارتباطات

برنامه ریزی کنکور رشته مدیریت امور بانکی

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت امور گمركي

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت بازرگاني

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت بيمه

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت بيمه اكو

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت دولتي

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت صنعتي

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت فرهنگي هنري

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت كسب وكارهاي کوچک

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت مالي

برنامه ریزی کنکور رشته مديريت و بازرگاني دريايي

برنامه ریزی کنکور رشته مطالعات ارتباطي و فناوري اطلاعات

برنامه ریزی کنکور رشته هتلداري

زیرگروه 3 - کاردانی

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني اشتغال

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني اقتصاد كار و بهره وري

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني امور بانكي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني امور فرهنگي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني امور مالي و مالياتي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني بيمه

برنامه ریزی کنکور رشته کاردانی جهانگردی

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني حسابداري

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني روابط كار

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني مديريت بازرگاني

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني مديريت صنعتي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني مديريت گمركي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني هتلداري

زیرگروه 4 - کارشناسی

برنامه ریزی کنکور رشته آماد

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش تاريخ

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش جغرافيا

برنامه ریزی کنکور رشته تاريخ

برنامه ریزی کنکور رشته باستان شناسي

برنامه ریزی کنکور رشته جغرافيا

برنامه ریزی کنکور رشته زبان شناسي

برنامه ریزی کنکور رشته علوم سياسي

برنامه ریزی کنکور رشته علوم انتظامي

برنامه ریزی کنکور رشته تاريخ اسلام

زیرگروه 4 - کاردانی

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني باستانشناسي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني علوم انتظامي

زیرگروه 5 - کارشناسی

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش ابتدايي

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش راهنمايي و مشاوره

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش علوم ورزشي

برنامه ریزی کنکور رشته آموزش كودكان استثنايي

برنامه ریزی کنکور رشته روانشناسي علم اطلاعات و دانش شناسي

برنامه ریزی کنکور رشته علوم تربيتي

برنامه ریزی کنکور رشته علوم ورزشي

برنامه ریزی کنکور رشته مشاوره

برنامه ریزی کنکور رشته مطالعات خانواده

زیرگروه 5 - کاردانی

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني آموزش وپرورش ابتدايي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني آموزش وپرورش كودكان استثنايي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني علوم ورزشي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني علم اطلاعات و دانش شناسي

برنامه ریزی کنکور رشته كارداني مربي كودك


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره تحصیل در خارج از کشور

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری

مشاوره ثبت نام کنکور

مشاوره انتخاب رشته


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


شرایط ثبت نام کنکور , شرایط ثبت نام کنکور سراسری , شرایط ثبت نام کنکور 97 , شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 , شرایط شرکت در کنکور , شرایط شرکت در کنکور سراسری , شرایط شرکت در کنکور 97 , شرایط شرکت در کنکور سراسری 97 , ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی , برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی , انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی , ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98,ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, کنکور ریاضی, کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

شرایط ثبت نام کنکور , شرایط ثبت نام کنکور سراسری , شرایط ثبت نام کنکور 97 , شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 , شرایط شرکت در کنکور , شرایط شرکت در کنکور سراسری , شرایط شرکت در کنکور 97 , شرایط شرکت در کنکور سراسری 97 , ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی , برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی , انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی , ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98,ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, کنکور ریاضی, کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

شرایط ثبت نام کنکور , شرایط ثبت نام کنکور سراسری , شرایط ثبت نام کنکور 97 , شرایط ثبت نام کنکور سراسری 97 , شرایط شرکت در کنکور , شرایط شرکت در کنکور سراسری , شرایط شرکت در کنکور 97 , شرایط شرکت در کنکور سراسری 97 , ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی 98 , مشاوره تحصیلی تلفنی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تحصیلی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره برنامه ریزی کنکور ریاضی , برنامه ریزی کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره انتخاب رشته کنکور ریاضی , انتخاب رشته کنکور ریاضی , مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور ریاضی , ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی 98,ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, مشاوره ثبت نام تلفنی کنکور ریاضی, کنکور ریاضی, کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور رباضی, ثبت نام کنکور ریاضی 98, ثبت نام کنکور, ثبت نام با تاخیر, ثبت نام با تاخیر کنکور ریاضی 98, ثبت نام با کنکور ریاضی ,کنکور ریاضی, کنکور 97, کنکور 96, کنکور فیزیک, کنکور ریاضی و فیزیک, کنکور بدون آزمون, انتخاب رشته بدون آزمون , قبولی مهندسی, رشته ریاضی و فیزیک,مهندسی برق, مهندسی مکانیک, مهندسی کامپیوتر, مهندسی عمران, مهندسی معماری, مهندسی صنایع, مهندسی نفت, مهندسی الکترونیک, مهندسی برق مخابرات, مهندسی دریا, مهندسی کشاورزی, مهندسی برق قدرت, مهندسی شهرسازی, مهندسی سازه, مهندسی نقشه برداری, مهندسی خطوط ریلی, مهندسی کنترل فرآیند, مهندسی مکانیک جامدات, مهندسی هوا و فضا, مهندسی کامپیوتر, مهندسی فناوری اطلاعات, مهندسی پلیمر, مهندسی معدن, مهندسی ساخت و تولید , مهندسی شیمی , مهندسی مواد , مهندسی پزشکی و مهندسی انرژی مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «برنامه ریزی کنکور رشته گردشگری - علوم انسانی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: