مرکز مشاوره رهیاب
مشاوره روانشناسی و تحصیلی : تلفنی و حضوری
دریافت مستقیم نوبت مشاوره09128384678
مشاوره تلفنی سراسر کشور021-22916114
تعیین نوبت مشاوره حضوری
خرید بسته های مشاوره تلفنی تا 45% تخفیف
خیلی بد بد متوسط خوب عالی
(19 رای)

برنامه ریزی کنکور هنر - مشاوره تحصیلی تلفنی

برنامه ریزی کنکور هنر دومین مرحله بعد از ثبت نام کنکور هنر می باشد. که خوشبختانه اغلب داوطلبان کنکور هنر قبل از ثبت نام کنکور و در تابستان آن را شروع می کنند. اگر برنامه ریزی کنکور هنر دقیق و حرفه ای انجام شود. و داوطلب کنکور هنر مطابق آن عمل نماید. می تواند قبولی داوطلب در رشته مورد نظرش را تضمین کند. از طرفی نداشتن برنامه ریزی کنکور هنر قطعا داوطلب را با شکست در کنکور هنر مواجه خواهد کرد.

برنامه ریزی کنکور هنر

بدیهی است که برنامه ریزی کنکور هنر امری بسیار مهم و ضروری است و این امر بر کسی پوشیده نیست. و هیچ داوطلبی وجود ندارد که این موضوع را نداند. اما خیلی ار داوطلبان کنکور هنر قادر به برنامه ریزی کنکور هنر صحیح، اصولی و با توجه به شرایط محیطی و شخصیتی برای خود نیستند. به همین دلیل همواره شاهد داوطلبانی هستیم که به علت پیچیدگی های برنامه ریزی کنکور هنر دچار سردرگمی و آشفتگی های بسیاری می شوند. بنابراین اگر شما به عنوان یکی از داوطلبان کنکور هنر می خواهید در کنکور هنر موفق باشید. حتما باید برنامه ای اصولی، منسجم  را با توجه به شرابط خودتان تنظیم کنید.  برنامه ریزی کنکور هنر مناسب و درست باید ویژگی های خاصی داشته باشد. که در ادامه به توضیح این ویژگی ها می پردازیم:

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

ویژگی های برنامه ریزی کنکور هنر چیست؟

 • اختصاصی: شما در این دنیا فردی منحصر به فرد هستید. تیپ شخصیتی، طبع بدنی، روحیات، اهداف، اصول و روحیات خاص خود را دارید و فرد دیگری وجود ندارد که دقیقا  اهداف و خصوصیات شما را دارا باشد، از این رو برنامه ریزی کنکور هنری برای شما مناسب و اصولی است که بر اساس خصوصیات جسمی و روحی شما تنظیم و مکتوب شده باشد.
 • انعطاف پذیری در مدت یک روز ممکن اتفاق های غیرمنتظره ای (مثل آمدن مهمان، فوت نزدیکان، مریضی و... ) برای هر انسان پیش بیاید. و به فرد اجازه پیشرفت مطابق برنامه ریزی کنکور هنر تنظیم شده را ندهد. این حوادث نباید موجب تغییر زیادی در برنامه ریزی کنکور هنر فرد داوطلب شود. بنابراین شما باید در برنامه تان ساعات و روز هایی را برای جبران زمان هایی که به خاطر حوادث غیرقابل پیشبینی از دست داده اید در نظر بگیرید. از رو برنامه ریزی کنکور هنر برخلاف نظر برخی از مشاوران تحصیلی، باید پویا باشد. با یک برنامه خشک و ثابت حتی سردرگمی و استرس عقب ماندگی دروس نیز ایجاد می شود.
 • تامین کننده هدف: از نظر بسیاری از مشاوران تحصیلی تعیین هدف مهم ترین رکن در برنامه ریزی کنکور هنر است. در واقع تا زمانی که هدف داوطب از شرکت در کنکور مشخص نشود، برنامه ریزی کنکور هنر امکان پذیر نخواهد بود. تعیین اهدافی مانند اینکه قصد قبولی در چه رشته ای را دارید؟ میخواهید وارد چه دانشگاهی شوید؟ در برنامه ریزی کنکور هنر از اهمیت بالایی برخوردار است. چرا که قبول شدن در رشته های دانشگاهی مختلف نیاز مند کسب رتبه و درصد های متفاوتی است. که کسب این رتبه ها و درصد های مختلف مسلما برنامه ریزی درسی های متفاوتی را می طلبد. بدیهیست که جهت تحقق این درصد ها و رتبه های بهتر داوطلب باید ساعات مطالعه بالاتری را در روز داشته باشد. که این ساعات مطالعه باید در برنامه ریزی کنکور هنر گنجانده شود. به عنوان مثال اگر داوطلب کنکور هنر که هدفش قبولی در طراحی صنعتی دانشگاه تهران است با دو تا سه ساعت مطالعه در روز امیدی به دستیابی به هدفش نیست چون باید بیشتر از این ها مطالعه کند.
 • سادگی و انجام پذیری: یکی از نکاتی که در هر مشاوره تحصیلی به داوطلب کنکور توصیه می شود این است. که داوطلب باید حتما برنامه ای را برای خود تنظیم نماید که قابلیت اجرا داشته باشد. بسیار دیده شده است که دانش آموزانی که در ابتدای راه کنکور هنر قرار دارند. که می خواهند خیلی سریع به هدف خود برسند دست به تنظیم برنامه ریزی درسی فضایی می زنند. که دانش آموزان چنین برنامه ریزی درسی ای را در نهایت نمی توانند اجرا کنند. در نتیجه به مرور زمان با از دست دادن انگیزه های خود از گود رقابت خارج می شوند. و سیر نزولی در نتایج کنکور آزمایشی شان شاهد هستیم. از این رو توجه به این مسئله بسیار ضروری است که برنامه ریزی کنکور هنر نباید از حد توان شما فراتر رود. مثلا زمانی که متوسط ساعات مطالعه در روز شما 4 ساعت است هیچ وقت در هفته اول برای ۱۰ ساعت مطالعه در روز برنامه ریزی کنکور هنر خود را تنظیم ننمایید. این افزایش ساعات مطالعه باید به صورت گام به گام صورت گیرد. که این امر به کمک یک مشاور کنکور  مناسب و با برنامه ریزی کنکور هنر متعادل و هماهنگ با ویژگی های شخصی شما امکان پذیر است.
 • تنوع: ما در مشاوره کنکور سراسری بارها دیده ایم که داوطلبانی که ساعات زیادی را به صورت مداوم و بی وقفه برای مطالعه یک درس صرف کرده اند. با مشکلاتی از جمله دریافت کمتر مطالب مواجه می شوند. باید گفت که این روش مطالعه روش نیست که بتوان گفت درست یا غلط است. با توجه به ویژگی های رفتاری و شخصیتی و طبعی شما، این روش می تواند درست یا غلط باشد. در غیر این صورت و بدون توجه به موارد ذکر شده، برنامه ریزی کنکور هنری که به این نحو باشد از ریشه اشتباه است.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

به دلیل این که درس های کنکور رشته هنر غالباً حفظی هستند، به دلیل اینکه در زمان مطالعه حجم زیادی از مطالب به ذهن منتقل می شود، احتمال از یاد رفتن  مطالب زیاد است و به همین دلیل باید درس ها را حتماً چند دور مرور کنید. هم چنین سعی کنید حتما در برنامه ریزی کنکور هنر خود تنوع دروس مطالعاتی در یک روز را حتما رعایت کنید. حتی المکان سعی کنید دروس اختصاصی و عمومی را به صورت یکی در میان در برنامه ریزی کنکور هنر خود جای دهید. این امر باعث می شود تا شما از مطالعه یک درس در طول روز  خسته نشوید. و در میان مطالعه دروس مختلف وقفه ای را ایجاد کنید تا ضمیر ناخودآگاه تان مطالب خوانده شده را طبقه بندی نماید.

 • قابلیت ارزیابی شدن: برنامه ریزی کنکور هنر تنظیم شده باید میزان پیشرفت و پسرفت شما را نمایان سازد، به عبارت بهتر یعنی شما باید بدانید که در انجام چه کار ها و مطالعات چه دروسی موفق بوده اید و در آن ها دچار ضعف شده اید. این امر باعث می شود که شما بتوانید نقاط ضعف و قوت خود را شناسایی نمایید. تا در برنامه ریزی کنکور هنر خود بتوانید نقاط ضعف خود را تبدیل به نقاط قوت کنید.
 • مکتوب:  برنامه ریزی کنکور هنر شما هر چقدر هم که قوی باشد. تا زمانی که نوشته نشده باشد نمی تواند پیش رفت یا پس رفت شما را باز گو کند. برای این امر حتما باید برنامه ریزی کنکور هنر خود را مکتوب نمایید. تا بتوانید ویژگی های ذکر شده را ارزیابی و کنکور هنر موفقی را بگذارنید.

چگونه برنامه ریزی کنکور هنر کنیم؟

برنامه ریزی کنکور هنر در دو گام با زبانی ساده:

گام اول:

برای برداشتن اولین گام باید ابتدا جواب سئوالاتی را داشته باشید. برخی از این سئوالات شامل: ساعت مطالعه روزانه و هفتگی و ماهانه خود را می دانید؟ اگر پاسخ به این سئوال مثبت است چند ساعت مطالعه می کنید؟ آیا از ساعات خواب خود مطلع هستید؟ آیا میدانید چه مقدلر زمان خود را صرف سرگرمی (تلویزیون، شبکه های اجتماعی و تفریح با دوستان و…) می کنید؟ به صورت کلی باید بدانید که در طول روز زمان صرف چه کارهایی می کنید؟

اگر جواب این سئوالات را میدانید، به این معنی است که گام اول را در زمینه برنامه ریزی کنکور هنر برداشته اید. در غیر این صورت ما به عنوان مشاور تحصیلی شما توصیه میکنیم ابتدا چند روزی را بدون داشتن برنامه ریزی درسی صرف کنید. و در این مدت تاریخ و مدت زمان کارهایی که در طول روز انجام میدهید را ثبت کنید. به عنوان مثال: ۱۲ شب تا ۷ صبح خواب، ۸ تا ۸:۳۰ صبحانه، ۹ تا ۱۱ درک عمومی هنر خواندن، ۲ تا ۵ تماشا تلویزیون، ۶ تا ۸ ادبیات خواندن و.... حال پس از چند روز از انجام عادات‌ معمول خود، میدانید که به صورت متوسط روزانه چند ساعت درس می‌خوانید و چه‌ قدر از زمان خود را به کارهای دیگر اختصاص می دهید. تمام این‌ موارد را در دفترچه‌ی خود مکتوب دارد. این کار باعث می شود تا شما دقیقا بدانید که در چه وقتی مشغول چه کاری هستید. تا به کمک آن  بتوانید برنامه ریزی کنکور هنر خود را به صورت صحیح تنظیم کنید.

گام دوم:

برنامه ریزی کنکور هنر دارای قسمت های ماهانه، هفتگی و روزانه است. یکی از ویژگی های برنامه ریزی کنکور هنر اصولی، حرکت از مقاطع زمانی طولانی تر به مقطع زمانی کوتاه تر است. برنامه ریزی کنکور هنر ماهانه بدین شکل است که مباحث و دروسی را که در طول یک ماه قصد مطالعه آن ها را دارید را مشخص می کنید. به عنوان مثال: چه فصولی را از کتاب سیر هنر در تاریخ و چه مطالبی را از ریاضی و… باید بخوانید؟ برای این منظور بهتر است تا حجم مطالعه خود را نیز مشخص کنید (مثلا ۲۰ صفحه سیر هنر در تاریخ از چه صفحه ای تا چه صفحه). حال برای برنامه ریزی هفتگی از حجم مطالعاتی و مباحثی که در برنامه ماهانه مشخص کردید کمک بگیرید، مثلا برای هفته جاری ۲۰ صفحه از ۸۰ صفحه ای که مشخص نمودید و یا یک مبحث از مباحث مشخص شده کتاب ریاضی را بخوانید. کوچک ترین مقطع زمانی برای برنامه ریزی کنکور هنر به صورت روزانه می باشد. برای این منظور مباحث و حجم مطالعاتی برنامه هفتگی را در روز های هفته جاری پخش کنید. به عنوان مثال برای خود مشخص کنید که در روز شنبه این هفته از ساعت ۱۸ تا ۲۰ از صفحه ۳۴ تا ۴۲ کتاب سیر هنر در تاریخ یا نصف یک مبحث ریاضی را مطالعه می کنید و تست های مربوطه را کار کنید.
البته بسیاری از داوطلبان کنکور هنر چون در آزمون های آزمایشی نیز شرکت می کنند. خود را با برنامه این آزمون ها هماهنگ می کنند. از این رو نیاز چندانی به برنامه ریزی بلند مدت ندارند. معمولا آزمون های آزمایشی به صورت دو هفته یا سه هفته یک بار برگزار می شوند، از این رو داوطلب کنکور هنر بیشتر باید به برنامه ریزی هفتگی و روزانه اهمیت بدهد.

اگر به دنبال برنامه ریزی کنکور هنر حرفه ای و فوق العاده هستید که با توجه به تیپ شخصیتی و شرایطی محیطی خودتان باشد، می توانید از طرح های برنامه ریزی کنکور هنر به صورت شخصی بهره ببرید!

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی

تهیه برنامه‌ریزی کنکور هنر شخصی

تهیه برنامه ریزی کنکور هنر شخصی یکی از مسائلی مهم در برنامه ریزی کنکور هنر است. که باید به صورت حرفه ای و با توجه به شرایط محیطی و تیپ شخصیتی داوطلب کنکور هنر آماده شود. با این حال به صورت کلی می توان برای بهبود این موضوع موارد زیر را نیز توصیه نمود.

توصیه های مهم در برنامه ریزی کنکور:

 • خیال پردازی نکنید، برنامه ریزی کنکور هنر را بیشتر از توان خود تنظیم ننمایید و واقع بین باشید.
 • مطالب پیچیده و سخت که برای یادگیری آنها نیاز به تمرکز بیشتر دارید را در زمانی مطالعه نمایید که ذهن شما کارایی و توانایی بیشتری دارد.
 • حتما حتما در برنامه ریزی درسی روزانه خود درس های مختلفی را قرار دهید. و فقط یک درس را مطالعه نکنید.
 • یک برنامه بیشتر نداشته باشید. از آشفته کردن ذهن خود با چندین برنامه متفاوت و برنامه های پیچیده و نامنظم خودداری کنید.
 • حتی المکان تعداد تست هایی که می خواهید در هر هفته بزنید را نیز مشخص کنید. این امر سبب می شود تا راحتتر بتوانید هم برنامه ریزی کنکور هنر خود را برای زدن تست ها تنظیم کنید.
 • بعد از هر ۴۵ دقیقه تا یک ساعت مطالعه بی وقفه و با تمرکز حتما حتما استراحت کوتاهی در حدود ۱۵-۱۰ دقیقه داشته باشید. البته می توانید هر ۱۵ دقیقه مطالعه هم استراحتی در حد ۲-۱ دقیقه داشته باشید. (که چندان توصیه نمی کنیم روش دوم را انتخاب کنید. زیرا که تمرکز بالا مطالعه را ممکن است از بین ببرد.)
 • توجه کنید که در طول هفته تمام دروس اختصاصی و عمومی در برنامه ریزی کنکور هنر جای دهید. همراه با مطالعه، زمانی را نیز جهت تست زدن در نظر بگیرید. به این صورت نباشد که یک هفته صرفا مطالعه کنید و یک هفته صرفا تست بزنید. (البته برای تیپ شخصیتی مبتکر خلاف این روش توصیه می شود.)
 • برای خواب و استراحت و تفریحات خود نیز حتما برنامه ریزی داشته باشید. خوابیدن خوب برای تمرکز و هوشیاری کامل لازم است. بنابراین حتما ۸-۶ ساعت خواب شب داشته باشید. به هیچ عنوان از خواب خود کم نکنید. برای تفریح کردن نیز زمانی را اختصاص بدهید. مثلا آخر هفته ها نیم روز را به تفریح با دوستان بگذرانید.  توجه کنید که این تفریحات نباید شما را از مسیر مطالعاتی خود دور کند، حتما کنترل تفریح در دست تان باشد.
 • توصیه مهمی که مشاوران تحصیلی زبده به داوطلبان کنکور می کنند این است که حتماً هفته ای یک بار، یک ورزش هوازی نیمه سنگین مثل دوندگی، فوتبال، بسکتبال و... داشته باشید. چرا که به دلیل عدم تحرک داوطلبان کنکور، انرژی زیادی در بدن آنها جمع می شود و در صورتی که آن را به نحوی تخلیه نکنند، دچار بی حوصلگی و کسالت می شوند و در زمان های مطالعه تمرکز و جدیت لازم را نخواهند داشت. این زمان ها را زمان تلف شده حساب نکنید.
 • برنامه خود را بر مبنای ضرایب دروس در کنکور بچینید. ساعات بیشتری را به دروسی اختصاص دهید که ضرایب بیشتری دارند. ضریب درس ها در زیرمجموعه های مختلف در پست مشاوره تلفنی کنکور هنر آمده است و می توانید آن را مطالعه کنید.
 • سعی کنید درس‌ هایی را که انتخاب می‌ کنید با هم متفاوت باشند. مثلا اگر در ابتدا صبح درس ریاضی را مطالعه کردید، پس از آن سراغ درس هندسه نروید. بهتر است از درس‌ های عمومی یا اختصاصی مثل علم مناظر و مرایا به عنوان درس بعدی انتخاب کنید. (درس ها را به مفهومی و حفظی تقسیم کنید و یکی در میان بچینید)
 • در روزهای مدرسه می توانید ۴ تا ۶ ساعت مطالعه داشته باشید. سعی کنید دروسی را مطالعه نمایید که در آن روز تدریس شده است. این امر قدرت تسلط و تثبیت بهتری به شما می دهد. در روزهای تعطیل ۱۰ تا ۱۲ ساعت می توانید درس بخوانید. با این حساب در کمترین حالت حدودا ۴۰ ساعت و در بیشترین حالت ۵۴ ساعت مطالعه هفتگی خواهید داشت.
 • اگر در برنامه ریزی کنکور هنر خود زمانی را که برای مطالعه مباحث و تست زنی در نظر گرفتید بیشتر از حد مطالعه روزانه تان است. در این صورت زمان کم خواهید آورد. برای رفع این حالت می توانید از حجم تست زنی های خود بکاهید و یا مباحث کم اهمیت را کنار بگذارید.
 • اگر به تازگی مطالعه برای کنکور را شروع کردید و به مطالعه عادت ندارید. ساعات مطالعه خود را کمتر در نظر بگیرید تا توان آن را داشته باشید و خسته نشوید. مثلا اگر توانایی شما ۴-۳ ساعت مطالعه در روز است، برنامه ریزی ۱۲ ساعت مطالعه در روز برای خود تنظیم نکنید! ما شما رو از این کار بر حذر می داریم! زیرا که  اینکار در نهایت موجب افت انگیزه و خستگی مطالعاتی شما می شود. شما در صورت عمل نکردن به برنامه (که دراین شرایط نخواهید توانست) دچار سرخوردگی می شوید. در نهایت هم ممکن است به جای اینکه شیوه برنامه ریزی خود را اشتباه بدانید. اصل برنامه ریزی را اشتباه بدانید. دقت کنید که افزایش ساعت مطالعه روندی تدریجی دارد اگر روزانه شما فقط ۱۵ دقیقه به درس خواندن تان اضافه کنید در پایان هفته ۱٫۵ ساعت به ساعت مطالعه روزانه تان اضافه کرده اید. در این صورت توانایی درس خواندن خود را به مرور افزایش داده و در عرض چند هفته به ساعت مطالعه مطلوبی خواهید رسید.
 • برای جبران عقب ماندگی های خود حتما ساعت های خالی را در برنامه روزانه و هفتگی خود در نظر بگیرید. تا اگر نرسیدید مبحثی را تمام کنید. حتما در آن ساعات جبران کنید. البته توجه کنید که نباید این موضوع تبدیل به یک عادت شود، اولویت با اجرای برنامه اصلی هست.
 • تعادل بین مطالعه دروس عمومی و اختصاصی را رعایت کنید. زمان بیشتری (۷۰ درصد) برای دروس اختصاصی در نظر بگیرید و زمان کمتر (۳۰ درصد) برای دروس عمومی مطلوب به حساب می آید.
 • حتما در پایان هفته تحلیلی از عملکرد خود داشته باشید. این امر سبب می شود تا ضعف های خود را بشناسید و برطرف کنید. و با توجه به برنامه این هفته برنامه ای برای هفته بعدتان تنظیم نمایید.
 • یکی از توصیه های مهمی که مشاوران مرکز مشاوره صدای رهیاب بالاخص برای داوطلبان کنکور رشته هنر دارند، این است که به دلیل اینکه درس های کنکور رشته هنر حفظی هستند نیاز است که حافظه خود را تقویت کنید. برای این کار یکی از توصیه های بسیار مفید و کاربردی این است که شما در هر روز وقتی را برای خواب قیلوله اختصاص دهید. خواب قیلوله طبق روایات صحیح و همچنین تحقیقات موثق باعث افزایش محسوس حافظه می شود.

زمان خواب قیلوله حدود نیم ساعت قبل از اذان ظهر است.

 • در پایان بار هم یاد آور می شویم این توصیه ها به صورت کلی می باشد. و برای هر تیپ شخصیتی توصیه های متفاوتی لازم است که در حوصله این مقاله نمی گنجد. مشاوران تحصیلی ما در مشاوره تلفنی صدای رهیاب بر این باورند که این امر برای تمامی محصلین گرامی قابل اجرا است. از این رو با شعار "هر محصل یک مشاور" خدمات گسترده ای را در زمینه برنامه ریزی کنکور هنر ارائه می دهد.

مشاوره تلفنی,شماره مشاوره تلفنی,اعتماد به نفس,مشاوره روانشناسی تلفنی,شماره مشاوره خانواده تلفنی,شماره مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره کنکور سراسری

مشاوره کنکور تجربی تلفنی

مشاوره کنکور انسانی تلفنی

مشاوره کنکور ریاضی تلفنی

مشاوره کنکور هنر تلفنی

مشاوره کنکور زبان تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب در زمینه مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره برنامه ریزی درسی

مشاوره برنامه ریزی کنکور

مشاوره کنکور تلفنی (مشاوره کنکور سراسری)

مشاوره تحصیلی تلفنی

مشاوره انتخاب رشته تلفنی

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معرفی رشته های دانشگاهی

مشاوره معرفی دانشگاه های کشور

مشاوره پذیرش دانشگاه بدون کنکور

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

مشاوره کنکور دکتری تلفنی

مشاوره انتخاب رشته ارشد

مشاوره انتخاب رشته دکتری


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


خدمات کلان مشاوره تلفنی صدای رهیاب

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره خانواده تلفنی

مشاوره تحصیلی تلفنی


مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب
مشاوره دهنده تخصصی و پاسخگویی به سوالات شما 
برای تماس با مشاوران تحصیلی ما از تلفن ثابت با شماره

۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

تماس حاصل فرمایید
این شماره در سراسر کشور بدون پیش شماره و از طریق تلفن ثابت قابل شماره گیری است
همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۰ شب
حتی ایام تعطیل


شما می‌توانید در هر زمانی بین ساعات ۸ صبح تا ۱۰ شب با مشاوره تحصیلی تلفنی صدای رهیاب تماس بگیرید و از تجربه مشاوران زبده مشاوره تلفنی صدای رهیاب استفاده کنید.


دستگاه گوارش و جراحی عمومی,مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  برای مشاوره تحصیلی تلفنی می توانید با مشاوران مشاوره تلفنی صدای رهیاب در تماس باشید:

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  تلفن مشاوره تلفنی صدای رهیاباز سراسر کشور فقط با تلفن ثابت و بدون پیش شماره ۹۰۹۹۰۷۵۲۲۶

مشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیابمشاوره تلفنی,مشاوره تلفنی خانواده,مشاوره تلفنی روانشناسی,مشاوره تلفنی نظام وظیفه,مشاوره تلفنی تحصیلی,مشاوره تلفنی رهیاب  شبکه های اجتماعی مشاوره تلفنی صدای رهیاب : کانال تلگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب – صفحه اینستاگرام مشاوره تلفنی صدای رهیاب

نویسنده: مرکز مشاوره رهیاب

مرکز مشاوره تلفنی رهیاب

جهت مشاوره درباره «برنامه ریزی کنکور هنر - مشاوره تحصیلی تلفنی» می توانید از طریق خط ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید:

تماس با 26  52  907  909 از سراسر کشور

تماس با 48  56  230  909 از استان تهـران

جهت مشاوره از طریق موبایل اینجا کلیک نمایید.

جهت تعیین آنلاین وقت مشاوره حضوری اینجا کلیک نمایید...
اشتراک در شبکه های اجتماعی:
افزودن نظر:
CAPTCHA
×

بسته های مشاوره تلفنی

مشاوره روانشناسی
مشاوره تحصیلی

تعیین وقت مشاوره حضوری

1- انتخاب نوع مشاوره 2- انتخاب زمان مشاوره 3- تکمیل اطلاعات
لطفا نوع مشاوره خود را انتخاب نمایید: